کد خبر: ۱۳۵۸۳۸
۲۱۸۷ بازدید
۵۹ دیدگاه (۸ تایید شده)

تکمیلی/ سونامی حمایت و‌ انصراف نامزدها به نفع سعید محمدحسینی/ مهندس فائقی، رضا ملکی، صباغی، شامی، حسینی، شیری، نعمتی

۱۴۰۲/۱۲/۷
۱۵:۰۹

با کناره گیری سه نامزد دیگر به نفع سعید محمدحسینی به نامهای رضا ملکی، پرویز صباغی و اسماعیل نعمتی، و صدور بیانیه‌مهندس فائقی مدیرعامل اسبق شرکت ملی پست و‌معاون سازمان تربیت بدنی، انتخابات وارد یک سونامی شده است.

مهندس فائقی ورود محمدحسینی به مجلس را مایه مباهات مجلس و‌ میانه دانسته است.

موج حمایت از دکتر سعید محمدحسینی به دکتر شامی نامزد 12 هزار رأیی دوره پیش رسید.

به دنبال کناره گیری دو نامزد انتخاباتی مجلس، دکتر حسینی و مهندس شیری به نفع سعید محمدحسینی، علی شامی نفر دوم انتخابات دوره پیش با 12 هزار رأی که به دلایل نامعلومی از رقابت در مرحله دوم انتخابات دوره پیشین حذف شد، به جمع نامزدهای مطرح حامی سعید محمدحسینی پیوست.

شامی در اجتماع بزرگ حامیان "محمدحسینی" گفت: من برای رسیدن به مجلس از مترو استفاده می کنم برای همین "سعید محمدحسینی مترو" را انتخاب می کنم. من محمدحسینی را نامزد برتر می دانم و از تمامی نامزدهای موجود لایقتر می بینم. محمدحسینی می تواند شهر ما را نجات دهد.

شامی که در دوره پیش تنها با 700 رأی کمتر از حد نصاب موفق به کسب 12 هزار رأی از مردم شد، در حمایت از محمدحسینی گفت: محمدحسینی مرد عمل است و کارنامه ای روشن دارد و مثل نماینده های فعلی شعار پوچ و توخالی نمی دهد. اطمینان دارد که مردم فهیم میانه تفاوت این نامزد را خواهند دید و به ایشان اعتماد خواهند کرد.

دکتر شامی در خاتمه گفت: به علاقمندان خود، به آنان که به این فرزند خود اعتماد کرده و رأی دادند اعلام می کنم: اگر به من اعتماد و اعتقاد دارید، بدانید که انتخاب اصلح من آقای سعید محمدحسینی مترو است و به ایشان رأی دهید تا از وضعیت بحرانی کنونی نجات پیدا کنیم.

 

همچنین شامی در اجتماع بزرگ بانوان حامی سعید محمدحسینی در روستای بؤیوک سوما به مردم گفت: ای کسی که شخصیت و قیمت خود را به 200 هزار تومان می فروشی و رأی خود را به پول می دهی، ای کسی که کیسه کیسه پول به میانه ریخته ای و پوسترهای خود را در تمام شهر و روستاها نصب کرده ای و میلیاردها تومان تبلیغ می کنی، شماها عدالت و واقعیت را بهم می ریزید و حق را ناحق و ناحق را حق می نمایید تا یک ظلم بزرگ در حق این مردم رخ دهد. مواظب باشید گول میلیاردها تومان تبلیغات مشکوک را نخورید، نگذارید رأی مردم را بخرند. شهر ما برای نجات نیاز به یک مرد عمل و امتحان پس داده مانند سعید محمدحسینی نیاز دارد. بیایید دست به دست هم دهیم و برای یک بار امتحان کنیم که مرد عمل با مرد شعار چقدر تفاوت دارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۲/۷ ۰۸:۴۲

ایکاش اکثریت این عزیزان از همان ابتدای انتخابات با هم ائتلاف می کردند تا شاهد این همه ریخت و پاش و بی انضباطی و بی قانونی توسط این قانون گذاران قانون گریز نمی شدیم .

۰۲/۱۲/۷ ۰۵:۵۹

۴سال پیش مگ مترو نبود دکتر

۰۲/۱۲/۷ ۰۰:۴۲

چندین سال به یه تهرانی رای دادیم پشیمون شدیم بسمونه

۰۲/۱۲/۶ ۲۲:۲۷

مشكل ترافيك ميانه با مترو حل ميشه مهندس مترو بعد از انتخاب با ساختن مترو در ميانه خدمت بزركي به ميانه خواهد كرد

۰۲/۱۲/۶ ۲۲:۲۳

ميريم براي أباداني براي ساختن أينده با انتخاب مهندس مترو

۰۲/۱۲/۶ ۲۱:۲۹

خبر ناب این بود که در کانال حدود ساعت 4 امروز نوشته بودین: «تا دقایقی دیگر تازه ترین خبر انتخاباتی اعلام میشود»؟؟؟؟؟؟

۰۲/۱۲/۶ ۲۱:۲۲

جدا از کاندید و ....
رسم بدی که در میانه وجود دارد.این است که برای افراد لقب تحصیلی می دهیم!
اقای شامی فرد بسیار محترمی هستند.
ولی مدرک دکتری شون رو کی اخذ کردند؟ شدن دکتر شامی

۰۲/۱۲/۶ ۲۱:۰۴

آقای حسینی مترو ارادت و تعصب خود را به شهر مادری خود ثابت کرده است . همه متفق القولند ایشان مرد عمل بود و تجارب ارزشمند ایشان این ادعا را ثابت کرده است . مردم خوب بدانند با انتخاب ایشان به نمایندگی به جنگ با هر گونه ریا و تزویر و دروغگویی نمایندگان فعلی خواهند رفت . تردید نکنید . پروژه وصل میانه به سرچم در گرو انتخاب این مهندس کارشناس و کاربلد و راستگو است . کسی که تظاهر به ایمان و نمازخوانی می کند و به مردم خیانت کرد دیگر لیاقت این لباس نمایندگی را ندارد . میانه نماینده کاری و مرد و راست گو می خواهد و از هر متظاهر متکبر رانت گرا بی زار است .

اخبار روز