کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۲/۹ ۰۷:۰۴

مگه میخواهند بین میانه و بستان آباد و هشترود مین گذاری کنند یا قصد دارند جاده را تخریب کنند که ارتباط شان قطع شود .این حرفها چیه که می نویسید .

۰۳/۲/۹ ۰۶:۵۹

پس آن نماینده که سنگ همه اینها را به سینه می زد و بلا فاصله در ترکمانچای حاضر شده وسخنرانی تاریخی ایراد کرد و داد من کردم من کردم میزد و میگفت غیر از من که روابط دارم ، علم دارم جسارت و شجاعت دارم و... هیچکس نمی توانست این کار را بسامان برساند ، باد هوا بود ؟!!!؟

۰۳/۲/۹ ۰۶:۴۶

آیه یاس نخوابید ارتباط چرا قطع میشه مگه آنجا میخواهند دیوار چین را ایجاد کنند !!!.هیچ تاثیری در ارتباط ارتباط با بستان آباد و هشترود نخواهد داشت.

۰۳/۲/۹ ۰۱:۳۶

الحمدلله ترکمنچای هم شهرستان شد و آرزوی انتزاع کندوان و کاغذکنان

۰۳/۲/۹ ۰۱:۳۳

امضای مخبر تضمین پیشرفت خواهد بود!
میانه ده ها سال شهر بود تعداد صنایع و کارخانجات برای اشتغال و منتفع شدن مردم به تعداد انگشتان دستها نمیرسد
اما امیدواریم برای ترکمنچای منشا خیر باشد و برای جوانان میانه نیز در انجا کار ایجاد شود و زمینه های پیشرفتش ایجاد شود البته تنها کشاورزی و دامپروری و... پتانسیل اصلی پیشرفت محسوب نمیشود امیدواریم سایر زمینه ها نیز ایجاد و تقویت شود.

۰۳/۲/۸ ۲۱:۳۵

باشهرستان شدن ترکمنچای ارتباط میانه بابستان آباد وهشترودروقطع خواهدکرد

۰۳/۲/۸ ۲۱:۲۷

مبارک مردم فهیم ترکمنچای
و نماینده خوب و شایسته شان باشه
آرزوی موفقیت دارم

۰۳/۲/۸ ۲۱:۲۳

انشاالله بزودی زود و با همت این نمایندگان بی خاصیت و مقام طلب و .....بخش های کاغذکنان و ترک نیز به شهرستان های خالی از سکنه و بیکار و .........تبدیل خواهند شد علی برکت الله از این همه بی برنامه و بی هدفی دولت و مجلس .

۰۳/۲/۸ ۲۰:۱۰

این ها را از نعمات انتخاب درست فردی شایسته می دانیم که انشالله پس از اینکه آدرس مجلس را یاد گرفته و پای به آنجا خواهند گذاشت منشا تحولات بسیاری در میانا خواهد شد.
به زودی کارخانه های خودرو، کشتی سازی، هواپیماسازی، ذوب آهن، انواع کارخانه های فلزات گرانبها، انواع کارخانجات غذاسازی، نساجی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و صوتی و صنعتی در شهرمان احداث خواهد شد.
به زودی میانا تبدیل با نام آذربایجان مرکزی خواهد شد.
در شهرماه تلویزیون استانی و فرودگاه تاسیس خواهد شد.
و دهها مورد دیگر که خواهید دید.

ضمنا قیمت رای در انتخابات بعدی به دلار خواهد بود که با پول آن حداقل می توانید یک خودروی خوب برای خود تهیه کنید.

۰۳/۲/۸ ۱۹:۳۹

بهتر بود روستاها و مسیر هشترود تابع میانه باقی می ماند

اخبار روز