کد خبر: ۱۳۶۸۷۲
۶۰۵ بازدید
۱۵ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

آغاز عملیات اجرایی بزرگترین پل معلق کشور در شهرستان سراب

۱۴۰۳/۲/۲۷
۱۳:۰۶

عملیات اجرایی بزرگترین پل معلق کشور با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و حمایت مسئولان در شهرستان سراب آغاز شد. این پل در منطقه گردشگری سهراب سراب و با ارتفاع 85 متر و طول 426 متر احداث خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود 120 میلیارد تومان هزینه در برداشته باشد.

فرماندار سراب از احداث بزرگترین پل معلق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مهر، علی جهانی فرماندار سراب عصر امروز در بازدید میدانی از آغاز عملیات اجرایی بزرگترین طرح گردشگری سراب گفت: پل معلق در منطقه گردشگری و زیبای سهزاب سراب و با مشارکت کامل بخش خصوصی احداث می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کلیه مسئولان اجرایی شهرستان و استاندار و نیز مردم بومی منطقه نقش مهمی و تکمیل کننده‌ای در رفع موانع و مسائل و آغاز سرمایه گذاری داشتند، افزود: شهرستان سراب به لحاظ مناطق غنی و طبیعت بکر و زیبایش ظرفیت تبدیل شدن به قطب گردشگری در استان و کشور را دارد.

مجید نصیرپور نماینده منتخب مردم سراب در دوره دوازدهم درحاشیه آغاز عملیات اجرایی پل معلق سراب گفت: امروزه گردشگری در جهان صنعتی پررونق است و اقتصاد و درآمد مردم منطقه با ورود گردشگران شکوفا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با تمام توان تلاش خواهد کرد تا تسهیلگر روند سرمایه گذاری در شهرستان سراب باشد.

وی یادآور شد: با تجربه یک دوره نمایندکی مردم سراب در مجلس هشتم و فعالیت نزدیک به دو دهه درقوه مقننه از همان رو انتخاب تلاش درجهت جذب سرمایه گذار در منطقه در حوزه‌های مختلف را آغاز کرده است.

این گزارش حاکی است پل معلق سراب در سه فاز و با هزینه پیش بینی شده ۱۲۰ میلیارد تومان و در ارتفاع ۸۵ متر و طول ۴۲۶ متر در منطقه سهزاب سراب احداث خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۲/۲۹ ۲۱:۲۴

میانه از نظر جمعیت بیش از دوبرابر مراغه است ولی به دلیل کوتاهی استانداری اکثریت میانه‌ایها مهاجرت کردن

۰۳/۲/۲۸ ۲۱:۲۵

چوخ سئویندیم، آذربایجانیمیزین هر بیر یئری یوردوموزدی، اومورام میانامیزدادا بو گؤزل ایشلردن گؤرونسون

۰۳/۲/۲۸ ۱۸:۴۰

میانه ا لحاظ جمعیت نصف مراغه میشه

۰۳/۲/۲۷ ۲۳:۳۴

سراب
احداث فرودگاه
دانشگاه علوم پزشکی
بزرگترین پل معلق کشور
وووو
حالا سراب بزرگه یا میانه؟
آخه وقتی بحث مقایسه میانه با مراغه میشه آقای ن... میگن میانه در مقابل مراغه سرچه است اگه واقعا چنین است باید نسبت سراب به میانه هم مانند نسبت میانه به مراغه باشه.

۰۳/۲/۲۷ ۲۱:۵۳

اگه کل پیامها رو بخونین نوشته مردم بومی منطقه نقش مهمی در جذب سرمایه‌گذار داشتن. مردم میانه جز طلبکار بودن چه اقدامی جهت شهرشان و منطقه انجام داده‌اند؟

۰۳/۲/۲۷ ۱۹:۴۰

دوست عزیز منظورش این هسن که ببینیم شهرهای دیگه چه کارها می کنند ما عقب افتادیم از اونها. بلکه مسئولی فرمانداری و شهرداری کسی ببیند بلکه به خود بیان و کاری بکنند

۰۳/۲/۲۷ ۱۸:۰۰

اینجا صدای سراب هست یا میانه؟

۰۳/۲/۲۷ ۱۷:۴۸

دامنه های سرسبز بزقوش در شهرستان ترکمانچای واقع شده ولی توسعه و پیشرفت در سراب؟! اختلاف شمال بزقوش(سراب) وجنوب بزقوش( ترکمانچای) نشانگر میزان تاثیر مدیریت رانشان می دهد.

۰۳/۲/۲۷ ۱۶:۵۰

120 میلیارد تومن. حساب کنین با اختلاس فولاد چند عدد از این جاذبه ها رو می می شد ساخت

۰۳/۲/۲۷ ۱۶:۵۰

120 میلیارد تومن. حساب کنین با اختلاس فولاد چند عدد از این جاذبه ها رو می می شد ساخت

۰۳/۲/۲۷ ۱۵:۴۳

باعث خوشحالیست.
امیدواریم کل کشور اباد بشه.
مردم سراب دست در دست هم داده‌اند تا شهرشان را آباد کنند.

اخبار روز