کد خبر: ۱۳۶۸۷۸
۵۴۳ بازدید
۸ دیدگاه (۶ تایید شده)

درگذشت حاج سیدجواد کارگر از ریش سفیدان میانه

۱۴۰۳/۲/۲۸
۱۷:۵۴

باخبر شدیم حاج سیدجواد کارگر، پدر شهید و از کسبه قدیمی بازار میانه با دهها سال سابقه در هیئت  امنای امامزاده اسماعیل و اتاق اصناف میانه، امروز دار فانی را وداع کرده است.

صدای میانه برای آن مرحوم از خداوند متعال، آرزوی علو ‌درجات و برای بازماندگانش صبر می طلبد.

مراسم تشییع و تدفین و ترحیم آن مرحوم متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۲/۳۰ ۱۰:۱۰

ميانه ريش سفيداني دارد كه واقعا با جان و دل مشكلات مردم را حل ميكردند كه تعدادي را نام مي برم و تعدادي هم به رحمت خدا رفتند از جمله حاج احمد هاشمي ، حاج ميرجواد كارگر ، حاج ابراهيم حبيبي ، حاج ميرصمدي ، حاج اصغري ، حاج باقر شيخ الاسلامي در بازار ، حاج بازيار ، حاج بهبودي ، حاج خدابنده ، حاج ابراهيم پزشكي ، حاج ميرحسن صدري ، حاج دلالي ، حاج احمد نيري ، حاج داداشي ، حاج مختاري و .......

۰۳/۲/۲۹ ۰۰:۲۶

احساس من اینه که واقعا حرف و دل مرحوم اقای کارگر یکی بود ...
خداوند در قرین رحمت خود قرار بده ، الهی امین ....

۰۳/۲/۲۸ ۲۱:۱۳

روح اش شاد و قرین رحمت الهی باد.

۰۳/۲/۲۸ ۱۹:۵۱

جزو ریش سفیدان واقعی شهر بود. خداوند رحمتش کند. بیش از 30 سال رئیس اتاق اصناف میانه بود ولی برای آشتی دادن یک زن و شهر به خانه شان می رفت، برای خواستگاری و بله گرفتن از دختری، واسطه می شد، گره مردم را باز می کرد. مسئولین از ایشان حرف شنوی داشتند. اولین بار در سال 68 در امامزاده دیدم و آخرین بار یک ماه پیش در مسجد آقایار سلطان دیدم. خداوند با فرزند شهیدش محشور دارد. 

۰۳/۲/۲۸ ۱۹:۲۹

روزهایی پراز صبر را برای خانواده معزا آرزو میکنم خدایش رحمت کند.

۰۳/۲/۲۸ ۱۸:۴۹

با سلام،
ضمن ابراز تاسف و تاثر،بدینوسیله درگذشت انسان وارسته و بزرگوار مرحوم حاج سید جواد کارگر را به خاندان بزرگ کارگر خصوصا اخوان محترم،فرزندان وسایر بازماندگان تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند منان برای مرحوم رحمت و رضوان الهی را مسئلت می نمایم.

اخبار روز