کد خبر: ۷۰۶۸۱
۴۳۰۳ بازدید
۶ دیدگاه (۵ تایید شده)

انتخاب فرشاد ولی پور برای مسابقات آسیایی فیلیپین

۱۳۹۵/۱۲/۲۰
۱۳:۵۹

انتخاب آقای فرشاد ولی پور جهت حضور در مسابقات آسیایی فیلیپین را خدمت ریاست محترم هیات بدنسازی و پرورش اندام استان و جامعه ورزش استان تبریک عرض مینماییم .


(روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی)

 

فرشاد ولیپور از صبح امروز در جلسه بازبینی نفرات اعزامی به (مسابقات آسیایی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک) که اواخر اردیبهشت ماه سال آینده در فیلیپین برگزار خواهد شد حضور داشت و با کسب موفقیت به مسابقات آسیایی اعزام خواهد شد.(جامعه ورزشکاران)

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۲/۲۰ ۲۳:۵۶

به امید قهرمانی فرشاد عزیز در مسابقات آسیایی. 

 

۹۵/۱۲/۲۰ ۲۰:۴۰

تبریک پرچم میانه رو بردی بالا .انشاءالله مراتب بالاتر شاهد افتخار آفرینی همه ورزشکاران عزیز شهرمون باشیم

۹۵/۱۲/۲۰ ۱۷:۵۲

هرچند میانه مهد ورزش خصوصاً ورزشهای انفرادی است اما کسب نایب قهرمانی جهان در رشته پرورش اندام توسط ورزشکاری که در میانه متولد شد و در میانه ماند و در میانه تکوین و پرورش یافت، همیشه برایم تعجب داشته است. رقبای ایشان در بهترین کشورهای جهان تحت نظر بهترین مربیان و تحت حمایتهای گسترده دولتی هستند اما اراده فرشاد برهمه اینها غالب شده است. واقعاً همیشه ایشان را تحسین کرده و دعاگویش بوده ام.

۹۵/۱۲/۲۰ ۱۴:۴۴

به امید کسب مدال آسیایی توسط ورزشکار بااخلاق شهرمان.

۹۵/۱۲/۲۰ ۱۴:۱۳

درود بر آقای فرشاد ولی پور. با کمترین امکانات توانستند رقبای بسیار قدرتمندشان از باشگاه های بسیار پیشرفته و پرامکانات استان تهران و البرز  که دارای اسپانسرهای قدرتمندی نیز بودند را شکست دهند و راهی مسابقات آسیایی شوند. 

اخبار روز