کد خبر: ۸۰۷۲۴
۱۲۷۱ بازدید
۱۶ دیدگاه

 آیا سرپرست شهرداری برای تغییر و ارتقاء پست سازمانی خود می تواند دستور یا درخواست دهد؟

۱۳۹۶/۱۲/۱۸
۲۲:۵۵

درخواست کتبی و موافقت سرپرست شهرداری با تغییر و ارتقاء پست سازمانی خود 

سرپرست شهرداری برای تغییر و ارتقاء پست سازمانی خود برای خود درخواست کتبی می نویسد و با آن موافقت می نماید.

درخواست کتبی کارکنان و کارمندان دولتی و خصوصی برای تغییر و ارتقاء پست سازمانی از مافوق خود امری عادی و قانونی می باشد.  در بیشتر سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی شاهد همچین اتفاقاتی هستیم و مسئولان و مدیران این سازمان ها و ادارات با همچین درخواست ها موافقت و دستور انجام اقدامات قانونی را می دهند.

سرپرست شهرداری از پست های موقت می باشد ،تا زمان انتخاب و معرفی شهردار توسط شورای اسلامی شهر بمدت 3 الی 6 ماه یکی از کارکنان رسمی شهرداری بعنوان سرپرست شهرداری انتخاب و مشغول به خدمت می شوند.

در پی انتشار تصویر نامه ای از ضیا شاه بهرامی سرپرست شهرداری سلمانشهر استان مازنداران به خودش برای تغییر پست سازمانی از کارگری به کارمندی و موافقت سرپرست شهرداری با درخواست کتبی خود باعث ایجاد سوالات زیاد در ذهن مردم شده است.

 آیا سرپرست شهرداری دیگر شهرها بعد از انتخاب بعنوان سرپرست شهرداری از این نوع اقدامات و درخواست های کتبی برای تغییر و ارتقاء پست سازمانی خود می نمایند و دستور انجام اقدامات قانونی را می دهند!؟

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۲/۱۹ ۲۲:۴۵

بعد از خرده فروش شهرداری بی پدر شد

۹۶/۱۲/۱۹ ۱۵:۴۰

در اخبار ادم گزارشهای عجیبی را میشنوه ازدواج با موبایل ازدواج با حیوانات و اخیرا ازدواج با خود این از فرهنگ غنی خاندان شیفته قدرت شهرمان خودش با ارتقا حکم خودش موافقت کرده شورا به انتخابش افتخار کنه

۹۶/۱۲/۱۹ ۱۵:۳۵

ظاهرا اقای فرماندار هرگونه صدور ابلاغ یا اصلاح حکم کارگزینی را در دوره سرپرستی ممنوع اعلام فرموده ولی بنابه کارهای انجام یافته یا دستورات اقای فرماندار مختص افراد خاصه یا اقای سرپرست برای اقایان خاصه

۹۶/۱۲/۱۹ ۱۰:۱۷

این  فرد کمی خود شیفته و نا آشنا به روال قانونی تشریف دارند

حتی شهردار نیز نمیتواند از خود درخواست و با آن موافقت یا مخالفت نماید و حتما باید از مقام مافوق خود درخواست نماید

حالا خوب میشد که ایشون یا درخواست خودش مخالفت میکرد

۹۶/۱۲/۱۹ ۰۹:۳۰

شهرستان با دارا بودن ۴۲ سد، بیشترین میزان سدهای آبی استان را به خود اختصاص داده است اما با این وجود به علت عدم توجه کافی و ضعف برخی مدیران اجرایی و مهم تر از همه این‌ها عدم تحقق وعده‌های نمایندگان وقت در خصوص انتقال آب سد گرمی چای جهت تأمین آب شرب سالم برای میانه، از موضوعاتی است که سلامتی ساکنین میانه را با خطراتی مواجه کرده است.

۹۶/۱۲/۱۹ ۰۸:۴۴

.... اگه دستش به قدرت برسه شهرو می فروشن. اخیرا فضای سبز ایجاد شده توسط شهرداری شده اسطبل پسر ... و اعتراض مسئولین فضای سبز هم کارساز نبوده ظاهرا و اسب پسر کوچیکه فضای سبز رو مابود می کنه. شورا باید هرچه زودتر تکلیف شهردار رو روشن کنه.

۹۶/۱۲/۱۹ ۰۸:۰۱

با توجه به موقت بودن پست سرپرست شهرداری اختیارات محدود سرپرست شهرداری نمی تواند از خود درخواست پست معاونت و با آن موافقت نماید. حال اگر همچین اتفاقی افتاد باید دید اقدامات شورای اسلامی شهر،حراست و بازرسی شهرداری چه می باشد.
از خودم برای خودم درخواست پست می کنم بعد هم خودم با درخواست خودم موافقت می نمایم منافع خودم از همه چیز برای خودم مهمتر است.

۹۶/۱۲/۱۹ ۰۰:۱۱

شهرداری دیگه از شهریور ماه ...هیچ شور و تحرکی نیست...

۹۶/۱۲/۱۸ ۲۳:۱۸

شنیده ها حاکی از آن است که این اتفاق در شهرداری... اتفاق افتاده و باعث اختلاف و درگیری لفظی بین مهندسین عمران و شهرسازی با سرپرست شهرداری شده

۹۶/۱۲/۱۸ ۲۳:۱۳

شهرداری میانه با توجه به چارت سازمانی می تواند دارای سه معاونت 1- معاونت امور اداری و مالی 2- معاونت شهرسازی و عمرانی 3- معاونت خدمات شهری و بهداشتی باشد. در حال حاضر مهندس دینی معاون امور اداری و مالی شهرداری میانه می باشدو دو پست معاونت متصدی ندارد. کارکنان شهرداری در صورت داشتن شرایط با درخواست و دستور شهردار و ارسال مدارک توسط شهرداری به استانداری می توانند متصدی پست معاونت شهرداری باشند. حال باید در این میان دنبال پرتغال فروش باشیم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز