کد خبر: ۹۵۳۵۲
۵۰۳ بازدید
۰ دیدگاه

همزمان با روز جهانی «ماما» ؛

از ماماهای نمونه شهرستان میانه تجلیل شد

۱۳۹۹/۲/۱۹
۱۶:۳۱

مراسم بزرگداشت روز جهانی ماما با حضور دکتر سیمین فر، دکتر عبدی رئیس مرکز بهداشت میانه، علی قره خانی معاونت شبکه بهداشت و درمان میانه و تعدادی از ماماهای شهرستان شاغل در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، ۱۷ اردیبهشت سال ۹۸ در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان میانه برگزارشد.

 دکتر سیمین فر در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از ماماهای شهرستان گفت ادامه هستی درگرو تداوم برق شادمانه،نگاه مادران و لبخند روشن و معصومانه نوزادان است و سلامتی این عزیزان مدیون تلاش شبانه روزی و بدون چشم داشتی است که برای مراقبت آنان به کاربسته اید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میانه در ادامه گفت: ماماها وارستگانی هستند که خلعت زیبای خدمت به بندگان را به تن دارند و رشته مامایی یکی از پر استر‌س ترین رشته‌های پیراپزشکی است بنابراین با تقدیر از این عزیزان در طول سال بتوانیم از زحمات این فعالان قدم‌های مؤثری برداریم. به همین مناسبت به منظور گسترش اخلاق و معنویت در جامعه مامایی کشور و نیز قدردانی از خدمات شایان و شبانه‌روزی «ماماها» همزمان با روز جهانی «ماما»، ازماماهای نمونه، معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

دراین مراسم از خدمات شایسته

۱ . خانم فریبا باقری محل خدمت مرکز سلامت ایشلق بعنوان مامای نمونه کشوری
۲_خانم فرناز آقایی محل خدمت ستاد شبکه بهداشت ودرمان میانه بعنوان مامای نمونه استانی
۳_خانم محبوبه پاشایی محل خدمت مرکز سلامت قره بلاغ بعنوان مامای نمونه شهرستانی
۴_خانم فاطمه بابایی محل خدمت مرکز سلامت ترکمانچای بعنوان مامای نمونه شهرستانی
۵_خانم مهناز نوری محل خدمت مرکز سلامت شیخدرآباد بعنوان مامای نمونه شهرستانی
۶_ خانم سونیا عزیزی محل خدمت بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) بعنوان مامای نمونه شهرستانی
تقدیر بعمل آمد.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میانه ضمن تبریک روز جهانی ماما خدمت تمامی همکاران و ماماهای تلاشگر و مدافعان حریم سلامت ، کسب این موفقیت بی نظیر را خدمت این عزیزان و جامعه مامایی شهرستان میانه تبریک عرض می نماید و برای تمامی همکاران خدوم سلامتی آرزومند می باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز