کد خبر: ۹۵۵۵۳
۳۰۰ بازدید
۲ دیدگاه

اخبار کوتاه از شهرستان میانه

۹۹/۲/۲۷
۰۷:۴۶

**همزمان با ماه مبارک رمضان گازرسانی به روستای شاهعلی بیگلو از توابع بخش کاغذکنان میانه به طول ۹ هزارو ۳۱۵ متر با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال افتتاح و ۵۲ خانوار روستا از نعمت گاز برخوردار شدند.

*همچنین طرح گازرسانی به ۳ روستای بخش کاغذکنان شامل روستاهای خرده بلاغ، زرنجین و ماوی با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال افتتاح و حدود ۲۰۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.

** دو مدرسه ۲ کلاسه با مشارکت خیر نیک اندیش حاج اکبر ابراهیمی و اداره کل نوسازی مدارس استان در روستاهای شیرین بلاغ و نوروز آباد از توابع بخش کاغذکنان میانه به کلنگ زنی رسیده و یک کانکس ۲ کلاسه اهدا شد.

**به منظور جلوگیری از خسارت حوادث غیر مترقبه مخصوصاً بارش تگرگ که سالانه خسارت هنگفتی به باغات و اراضی زراعی شهرستان وارد می کند در این راستا تعداد دو دستگاه سامانه ضد تگرگ در باغات روستاهای ورزقان و شهر ترک شهرستان میانه نصب و راه اندازی شد.

برای راه اندازی این دو سامانه مبلغ یک میلیارد و 850 میلیون ریال هزینه شده است که بخشی از آن به مبلغ 1350میلیون ریال تسهیلات کم بهره و مبلغ 800 میلیون ریال بصورت کمک بلاعوض از محل اعتبارات دولتی تامین شده است.

**مهدی اسماعیلی نماینده منتخب مردم میانه در مجلس یازدهم از واحدهای مجتمع فولاد میانه و شرکت فولاد آذربایجان، بازدید و روند تولید را در این واحدها خوب ارزیابی نمود

مهندس ناجی مدیر مجتمع فولاد میانه و سرپرست شرکت فولاد آذربایجان ضمن خوش آمد گویی گزارشی از عمده اقدامات صورت گرفته جهت افزایش تولید، سود آوری، بومی سازی و رکوردهای کسب شده در طول سالهای اخیر در مجتمع و روند پیشرفت پروژه فولادسازی ارائه نمود.

در ادامه بازدید اسماعیلی رکورد کسب شده کشوری در فروردین ماه را به مهندس ناجی و کلیه کارکنان تبریک عرض نمود.

**هاشم زاده سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان: آقای رنگرز پیشنهاد سرمربیگری بنده را مطرح کردند و چند جلسه هم مذاکره کردیم.

خوشبختانه همدلی، هماهنگی و تلاش دلسوزانه آقایان دبیر، سوریان و رنگرز مرا ترغیب و علاقمند کرد تا با دلگرمی به حمایت مسئولان فدراسیون برای خدمت به نوجوانان وارد گود شوم.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۲/۲۸ ۲۳:۵۹

با سلام این افتتاح نمادین هستش.روستاهای ماوی و زدنجین هنوز جای علمکش رو نشانه گذاری نکردن چه برسه به اینکه از نعمت گازرسانی هم برخوردار بشن.فک کنم با این روند کار امسال هم نتونیم از گاز استفاده بکنیم

۹۹/۲/۲۸ ۲۲:۳۲

در صورت امکان هر روز از این دست اخبار کوتاه در همین صدای میانه منتشر شود خلاصه و مفید .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز