کد خبر: ۹۵۶۶۷
۶۲۱ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

اخبار کوتاه از شهرستان میانه

۱۳۹۹/۲/۳۰
۲۲:۴۰

**صفحه اینستاگرام جشنواره Bowery در پیامی نوشت: فیلم GLOVE یک فیلم کوتاه با موضوع کرونا از فیلمساز ایرانی حسن مختاری(اهل میانه) است.

به دلیل تحریم‌ها، اغلب فیلمسازان ایرانی قادر به ارسال فیلم به جشنواره ما نیستند. خوشحالیم که یک فیلم ایرانی را به نمایش می گذاریم.

**100 بسته معیشتی با مشارکت انجمن مهرانه در بین بیماران تحت پوشش مهرانه توزیع شد.

این بسته ها شامل گوشت، مرغ ،قند ، روغن، ماکارونی ،برنج و چای بود که همه ساله توسط خیرین و اعضای انجمن مهرانه طی 4 مرحله توزیع بسته های معیشتی در بین بیماران توزیع می شود. 

**مددی ، نماینده ادوار مجلس در برنامه گفت و گوی اقتصادی رادیو گفت و گو با انتقاد از نبود هیچ حمایت دولتی از شورای رقابت و مخالفت های پیاپی با این شورا، گفت: آقایان عرضه را کم و بازار را تشنه می کنند تا سود حاصله نصیب دلالان خودشان شود.

**حججی مدیرکل اعتبارات بانک توسعه تعاون کشور از ۵ واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره یک میانه بازدید نمود.

**غفارزاده مدیر عامل آب منطقه ای: برای ۱۳ سد  شامل سد آیدوغموش میانه، شهید مدنی تبریز، قلعه‌چای عجب شیر، علویان مراغه، ستارخان اهر، سهند هشترود، تاجیار سراب، قیز قلعه سی و خداآفرین، زنوز مرند، گلفرج جلفا، زرآباد ورزقان و آونلیق میانه و پنج چشمه آب درمانی شامل یل سویی کلیبر، الله حق و عسگرآباد سراب، شور سوی مراغه و عجب‌شیر از کارگروه اقتصادی اشتغال و سرمایه گذاری استان آذربایجان شرقی به عنوان اولویت اول واگذاری مجوز گردشگری صادر شده است.

**بهنام‌جو استاندار اردبیل: با توجه به این‌که بودجه راه آهن اردبیل-میانه سال گذشته ۳۷۰ میلیارد تومان بوده در سال جاری یک‌هزار و هفتاد میلیارد تومان بودجه برای پیشبرد ساخت راه آهن توانستیم به تصویب برسانیم.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز