کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۳/۲ ۰۵:۳۱

آبروی شما کت و شلوار قرضی هست؟
چه انسان روشنفکری هستی شما

۹۹/۳/۱ ۱۰:۳۶

نماینده هیچ کاری نمی تونه برای مردم انجام بده ، دستشون بسته است زبان بسته ها
فقط استخدام فرزند و فامیل و طایفه و ثروت اندوزی خودش

۹۹/۳/۱ ۰۹:۰۵

درسته که لباس خوب پوشیدن ملاک انسانیت نیست ولی یکی نیست به آقای فرمند بگه مرد مومن تو که ماهیانه حداقل از نمایندگی 35 میلیون تومن درآمدت هست حداقل یه کت و شلوار درست حسابی بپوش.این چه ادا و اطواری هست طول این مدت درآوردی .در آخر این مردم هستن که با انتخابشون باید دقت کنن.بنظرم مردم باید از نماینده برای طول خدمت 4 سالش برنامه بخواهند و مطالبه گر باشند نه بر اساس تبلیغات الکی انتخاب کنند.

۹۹/۳/۱ ۰۸:۰۷

من خودم به آقای فرمند رای دادم و از این بابت از خودم نارحت و از کلیه ملت میانه حلالیت می خواهم چون اگر من رای نمی دادم و چند نفر دگر هم در ستادش تشویق و ترغیب به تک رای به فرمند نمی کردم الان میانه نمایندگی لایق داشت درست اون یکی نماینده هم گلی به سر میانه نزده وای به احوال میانه بله باید به حالت خون گریست ای میانه زادگاه و گهواره من و دیگر فرزندانت......

۹۹/۳/۱ ۰۸:۰۵

مجلس دهم به اذعان اکثریت افراد جامعه از بی تاثیرترین و ناکارآمدترین مجالس پس از انقلاب است. پس افرادی که در آن حضور فعالتری داشته اند در بی تاثیری و ناکارآمدی آن نقش ویژه ای ایفا کرده اند.
بماند که آقای فرمند پول واریزی از طرف مجلس برای اجاره منزل را گرفت و به خزانه شخصی منتقل کرد و در خود مجلس مستقر شد و حضور فیزیکی فعالش هم به دلیل همین در مجلس ماندنش بود!!!!

۹۹/۲/۳۱ ۱۸:۱۵

از ماس که برماس خودمون کردیم که باید اصلاح شویم.واگرنه همین آش است وهمان کاسه نماینده خدمتگزار مردمش است باید مردم مطالباتشان را باشهامت از نمایندشان بخواهند.

۹۹/۲/۳۱ ۱۶:۳۰

یاد استیل فوتبالیست ها در زمین چمن افتادم!

۹۹/۲/۳۱ ۱۵:۲۷

صف اول.پرچممون بالا.

۹۹/۲/۳۱ ۱۴:۵۴

برای حفظ آبروی شهرمان هم ک شده بود یه کت قرضی میگرفتین جناب پروفسور

۹۹/۲/۳۱ ۱۴:۴۴

باغدا اریک قوتاردی ، سلام علیک قوتاردی

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز