کد خبر: ۹۵۹۱۵
۱۱۷۶ بازدید
۶۹ دیدگاه

اولویتهای شهرستان میانه از نگاه مهدی اسماعیلی

۹۹/۳/۱۱
۰۸:۳۱

توسعه راه ها و تامین آب شرب اولویت های میانه/ از عدم آبگیری سد شهریار تا بی آبی شهر کاغذکنان

منتخب مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه راه های ارتباطی شهری و روستایی و موضوع تامین آب شرب سالم و بهره برداری کامل از سدهای احداث شده مهمترین مطالبات و نیاز مردم این شهرستان هست

مهدی اسماعیلی در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت: میانه بزرگ‌ترین شهرستان آذربایجان‌شرقی با بیش از ۴۰۰ روستا و دارای بیشترین مسیر روستایی استان است اما با این وجود در موضوع مسیر ارتباطی اقدامات چندانی در این شهرستان صورت نگرفته است.

وی توسعه راه ارتباطی شهری و روستایی را یکی از اولویت‌های مهم شهرستان میانه عنوان کرد و افزود: بیشترین تلفات جاده‌ای شهرستان در مسیر میانه به سرچم و قره‌چمن وجود دارد و بر همین اساس به دنبال پیگیری موضوع ساماندهی و توسعه مسیرهای ارتباطی میانه در مجلس یازدهم هستیم.

نماینده مردم میانه از وضعیت آب شرب این شهرستان به عنوان یکی دیگر از مشکلات مردم منطقه نام برد و گفت: شاخص املاح محلول در آب میانه ۸۰۰ است که عددی بسیار بالا برای استفاده به عنوان آب شرب است.

وی خاطرنشان کرد: اتمام تنها ۳۰ کیلومتر لوله‌گذاری باقی مانده برای انتقال آب سد گرمی چای به میانه که ۱۵ سال پیش احداث شده و نیازمند اختصاص اعتبار است، می‌تواند مشکل آب شرب مردم میانه را حل کند، مردمی که بدلیل وضعیت نامناسب آب مصرفی اکنون دچار انواع بیماری‌های کلیوی شده‌اند و این مهم را از طریق مسئولان استانی و ملی پیگیری خواهیم کرد.

اسماعیلی به موضوع اتمام و بهره‌برداری کامل از سدهای آیدوغموش و شهریار نیز اشاره کرد و گفت: بیش از یک و نیم دهه از افتتاح سد آیدوغموش می‌گذرد که در ابتدا ۱۵ هزار هکتار نیز به عنوان پایاب این سد در نظر گرفته شده بود اما بدلیل عدم همکاری مسئولان و به بهانه های مختلف این عدد به 7 هزار و ۶۰۰ هکتار تقلیل یافته و از این میزان نیز تنها دو هزار و ۲۰۰ هکتار از آب سد برخوردار شده اند.

عدم آبگیری سد شهریار

 وی عدم آبگیری سد شهریار را نیز مشکلی جدی در بخش کاغذکنان میانه برشمرد و افزود: بدلیل کم کاری های چند ساله مسئولان و عدم تملک اراضی واقع در خزانه سد، مردم منطقه از مزایای احداث این سد برخوردار نشده اند و منطقه کاغذکنان که همانند دشت مغان از لحاظ کشاورزی مستعد است، امروز در خشکسالی و بی آبی می سوزد و جمعیت ۳۲ هزار نفری آن به 8 هزار نفر کاهش یافته است.

منتخب مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تکمیل و بهره برداری کامل سدهای این شهرستان اظهار داشت: تنها یکی از نتایج مخرب این مشکلات و کمبودها، مهاجرت ۵۴ هزار نفر از مردم میانه بین سال های ۱۳۶۵ تا ۱۳۹۵ بوده و این در حالی است که تمام این موارد با اندکی توجه و تخصیص اعتباراتی ناچیز قابل حل هستند و امیدواریم با پیگیری این موضوعات از طریق مجلس و در سطح استانی و کشوری قدمی برای کاهش مشکلات مردم میانه برداشته شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۳/۱۷ ۱۶:۱۶

نمیدانم چی یا کی خطاب تان کنم ولی باید همین قدر بگم که با رای اندک یا زیاد بالاخره انتخاب شدند بنابراین احترام شان واجب است مگر اینکه در عمل خدای ناکرده از مردم انتخاب کننده سلب اعتماد شود که انشاا... چنین نخواهد شد در ضمن کسی که باید خجالت بکشد شما هستید که هنوز نه به دار نه به بار طبق فطرت و خصلت همیشگی تان زبان به تهمت و تخریب شخصیت گشوده اید واقعا که باید گفت خجالت بکشید. افرادی مثل شما ها هستید که نخود هر آش شده اید و بجای ایجاد دلگرمی و انگیزه کار و خدمت ، سبب دلسردی خادمان مردم میشوید و موجباب عدم پیشرفت میانه را فراهم میکنید. .خجالت بکشید؟؟؟

۹۹/۳/۱۷ ۱۰:۰۵

اقایان مسئولین شهر میانه ایا واقعا خجالت نداره وضعیت جاده منتهی به سمت پلیس راه میانه یعنی ... دو تا کامیون اسفالت بگید بریزند این قسمت از جاده رو لگه گیری کنند واقعا مردم رو چی فکر کردید

۹۹/۳/۱۷ ۰۹:۵۷

خیابانها کوچه هاش جوبهاش شهر و خیلی چیزهای دیگه

۹۹/۳/۱۷ ۰۹:۵۵

داداش تو چرا میسوزی نتونستی موفق بشی بری مجلس یا یکی از اشناهات دوست هات هم مرام ها نرفتند مجلس میسوزی

۹۹/۳/۱۶ ۱۱:۲۸

با این رای اندک خجالت نمیکشن خودشونو نماینده مردم میدونن

۹۹/۳/۱۵ ۱۹:۳۱

خب، چه استدلالیه!؟

۹۹/۳/۱۵ ۱۸:۰۷

متاسفانه مامردم میانه بیش ازحدنجیب وقانع هستیم.
قدیمینن دییلراغلامیناپه په یوخدی.هرچی روخواستیم عده ای گفتندمیانه واون ارزوهاکجا!!!بایدبالاروبچسبی تاحداقلهانصیبت نشه.ازهم اکنون بایدخواست چهارسال زودمیگذره.
مثل باش تاصبح دولتت بدمدبرای شماصدق میکنه.

۹۹/۳/۱۵ ۱۸:۰۰

دقیقا.چیزی روازدست نمیدیم.یااین قضیه محقق میشه که بی شک بدترازحالت کنونی نخواهدبودیاصورت نمیگیره که دراینصورت باعث توجه بیشترومقطعی مرکزکشورواستان به میانه خواهدشد.
نماینده های مراغه یااهر،خوی و..درادوارمختلف این قضیه استان شدن رومطرح کردند.هرازگاهی یه شوک لازم هست.
همین حالاشم میانه دروضعیت خوبی ازنظراشتغال وجاده های عمرانی، وضعیت اب و...نداره،بالاترازسیاهی رنگی نیست.

۹۹/۳/۱۵ ۱۶:۴۱

من ایشون را می،شناسم عاشق خدمت کردن اند اگه استارت را بزنند تا امتیاز چیزی را نگیرد آرام نمی نشیند.

۹۹/۳/۱۵ ۱۶:۱۱

کاربری که منفی دادی حتما یکی از کادر مسئول خود آ.پ هستی!!

۹۹/۳/۱۵ ۱۰:۴۹

آقای اسماعیلی
سلام و وقت بخیر
طبق گفته دوستمون تنها را چاره میانه تشکیل یک استان به مرکزیت میانه است.اصلا طرح چنین مسأله ای در مجلس از واجبات است تاکنون نمایندگان شهرستانهایی چون اهر،مراغه،مهاباد،خوی از تشکیل استان در مجلس سخن گفته اند شاید در وهله اول برای ما خنده دار باشد که میانه کجا و استان کجا؟
ولی واقعیت یه جور دیگر است اگر نماینده اهر تشکیل استان ارسباران را مظرح می کند در دیدگاه اول بیان اوج محرومیت منطقه خودش است که مرکز استان یا وزارت کشور پی به بی توجهی شان به آن منطقه مس برند دوم به قول فارس ها باید مرگ را بگیری تا به تب راضی کنی. در صورت طرح این فرضیه مطمئنا می توان امتیازات بزرگی برای شهرستان من جمله:صدا و سیما،فرودگاه،دانشگاه های بزرگ دولتی و غیره را اخذ کرد.
حالا پیشنهاد:حاج آقا تنها راه برون رفت میانه از مشکلات چندین ساله برداشتن گام های بزرگ است تا بتوانسم امتیاز،بگیریم و به نظر خیلی از آگاهان شهر، الان طرح استان شدن بهترین راه حل است.
امیدوارم با تدبیر جنابعالی میانه گام های بزرگی برای پیشرفت بردارد.

۹۹/۳/۱۵ ۰۹:۵۸

سنگ بزرگ نشانه نزدن است! استان میانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میانه خیابوناش رو اسفالت کنه استان بودن پیشکش!

۹۹/۳/۱۵ ۰۸:۳۴

سلام. یک سال بعد خرداد۱۴۰۰ عنوان موضوع عملکرد حاج مهدی اسماعیلی دراولویت های مطروحه از نظر خودش، نشان خواهد داد که صد گفته چون نیم کردار هست یا نیست؟
این گوی و این میدان
این چهار سال شما هم شروع شد
اعتبار مثل کوه یخ در آفتاب تموز است خیلی ها آب شدند
به لطف شرایط حاکم بر انتخابات این دوره نمایندگان از سبد رای محکمی برخوردار نیستند آفتاب تموز لازم نیست به نسیمی بند است!!!
گاها مطالبی میخوانم که از زبان نماینده که در میدان عمل انجامش در این روزگار غیر ممکن هست!
نسیم که هیچ طوفان بپا خواهدشد
یعنی کاری میکنند نمایندگان دیگر مردم حاضر به رای دادن نمیشوند...

۹۹/۳/۱۵ ۰۸:۲۱

توخ یاتار یوخدا داری گور

۹۹/۳/۱۴ ۲۳:۲۵

متاسفانه اولویت اول نمایندگان در هر دوره تغییر در مدیریت ها است وبس که این امر خسارات جبران ناپذیری را به بدنه نظام وبرنامه های آن زده ومی زند که دراین بین مردم فدای آن می شوند که شایسته است این رویه اصلاح گردد.

۹۹/۳/۱۴ ۲۳:۰۳

اولویت اول تشکیل استان به مرکزیت میانه ست

۹۹/۳/۱۴ ۲۱:۳۸

ایشون نیز نمیتوانند کاری از پیش ببرند. بیان مشکلات به مفهوم بیان روش حل مشکلات نیست .برای حل مشکلات باید فکرهای بکر ارایه شود و آنهم در افراد نابغه یافت میشود.

۹۹/۳/۱۴ ۲۱:۳۶

تهران ابش نمک داره. نمک گیر میشن موندگار میشن!

۹۹/۳/۱۴ ۱۶:۵۸

امیدواریم اولویت ها و نیازها طبقه بندی شده پیگیری شوند.

عمده مشکلی که آینده شهرستان را تحت تاثیر خواهد گذاشت اقتصاد شهرستان و اشتغال جوانان است.

پاسخگویی و شنیدن انتقادات هم از واجبات پیشرفت شهرستان است.

۹۹/۳/۱۳ ۲۲:۵۱

همان دکتری که در انتخابات رأی نیاورد و ادعای خدمت بدون منت داشت ، پایتخت نشین شد ، ایکاش موقع رفتن هم با هلیکوپتر میرفت ،

۹۹/۳/۱۳ ۲۲:۲۰

مسئولین ! که همراه نماینده به جایی می روند با دادن این آمارهای کذایی میانه را به ویرانه تبدیل کرده اند!!!

۹۹/۳/۱۳ ۲۲:۱۷

با سلام
لطفا به آقای اسماعیلی بگویید با هنراهی مجمع نمایندگان استلن به وضعیت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نیز رسیدگی عاجلی به عمل آورند.
با توجه بر این که خودشان نیز یک فرهنگی و معلم می باشند
امید است این موضوع مهم را به جد پیگیری عملی نموده و خدای ناکرده مثل نمایندگان قبلی! به باد فراموشی نسپارند.
مردم و فرهنگیان این بار به شما اعتماد کرده اند.
بازسازی مدارس فرسوده را نیز لطفا در اولویت برنامه ها قرار دهند.

۹۹/۳/۱۳ ۱۷:۱۴

مسیر هواشناسی تا پلیس راه،جاده نیست بلکه یک سنگلاخ مالرو تاریک است که ماشینها برای رفتن به دهات بالا دست به عصا می روند
هنوز هم نفرین میکنم مسولان را که وقتی از کرج میامدم توی اون تاریکی شب ماشینم توی اون دست انداز از جاده سنگلاخ خارج شد ولی خدا رحم کرد فقط خودمون آسیب ندیدیم.

۹۹/۳/۱۳ ۱۶:۴۵

بسیار زیبا و متین و بجا فرمودین متاسفانه در میانه افرادی هستند که همیشه دنبال منافع شخصی خودشون هستند و از این ستاد به اون ستاد نقل مکان میکنند و آخرسرم خودشون رو همراه آقای اسماعیلی معرفی کرده و در همه امور فرهنگی و اجرایی و غیره دخالت میکنند و یکی نیست بهشون بگه شما چیکاره این شهرین برو پی شغل و زندگی خودت برادر..........

۹۹/۳/۱۳ ۱۵:۴۸

سلام من یکی از اون بدبینها هستم‌شما لطف کنید با دادن فقط یک آمار درست و حسابی از پیشرفت دریکی از بخشهای اقتصادی و اجتماعی و...مرا به حال واینده مملکت خوش بین بفرمایید

۹۹/۳/۱۳ ۱۲:۵۹

اولویت شما خواهش میکنیم جایگاه ارباب رجوع در ادارات میانه باشد .کارمندان فکر میکنم اربابان ما که از روستا می‌آییم اداره رعیت اونا...

۹۹/۳/۱۳ ۱۲:۵۴

از میانه تا پلیس راه روشنایی جاده افتضاح است در حدود 10 سال است که ستون های روشنایی را کار گذاشته اند ولی نمی توانند چراغهایش را گیر بیاورند در طول چهار سال گذشته اگر پروفسور و دکتر از حقوق ماهانه خودشان هر ماه یک چراغ می خریدند الان تمام مسیر روشنایی داشت

۹۹/۳/۱۳ ۱۲:۴۶

از این اولویت بندی ها زیاد گفته اند وشنیده ایم باید در عمل ببینیم چند مرده حلاجه بسیاری از مشکلات به مسابل فرهنگی برمیگرد مثلا همین منفی بافی وتخریب که دوستان اشاره کردند به فرهنگ غلط برمیگردد.حاج مهدی باید این فضای فرهنگی حاکم رابا همکاری دلسوزان تغییر بدهد وکسانی را که ادعای مدیریت فدهنگی شهرستان رادارندوخود را همه فن حریف دانسته وبدون اگاهی در همه امور دخالت میکنند را باید اصلاح کند

۹۹/۳/۱۳ ۱۰:۵۵

همشهری گرامی درست می فرمایید مشکل میانه فقط منفی بافی است و هیچوقت اینجا پیشرفت نخواهد کرد متاسفانه منافع شخصی بعضی ها بر منافع شهری ارجحیت یافته است همه خودم خودم میگن.

۹۹/۳/۱۳ ۰۸:۱۶

شهر ما پر شده از ادمهای تخریب چی .نه تخریب چی های جنگ و دوران دفاع مقدس که اگه زنده اند خدا سلامتی شان بده اگه شهید شدند خدا رحمت شان کنه منظورم تخریب چی های که اخرت شان را به دنیای شان فروختند همیشه پشت ادمها یا در حال افترا و تهمت گفتن هستند یا در فکر سنک اندازی و پیش داوری و بدبین کردن ونامیدکردن مردم بیشتر انتقاد کننده ها هم انهایی هستند که به حق از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شدند

۹۹/۳/۱۳ ۰۰:۱۷

احداث کارخانه مولیبدن سیه کمر و پتروشیمی استور

۹۹/۳/۱۲ ۲۲:۳۲

اولین مشکل و اساسی ترین مشکل مشکل کار هستش. امیدوارم کارخانه ای مثل فولاد و گیربکس سازی تو شهر زیاد بشه

۹۹/۳/۱۲ ۲۲:۰۳

سنون نظرووه نچه دفعه باشیمیزا بورک گشسین هه تزول جواب گوزلیرم

۹۹/۳/۱۲ ۲۱:۵۹

اربابین مالی گدیر نوکریم جانی

۹۹/۳/۱۲ ۲۱:۵۷

جناب آقای اسماعیلی بو سوزلردن چوخ اشیتمیشیگ بولاردان گوچک سوزلر اشیتمیشیگ ...

۹۹/۳/۱۲ ۲۱:۵۴

سلام امید وارم اقایه اسماعیلی حداقل به درد مردم مظلوم میانه برسه والا نماینده قبلی هر چی خواستیم گفتن کار نماینده اینا نیست اسفالت بیاره آب بیاره فقط پوزه بال گرد دادن کار نماینده قانون گذاری هست گفتن کدوم قانون دیگه نمیدونم کی گفت شما اسفالت کن شما لوله کشی کن شما فقط خواهشن بودجه بیار این که کار شما هست

۹۹/۳/۱۲ ۲۱:۳۷

نماینده جان فقط ی خواهش دارم ازت .هر موقع اومدی جایی بازدید کنی خواهش میکنم به آمار دروغ مسول اون پروژه اعتماد نکن خواهش میکنم آمار دروغ نتیجه ش میشه مسولان دروغگو و خابیدن پروژه و بیکاری کارگران و حقوق بالای مسول پروژه

۹۹/۳/۱۲ ۱۳:۲۳

تنها کاری که از شخصی که مسئولیت نمایندگی مجلس رو بر عهده گرفته بر میاد تلاش برای افزایش سطح زندگی خود و نزدیکانش هست،
اصلا ربطی به شخص و شخصیت ندارد.

۹۹/۳/۱۲ ۱۰:۵۲

نماینده جسور و ساعی میتونه حق را بگیره ولی نماینده خوش اخلاق و صبور در جا میزنه
انشاالله که آقای اسماعیلی از نوع اولی باشه

۹۹/۳/۱۲ ۰۸:۵۲

واقعا متاسفم واسه قلم فرسایی بعضی از ادمها شروع نشده دست به قلم شدند و دارنند قضائت میکنند نمیدانم بعدا جواب خدا رو چطوری خواهند داد سعی کنیم پا رو حق الناس ها نذاریم

۹۹/۳/۱۲ ۰۸:۵۱

دوست عزیز این بصیرت و روشن بینی شما قابل ستایش است اما باید بدانیم که خانه از پای بست ویران است و نه آقای اسماعیلی نه هیچ نماینده دیگری توان انجام هیچ کاری را ندارند وضعیت فعلی کشور به لحاظ اقتصادی به گونه ای است که امکان هیچ حرکتی وجود نداره هرچند که آقای اسماعیلی قابل احترامه ولی متاسفانه کاری ازش ساخته نیست پس الکی خوش نباشیم لطفا

۹۹/۳/۱۲ ۰۸:۰۸

پس مشکل بیکاری ، فقر ، اعتیاد و جرایم را چه کسی می خواهد پیگیری و حل کند؟

۹۹/۳/۱۲ ۰۶:۳۹

علت عدم پیشرفت نبود سیستم است .با اشخاص کشور همیشه درست نمی شود .گاهی درست و گاهی خراب می شود .

۹۹/۳/۱۱ ۲۳:۴۱

بزارین اتمام حجت کنیم و به همتون اعلام کنم هیچ چیز جدیدی رخ نخواهد داد .همه ما میدونیم وقتی تو اداره ریس عوض بشه میاد تغییرات و شروع می‌کنه مثلا این میز و بزارین اون ور ۲_استکانها را تمیز بشوزین۳_تو برو اتاق اون ۴_منشی تلفن و عوض می‌کنه ۵_در نهایت فکر کنم برای wc دستمال بزارین.......حالا فکر کنین با این کارا آیا واقع اداره درست میشه.مطمنا نمیشه.مدیر باید واقعا مدیر باشه مدبر باشه.ولی منیم کوزیم سو ایشمیر

۹۹/۳/۱۱ ۱۸:۴۷

دوستان بعد از 4 سال هیچ اتفاقی نخواهد افتاد،
شاید 40 سال دیگه هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد،
پس نه خودتون رو اذیت کنین و نه دیگران رو،
در این مورد به خصوص،به نظرم وظیفه هر کدوم از ما، تلاش کنیم خودمون یا یکی از نزدیکانمون رو دور بعد به مجلس بفرستیم تا شاید ما هم به نون و نوایی برسیم،
زندگی ما در این دنیا و در این کشور و مخصوصا (با تاکید دوباره مخصوصا) در این شهر یه مسخره بازیه تمام عیاره.

۹۹/۳/۱۱ ۱۸:۰۶

عین واقعیته هیچکدام برای میانه کار نکردند که هیچ بلکه خودشون و برادران شون را همه کاره کردند.

۹۹/۳/۱۱ ۱۵:۵۶

تو چه سال همه نمایندگان بعد رفتن به مجاس اولین حرفشون خدمت به مردم هست خدمت کردن گفتن نمیخواد بعد یک سال معلوم میشه چندمرده حلاجین اگه بعد چهار سال اقا پسرتون تو شغلرقبل نماینده شدنتون باقی ماندن که نمایندگی ددرهای ضد سرقت ساختمانی رو داشتن اون وقت میگیم نماینده مردمی ومنتخب مردم از الان نظر دادن در مورردتون زوده انشاالله که که شما درد مردم رو بفهمید وبرای ممردم کار کنید

۹۹/۳/۱۱ ۱۵:۰۷

نه دوست عزیز و بزرگوار این تخریب نیست ، این یک واقعیت است ، 10 دوره است که این نمایندگان محترم میانه فقط برای خودشان تلاش کردند ، کدامیک از اینها بجز 2 نفر پس از اتمام نمایندگی در شهر خود باقی ماندند؟ آیا نماینده قبلی که رای نیاورد الان امده و در میانه مشغول خدمت است ، در حالیکه شعارشان خدمت بدون منت بود وآیا جهت رفع مشکلات این جوانان تلاش کردند ؟ کدامیک باقی مانده اند ،؟ در این مدت مردم را بدبین بار آوردند ، بی اعتماد کردند ، قبل از اینکه شما آقای اسماعیلی را بشناسید بنده شناخت کافی دارم ، همکار شده ام ، در استانداری خدمتشان رفته حضورا صحبت داشته ام ، نیم ساعت در پشت در اتاقشان منتظر بوده با مدیر دفترشان گپی زده ام ،و ... ، اینها تخریب نیست ، حقیقت است ، ایشان با چند درصد رأی مردم به مجلس را یافته اند ؟ اینها خودشان بهتر از من وشما میدانند برای چه به مجلس میروند ، چهل سال است شما آب شرب ندارید ، کدام خدمت عزیز بزرگوار ؟

۹۹/۳/۱۱ ۱۵:۰۰

با سلام
همشهریان گرامی بیایید از نماینده مردم حمایت کنیم سنگ اندازی نکنیم ،بهانه تراشی نکنیم من خودم به هیچ عنوان به ایشان رای ندادم اما وقتی با رای بیشتر انتخاب شده، وظیفه ام حمایت قاطع از ایشان است به نظر من نماینده فعلی حرفی برای گفتن دارد و امیدوارم به سرانجام برساند و درد میانه را خوب فهمیده
چرا ما میانه ای ها همدیگر را خراب می کنیم بگذاریم کار بکند اگر نکرد انتقاد کنیم مایوس و ناامید نکنیم
آقای اسماعیلی بزرگوار میانه علاوه بر موارد ذکر شده،
به:
دانشگاه علوم پزشکی
فرودگاه اضطراری چند منظوره(به دلیل داشتن مراتع و باغ های کشاورزی،باری و حتی در صورت لزوم مسافربری) می تواند برای شهرستانهای همجوار هم مورد استفاده قرار گیرد.
گمرک به دلیل اتصال به چندین شهرستان موازی
دانشکده دولتی ورزشی،به دلیل داشتن قهرمانان و امکانات ورزشی
نیاز دارد.
یا علی،من امیدوارم

۹۹/۳/۱۱ ۱۴:۵۸

با سلام و آرزوی توفیق خدمت برادر ارجمند جناب آقای اسماعیلی ، حتما استحضار دارید که در حق صاحبان زمینهای حوزه سد شهریار ظلم و اجحاف بزرگی شده است از سادگی ، کم سودای و بیسوادی و نا آگاهی روستایی سو استفاده شد و ظلمی که بر ما رفت بر فلسطین و فلسطینی نرفته . ازجمله با قیمت خیلی نا چیز زمین هارا از چنگ صاحبانشان در آوردند و روستایی مولد را تبدیل به مصرف کننده بیمار وافسرده شهر نشین کردند قیمت این زمینها خیلی بالاتر از مبلغ ناچیزی بود که به روستاییان پرداخت کردند و ما روستاییان صرفا به خاطر عدم رویارویی با طرح ملی سوختیم و ساختیم ، روستایی که زندگیش در آن زمین خلاصه میشد علاوه بر قیمت عادلانه که متاسفانه پرداخت نشد ، طبق قانون باید مبلغی در حدود پانزده در صد کل قیمت زمین بعنوان حق معیشت به صاحب زمین پرداخت میشد که این مبلغ هم پرداخت نشد ، به کلیه چیز های احداث شده و متعلقات زمین از جمله چاه ، نهر ، درخت ، ساختمان داخل مزارع یا اتاقک و کلبه ،راهها و...که برای صاحبان زمین هزینه بر بوده باید قیمتش پرداخت میشد که این هم نشد ، ولی در اسرع وقت زمین را متصرف شدند و صاحب زمین روز به روز مفلس تر شد و زمین اش را با کمال تاسف جلو دیدگانش به دیگران اجاره میدهند ، آیا روا نبود که بیچاره روستایی صاحب زمین بخاطر اینکه با طرح ملی همکاری کرده و به نا چار نه از روی میل باطنی و رضایت زمین اش را واگذار کرده حداقل تا زمانی که سد آبگیری نشده و زمینها زیر آب نرفته اند زمین در اختیار خود صاحب زمین قرار می گرفت ؟ یا حد اقل اگر زمین اش یعنی در واقع زندگی اش را از او گرفتند تا زمان آبگیری به خود صاحب زمین اجاره دهند ؟

۹۹/۳/۱۱ ۱۳:۴۲

باز هم تخریب و بی احترام همشهریان متاسفانه شروع شد

۹۹/۳/۱۱ ۱۲:۵۶

...نقه در قاشسوندا بوشلی چیخارداجاخلار، الله گورا قاشسون قاچ، بنده گورا قاشسون قاشما

۹۹/۳/۱۱ ۱۲:۳۹

باسلام به هم میهنان عزیز یادم می آید چندین سال پیش خداوند یک نفربنام بهروز که ازمن 40سال بزرگتربود را جلوسراراهم قرارداده بود این مرد هرکاری معقولی را که میخواستی انجام دهی وقصد حرکت در سمتش را داشتی اگر هم بسیارسخت بود با دلگرمی وبقول خودمان گارپز قولتوغونا ورماغینن آدم را دلگرم میکرد ومیگفت پسرخاله شما میتونین شما قادرین این وآنکاررا بکنین ومن هم کمکتان میکنم . الان تازه این نماینده... میخواهد کارانجام دهد باید از جانب مردمش حمایت شود ارومیه حرکت رسانیش تقویت شود باید دست در دست هم دهیم تا کنیم میهنمان را آباد از الان دست نمایندگان خود را از کارکردن سرد نکنیم خب کاغذکنان را شهر قلمدادکردن نشان ازبیسوادی نیس یک اشتباه لفظی را قلمی است نباید که ایرادگرفت اصل همت نماینده است بجای ایراد گیری بیجاباید تا هرچه از دستمان می آید کمکش کنیم واز نمایند محترم هم انتظار است ایده ها و نظرهای مردم میانه را از نظر دور نبردند.وبه نظرات وخ اواسته های مردم و بخصوص جوانان میانه بسیار اهمیت بدهند.که این دوراز انتظار از آقای مهدی اسماعیلی نیست چون جدای معدودی از نمایندگان اسبق میانه که خودخواه وخودرایانه حرکت میکردند نیستند.

۹۹/۳/۱۱ ۱۱:۴۸

این 4 سال هم مال تو

۹۹/۳/۱۱ ۱۰:۲۳

احتمال اینکه خبرگزاری اشتباه کرده باشد ، هست

۹۹/۳/۱۱ ۱۰:۱۸

نماینده جان میشه اول سد درست کنی بعد تصفیه خانه بعد لوله کشی .منم موقع امتحان دادن کتاب را از آخر مخوندم.

۹۹/۳/۱۱ ۱۰:۰۳

خدا قوت- یاشاسین

۹۹/۳/۱۱ ۰۹:۴۲

تقدیر وتشکر از برادر بزرگوار به فضل پروردگار مشکلات شهرستان با آرامش مرتفع گردد

۹۹/۳/۱۱ ۰۹:۳۱

درود جناب اسماعیلی ، حتما سعی بفرمایید از حالا جای پایی در پایتخت برای خود بازکنید و مثل سایر نمایندگان محترم میانه که خدمت به مردم میانه را در اولویت قرارداده ولی اکنون پایتخت نشین شده اند شما نیز پس از اتمام دوره نمایندگی برای خود در تهران برو بیایی درست کنید ، ضمنا اگر مقدور باشد و این مردم را لایق بدانید کل دریافتی ماهانه خود از بابت نمایندگی مجلس را اعلام بفرمایید تا موکلین شما در جریان قرار بگیرند و ضمنا اعلام بفرمایید در هفته چند ساعت کاری در مجلس دارید ، ممنون ، اگر هم خواستید میتوانید مثل جناب ... که خدمت بدون منت داشتند و تهران نشین شدند پاسخی ندهید ، مجددا ممنون و سپاس

۹۹/۳/۱۱ ۰۸:۴۹

تشکر میکنیم از نماینده محترم! که هنوز نمیدانن کاغذکنان شهر نیست! بخش کاغذکنان! و شهر اغکند! واقعا باید انتظار دوران طلایی رو داشته باشیم با این همه شناخت از حوزه انتخابی!

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز