کد خبر: ۹۶۲۳۷
۱۱۱۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

مهدی انصاری ملی‌پوش شنا:

نمی‌توانیم در جوی آب شنا کنیم!

۱۳۹۹/۳/۲۷
۰۹:۵۹

 

 

ملی‌پوش شنا گفت: شرایط هر روز بد و بدتر می شود و فکر کنم با این اوضاع باید شنا را کنار بگذاریم.

مهدی انصاری در گفت و گو با ایسنا، در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی شنا اظهار کرد: دیده‌اید تا به حال کسی قول دهد و عمل کند!؟ دو ماه پیش به ما گفتند ۱۰ روز دیگر اردوها آغاز می شود این همه گذشته اما هنوز اردوها شروع نشده است. هر روز شرایط بد و بدتر می شود، فکر می کنم با این شرایط باید شنا را کنار بگذاریم. ۴ ماه است که در استخر نبودیم، رشته ما با کشتی، و رزمی و ... متفاوت است. در سایر رشته ها می‌شود فضای تمرین فراهم کرد اما ما نمی‌توانیم در جوی آب شنا کنیم.

ملی‌پوش شنا افزود: از زمانی که به تیم ملی آمده‌ام قول زیاد شنیده‌ام اما کسی عمل نمی‌کند. هفته گذشته گفتند قرار است (شنبه) مثل امروز تست کرونا بدهیم که اگر مشکلی نباشد اردوها آغاز شود، اما اکنون که با شما صحبت می کنم خبری نیست  و فکر می کنم امروز هم برنامه ای نباشد تا ببینیم فردا چه خواهد شد.

انصاری در خصوص مشکلات خود با آغاز اردوها گفت: خوابگاه کمیته ملی المپیک به خاطر کرونا تعطیل است. من از میانه باید برای تمرین بیایم. در این شرایط که خوابگاه و غذا نیست نمی دانم کجا باید بمانم و چه کار کنم. شاید فدراسیون فکری کرده باشد که من زیاد در جریان نیستم. تنها می‌دانم که دو ماه پیش قرار بود اردوهایمان آغاز شود و هنوز شروع نشده است.

ملی‌پوش شنا در پاسخ به این سوال که مگر قرار نیست اردوهای ملی پوشان شهرستانی در شهر خود آغاز شود، گفت: نمی‌دانم ولی تمرین در استخر آزادی برای من بهتر از شهرستان است. تمرین در استخر ۵۰ متر با ۲۳ متر متفاوت است و بهتر است که من در استخر ۵۰ متر شنا کنم. بعد از ۴ ماه که هیچ شنایی نکردیم نمی‌توان از ۲۳ متر شروع کرد و در ۵۰ متر مسابقه داد. اگر برای مسابقات انتخابی المپیک هم اعزام شویم باید در ۵۰ متر شنا کنم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز