کد خبر: ۹۶۶۹۶
۷۸۶ بازدید
۱۳ دیدگاه (۸ تایید شده)

تداوم برگزاری نمازجمعه میانه در شرایط قرمز کرونایی

۱۳۹۹/۴/۱۲
۲۱:۳۴

در طول هفته های گذشته که شهرستان میانه در شرایط بحرانی کرونایی قرار داشته است، نمازجمعه شهرستان میانه همچنان به امامت حجه الاسلام والمسلمین محمدی برگزار می شود. ستاد نمازجمعه کشور، برگزاری نمازجمعه را برای شهرستانهای زرد کرونایی مجاز کرده است اما برای شهرستان های قرمز، چنین تصمیمی نگرفته است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

مطالب مرتبط

نظر شما

۹۹/۴/۱۴ ۰۸:۲۲

مسئولین سایت صدای میانه ممنون از انتقادتون
ولی کاش مساعلی که هر جمعه توسط امام جمعه بیان می شد من جمله انتقادات از مشکلات ملی و منطقه ای را هم منتشر می کردید
این کاز شما بوی شیطنت رسانه ای و ماهیگیری از آب گل آلود می دهد

۹۹/۴/۱۴ ۰۴:۵۴

سلام، در این عکسها مشخص است که تعدادی از نمازگزاران از جمله امام چمعه ماسک ندارند و بعضی ها هم فاصله را رعایت نکردند، از این افراد باید ترسید و درست به خاطر حضور این افراد نماز را باید تعطیل کرد.

۹۹/۴/۱۳ ۲۲:۴۴

بنده ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه با ماشین از کنار پارک فرهنگیان رد شدم حدود ۱۰۰۰ نفر! از همشهری هامون داخل پارک که اکثر بدون ماسک و بدون رعایت کردن فاصله اجتماعی در حال خوش گذرونی بودند!
تو این عکسی که از نماز جمعه گذاشتین فکر کنم نهایتا ۱۵۰ نفر هستن و اکثر ماسک زدند و فاصله اجتماعی هم بصورت کامل رعایت شده.
حالا به نظر شما نماز جمعه تعطیل بشه بهتره یا بوستان ها و پارک های شهر؟

۹۹/۴/۱۳ ۱۷:۵۶

خوب وقتی همه جا پره نماز جمعه چرا تعطیل بشه .آرایشگاهها را ببندن بازار ببندن استخرها سینما ها را ببندن و جاهای دیگر بعد هم نماز جمعه هم مثل قبل تعطیل بشه وقتی همه جا باز هست مردم هم رعایت نمیکنن بهتره درهای مسجد هم باز بشه لاقل دعاهامون قبول بشه خدا این بلا را دور کنه .از همه قهرش گرفته یه بلا فرستاده هیچ جای دنیا درمانش پیدا نمیکنن .اونایی که اعتقاد به خدا ندارن خوب درمان کنن دیکه همه چی دست خداست همه بی اعتقاد شدن بی حجابی فساد دزدی بی غیرتی دیگه بیداد کرد خدا هم گفت یه بلائی بفرستم تا تر و خشک باهم بسوزه زیاد از خودتون گذشتید منو هم فراموش کردین ولی کاش تر و خشک قاطی نمیشد .

۹۹/۴/۱۳ ۱۶:۵۰

نمازگزاران نمی گیرن!

۹۹/۴/۱۳ ۱۵:۱۶

تعجب برانگیز نیست یا هست؟
بازار باز است عیبی ندارد
سینما باز است عیبی ندارد
استخرها باز است عیبی ندارد
کنسترها اونم بابیلطی گرون عیبی ندارد
پارک ها ومجالس عروسی هم عیبی ندارد
اما.... مسجد با راعایت پروتکل باز است چرا باید باز شود میشود خانه خاند....عزیزان من که اینو پست گذاشتی نمیگم کار بدی کردی اما چند درصد از مسجد و اماکن مذهبی تاحالا تنوانسته مردم رو مبتلا کنه چرا تو وضیعت قرمز شهر استخرها بازند چیزی نمیگید ولی مسجدها اونم بارعایت پروتکل ها بازند فقط چشم شما دید الله هم عجل ولیک الفرج

۹۹/۴/۱۳ ۱۳:۵۸

در یکی از کانالها آمده بود که میانه سفید شده واگر اشتباه نکنم استخر هم مجوز فعالیت گرفته .پس به خاطر آن هست که نماز جمعه برگزار میشه.ای کاش این پروتوکول میگذاشت تا اعلام بشه که وضعیت چه رنگیست وتعداد مریضهای درگیر وکشته شده چه تعداد هست.

۹۹/۴/۱۳ ۰۱:۰۳

تاسف لر

مثل اکثر تصمیمات و سیاست گذاریهایشان این اقدام نیز علاوه بر غلط بودن بسیار هراس انگیز است...  ماها هیچ اختیاری نداریم! حتی نمیتونیم اعتراض کنیم حرفی هم بر خلاف موضع اقایون مطرح بشه، چهار تا انگ و‌مارک هم بهت میچسبونن و مورد هجمه مواجب بگیرانشان قرار میگیریم... عالم و آدم اعتراض هم کنند، در نهایت اینا کار خودشونو میکنن...

اخبار روز