کد خبر: ۹۷۱۶۳
۲۷۱ بازدید
۱ دیدگاه

آمادگی برای جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی میانه ۲ و ترکمانچای

۹۹/۴/۳۰
۱۱:۳۶


 

آمادگی برای جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی <a href=میانه ۲ و ترکمانچای" src="https://cdn.isna.ir/d/off/tabriz/2020/07/16/3/61682744.jpg" style="border:0px; height:auto !important; vertical-align:middle; width:340px" title="آمادگی برای جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی میانه ۲ و ترکمانچای" />

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از آمادگی برای جذب سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی میانه ۲ و ترکمانچای خبرداد.

سید مرتضی نیرومند اسکویی گفت: با هدف تکمیل زیرساخت‌های انجام شده برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار، آماده جذب سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی میانه 2 و ترکمنچای و کاغذکنان هستیم.

وی ادامه داد: قسمت عمده زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی میانه از جمله خیابان سازی، آب، برق و گاز تکمیل شده و برخی زیرساخت‌های دیگر نیز در حال تکمیل است.

وی، از سرمایه گذاران صنعتی خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان میانه و تکمیل زیرساخت‌های موجود در شهرک‌های صنعتی این شهرستان و همچنین اختصاص مشوق‌ها برای سرمایه گذاری از این فرصت برای ایجاد واحد تولیدی صنعتی و اشتغال پایدار در سال جهش تولید استفاده کنند.

در این سفر مقرر شد که اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسیر جاده دسترسی مشترک شهرک صنعتی میانه و راه روستای حصار را لکه گیری و آسفالت ریزی کرده و به منظور همسان سازی پیاده روهای خیابان‌های شهرک، عملیات کفپوش گذاری این معابر نیز توسط شرکت شهرک‌های صنعتی انجام شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی، شهرستان میانه دارای چهار شهرک صنعتی دولتی، یک شهرک صنعتی غیردولتی و یک ناحیه صنعتی انتقالی از جهاد کشاورزی است./ایسنا

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۴/۳۱ ۰۸:۴۰

جناب اقای سید مرتضی نیرومند اسکویی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان . سلام به اطلاع میرساند که دگه اداره راهداری حمل نقل میانه توان ...داشت همین ورودی میانه به طرف آچاچی و پلیس راه را لگه گیری میکرد.

واقعا بخدا خجالت داره گویا این شهر اصلا صاحب نداره چرا باید هر روز کسانی که از این راه رد میشوند به .... زمین زمان بد بیراه بگند بخاطر چی به چه قیمتی !!!!!!!!!

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز