کد خبر: ۹۷۱۶۵
۱۶۷ بازدید
۰ دیدگاه

عرفان ناظمی زیر تیغ رفت ؛

دوری چند ماهه ملی پوش میانه ای از تکواندو

۹۹/۴/۳۰
۱۱:۴۴

عرفان ناظمی، تکواندوکار ملی‌پوش استان آذربایجان‌شرقی از شهرستان میانه که با مشکل مصدومیت مواجه شده است، درنهایت ناحیه آسیب‌دیده خود را به تیغ جراحان سپرد و چند ماه از شیاپ‌چانگ به دور خواهد بود.

ناظمی درباره مصدومیت خود اظهار کرد: از مدت‌ها پیش از ناحیه رباط صلیبی با مصدومیت مواجه شده بودم، اما به دلیل اینکه در بخش تیمی مسابقات المپیک توکیو عضو تیم ملی بودم، این مصدومیت را تحمل کرده و به تمرینات خود ادامه می‌دادم.

‌قهرمان مسابقات یونیورسیاد ناپل ایتالیا در بخش تیمی افزود: با توجه به تعویق المپیک فرصتی پیش آمد تا بتوانم پای مصدوم را عمل کرده و خوشبختانه این عمل با موفقیت انجام شد و در حال حاضر دوران نقاهت را طی می‌کنم.

‌ناظمی در مورد زمان بازگشتش به میادین مسابقات گفت: از 2 ماه دیگر فیزوتراپی پایم را آغاز کرده و تلاش مضاعف خواهم کرد که هر چه سریع‌تر آماده شده و به شیاپ چانگ بازگردم.

تکواندوکار‌ ملی‌پوش آذربایجان‌شرقی در مورد وضعیت این رشته اذعان کرد: خدا را شکر با آمدن آقای رنجبرپور تکواندو در این استان جان دیگری گرفته و الان شرایط خیلی بهتر و مطلوب‌تر از گذشته شده است.

‌وی در خاتمه راجع به وضعیت خود ابراز داشت: در حال حاضر دانشجو هستم و می‌دانم مسوولان کشور مشکلاتی زیادی را دارند، اما ما ورزشکاران هم دوره کوتاه قهرمانی داشته و این انتظار را داریم که مسوولان ما را فراموش نکرده و شرایط ما را برای درخشش بیشتر در مسابقات و فراهم کردن شرایط کاری در نظر بگیرند/آناج
.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز