کد خبر: ۹۷۱۶۶
۱۱۳۱ بازدید
۴۲ دیدگاه

با حکم سردار مومنی ؛

حیدری آزاد ،فرماندار اسبق میانه ،سمت جدید گرفت

۹۹/۴/۳۰
۱۱:۵۱

 با حکم دکتر اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، اسماعیل حیدری آزاد فرماندار سابق بندرانزلی به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان منصوب شد.

بنا بر این گزارش در حکم انتصاب اسماعیل حیدری آزاد آمده است:

به استناد بند ۵ مصوبات نود و یکمین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدرکشور و نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان منصوب می شوید.
برگزاری منظم و دقیق جلسات شورا، ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های عضو و مرتبط استان،انجام اقدامات موثر در زمینه های مقابله با عرضه، پیشگیری و درمان معتادان ،پاکسازی نقاط آلوده استان و ساماندهی و نگهداری معتادان متجاهر، پیگیری اقدامات قضایی و ضربه زدن به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان با تمرکز بر اقدامات اطلاعاتی وبهره گیری از ظرفیت ها و امکانات موجود در استان ، همچنین اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر و اجرای طرح یاری گران زندگی در بین اقشار مختلف جامعه در راستای سیاست های کلی نظام ، و سایر برنامه های ابلاغی با رعایت قوانین و انضباط اداری از جمله اموری است که انتظار می‌رود با برنامه ریزی دقیق و هدفمند و مبتنی بر اصول، نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش نمایید.
لازم به ذکر است اسماعیل حیدری ازاد دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی ،کارشناسی ارشد علوم سیاسی و دانشجوی دکترای علوم سیاسی (در حال دفاع ) است.

در کارنامه و سوابق کاری حیدری آزاده،۴ دوره متوالی فرماندار نمونه کشوری و استانی، فرماندار بندر انزلی، بازرس و کارشناس خبره بازرسی و نظارت دستگاههای سیاسی و حاکمیتی دفتر بازرسی ویژه ریاست جمهوری، عضو و دبیر کمیسیون های تخصصی شورای امنیت کشور، عضو کارگروه تخصصی تدوین امنیت و امور داخلی برنامه پنجم توسعه کشور، عضو کمیته امنیتی، کمیسیون سیاسی ،دفاعی و امنیتی مجمع تشخیص مصلحت نظام ،عضو ستاد امنیت انتخابات کشور در دوره های مختلف، کارشناس مسئول استان های جنوب و جنوب غرب شورای امنیت کشور(شاک)، بازرس ستاد تخصصی دفتر جانشینی فرماندهی معظم کل قوا در امور نیروی انتظامی(اداره کل امور نیروی انتظامی )، بازرس سازمان بازرس کل کشور (قوه قضاییه )، معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه، فرماندار شهرستان قوچان، فرماندار شهرستان شازند، مسئول انتصابات سیاسی ( فرمانداران و بخشداران ) استان های شرقی و مرکزی وزارت کشور، عضویت در بازرسی کل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و …دیده می شود.

لازم به ذکر است جایگاه دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور هم تراز با معاون رئیس جمهور است.

شایان ذکر است بر اساس ماده ۳۳ اصلاحیه قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب ۱۷ آبان ۱۳۷۶، اعضای اصلی ستاد مبارزه با مواد مخدر به شرح زیر است:رئیس جمهور ایران (رئیس ستاد)وزیر کشور (دبیرکل ستاد)دادستان کل کشور، وزیر اطلاعات، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر آموزش و پرورش، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان صدا و سیما، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس دادگاه انقلاب اسلامی تهران، رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی، فرمانده نیروی مقاومت بسیج کشور/دیار میرزا

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۴/۳۱ ۱۱:۵۹

درود بر مسؤلان پاک و جهادی

۹۹/۴/۳۱ ۰۸:۱۷

وقتی ایشان فرماندار میانه بودند تمامی مسئولین از وی حساب می بردند ولی حالا چی

۹۹/۴/۳۱ ۰۷:۵۹

باز هم سر و کله ع. پیدا شد

۹۹/۴/۳۱ ۰۰:۴۲

خوب بود ولی حکم قطعی دیوان عدالت اداری را نتوانست اجرا بکند

۹۹/۴/۳۰ ۲۳:۴۰

در زمان فرمانداریش کدام مسول بی کفایت رو از مقامش عزل نمود بفرمایید ما هم بدانیم

۹۹/۴/۳۰ ۱۹:۳۸

سلام مهندس
انصافاً حیدری آزاد با فرمانداران قبل و بعد خودش قابل مقایسه نبود
فرماندار بود ولی از مجموع دو نماینده بیشتر نفوذ داشت
حیف که نذاشتن بمونه و براش توطئه چینی کردن

۹۹/۴/۳۰ ۱۹:۲۶

یاشاسین دکتر حیدری آزاد فرماندار قبلی شهر قوچان که بهترین فرماندار سال شده بودن در کل کشور

۹۹/۴/۳۰ ۱۸:۱۹

سلام.با تبریک ب جناب حیدری آزاد در انتصاب ایشان. و انتقاد از صدای میانه.که با کلمات بازی میکنه . در خبری عنوان میکند لحظه شماری برای تعویض فرماندار میانه در حالی که هیچ خبری از تعویض فرماندار نیست. و آقای شکری در مراغه بازنشسته شده و شما عنوان میکنید که در سمت جدیدی ابقا نشده است.و شایعه درست میکنید متاسفانه. الان هم در خبر آقای حیدری آزاد که به سمت دبیری استان گیلان در آمده است در اول خبر آن را مینویسید و در آخر با ترفند خاص مزایای دبیری کل کشور که همتراز با وزیر میباشد را برای هدف خاصی که همانا بر هم زدن افکار میباشد را مینویسید و خواننده را به حاشیه میکشید.امیدوارم هدف تان موجب خصران به وطن تان نباشد...

۹۹/۴/۳۰ ۱۷:۱۷

شاید با 10 فرماندار اخیر میانه آشنایی و ارتباط نزدیک داشتم و احترام همه شان محفوظ است اما حیدری آزاد چیز دیگری بود. خلاقیت، شهامت و غیرت ایشان ستودنی بود. ذکرخیرها پشت سر ایشان بسیار بیشتر از انتقادهاست.

۹۹/۴/۳۰ ۱۶:۳۵

حیدری آزاد ،ویژگی شاخصی که داشت هر مسئول را سر جای خودش قرار داده بود و با زیرکی که داشت مسئول کاربلد و نا وارد را تشخیص می داد.

۹۹/۴/۳۰ ۱۴:۲۲

شک نکنین حق به مقدار میرسه برام ثابت شده ولی صبر مخاد

۹۹/۴/۳۰ ۱۳:۵۳

بنظرمیرسه درگیلان ماندگارشدندلیکن دبیرمبارزه باموادمخدراستان سمت چندان مهمی نیست

۹۹/۴/۳۰ ۱۳:۲۰

افراد لایق بعد از هر پست سازمانی پیشرفت میکنند و پست بالاتر می گیرند و ...

ببینیم فرماندار فعلی چه مسئولیتی خواهند گرفت

۹۹/۴/۳۰ ۱۲:۴۷

درود بر دکتر حیدری آزاد عزیز
کاش قدر ایشون رو بیشتر می دانستیم

۹۹/۴/۳۰ ۱۲:۴۵

ایشان افتخار بزرگی برای میانه بودند ولی میانه ظرفیت ایشان را نداشتند

۹۹/۴/۳۰ ۱۲:۲۷

با سلام و احترام و عرض تبریک و آرزوی موفقیت و سربلندی خدمت برادر بزرگوارم جناب آقای دکتر حیدری آزاد. امیدوارم خداوند منان همیشه یار و یاورتان باشد.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز