کد خبر: ۹۷۳۲۵
۶۸۱ بازدید
۲۹ دیدگاه

ادامه تغییر فرمانداران استان ؛

آذرشهر و بستان‌آباد فرمانداران جدید خود را شناختند

۹۹/۵/۸
۰۱:۱۸

 فرمانداران جدید شهرستان‌های آذرشهر و بستان‌آباد در جلسه شورای اداری این دو شهرستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی معرفی شدند.

به گزارش آناج، فرمانداران جدید شهرستان‌های آذرشهر و بستان‌آباد در جلسه شورای اداری این دو شهرستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی معرفی شدند.

  راستگو در سفر به شهرستان آذرشهر، با حضور در جلسه شورای اداری این شهرستان، زاهد محمودی را به عنوان فرماندار جدید آذرشهر معرفی کرد. 

زاهد محمودی، متولد سال 1352 در شهرستان خلخال و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است که قبلا بخشداری بخش‌های خداآفرین و مرکزی جلفا را بر عهده داشته و همچنین در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، به مدت 4 سال فرماندار جلفا و از سال 97 نیز فرماندار اهر بوده است.  همچنین با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری شهرستان بستان‌آباد، یدالله اللهیاری به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد. 

اللهیاری متولد ۱۳۴۶ در شهرستان شاهین‌دژ دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق است و در کارنامه اجرایی وی سمت‌های مختلفی همچون کارشناس حقوقی فرمانداری شاهین‌دژ، کارشناس پژوهشی و معاون امور فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی، ریاست شعبه حقوقی دادگستری تبریز و بخشداری خسروشاه دیده می‌شود.

وی پیش از این نیز به مدت 4 سال فرماندار آذرشهر بوده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۵/۱۱ ۱۵:۱۴

آقای مهندس نایبی امیدواریم همواره سلامت و موفق باشین .
شما همواره به دور از جناح بندی و ... ، بارها دیده ایم پیشنهادها و انتقادات سازنده خود را حتی به نزدیکترین دوستان خود در این سایت ارایه نموده اید.
رسالت اصلی اصحاب اهالی قلم و رسانه همین است.

مسئولین مثل همیشه اکثرا دیر یا زود عوض می شوند .
اگر پست و مقام برای کسی ماندنی بود به دست مسئولین فعلی هرگز نمی رسید.
ولی این مردم در شهرشان امیدوار به تلاش بیشتر مسئولیند و بقول علما و بزرگان دین، در سر پل صراط یقه تک تک مسئولین کوتاهی کننده و مشغول ذمه های حق الناس را خواهند گرفت.
یکی از انتظارات جوانان و مردم ،اجرای دقیق ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در ادارات می باشد.

فامیلی و دوستی با یک مدیرکل نباید مانع اجرای قانون شود.

۹۹/۵/۹ ۲۳:۲۹

تنها رسانه ای که مشکلات شهر میانه از طریق آن مطرح میشود همین رسانه پر مخاطب صدای میانه است که در سنوات گذشته به همت و زحمات آقای مهندس محمد صادق نائبی راه اندازی گردید و اینطور که پیداست اظهارات یا به عبارتی انتقادات همشهری محترم با عنوان "میانا"بیشتر از روی حب و بغض است تا اظهارات اظهر من الشمس آقای نائبی چون اکثر مواردی که آقای مهندس نائبی اشاره کرده اند به عینه برای همشهریان میانه ای واضح و مبرهن هست.

۹۹/۵/۹ ۱۸:۲۶

یک خبرنگار خوب، انصاف را رعایت می کند.

یک خبرنگار خوب، در کار خبری حب و بغض شخصی را کنار می گذارد.

یک خبرنگار خوب، رسانه هاش را نردبان پیشرفت خود نمی کند بلکه از آن برای مطرح کردن مطالبات مردمی استفاده می کند.

یک خبرنگار خوب، تا جایی که امکان دارد از ارگانی یا وزارت خانه ای پول نمی گیرد ولی اگر به گرفتن مزد، راضی شد حداقل باید اصل جوانمردی را رعایت کرده و وقتی از دولت پول گرفت، نماینده همان دولت را تخریب نکند.

یک خبرنگار خوب، از عیب می چو گفت ؛ از هنرش نیز باید بگوید.

یک خبرنگار خوب، به جای اینکه به منبر رفته و در مناقب امیر المومنین صحبت کند می بایست در هنگام اتخاذ مواضع رسانه ای، حقانیت خود را اثبات کند.

یک خبرنگار خوب، شرافت حرفه ای خود را به پست و مقام و عضویت در هیات مدیره و حقوق های نجومی و امثالهم ... نمی فروشد.

۹۹/۵/۹ ۱۸:۲۶

فرماندار بومی ما با یاری خداوند متعال موفق تر از دیگر فرماندارهااست تامین اعتبار و......بر عهده نمایندگان است ونیز در این شرایط مملکت شما چه انتظاری از ایشون داری.

۹۹/۵/۹ ۱۶:۳۸

آقای بزرگوار که طرفداری از مردم را همیشه به سینه می زنید و خودتان را محق می دانید و برای شما هیچ چیز مهم نیست فرماندار بد،مددی بد و.... خود شما که خارج نشین هستید و برای میانه هیچ نفعی نداشته اید و شانس خود را در انتخابات میانه هم آزمودید از جون این مردم بدبخت میانه چه می خواهید چرا از دپر نسخه می پیچید.
میدانید موجب عقب ماندگی میانه شماهایید
یادتون هست توی قضیه درخواست فرودگاه در میانه که از طرف یکی از شهروندان توی همین سایت درج شدهذبود چقدر صغری و کبری کردید و در نهایت فرمودید میانه کجا و فرودگاه کجا!!! و شهروندان و مسئولان را از درخواست های اینچنینی مایوس کردید در حالیکه سراب نصف میانه امتیاز فرودگاه را گرفت.
چون سراب افراد بزرگواری ! مثل جنابعالی را ندارد
بس کنید دخالت های بیجای تان را بگذارید شهر مسیر خود را طی کند

دپران افرادی مثل شما سپری شده است جون مادر دخالت در شهر نکنید ممنون

۹۹/۵/۹ ۰۹:۰۶

یک نفر ادم لایق میخواد که حداقل این جاده بسمت پلیس راه را درست کنه بابا انصاف تان کجاست بابا مردم ناراضی اند چقدر باید مردم هزینه تعمیر ماشین بدند چرا به کوچکترین وظیفه تان عمل نمیکنید بابا دو تا ماشین آسفالت ریختن و لکه گیری کردن که اینقدر کاری نداره که و بودجه زیاد هم نمیخواد فقط عرضه لیاقت وظیفه شناسی حس مسئولیت میخواد

۹۹/۵/۹ ۰۱:۴۱

آقای (...)! واقعا مطمئنم اگر فرماندار این شهرستان می شدید آن شهر از هر لحاظ روی پیشرفت و آبادانی را می دید و حتی جامعه فرهنگی و علمی آن شهرستان دغدغه های اصلی خود را حل شده می دیدند. محرومین و کل شهرستان وحاشیه شهر متنعم و آباد می شد . مردم خودشان صدا وسیما و گزارشگر فعالیت هایتان می شدند. دوستان چندین ساله را با انتصابتان در سمت فرماندار آن شهرستان از یاد نمی بردید و مغرورانه مثل برخی مسئولین و نمایندگان با آنان برخورد ننموده و از بالا به آنان نگاه نمی کردید. مطبوعات ، جراید و رسانه ها انتقادات و پیشنهادهای خود را در قالب کارگروه ها و اتاق های فکر و مشورت متعدد به شما منتقل می کردند. اگر شما فرماندار آن شهرستان بودید مطمئنا نسبت به نظارت بر مراکز علمی و حتی مدارس شهری و روستایی برنامه خاصی ارایه می دادید بعنوان مثال دانشگاه ملی مطمئن هستیم در آن شهرستان ایجاد می کردید. وضعیت بهداشت و سلامت و اقتصاد و کشاورزی و صنعت با توجه به شناخت و مطالعات همه جانبه اتان پیشرفت می کرد. عدالت آموزشی را در جامعه آن شهرستان با همراهی نمایندگان آنجا پیگیری و عملی می کردید. مصلی بزرگی برای آن شهرستان در دستور کاری ادارات ذیربط شهری قرار می دادید و اتحاد را بوجود می آوردید. به عنوان نماینده عالی دولت در آن شهرستان طبق قانون و مقررات جدید ابلاغی سال 99هر چه نیروی بازنشسته که با رانت های اقوام استانیشان حتی در سمت های مدیریتی شهرستان می دیدید واقعا بازنشسته نموده و جوانان را پای کار می آوردید و از مشورت بازنشستگان نیز بهره می جستید . اگر شما در آن شهرستان فرماندار می شدید ، مسئولین بی انگیزه و کم کار را تغییر می دادید. با آینده نگری و برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت مانع مهاجرت اهالی آن شهرستان به خصوص جوانان و تحصیلکرده ها به مناطق دیگر کشور می شدید چرا که جان و مالشان را برداشته و به خاطر باند بازی و عدم پیشرفت ، جلای وطن! نکنند. اگر در شهرستانی فرماندار می شدید مطمئنا احتیاج اولیه مردم که همان آب شرب و جاده ها و راه های امن مواصلاتی هست را در اسرع وقت با پیگیریها و حتی پای کار آوردن مردم و خیران عملی می ساختید. مدارس محروم حاشیه آن شهرستان را که بسیار نیازمند توجه هستند در اولویت تخریب و بازسازی قرار می دادید ، البته می توانستید هزینه های نوسازی آن مدارس فرسوده را با دستور فروش املاک مازاد و غیر ضرور آ.پ آن شهرستان تامین نمایید (به عنوان رییس شورای آموزش و پرورش آنجا). اگر شما فرماندار آن شهرستان می شدید طرح جامع شهری را از طریق نظارت فرمانداری بر عملکرد شورا و شهرداری و صدور دستورات و راهنماییها خیلی زود تدوین و عملی می نمودید. اگر شما در شهرستانی فرماندار می شدید کارکنان بی انگیزه و همیشه مخالف طرح و برنامه ها و فعالیت ها و ضد نیروهای جوان و کارآمد را در داخل مجموعه تحت مدیریتتان شناسایی و حداقل در یک گوشه ای از دهیاریها دفتردار می گذاشتید تا کار که نمی کنند حداقل چوب لای چرخ توسعه و پیشرفت شهرستان نگذارند.!؟ مطمئنا نیروهای اداری شما با مردم و مراجعان بعنوان ولی نعمتان خود رفتار می کردند و کوچکترین درخواستهای مردمی را به تشکیل جلسه و کارگروه ها منوط و مشروط نمی ساختید. هر چند اخذ نظر مشورتی جای خود را دارد ولی افراط و تفریط مطمئنا اعمال نمی کردید. ای کاش ای کاش

۹۹/۵/۸ ۲۲:۵۱

واضافه کنید یک فرماندار خوب با توصیه اشتغالزایی نمیکند چرا که تا ابد مدیون افراد بی کس است

۹۹/۵/۸ ۲۰:۲۴

فرماندار کنونی لایق تلاشگر با اقتداردانا توانا خدا کمکشان بکند انشاالله وتا اخر هم بماند

۹۹/۵/۸ ۱۹:۴۴

آقای نائبی عزیز
اهل رسانه بدون جانبداری عمل می کند بدون بغض و کینه و کدورت عمل می کند عجب در این موضوع به خودتان مراجعه و از خود سوال نمی کنید؟؟؟؟
شما نماینده مسمومین هستید؟؟؟؟

۹۹/۵/۸ ۱۹:۴۱

به نظر من اگر کمی از وضعیت اقتصادی و ....داشته باشیم بهترین فرماندار را داریم

۹۹/۵/۸ ۱۸:۲۴

این صندلی هابرای کسی نمیمونه مهم رضایت خلق هست.
فرماندارکمترازنصف قضیه ست بقیه نمایندگان وحتی امام جمعه ودادستان هستند.

۹۹/۵/۸ ۱۸:۲۰

مهندس جان اضافه کنید این را هم که یک فرماندار خوب نمیگه صد سال سیاه میخوام مردم از من راضی نباشن

۹۹/۵/۸ ۱۷:۰۴

فرماندار کنونی بهترین و تلاشگرین است ولی متأسفانه بعضی از رسانه های مغرض علیه ایشون.... می کنند.
اینها عاملان عقب ماندگی شهرند.

۹۹/۵/۸ ۱۶:۵۷

یک فرماندار خوب، با شکایت علیه رسانه ها و رسانه ای ها، قدرتنمایی نمی کند.

یک فرماندار خوب، مانع از گزارش یا مصاحبه رئیس اداره ها نمی شود.

یک فرماندار خوب از بدخلقی و بدزبانی پرهیز می کند.

یک فرماندار خوب اگر 99 تا بخاطر کسب رضایت مافوق کار می کند، 1 تا هم برای جلب رضایت مردم کار می کند.

یک فرماندار خوب، خود را پادشاه سرزمین نمی داند بلکه خود را دو پله بالاتر از دهیار و یک پله بالاتر از بخشدار می بیند.

یک فرماندار خوب بخشی از کار خود را بدون دوربین و گزارشگر انجام می دهد تا شاید ثوابی اندوخته باشد.

یک فرماندار خوب پیش از نشستن بر میز فرمانداری، یک بار با دقت نامه امیرالمومنین بر مالک اشتر را می خواند تا لااقل یک جمله از توصیه ها و دستورهای ایشان به فرمانداران و استانداران را عمل کند.

۹۹/۵/۸ ۱۳:۱۸

به امید خدا در انتظار فرمانداری با اقتدار و قدرتمند و دانا و توانا

۹۹/۵/۸ ۱۲:۵۹

این تغییرات وانتصابهابین خودشان وبرای ارتقای برخی هاست.
اقای استانداروجناب وزیرکشوردولت دوازدهم توکمترازیکسال باقی مانده ازدولت فرماندارجدیدچکاری میتونه شروع وخاتمه بده!!!ایاتواین یکسال تغییرزیادی درشهرستان رخ خواهدداد!!!
شک نکنیدبااغازدولت سیزدهم بازم تغییرات رخ خواهدداد.

۹۹/۵/۸ ۱۲:۵۴

ازکجامعلوم فرمانداربعدی بهترازکنونی باشد؟!
یحتمل یکی ازفرمانداران شهرستانهای کوچک سکاندارفرمانداری ویژه!!!میانه شود.

۹۹/۵/۸ ۱۲:۵۴

خدایا خودت به فضل و کرم خودت یک مدیر لایق و بدور از حاشیه و باند بازی برای این شهر و به داد این شهر برسان.

۹۹/۵/۸ ۱۲:۲۱

به امید خدا یک مدیر دلسوز و کار بلد هم برای میانه انتخاب شود تا مشکلات شهرستان و جاده ها و بیمارستانها و .... را حل کند هر وقت ازش سوال کردی چرا مثلا مشکل جاده حل نمیشود نگوید خودم میدانم و هر روز میبینم بودجه نیست چیکار کنم ؟
از آقای فرماندار بپرسید آیا میداند نزدیک دو سال هست به میانه بنزین سوپر نیومده ؟ آیا این هم بخاطر نبود بودجه هست ؟ یااینکه از رئیس شرکت نفت خواسته اند چرا به میانه بنزین سوپر تعلق نمیگیرد؟
وهزاران مشکل دیگر فقط چشم بصیرت و گوش شنوا میخواهد اگر دلسوز باشد و به فکر مردم

۹۹/۵/۸ ۱۱:۱۷

به امید خدا و حمایت مردم قدر شناس جناب اقای دکتر مشایخی فرماندار پرتلاش جدی وکار بلد در فرمانداری میانه ابقاءخواهند شد.

۹۹/۵/۸ ۰۹:۰۵

به فضل پروردگار فرماندار مقتدر و بی حاشیه برای شهر مظلوم میانه انتخاب گردد تا شهری آباد داشته باشیم//

۹۹/۵/۸ ۰۸:۱۸

انشاءالله یک مدیر لایق و کاری به عنون فرماندار شهرستان ویژه میانه انتخاب شود

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز