کد خبر: ۹۷۵۹۶
۴۴۱ بازدید
۲۱ دیدگاه

فرصت ۱۰ روزه شهرداری میانه به مالکان املاک واقع در طرح پیاده راه خیابان امام خمینی (ره)

۹۹/۵/۲۲
۲۱:۴۸

 

شهردار میانه از مالکان املاک واقع در طرح پیاده محورسازی خیابان امام خمینی (محدوده بازار) درخواست کرد هرگونه انشعابات مورد نیاز ملک خود را دراسرع وقت اخذ و به شبکه های خدمات رسان شهری متصل نمایند.

 مهدی میرزایی با اشاره به اهمیت سرعت در اجرای طرح پیاده محورسازی خیابان امام خمینی حدفاصل تقاطع بانک ملی تا چهارراه آیت الله طالقانی گفت: هماهنگی ها برای تسریع در صدور مجوزهای لازم با ادارات و شرکت های خدمات رسان انجام گرفته تا مردم بتوانند در کمترین زمان ممکن انشعابات مورد نیاز اعم از آب، فاضلاب، گاز، مخابرات و دیگر خدمات نیازمند حفاری و کندکاری را اخذ و برای اتصال به شبکه های خدمات رسان شهری اقدام نمایند.

شهردار افزود: با توجه به هزینه های کلانی که برای اجرای پیاده راه صرف می شود تا چندسال آینده اجازه حفاری در این نقطه صادر نخواهد شد لذا انتظار ما از شهروندان محترم این است که در نیاز سنجی انشعابات مورد نیاز واحدهای ملکی خود افق بلند مدت را در نظر گرفته و در حفظ و نگهداری این سرمایه عمومی مشارکت نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۵/۲۵ ۰۸:۲۳

مشکل ترافیک و مسائل میدان نماز کی حل خواهد شد؟

۹۹/۵/۲۴ ۲۱:۱۹

بی زحمت اگه تونستی از اون جوادیه میانه ۱۰ متر ملک بخر

۹۹/۵/۲۴ ۱۶:۴۴

باسلام و عرض ادب
دوستان توجه کنند در همه جای دنیا یک منطقه به اصطلاح باکلاس شهر جهت جذب مردم مورد توجه سرمایه گذاری قرارمیگیرد. فک کنین در جوادیه بخان هتل پنج ستاره بزنن

۹۹/۵/۲۴ ۱۶:۰۹

سلام به نظر بنده تنها در یک صورت مهلت ده روزه به مالکان برای پیوستن به شبکه فاضلاب قابل توجیه بود و آنهم اینکه فقط یک لوله کش در شهر وجودداشته باشد و مغازه ها را به نوبت لوله کشی کند باوجود اینهمه لوله کش در شهر چه احتیاجی به مهلت ده روزه بود در حالی که شریان حیاتی شهر تعطیل شده است

۹۹/۵/۲۴ ۱۵:۰۲

بنظر شما اولویت کار اونجاست؟ در حالیکه فقط شبها مردم اونجا میاند.
بازار آغزی شلوغ ترین قسمت شهر در طول شب و روز است به نظر من بهترین انتخاب بوده. دست مسئولین درد نکنه

۹۹/۵/۲۴ ۱۱:۴۷

مسئولین مربوطه به جای تخریب آسفالت با ضخامت حداقل سی چهل سانتی متر بدون عیب و نقص و محکم که اخیرا هم باهزینه ای سنگین نوسازی و مرمت شده بود بهتر بود نسبت به سنگ فرش پیاده راه کمربندی که مورد استفاده همگان در صبح و عصر جهت پیاده روی و انجام ورزشهای خانوادگی است اقداماتی انجام می دادند و برای خواست و سلایق این مردم که سرمایه و منابع خود را در اختیار مسولین شهر قرار داده اند ارزشی قائل می شدند ، آیا نمی بینند مردم در روزهای آفتابی وگرم با گردو خاک وعلفهای خشک یا به عبارتی خاک و خارو خاشاک ودر روزهای بارانی وبرفی با گل و لای چسبنده وخطر لیز خوردن که استفاده کنندگان اکثرا از قشر بیمار و میانسال این شهر هستند وباالاجبار با تجویز پزشکان مجبور ند در این مسیر ناهموار و خشن پیاده روی و ورزش کنند . یا اگر می خواستند کلاس شهر را بالا ببرند و مثل منطقه ولیعصر تبریز یک محدوده سنگ فرش در حد فاصل میدان معلم تا تقاطع خیام ایجاد می کردند تا مغازده داران با چیدن میز و صندلی در این محوطه در بعد از ظهرها با الگو گیری از شهرهای شمالی یا منطقه ولیعصر تبریز که نسبتا شیک و با کلاس نیز هست و دستفروشان با چرخ دستی و... کمتر در این محل حضور دارند امکانات و موقعیت سرگرمی و تفریح مردم شهر و میهمانان را فراهم می آوردند ، همچنین اگر کمی با دید مدیریت شهری به موضوع نگاه می کردند می دیدند که بیشتر مردم شهر جهت گشت و گذار و تفریح این منطقه را برای وقت گذرانی انتخاب می کنند پس بهتر بود به انتخاب مردم شهر احترام گذاشته میشد وبا در نظر گرفتن تمهیداتی چهره قسمتی از شهر را از یک شهر کشاورزی و سنتی به توریستی تغییر می دادند . یاد آوری می کنم در این شهر بدون خیابانهای اصولی و فاقد خط اتوبوسرانی که جای آنها در این شهر خالی است ایجاد پیاده راه از اولویت های اصلی شهر نمی باشد و احداث خیابان های قابل استفاده اتوبوس و میدل باس بر احداث پیاده راه ارجحیت دارد. ضمنا اگر کسی میهمانانی از شهرهای بزرگ و پیشرفته داشته باشند وبخواهند با استفاده از حمل ونقل عمومی شهری نقاط دیدنی و تفریحی داخلشهر را به آنها نشان دهند چیزی پیدا نخواهند کرد یا اگر بخواهند به نحو آبرومندانه از مهمانان خود پذیرایی نمایند در شهر میانه جایی برای گردش وپذیرایی عصرگاهی و شبانگاهی پیدا نخواهند کرد . همچنین به عقیده اکثر صاحبنظران حوزه شهری این طرح کاملا طرح اشتباهی است و از همین الان اثرات زیانبار آن بر ترافیک ، کسب و کار بازاریان و هزاران عامل دیگر پیداست . مشخص است ازدحام فروشندگان دستفروش که با چرخ دستی در این محل مستقر شده یا خواهند شد حالت پیاده راه را از این خیابان خواهد گرفت و این محل به یک جمعه بازار شباهت خواد داشت تا یک پیاده راه، بهتر است تا دیر نشده دست اندرکاران فکری درباب این موضوع بنمایند و تبعات زیانبار آنرا در نظر بگیرند.

۹۹/۵/۲۴ ۰۰:۳۱

تشکر از شهردار و شورای شهر
به میانه امیدوار شدم

۹۹/۵/۲۳ ۲۲:۳۶

الان برای چند فرغون آسفالت ریختن و ترمیم کنارهای جوب کوچه ها در محلات استقلال پایین تر از خیابان چمران ماههاست به شهرداری می گوییم خبری نیست !
پس چطور برای این گونه طرحها بودجه دارید ولی برای ترمیم آسفالت کوچه ها نیست!؟

۹۹/۵/۲۳ ۲۲:۳۳

دقیقا . به عنوان نمونه ای دیگر
نفرات مسئول !!! و دست اندرکار چون در بالای شهرند!؟ به عوض تخریب و نوسازی مدارس فرسوده که در مناطق پایین شهرند ، برعکس فقط در دور و بر تالار معلم که دهها مدرسه دولتی و غیردولتی وجود دارد ! با هدایت اشتباه پول خیران عزیز مدرسه ساز به آن نقطه در حق مردم و محصلین مناطق دیگر اجحاف و ظلم بزر گی می کنند.

۹۹/۵/۲۳ ۲۲:۰۹

خیلی ممنون از راهنماییتون .!!

۹۹/۵/۲۳ ۲۰:۴۳

برای اب شرب به روستای گلباسان مراجعه کنین. هم ابش گوارا است هم مردمش مهمان نواز می باشند

۹۹/۵/۲۳ ۱۸:۱۷

طرح خوبیه اللر آغریماسین همین که به طرفای میدان معلم نبردین این طرح رو خودش عالیه چون مسئولین ما چون اکثرا بالا نشین هستن تمام طرح های خوب رو می برن به اون طرفا و بنوعی باعث فاطله طبقاتی در شهر میشوند. در این یه دونه خوب اومدین

۹۹/۵/۲۳ ۱۳:۳۵

به نظر بنده این طرح خوبیه ولی مسیر جیگزینش کجاست ؟
ای کاش یه فکری هم به مساله آب شرب شهرمون هم بشه .واقعا نمیدونیم برا تهیه آب شرب سالم کجا بریم با این وضعیت جاده های مواصلاتی مخصوصا جاده ترانزیت از خروجی شهر تا پلیس راه که خیلی افتضاحه!!!!! با تشکر از بذل توجه مسئول متعهد ودلسوز!

۹۹/۵/۲۳ ۱۲:۱۰

طرح فوق العاده زیبایی است . کاش مانند خیابان تربیت تبریز هم در خیابان مجسمه و نیمکت و چراغ های زیبا نصب شود. افرین بر شهرداری

۹۹/۵/۲۳ ۱۲:۰۳

با تشکر از شهردار و عوامل اجرایی بخاطر اجرای این طرح در بافت فرسوده شهری.

۹۹/۵/۲۳ ۰۸:۴۰

ایا واقعا اولویت عمران و آبادانی شهر میانه این بود ؟؟؟؟؟؟؟ اقای شهردار و اقایان شورای شهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۹/۵/۲۳ ۰۸:۱۴

بهتر نبود این پیاده راه رو در معلم شمالی ایجاد می کردن؟الان طرح جایگزین این پیاده راه رو کجا انتخاب کردن؟؟

۹۹/۵/۲۲ ۲۳:۴۱

باتشکر از زحمات شهردار محترم وشورای خدوم شهر میانه پروژه پیاده را باسرعت و رعایت اصول اجرا نمایند ومثل سایر پروژه ها طولانی نکنند تا عبور ومرور شهر وندان و سایر میهمانها دچار مشکل نشود.

۹۹/۵/۲۲ ۲۲:۴۸

اقای شهر دار عزیز ایا به زیر ساختارهای لوله های اب توجه کرده اید که پوسیده نشده اند و بعد 2 سال مجبور بشید لوله های اب رو جدید کنید البته پولی بعدا بایستی هزینه بشه

۹۹/۵/۲۲ ۲۲:۰۸

با تشکر از شهرداری محترم
کانال جنب قنادی خاتمی موقع بارندگی حجم آب را نمی کشد خواهشمند است این قسمت را نیز اصلاح نمایید تا بعدها مشکلی بارنیاورد.
تشگر دوباره

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز