کد خبر: ۹۸۳۲۳
۲۲۷ بازدید
۰ دیدگاه

فرازمند:

زمان آغاز و پایان سالتحصیلی در میانه ،مناسب است

۹۹/۶/۱۱
۱۵:۲۶

 

 

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ سرپرست منطقه میانه آذربایجان شرقی بر توجه به مهارت آموزی تاکید کرد و گفت: زمان آغاز و پایان مدارس بر اساس آب و هوای منطقه مناسب است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛ فرزاد فرازمند سرپرست آموزش و پرورش میانه آذربایجان شرقی در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور گفت: طرح بوم دردوره دوم ابتدایی ودوره اول متوسطه درهرهفته ۲ساعت برای هرپایه بابرنامه ریزی مدیرومعلم مدرسه اجرا می شود و مدیران مستندات لازم رابه اداره ارسال کرده اندکه نمونه ای به استان ارسال شده است.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان میانه در خصوص اداره آموزش و پرورش به صورت غیرمتمرکز افزود: برنامه درسی مهارت آموزی وشناسایی اطلس امکانات وفرصت های شغلی منطقه و مراکز دینی مذهبی مناسب این وضعیت است.

وی یادآور شد: باتوجه به آب وهوای منطقه وفرهنگ حاکم برمنطقه اول مهر، پایان خرداد وتعطیلات نوروزی مناسب آغاز و پایان سالتحصیلی می باشد.

*****************

رئیس منطقه ترکمانچای آذربایجان شرقی خبر داد: کاهش نرخ ترک تحصیل دانش آموزان منطقه

 

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور، رئیس منطقه ترکمانچای آذربایجان شرقی یکی از شاخص های مهم رشد یافته در این منطقه را کاهش نرخ ترک تحصیل دانش آموزان بیان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ نجف ابراهیمی رئیس منطقه ترکمانچای در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور رشد شاخص های منطقه را ارتقا نرخ قبولی دانش آموزان، افزایش نسبت دانش آموزان شاخه فنی وحرفه ای وکاردانش به کل دانش آموزان دوره متوسطه در منطقه ، افزایش نرخ گذر دانش آموزان دوره اول متوسطه به دوره دوم، ارتقا اشتغال به تحصیل (پوشش تحصیلی)، کاهش نرخ ترک تحصیل دانش آموزان و  افزایش میانگین نمرات نهایی و درصد قبولی دانش آموزان در دوره متوسطه عنوان کرد.

رئیس منطقه ترکمانچای آذربایجان شرقی گفت: طرح بوم(برنامه ویژه مدرسه) در تمامی مدارس دوره اول متوسطه منطقه اجرا شده است.

وی اظهار داشت: شروع سال تحصیلی از مهر تا پایان خرداد ماه در منطقه ما با شرایط آب و هوایی مناسب می باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز