کد خبر: ۹۸۹۲۳
۸۱۶ بازدید
۲۳ دیدگاه

به دنبال انتشار آگهی هشتمین آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی؛

فرمانداری‌ میانه سهمیه استخدام گرفت

۹۹/۶/۲۵
۰۰:۰۳

 

محمد حسن‌زاده با اشاره به انتشار آگهی هشتمین آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی در سال 99، اظهار داشت: بعد از پیگیری‌های مکرر استانداری و وزارت کشور در راستای ترمیم نیروی انسانی، تعداد 41 سهمیه استخدامی برای استانداری آذربایجان‌شرقی، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابع آن در نظر گرفته شده است.

وی افزود: ثبت‌نام این آزمون از روز پنجشنبه مورخ 20 شهریور شروع شده و تا روز شنبه 29 شهریور ادامه خواهد یافت و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

حسن‌زاده در خصوص شرایط سنی متقاضیان شرکت در این آزمون، گفت: داشتن حداقل 20 و حداکثر 25 سال تمام برای دارندگان مدرک دیپلم، حداکثر 30 سال برای دارندگان مدرک فوق‌دیپلم، حداکثر 35 سال برای دارندگان مدرک لیسانس، حداکثر 40 سال برای دارندگان مدرک فوق‌لیسانس و حداکثر 45 سال برای دارندگان مدرک دکترای الزامی است.

مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به آخرین آزمون استخدامی استانداری در سال 92، یادآور شد: در این آزمون 36 نفر جذب شدند و بعد از آن نیز تاکنون 190 نفر از نیروهای مجموعه استانداری بازنشسته شده‌اند.

حسن‌زاده تصریح کرد: در آزمون استخدامی آتی به جز ستاد استانداری برای فرمانداری‌های تبریز، میانه، جلفا ، شبستر، سراب، اهر، خداآفرین، بستان‌آباد، کلیبر، هشترود، هریس، ملکان، چاراویماق، ورزقان، اسکو و هوراند و بخشداری‌های تابع آنها سهمیه استخدامی در نظر گرفته شده است.

وی اذعان داشت: پست‌های سازمانی در نظر گرفته شده برای نیروهای جدید شامل کارشناس امور عمرانی، کارشناس آمار و فناوری اطلاعات، کارشناس امور سیاسی و انتخابات، کارشناس امور دهستان‌ها و شوراها، کارشناس اقتصاد کشاورزی، کارشناس اداری و مالی و کارشناس هماهنگی و پیگیری است.

مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان‌شرقی در ادامه خاطرنشان کرد: براین اساس عمده مدارک مرتبط با آزمون استخدامی شامل علوم سیاسی، جغرافیای سیاسی، مدیریت دولتی، بازرگانی و اجرایی، علوم اجتماعی، حقوق، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی شهرسازی، جغرافیا، اقتصاد کشاورزی، علوم اقتصادی، اقتصاد بازرگانی و مالی، مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار)، علوم کامپیوتر، شبکه‌های کامپیوتر، معماری کامپیوتر، آمار و ریاضی خواهد بود./فارس

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۶/۳۱ ۰۷:۳۹

وقت آزمون هشتمین دستگاه اجرایی تمام شد و رشد : مسئولان و متولیان جذب سهمیه استخدامی فرمانداری در هاله ای از ابهام نتوانستند کاری کنند خداوند بانی این کار را به راه راست هدایت کند

۹۹/۶/۳۰ ۱۰:۲۳

کجایند ان کسانی که قبلا تو شهر به هر طقی به طوق میزدنند و قلم فرسایی میکردنند و هی داد میزدنند ایها الناس بیایید شهر اینجوری شد انجوری شد خیانت شد حیف میل شد حالا کو اون دایه داران و دلسوزان که الان ببینند در شهر چه میگذرد شاید هم خوابند یا خودشان را بخواب زدنند اری به خواب زدنند خودشان را

۹۹/۶/۲۹ ۰۸:۳۴

باز بشه عجب اقا یکی نیست تو این مملکت به این شورای ترافیک و شهردار و شورای شهر بعنوان ناظر بگه چرا به بیت المال اینقدر خیانت میکنید و حیف و میل میکنید بلد نیستید کاری کنید حداقل با اعصاب و روان مردم بازی نکنید والله به قران حق الناسه

۹۹/۶/۲۸ ۰۲:۵۳

بلاخره اصلاحیه میانه رو زدن یا نه؟؟؟

۹۹/۶/۲۶ ۱۶:۰۷

جناب اقای فرماندار وضع ادارات بخصوص برخی از بانکها ازجمله بانک ... ، بانک ... ، بانک ... واقعا اسفناک است چرا رسیدگی نمی کنید؟!!!

برای نمونه امروز بیست و ششم شهریور ماه برای یک امضا در بانک... از ساعت ده تا ساعت یک یعنی سه ساعت تمام معطل بودیم جناب رییس در جلسه تشریف داشتند در صورتیکه اصولا در غیاب رییس معاون باید انجام وظیفه نماید تا ارباب رجوع معطل نباشند ولی معاون هم از امضا خودداری میکرد چنین معاونی به درد جرز دیوار میخورد ؟ بعد از تشریف فرمایی جناب رییس بجای ملاطفت و عذر خواهی با تندی و بد دهنی با ارباب رجوع برخورد میکرد .

آیا چنین شخصی لیاقت دارد بر مسند ریاست تکیه زند .ارباب رجوع که ولی نعمت رییس و کارمند است و تکریمش واجب است ولی ایشان فکر میکنند ارباب رجوع غلام زر خریدشان میباشد.

لطفا رسیدگی فرمایید تا رییس از افراد لایق انتخاب شود و معاون دارای اختیار باشد نه برگ چغندر !!

البته شایان ذکر است که کارکنان بانک مسکن هر دو شعبه ، کار کنان بانک قوامین ، کارکنان بانک مهر اقتصاد و کارکنان بانک صادرات انصافا رفتار شایسته ای دارند با سایر بانکها سرو کار نداشته ام

۹۹/۶/۲۶ ۱۳:۲۳

مسولان محترم فرمانداری کی پیگیری میشود حق مظلوم وشهید پرور میانه
آقایان محترم دقیقا کجایید؟

۹۹/۶/۲۶ ۰۸:۵۲

بعد از ماه ها اعتراض و پیگیری ، بالاخره انتهای خیابان سرآسیاب بازگشایی شد

۹۹/۶/۲۶ ۰۷:۲۶

خوش نشید طرف اونجا خابیده چند سالی به من و شماها حالا حالاها!!!!!!!!!!!!!!

۹۹/۶/۲۵ ۲۱:۰۷

دوستان من شهرستان های زیادی بودم بیکاری میانه از همه جا بیشتره ، چرا وعده تو خالی میدین؟ ما گناه داریم، آخه من بیسواد شما نگاه کنید ببینید کجای دفترچه میانه استخدام داره ؟ فقط یدونه هواشناسی هست

۹۹/۶/۲۵ ۱۹:۰۶

خوش آقازاده لرین حالینا ...

۹۹/۶/۲۵ ۱۷:۵۷

فرمانداری میانه اصلا نیست
سر کاریه؟

۹۹/۶/۲۵ ۱۷:۰۳

من امروز اصلاحیه رو خوندم و نامی از شهرهای استان ما (بحز سراب) در بین شهرهای جدید نبود.
این خبر هم خیلی کلی هست و معلوم نیست در چه شغلی و با چه تحصیلاتی هست و اینکه آیا برای استخدام فقط یک نفر!! باید چند هزار نفر با رشته های تحصیلی مختلف آزمون بدن.
اینطور که معلومه فقط یک نفر استخدام میشه از بین شرکت کنندگان چندین هزار نفری از چند رشته دانشگاهی!!.

۹۹/۶/۲۵ ۱۵:۳۴

http://92.242.195.142/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=1378

امروز سازمان سنجش اصلاحیه زده
خبری از فرمانداری میانه نیست

۹۹/۶/۲۵ ۱۱:۳۵

بنام خدا
فرماندارش چیکار کرد که بقیه چیکار کنن
گفتیم بومی هست دلسوز هست....
آخرش این شد
اینهمه مردم از مسایل مختلف مثل ترافیک ساختگی میدان نماز - سر اسیاب پیاده رو کردن مسیر بازار یا مسیر پلیس راه یا از اقدامات ضذ کرونا و ... گفتن.کدوم پیگیری ها انجام شد.فرماندار بعنوان نماینده مردم چیکار کرد.حتی دستگاهی زحمت توضیح رو به خودش نداد.....اونجا هم مثل خود دولت که فقط تماشاگر اوضاع کشوره تعطیل میشد بهتر بود.

۹۹/۶/۲۵ ۱۱:۳۰

فرمانداری محترم لطفا پیگیر موضوع باشد نامه را به استانداری ارجاع داده شود تا ااصلاحیه سریعا در دفترچه سهیمه فرمانداری میانه اعمال گردد

۹۹/۶/۲۵ ۰۸:۱۶

در دفترچه استخدامی که درج نشده و هیچ اصلاحیه ای از طرف سازمان سنجش هم صادر نشده
وقت ثبت نام هم کم مانده

۹۹/۶/۲۵ ۰۸:۰۹

کدام قسمت اضافه شده سهمیه استخدامی میانه

۹۹/۶/۲۵ ۰۷:۵۰

تشکر از پیگیری مسولان محترم- آگهی استخدامی میانه کدام قسمت درج شده است

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز