کد خبر: ۹۹۱۸۹
۴۲۸ بازدید
۳ دیدگاه

درخشش برادران وحیدی راد، در مسابقات بین المللی "جام پایتخت"

۱۳۹۹/۶/۳۰
۲۳:۰۳

برادران وحیدی‌راد  پومسه‌روهای آذربایجان‌شرقی در مسابقات بین‌المللی جام پایتخت به یک طلا تیمی و یک برنز انفرادی دست یافتند.

کاوه وحیدی‌راد که در این مسابقات در بخش تیمی به مدال طلا دست یافته بود متولد ۱۳۴۴ از شهرستان میانه بوده که تکواندو را در سال 1358 زیر نظر استاد فرهنگ اطهری آغاز کرده بود.

از عنوان‌های کسب شده وی می‌توان مدال طلای تیمی ۲ نفره مردان بالای ۳۱ سال مسابقات بین‌المللی پومسه مجازی- تهران ایران، قهرمان و نائب قهرمان در لیگ دسته یک کشوری در سال‌های مختلف، بازیکن راه یافته به لیگ برتر پومسه کشوری در ۲ دوره، مقام سوم کشوری در رشته هانمادانگ و چندین مقام اول تا سوم هانمادانگ در استان‌های تهران و البرز‌(سال 1393-1394) اشاره کرد.

کاوه وحیدی‌راد دارای مدرک دان ۷ و مربیگری بین‌المللی از کوکی وان بوده و همچنین داور رسمی پومسه از فدراسیون تکواندو ایران است.

وی قهرمان پومسه استان آذربایجان‌شرقی است و  دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی(رشته فیزیولوژی ورزشی می‌باشد.

‌ حسن وحیدی‌راد‌ در مسابقات جام پایتخت به یک طلا تیمی و یک برنز انفرادی دست یافت.

‌‌ حسن وحیدی راد متولد ۱۳52 میانه بوده  که تکواندو را در سال 1364 زیر نظر استاد و برادر خود کاوه وحیدی راد شروع کرده است.

‌از عنوان‌های کسب شده وی می‌توان مدال طلای تیمی ۲ نفره مردان بالای ۳۱ سال مسابقات بین‌المللی پومسه مجازی- تهران ایران، مدال برنز رده زیر 50 سال مسابقات بین‌المللی پومسه مجازی- تهران ایران، مدال نقره مسابقات پومسه مجازی فدراسیون تکواندو در خرداد 1399، ‌ قهرمانی‌(5 مورد) و نایب قهرمانی(3 مورد) در مسابقات هانمادانگ در استان های تهران و البرز در سال‌های 1393-1394،  ‌قهرمان انفرادی و  برنز تیمی در لیگ دسته یک کشوری در سال 1398 و  بازیکن راه یافته به لیگ برتر پومسه کشوری اشاره کرد.

‌وی دارای مدرک کمربند دان 6 از فدراسیون تکواندو ایران و دارای مدرک دان 4 از فدراسیون جهانی تکواندو بوده و مربی (درجه 2) و داور رسمی پومسه از فدراسیون تکواندو ایران است.

وحیدی راد از  قهرمان پومسه استان به شمار می‌رود./فارس

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۷/۱ ۰۰:۴۱

تبریک به استاد کاوه وحیدی راد ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی

۹۹/۶/۳۰ ۲۳:۴۶

با سلام

توضیحا در سال 58 استاد فیض اله مقیمی به مدت دو سال هر هفته از تهران جهت آموزش همشهریان خود ( آخر هفته ها ) به میانه می آمدند و خود آقای فرهنگ اطهری نیز از شاگردان شاخص ایشان بودند و زیر بنای تکواندو میانه را پایه گذاری کردند.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز