کد خبر: ۱۰۴۴۰۶
۷۱۷ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

طرح های بوم گردی و گردشگری با اولویت برای پرداخت تسهیلات کارآفرینی باشند

۱۳۹۹/۱۲/۶
۱۰:۴۲

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به ظرفیت های بوم گردی و گردشگری در شهرستان با توجه به  آثار میراث فرهنگی و جاذبه های گردشگری و طبیعی گفت: طرح های بوم گردی و گردشگری در اولویت برای پرداخت تسهیلات کارآفرینی باشند.

محمدرضا مشایخی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با محوریت گردشگری و طرح های اولویت دار جهت پرداخت تسهیلات کارآفرینی امید اضافه کرد: این جلسه برای تصویب طرح های بوم گردی و گردشگری و ارسال مصوبه ها برای گردش کار به استان و کشور است.

وی افزود: خوشبختانه چندین طرح در مراحل پایانی برای اقدام قرار دارد که اولین آنها طرح بوم گردی و گردشگری در روستای نشق پایین دست ارتفاعات بزقوش بوده که اخذ مجوزهای لازم اداری آن به اتمام رسیده و به مرحله پرداخت تسهیلات برای اجرا می رسد.

مشایخی در ادامه؛ طرح گردشگری قلعه دختر را که در مرحله تحویل زمین است را دومین اولویت و طرح پل دختر و کاروانسرای پل دختر و  طرح مطالعاتی بیست و سه پل را از طرح‌هایی خواند که در اولویت برای پرداخت تسهیلات از سوی صندوق کارآفرینی امید قرار دارند.

فرماندار ویژه شهرستان میانه همچنین ایجاد مرکز اطلاع رسانی گردشگری و تحویل زمین برای این موضوع نیازمند مساعدت خواند و  گفت: براساس طرح مصوب در کابری میراث فرهنگی گلشهر(ساحلی) این کار به انجام خواهد رسید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز