کد خبر: ۱۰۸۵۹۰
۵۵۰ بازدید
۱۶ دیدگاه

حاشیه بازدید جناب آقای مهندس حسینی و شهردار محترم از پیاده راه

۱۴۰۰/۴/۲۴
۱۷:۳۴

بیشتر خواننده کامنت های مطلب مذکور در پیج های شهری بودم . نظرات تند و گاه نه چندان مودبانه و همراه با توهین زیادی خواندم !

کاش  اول کمی فکر کنیم و بعد بنویسیم . اگر نیایند و بازدید نکنند خواهید گفت چرا نیستند و نمیان !! حالا که اومدند و بازدید کردند و حتما پی چاره اند دشنامشان میدهید که چرا آمده اند !!

شما مردم با فرهنگی هستید با یک کامنت منفی فردی که قصد تخریب دارد هیجانی عمل نکنید . کاش کمی با انصاف نظر بدیم و از کسی که به دنبال اصلاح امور هست حمایت کنیم . 

اما در یک مورد من هم با شما موافقم . بعد از بازدید ابتدا به ساکن رسانه ای به مردم اطلاع رسانی کنند و اول بگویند چه تصمیماتی گرفته شد بعد انجام بدهند . آیا خواهند گفت و اطلاع رسانی خواهند کرد ؟ انتظار هست بکنند . 

پ ن : 

قابل درک است مردم از وضعیت موجود عصبانی هستند  اما راهش این نیست که برخورد غیرمودبانه کنند . شان مردم شهرمان این نیست . 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۴/۲۷ ۰۹:۱۱

جناب آقای احمدی من مطالب ارزنده شما را مشتاقانه می خوانم و استفاده می برم. فقط اینجا نتوانستم کوتاه بیایم ..... از روابط عمومی دفتر آقای حسینی شما را انسانی فرهیخته خطاب کرده بودند و شما نیز جواب داده بودید من معلمی بیش نیستم ! از شما چنین انتظاری نداشتم مگر عنوان معلمی که به حق برازنده آن هستید چیز کمی است که اینطور از فرهیخته بودن تبری جسته اید !؟ افسوس که هنوز جایگاه معلم در جامعه ما مرتبه ی واقعی خود را نیافته است . ارادتمند؛ دوست و همسایه قدیمی شما

 

سلام و عرض ادب دارم . از این همه لطف تان سپاسگزارم . محبت عالیجناب را متوجهم . بنده هم به معلمی  افتخار میکنم کما اینکه سرمایه بازنشستگی ام را دوباره به کار معلمی بستم . دوستان لطف دارند ؛ بنده به همین قدر بسنده میکنم و افتخارم هست چون شما دوستان بلند بالایی دارم که به شهر و فرهنگ فکر میکنند . 

۰۰/۴/۲۶ ۱۴:۵۶

پیشنهادی دادند جناب آقای رشیدی که اگر واقعا نه بصورت صوری و کلیشه ای بدان عمل شود اطمینان خاطر هست که بسیاری از مشکلات حل میشود . از دیر باز بازاریان صف اول خدمت بوده اند . تجار و بازاریان صف اول انقلاب بودند و الان هم صف اول در تحمل مسائل کرونا هستند . 

پیشنهادی بسیار ارزنده است امید که جناب آقای مهندس حسینی و همینطور آقای اسماعیلی عنایت کنند . 

۰۰/۴/۲۶ ۱۴:۵۳

جناب آقای رشیدی َمثلِ از آن ور بام افتادن شده . 

۰۰/۴/۲۶ ۱۰:۱۲

با سلام و تشکر از زحمات جناب آقای حسینی در کنار این نوع بازدیدها باید نمایندگان محترم پای صحبت های بازاریان،اصناف و نمایندگان آنها نشسته و گوش به حرفهای آنها دهند و جلساتی را نیز با این عزیزان در در این موارد برگزار کنندو مسئولان و مدیران شهر بخاطر اینکه مجریان طرح می باشند مطمئن باشید از نقاط مثبت طرح ها خواهند گفت.

۰۰/۴/۲۶ ۱۰:۰۱

جناب احمدی چند سال پیش بازاریان با همکاری اتاق اصناف اقدام به انتخاب هیأت امنای بازار نمودند که در زمان شیوع ویروس منحوس کوید 19 اعضای هیأت امناء با تهیه و توزیع محلول های ضدعفونی و ماسک رایگان در سطح بازار  و شهر و کپسول های اتش نشانی که جا دارد از زحمات مهندس میرزایی در این مورد تقدیر و تشکر شود نمودند. ولی متاسفانه آقایان محترم هیأت امنای بازار را با توجه به عملکرد مثبت آنها کنار گذاشتند و افرادی را که در بازار مغازه های خود را واگذار نموده و فعالیت صنفی ندارند بعنوان سرپرستین هیأت امنای بازار انتخاب نمودند.

۰۰/۴/۲۶ ۰۹:۵۴

جناب بحث بنده در مورد مطالعه طرح نیست بلکه شما اگر دقت کرده باشید در مورد این است که بدون در نظر گرفتن اولویت های شهر و فرهنگ منطقه ای و زیر ساخت ها اجرا شده است. یعنی در شهر میانه طرح های است که از طرح پل تقاطع غیر هم سطح و پیاده راه اجرای آن اولویت دار می باشد.

۰۰/۴/۲۶ ۰۸:۳۷

به نظر من ایجاد پیاده راه از اول اشتباه بود. چون نه زیرساخت های لازم را داشت و نه سایر خیابان ها کشش حجم ترافیک را دارند

۰۰/۴/۲۵ ۱۴:۲۰

آقای حسینی با سلام لطفا به تلگرام و واتساپ بسنده نکنید،
سایت اینترنتی نیز همانند آقای اسماعیلی جهت ارتباط بیشتر و بهتر با مردم پیشنهاد می گردد ایجاد فرمایید.

مردم و حتی تعدادی که شاید در شهر فعلا حضور ندارند از این طریق درخواست ها و پیشنهادهای خودشان را می توانند به سمع و نظرتان برسانند .

به شرط این که دفتردار و مسئول دفترهای شما دو بزرگوار خدای ناکرده با نظر شخصی خودشان !! بایگانی نکنند !.
موردی بود که مردم یک منطقه درخواستشان را به دفتر نماینده داده بودند و حتی شماره نامه ورود به دفتر نیز گرفته بودند بعد از چندین بار پیگیری اهالی، نماینده اظهار داشته که اصلا چنین نامه ای را ندیده و به او نرسانده اند!!

۰۰/۴/۲۵ ۰۱:۰۷

من هر وقت گذرم از پیاده راه میانه می گذرد صد افسوس میخورم که چرا آن درختان تنومند رو بیردند و به این روز انداختند.

۰۰/۴/۲۵ ۰۰:۰۰

جناب رشیدی این کجاش بدون مطالعه بوده؟

۰۰/۴/۲۴ ۲۳:۵۷

با سلام و احترام . 

از لطف تان ممنونم . حقیر معلمی بیش نیستم  ؛ بنا بر اقتضای زمان راوی حکایت ها و درد های دوستان و همشهریانم شده ام  .

ممنون و سپاسگزارم که مستقیما  به درد  و گرفتاری مردم ورود کردید . خوشحالم از این که تلاش میکنید با حضور در بین مردم با آنان رو در رو صحبت کنید . ارتباط چهره به چهره بسیار مفید خواهد بود .  

اتفاق دیگری که همه را خوشحال کرده است اهتمام هر دو نماینده شریف به همدلی و هم زبانی است . آقایان حسینی و اسماعیلی در این دوره مجلس میتوانند منشا اثر و خیر کثیر باشند . هر دوی نمایندگان شریف نیت خدمت دارند . با همدلی این انرژی مضاعف تر خواهد شد .

ما هم دعاگویشان هستیم . ایشالله بخیر باشد . 

۰۰/۴/۲۴ ۲۳:۴۸

سلام و عرض ادب جناب آقای رشیدی

به امید اینکه دوباره تکرار این بی برنامه گی ها پیش نیاید و نباشد کم لطفی به نظرات شهروندانی که در این شهر زندگی میکنند . 

 خاطرم هست در داخل بازار با حضور ریش سفیدان هر از گاهی  گفتمان هایی میشد که منجر به نتیجه مطلوب میگردید کاش این رویه  همیشه ادامه میداشت . امروزه بازاریان را کمتر معمار میدانند در حالیکه آنان به درستی که میتوانند مشاوران خوبی باشند . 

با سلام، ضمن تشکر از توجه فرهیخته گرامی آقای احمدی به موضوع بازدید آقای حسینی و دعوت ایشان به رعایت انصاف ، لازم است به استحضار مردم عزیز میانه برسانیم که  مشکلات مطروحه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته و تا حصول نتیجه لازم پیگیری خواهد شد و قطعا از طریق رسانه های خبری به استحضار مردم خواهد رسید . 

۰۰/۴/۲۴ ۲۰:۵۸

سلام، جناب آقای احمدی وقتی طرحی بدون در نظر گرفتن اولویت های شهر و فرهنگ منطقه ای و زیر ساخت ها اجرا شود مطمئن باشید هر مسئول و مدیری از این طرح بازدید نماید همچین نظراتی را مردم خواهند داد چون این مردم هستند با مشکلات روبرو می باشند نه مسئولان و مدیران شهر، سال گذشته قبل از اجرای طرح همه این مشکلات در حضور نماینده محترم جناب آقای اسماعیلی عنوان و حتی پیشنهاداتی هم داده شده است. ولی ... نوش دارو بعد از مرگ سهراب به چه درد خواهد خورد. بودجه شهر هزینه شده است و حالا مردم با مشکلات زیاد روبرو هستند.

۰۰/۴/۲۴ ۲۰:۱۳

متاسفانه وقتی در یک جامعه ای اعتماد بین مسئولین و مردم از بین می رود نتیجه همانی می شود که الان همه ی ما شاهد آن هستیم پس تنها راه چاره داشتن صداقت و دوری از عوام فریبی و غیره می باشد .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز