کد خبر: ۱۰۸۷۱۵
۴۹۹ بازدید
۲۴ دیدگاه (۲۴ تایید شده)

با شهامت بگویید اشتباه کردیم !

۱۴۰۰/۴/۳۰
۲۳:۲۵

امروز در تلگرام های شهری و اینستا عکس های زیادی از پارکینگ شدن پیاده راه به نمایش گذاشته شد.

تعداد زیادی از خودروها در دو طرف پیاده راه پارک کرده اند . انگار با اعتراض مردم به این موضوع با نوعی دیگر برخورده شده است و عمدا کنترل  کاملا رها شده است .  یعنی انگار نه انگار ... جناب شهردار ؛ اگر پیاده راهه چرا  کنترل نمیکنید اگر سواره روهست چرا اسم آن را پیاده راه گذاشته اید و برای عموم بسته اید؟ چرا واقعا اهمیت نمیدهید ؟ چرا واقعا حرف مردم را نمیشنوید ؟ چطور باید گلایه کرد و شاکی شد و  فهماند؟ 

بنظر میرسد شما احساس وظیفه نمیکنید و به درخواست منطقی شهروندان اهمیت نمیدهید . بنده نوعی و سایر شهروندان عوارض و نوسازی مان را نداده بودیم اینجا هزینه بیفایده بکنید . شجاعت داشته باشید و بیایید اعتراف کنید اشتباه شده  موانع را بردارید و اجازه بدید سواره رو دوباره  برقرار باشد تا من هم ننه ام را کول نکنم و ده تا کوچه اونطرف تر کولم نبرم و با سواری برم درست دم در پیاده کنم . مسئولین محترم  آیا میشنوید ؟ آیا میبینید ؟ آیا میفهمید ؟ آیا اصلا خواسته منطقی مردم برایتان اهمیت دارد ؟ واقعا حل این مشکل خیلی سخته ؟ 

از ماهی قبل که اعتراض ها به موضوع مکررا بوده وقت کردید و کارشناسی کردید و فکری دیگر دارید که ما نمیدانیم  ؟ اگر دارید چرا به این مردم نامحرم !! نمیگویید ؟

من برای بردن نخاله از پیاده راه تراکتور ؛ بیل میکانیکی و موتور کشاورزی ( همان ترتر خودتان  ) خواهم برد . از نظر شما اشکال مشکالی که ندارد ؟ بابا به حرف مردم اهمیت بدید . مردم در پیاده راه در زحمت اند . بخاطر خدا به خودتان تکانی بدید . عزت تان زیاد از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید . نخواستیم زیبایی و جلوه شهر را نخواستیم پیاده راه رو  . همان سواره راه را سر جای خود برگردانید . 

راه را باز کنید من با تراکتور نخاله ببرم البته اگر به شان تان برنمیخورد و  و اگر  خجالت نمیکشید . رفتار شما توهین است . شما اجازه نداشتید در آمدهای شهرداری را در جایی خرج کنید در طرحی هزینه کنید که بیفایده و بی ثمر بوده . یا اصلاح کنید یا سواره راه را دوباره برقرار کنید . ما باز هم قانع ایم ! اگر هم طرحی دیگر دارید لطفا به مردم اعلام کنید ما باز هم همکاری میکنیم . انتظار داریم از مسئولین . انتظار داریم توجه کنند . 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۵/۲ ۰۷:۵۶

طرح پیاده راه از اول اشتباه بود زیرا زیرساختهای لازم از جمله خیابان جایگزین ، پارکینگ به میزان کافی و ... را ندارد و از ابتدای مطرح شدن موضوع ، اعتراض ها شروع شد ولی مانند طرح میدان نماز و حتی رو گذر در حال ساخت کسی گوش شنوایی نداشت

۰۰/۵/۱ ۲۲:۳۰

سلام و عرض ادب . به دیدگاه تان احترام قائلم . تذکر شهروندان به رعایت موضوع مغفول مانده . درست فرمودید  .

اما جناب لطفی شما شاهدی از صحبت ها و نوشته های بنده دارید که هدفش کوبیدن مسئولی باشد ؟ نقد کاری به معنی نادیده گرفتن  کارهای خوب نیست .  

فرمایشتان در مراعات مساله بله کاملا درست است وظیفه همه هست ، همه  باید مراعات کنیم . ما نقد کردیم چرا پیاده راه سواره رو شده نگفتیم چرا پیاده راه زدند . اصلا با حواشی اعتبار و آینده جه خواهد شد آن هم کار نداشتیم . اینکه اوضاع بهداشت و پیاده راهی اش درست نیست مورد تذکر و درخواست توجه بود . 

شما کجای این را کوبیدن مسئولین میدانید . الساعه در سایت شهرداری پاسخ داده مطالعه کنید . ....

پاسخ  به این داده که چرا به پیاده رو بودن ایراد گرفته شده ! در حالیکه همه موافق پیاده راهیم . 

 ما به پیاده راه بودن ایرادی وارد نمی بینیم همه فرمایشاتشان هم درست اما صحبت سر (پیاده راه ) ماندنش بود . سر اصل مطلب تناقض دیدگاه نیست . دستشان هم درد نکند ما هم قدردانیم لاکن بشرطی که اسم و ذات با هم بخوانند . 

پیاده راه و نه چیزی دیگر .   عزت تان بلند . 

۰۰/۵/۱ ۲۱:۱۶

دقیقا در جوابیه آورده که پیاده راه موقعی پیاده راه تلقی میشود که آن موارد در کنار پیاده راه اجرا شود که امکان انجام آن برای ده سال آینده هم ممکن نیست.
یعنی ده درصد کار را ساخته اند واگر نود درصد کار نسازند به قول روابط عمومی شهرداری کار کامل نیست!!!
خوب این یعنی اشتباه بزرگی که آقای احمدی بیان فرموده اند
البته موضوع شاقی نیست مردم با گوشت واستخوان لمس میکنند که کار ناقص اجرا کردن شرایط را بدتر از وضعیت قبلی میکند.
ممنون از روابط عمومی شهرداری که بابیان موضوع مهر تاییدی بر مطالب آقای احمدی زدند

۰۰/۵/۱ ۱۹:۰۳

من و شما شهروندان این شهر هستیم موقعی که خودرومان را در اینجا پارک میکنیم بلد نیستیم که اینجا پیاده رو بوده نباید خودرو برد . و رعایت نمیکنیم بایستی یک چماق بالای سرمان باشد تا قانون و فرهنگ را رعایت کنیم ان وقت شهرداری و فرمانداری چکار کنند بیاییم خودمان به خودمان احترام بگذاریم همه منتقدین این طرح هیچ وقت نگفتند شهروندان رعایت کنند بهتر است فقط هدف کوبیدن مسئولینه . به خدا انصاف نیست

۰۰/۵/۱ ۱۰:۰۱

انتظار جواب برای شهروندان محفوظ است  برادر بزرگوارم گرچه دیر باشد .

منتشر کردم چون محل سوال از شهرداری و شورای شهر دارد . شاید پاسخی به کاریر محترم بدهند . 

۰۰/۵/۱ ۰۸:۳۹

سلام علیکم : برادر ارجمند جناب آقای احمدی برگو ار شما دیگر چرا ؟؟؟ شما که بالای چهل سال معلمی کرده اید و به اشخاص و توانایی هایشان اشرافیت کامل دارید ، شما که نامه ی نانوشته میخوانید در شگفتم که از کدامین شهامت داد سخن می زنید ؟!!؟ شهامت را در کسی جستجو کنید که توانایی دارد مسلما افراد ناتوان فاقد شهامت و جرات هستند و وقتی کاری را انجام می دهند سراپای وجودشان را اضطراب و استرس فرا میگیرد ، شهرداری و شورای شهر اگر توانایی داشتند زمینهای خودشان را که حدود قریب به ده سال پیش در ضلع غربی خیابان منتهی به دادگستری امتداد همان خیابان ابوذر شهرک امام یعنی خیابان موازی خیابان سعدی شهرک اندیشه را که بصورت غیر قانونی تصاحب و ساخت و ساز شده مسئولین وقت شهرداری دیوار نویسی کردند که این زمینها به مساحت ...هکتار متعلق به شهرداری میباشد و حتی پروژه خیابان چهار بانده هم در آنجا شروع کردند ولی در سایه ناتوانی مسئولین نیمه کاره رها شد و مخروبه ای دیگر به خرابه های شهر افزوده گشت که واقعا موجب شرم و خجالت است و غاصبان زمینها روی نوشته های شهرداری را با رنگ سیاه ماله کشیدند . شهرداری با نا توانی تمام فقط نظاره گر شد ،جالب است از روی کانال فاضلاب واقع در خیابان سعدی شهرک اندیشه یارو آمده با بلوک و گل دیوار چینی کرده و در محل فضای سبز اقدام به ساخت و ساز کرده که علاوه بر دادن جلوه کریه به خیابان با کمترین لرزش زمین یا سایر بلایای طبیعی فرو ریخته و تعدادی جان خواهند باخت و آن موقع است که دنبال مسبب خواهند گشت ، شهرداری هم توانایی اجرای پروژه فضای سبز را عملا از دست داده و با خیال راحت سالهاست پروژه را نیمه کاره رها کرده است همچنین در قسمت میانی همان خیابان یعنی خیابان سعدی مقابل صنایع چوبی مظفری شخصی پیاده رو و قسمتی از زمینهای تخصیص یافته به فضای سبز را باز با گل ولای و بلوک و نخاله های ساختمانی محصور کرده و در مقابل منزل مسکونی خودش برای خود باغچه و محل نگهداری مرغ و خروس درست کرده که منظره خیلی زشتی هم به خیابان و محل مذکور داده !!! آیا شهرداری توانایی گرفتن حق و حقوق خودش و نهایتا دفاع از حقوق شهر ودندان را ندارد یا خدای ناکرده زبانم لال حساب کتاب های دیگری در کار است . قضاوت کنید شما را بخدا مسولین محترم : دادستانی ، فرمانداری ، شهرداری ، شورای شهر، نمایندگان محترم ، شهروندان عزیز ، آیا با این اوصاف انتظار عمران و آبادانی انتظار بیهوده و عبث نیت ؟!!!؟ چرا ؟ چرا؟ چرا اهمیت نمی دهید؟ چرا اینقدر بی تفاوت هستید؟

۰۰/۴/۳۱ ۱۲:۱۷

کمتر از مسئولین مان چنین سابقه ای داشته اند . استعفا ؟؟  .... در کاسه خیالم هم نمیگنجد 🙂

۰۰/۴/۳۱ ۱۲:۱۲

دقیقا . و بپذیریم در ایران ثابت شده به هر دلیلی که باشد  هیچ پروژه ای بی نقص افتتاح نمیشه . بعد از افتتاح معمولا  کم کم نقایص برطرف میشه البته در کوتاه مدت . لاکن اینجا در مورد ورود و  پارک خوردو  (نقص) نیست ( نقض ) است . باشد که توجه شود .

اگر نشود نشانه ناتوانی است . والسلام و خطبه تمام  

۰۰/۴/۳۱ ۱۲:۰۸

اگر ورود کنند عالیه  .... البته چون حق عموم ضایع میشود احتمال ورود هم هست. بلاخره ایشان همواره مدافع حقوق مردم بوده و هستند . 

۰۰/۴/۳۱ ۱۲:۰۶

راه بازدارنده بهتری پیشنهاد دادید . در زنجان ماشین های ورودی رو در روزهای اول که به حرف راهبان گوش نداده بودند چند روز تا یک هفته خوابانده بودند . 

۰۰/۴/۳۱ ۱۱:۲۴

هر خودرویی که وارد پیاده راه می شود باید یک میلیون جریمه شود. ببینید بعد دو روز دیگه کسی تخلف میکنه؟؟

۰۰/۴/۳۱ ۱۰:۲۸

از دادستان میانه انتظار می رود به موضوع ورود نماید.

۰۰/۴/۳۱ ۱۰:۲۷

در اینگونه شهردار باید با جسارت استعفا دهد و با شجاعت اعلام کند اشتباه کردم ! اشتباه ! ولی حیف که شهامت داشتن کار هر کسی نیست !

۰۰/۴/۳۱ ۱۰:۲۱

شهردار باید شهامت داشته باشد و از طرح دفاع کند والا لیاقت شهرداری میانه را ندارد . شهردار مسوول خدمات عمرانی شهر است و باید پاسخگو باشد . شورای شهر باید به مردم توضیح دهند و حقوق شهروندی مردم را به رسمیت بشناسند . حالا مردم باید درستی ادعای اعضای شورای شهر را در دفاع از حقوقشان قضاوت کنند و ارزیابی کنند .

۰۰/۴/۳۱ ۰۹:۵۸

فرمایشتان به حق است . اما استعفا نداده همه بیایند . از جمله شهردار ؛ شورا ؛ مسئول اجرای پروژه به مردم بگویند با این پیاده راه چه باید کرد و چرا اینطور شده . قانع به استعفا نباشیم باید دلیل هم بگویند . 

۰۰/۴/۳۱ ۰۹:۵۵

این مصداق بارز سد معبر و تضییع آشکار و بی دلیل حق پیاده  و شهروند پیاده مسیر است . 

۰۰/۴/۳۱ ۰۹:۵۳

امید به تغییر داریم . امید به توجه داریم . 

۰۰/۴/۳۱ ۰۹:۵۳

گرهی را که با دست باز میشود را میخواهند مردم با دندان بازکنند . نمیخواهیم این اتفاق بیافتد و فکر میکنیم سریعا اقدامی میکنند . مردم به ستوه نیامده باید عنایتی کنند . 

۰۰/۴/۳۱ ۰۹:۴۸

سلام . سپاس

طرحی تصویب و اجرا شده باید آن را جمع کرد و به قول عامه جاش گذاشت . عدم نظارت و عدم کنترل میشود یک رویه نادرست !

 این رویه میشود در پروژه های آتی که بعد از اجرا مسئولیت نگهداری را از گردن بیاندازند . اصل بر توجه دادن است که امید است عنایت کنند . 

۰۰/۴/۳۱ ۰۹:۳۴

جناب احمدی ممنون از حسن و دقت نظر شما.......قبل از هر چیز باید شورای شهر که چنین طرحی را به تصویب رسانده پاسخگو باشد ، طرحی که به هیچ وجه خروجی خوبی برای شهر نداشته و فقط بودجه کلانی صرف آن شده است و تنها پیمانکار طرح نفع آنرا برده و بس

۰۰/۴/۳۱ ۰۹:۲۹

متن و نوشته مصداق بارز مطالبه گری شهروند آگاه است . حالا مردم باید دنبال کننده آگاه باشند و از فرماندار و دادستان و شهردار پاسخگویی را بخواهند . تجمع در مقابل شهرداری مرحله عدم اقدام در دستور کار باشد

۰۰/۴/۳۱ ۰۸:۵۱

در کشورما وقتی به قول مولانا شتر را زین الاغ می بندند وضع همین می شود که شده یعنی وقتی بی لیاقت ها سرکارند ما چه توقعی بایستی از این افراد
نالایق داشته باشیم خود کرده را ؟..........

۰۰/۴/۳۱ ۰۰:۴۸

با سلام
سپاس از نگارنده دلسوز
اگر اینگونه ناهنجاری در این پیاده راه ادامه یابد باید دادستان به عنوان مدعی العموم ورود کند که چرا پول مردم در این منطقه هزینه شده که هیچ خروجی مناسبی نداشته است.
ما بعنوان اهالی منتظریم تا در این خصوص جوابیه ای از دادستان محترم بشنویم.
با تشکر جمعی از اهالی

۰۰/۴/۳۱ ۰۰:۱۴

سلام جناب آقای احمدی از صراحت گفتار و استواری نوشتارتان ممنونم . آقای شهردار یا باید به خواسته مردم احترام بگذارد و اقدامات لازم را جهت رفاه حال مردم انجام دهد یا اگر نمی تواند استعفا دهد و شهرداری را به فرد کاردان کاربلد تحویل دهد . ممنون که نوشتید و گفتید .

اخبار روز