کد خبر: ۱۰۸۷۴۰
۴۱۴ بازدید
۳۶ دیدگاه

فصل الختام پیاده راه

۱۴۰۰/۵/۲
۰۰:۲۷

 

سلام و عرض ادب دارم

ابتدای عرایضم تشکر کنم از احساس مسئولیت شهردار محترم و روابط عمومی شان که پاسخ دادند . اما چند نکته ای را عرض کنم .

- نقد را هرگز به معنی تخریب نبینند همشهریان عزیز . ما همه در تلاش ایم شهری خوب داشته باشیم؛ نقد در راستای اصلاح است نه چیزی دیگر .

اینکه چرا پیاده راه شده !! از اول نه نقد ما این  بوده و نه کاربرانی که نظر میدادند ، چنین دیدگاهی داشتند.وقتی بعد از یک ماه گلایه و اعتراض پیاده راه عملا پارکینگ سواری ها شد نقد این شد که اگر اشتباه محاسباتی شده برگردانید به سواره رو و خود را راحت کنید ! البته مستحضرید که ما با همین کنایه باز هم پی پیاده راه بوده و هستیم . 

- کاری به این نداریم که ۵ بند فوق الاشاره و چند بند ذیل آن تحقق اش چقدر هزینه بر باشد . اما امیدواریم بزودی به سر انجام برسد ، این مطالبه عموم است .

در حال حاضر سه خواهش شفاف داریم که انجامش سهل است .

1- مانع ورود خودرو به پیاده راه شوید ( زمان خاصی برای بازار تعیین کنید برای تخلیه بار )

۲- به بهداشت آن کاملا توجه کنید . برای آب آشامیدنی عابر اگر ممکن است چند دستگاه آب سردکن مهیاکنید . تابستان هست و ....

٣- از فکر بکر دیگران استفاده کنید . بازاریان را دریابید آنها بهترین مشاوران شما هستند  . به جای استفاده از نظر چند نفر منتخب شان از فکر عامه استفاده کنید . در بین آنها صاحبان قلم و اندیشه ؛ مهندس ؛ دانشگاهی ؛ دبیر و .... و جوانانی با فکر بلند هستند که شما باید به استقبالشان بروید . 

(جمع بازاریان ) را به مسجد شهر دعوت کنید و نظرات آنها را مستقیما بگیرید . اگر بخاطر کرونا ناممکن هست پرسشنامه ای تهیه و توزیع کنید دیدگاههای آنها را جمع آوری کنید و بدان ها بها بدید .باور کنید بازاریان بهترین مشاوران شما هستند . 

البته درخواست های زیادی هست که اینجا شرح آن لازم نیست ، اما این سه مورد را که نه مصوبه میخواد ، نه جلسه و نه دیدار روسا و مسولین میتونید انجام بدید و بیس همیاری بیشتر را فراهم کنید.

این سه قدم را در کوتاه مدت بردارید تا پیاده راه اسما بشود پیاده راه ؛  تا تن عابر از بوق ناگهانی سواری روی سنگفرش نلرزد تا برسد به تملیک ها و توسعه ها و .... و سایر موارد که اشاره فرمودید .

بنده بنوبه خود بازم ممنونم که پاسخ دادید . درخواست توجه صرفا درخواست بنده نبود، انعکاس دیدگاه عموم بود . امید که عموم را به آسایش برسانید . فصل الختامی بود به موضوع . منتظر تغییرات خواهیم ماند .

همشهریان عزیز و محترمم عفو کنند اگر بیش از این بضاعت بیانم  راه نداد . اگر فوریت دیگری هم احساس کردند خودشان در کامنت ها ذیل پاسخ روابط عمومی  قید کنند . بنده  این یادداشت را فصل الختام موضوع می بینم و منتظر اقدام شهرداری محترم می مانم . بدون حاشیه بنده بابت هزینه های نوسازی ؛ عوارض و مالیاتی که میپردازم خدمات میطلبم و این نه نقض قانون است و نه توهین و نه تخریب مسئولی . 

 

✍ در بخشی از مطلب فرمودید ((توجه داشته باشید که وقتی از طرح مورد نظر سخن می گوییم از آن با نام طرح "پیاده محورسازی" یاد می کنیم نه "پیاده راه" لذا روشن است که معبر مذکور با انجام تغییراتی شکلی، کاربری دوگانه پیدا کرده و با حفظ کاربری بدوی خود و امکان عبور خودرویی مردم در ساعات تعیین شده، در ساعاتی از روز نیز به روی خودروها مسدود شده و کارکرد پیاده راه پیدا می کند. )) ...... این بخش از پاسخ شهرداری میگوید آنجا هم سواره رو و هم پیاده راه است . این دقیقا در طرح همینطور پیش بینی شده ؟ اگر این باشد که بیمورد هزینه شده و با ادعای روابط عمومی مبنی بر ایجاد زمینه حذف خودرو در تردد در بخشی از شهر با هدف ساماندهی پیاده رویی و تن سلامتی و .... منافات دارد .  بگذریم از پاسخ ها و سوال ها را هم پاسخ مجدد مطالبه نمیکنیم و به همین مقدار بسنده میکنیم . 

با جان و دل هم از مسئولانی که به شهر و مردم شهر خدمت بکنند حمایت میکنیم و در رکابیم . 

✍ جسارتا تذکر این‌نکته را بدهم که روابط عمومی مراعات خط قرمز حقوق شهروندی را بکنند این اتهام نادرست تان  راه نقد را نخواهد بست . اجازه ندارید نقاد و مطالبه گر اجتماعی  را بنوعی معرفی کنید که انگار قصد دارد جامعه را بر آشوبد . دوباره ادعای  خود را مطالعه فرمایید . و مستحضر باشید که ورود به مسائل حقوقی امری جدا از پاسخ روابط عمومی است . بر فرض درست بودن ادعا مگر مردم شهر صغیرند که نیاز به بنده داشته باشند . من از حقوق شهروندی خودم دفاع کردم اگر این نظر و دیدگاه عامه بوده و اشتراک نظر داشتند که بهتر . این امری هست که بعدا پیوست شده و شما خوشحال باشید که صدای مردم را بدین واسطه  شنیدید . 

در فرازی از پاسخ فرمودید :  ((.....  نه اینکه صاحبان قلم و فعالان رسانه ای با طرح شبهات و مباحث بی پایه افکار عمومی را در مقابل طرح قرارداده و (با تهییج و تحریک مردم) کوچه و بازار اجرای طرح را با (تنش های اجتماعی) مواجه سازند.))

کدام تنش ؟ کدام تهییج ؟  من به خطوط قرمز خود و حقوق شهروندی ام آشنا هستم وروابط عمومی را هم به مراعات آن توصیه میکنم . خاطر نشان کنم آن مردم کوچه و بازار هم شهروندند و آگاه به حقوق خویش . با بله و نه بنده نه اغفال میشوند و نه تهییج . 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۵/۴ ۰۸:۵۹

جناب آقا یا خانم فرهنگی
سلام مگر در انتخابات رای ندادید مگر خرید وفروش رای را ندیدید
خوب نمایندگانی که با خرید رای وهزینه های تبلیغاتی چندین میلیاردی به مجلس راه پیدا میکنند انتظارتان دفاع از حقوق مردم هست!
بسیاری مردم رای نمیدهند
قشر ضعیف جامعه که برای نان شب محتاج هست انتخابات را فرصتی برای گذران زندگی میداند وشناسنامه وخود را در اختیار پول قرار میدهد
مجریان وناظران حضور حداکثری برایشان مهم است
هرکسی از منظری به موضوع نگاه میکند
شفافیت آرا در مجلس نمایندگان را از درآمد می اندازد پس اینهمه هزینه ها را کی بدهد؟

۰۰/۵/۳ ۱۴:۱۵

عرض کنم ایشالله با خواندن مطالباتی که مطرح کرده اید بفکر باشند . 

نمیخواهم  فرد خاصی را خطاب قرار بدهم  ، الان شیرابه سطل های  زباله در شهرک اندیشه و خیابان ارتش و همینطور  بخشی از شهر آنقدر با چرخ ماشین ها جابجا شده که تا چند ده متر دورتر از سطل ها پخش شده است ! این چه ربطی به فلان مسئول دارد ؟ ربطش به نماینده و فرماندار چیست ؟ 

رییس شبکه  بهداشت شهر باید بگردد ببیند و بعد برود علیه شهرداری و پیمانکار اقامه دعوی کند ... اما ایشان نیستند و .. به قول شما مسئولین هم بی خیال ! واقعا بهداشت مردم در این اوضاع در خطر است . 

۰۰/۵/۳ ۱۴:۰۳

سلام همکار محترم 

بنده سوال کردم بله . ایشالله پاسخ بدهند . شفافیت آرای نمایندگان خیلی مهم هست و موضع نمایندگان هم محل توجه . 

شفافیت آرا باعث شفافیت عملکرد ها خواهد بود اما رای نیاورد . واقعا برام سوال بود چرا نیاورد و نظر و دیدگاه نماینده محترم شهرم چی هست و چطور میتونند دوباره به جریان بندازند . برام‌مهم بود سوال کردم . 

فکر میکنم یکی از کارهایی که آقای اسماعیلی میتونند بخاطر اهمیت اش  پی گیر باشند همین موضوع هست . 

این که مجلس به گرانی سیمان و ... ورود نکرد تا جاییکه اطلاع دارم به همان دلیل است که به استیضاح روحانی ورود نکرد ! 

مصلحت اندیشی .... و تصمیم مصلحتی بود .  

۰۰/۵/۳ ۱۳:۵۹

سلام

با این نظر که مسائل شهروندان به مسئولین محترم ‌منتقل شود تمامی کامنت های پای مطلب را بشرطی که در متن  به شخصی اهانت نشود اما مطالبات خود را منعکس کند عینا منتشر میکنم . اعلام نظر و پیشنهاد هیچ اشکالی ندارد . 

ادیت نمیکنم  مگر به لحاظ حقوقی ضرورتی ببینم . موفق باشید .  

۰۰/۵/۳ ۰۹:۳۹

در مورد پارک جنگلی چند سوال دارم . متولی حفظ و مراقبت از پارک جنگلی کیست ؟ چرا بی صاحب رها شده است ؟ چرا مردم را در اداره آن مشارکت نمی دهند ؟ چرا به یک فصای امن و آرامش تبدیل نمی کنند ؟ چرا امنیت و امکانات رفاهی و سرویس های بهداشتی و بوفه و جوی کشی و آبیاری قطره ای و حرث و رسیدگی به فضای سبز و ... در آن صورت نمی گیرد ؟ چرا شهربازی کودکان در آن احداث نمی شود ؟ چرا نمازخانه احداث نمی شود ؟ چرا

۰۰/۵/۳ ۰۹:۳۵

آقای احمدی بزرگوار روابط عمومی آقای اسماعیلی از ۲۴ نظر ۳ تا نظر را تایید کرده که از اون سه تا نظر دو تاش نظر جناب عالی است . چرا ؟ نظر جناب عالی در سوال از نماینده مجلس را یک ضرورت دیدم اما مطمئنم پاسخی دریافت نخواهید کرد . آقای احمدی ۴۳ سال است از نمایندگان خیری به مردم مظلوم ایران نرسیده اینها همشون سر و ته یک کرباسن . دروغ می گویند خادم مردمیمیم . اتفاقا برعکس ارباب مردمند و خون مردم را به شیشه می کشند . تعطیلی مجلس خیرش بیشتر از دایر بودن آن برای مردم است . هر دقیقه از ادامه حیات مجلس خیانتی در حق ملت صورت می گیرد . ببینید وضع فولاد و سیمان و کالاهای ضروری مردم را چه بلایی بر سر مردم آوردند . کک نمایندگان هم نمی گزد . چرا ؟ چون فشار اقتصادی را تحمل نمی کنند . چون دردکشیده نیستند . چون مرفهان بی دردند . چون مردم در حکومت اسلامی بهایی ندارد . چون حکومت را مالکیت خود می دانند چون به قیامت و روز رستاخیز اعتقاد ندارند . چون رانت خوار و باند باز و هوس رانند . چون ...

۰۰/۵/۳ ۰۹:۲۴

جناب احمدی بزرگوار خواهش می کنمدساماندهی پارک جنگلی و احداث cnj را در شهر میانه به یک مطالبه عمومی تبدیل کنید .

۰۰/۵/۳ ۰۹:۲۳

جناب احمدی آنچه در این جامعه فلک زده ایران ارزان شده جایگاه انسان است . مسوولین به دروغ از کرامت انسان در جامعه اسلامی سخن می گویند . شعار می دهند وقت مردم با ارزش است . همین میانه کسی پاسخگو نیست چرا باید چند ساعت برای سوخت گیری در پمپ سی ان جی بایستیم ؟ شهر فرماندار و شهردار و متولی ندارد . آقای امام جمعه محترم برای دوچرخه سواری زنان از تریبون نماز جمعه موضع گیری می کند چرا در مورد سی ان جی و تلف شدن وقت مردم موضع گیری نمی کند . با این حجم بالای خودرو چندین سال است احداث پمپ های سی ان جی فراموش شده . نماینده مجلس گزارش عملکرد چندین صفحه ای دروغ به خورد مردم می دهد ولی متاسفانه یک نیاز ضروری مردم را حل نکرده است . فقط به دنبال پیروزی در انتخابات دوره آینده مجلس است . طعم قدرت به کامشان شرین آمده . من و شما هم به به چه چه می کنیم که بله چه نماینده پیگیری است ایشون . اگر عرضه دارند بیایند پارک جنگلی شهر را سامان دهند تا مردم اندکی آرامش و آسایش پیدا کنند . آقای احمدی قبول کنید ما را عوام انگاشتند و بر سرمان شیره مالیدند . این آقایون سر سفره رنگارنگ انقلاب نشستند و ما هم پله ترقی آنها شدیم . به دروغ گزارش عملکرد می دهند بوالله دروغ می گویند . شهرستان نیازمندی های اساسی دارد .

۰۰/۵/۳ ۰۸:۱۸

تردد موتورسوار ها بیشتر از دیگر موارد در این پیاده راه آزار دهنده هست

۰۰/۵/۲ ۲۲:۳۵

نه شیت چوخ دوزسوزسان

۰۰/۵/۲ ۱۴:۳۳

ممنون از تحلیل بجا و فنی شما همکار محجوب و روشن فکر و دلسوز . بعد از ۵۰ سال زندگی در میانه عمر خود را تلف شده می بینم . متاسفانه در دهکوره ای زندگی کردیم که نه تنها رفاه و آسایشی برایمان نداشت عمرمان در وعده های یک عده قدرت طلب مکار سپری شد . بعد ۴۳ سال انقلاب میانه کدام امکانات درمانی و بهداشتی قابل قبول دارد . کدام رفاه کدام پارک جنگلی کدام سینما و فرهنگ کدام جاذبه گردشگری کدام صنعت و بازرگانی کدام عمران و آبادانی و کدام های دیگر ... گفتیم و نوشتیم و پیگیری کردیم به کجا رسید؟ برای سوخت سی ان جی باید یک ساعت تو این گرما به صف بیاستیم با این فرهنگ عقب افتاده ... خلاصه دوست خوبم عمرمان در این شهر تلف شد . کاش ۵۰ سال پیش به یکی از مراکز استان کوچ می کردیم و ....

۰۰/۵/۲ ۱۴:۲۰

سلام و عرض ادب 

فرمایش حضرتعالی کاملا دقیق و بجاست . اگر خاطر شریف باشد در دوره ای یکی از نمایندگان محترم با چاپ و گزارش نمونه مکاتبات و پی گیری ها  این سوال را پیش آورد که نتیجه چه شد ؟! عایدی چه هست ؟ این سوال سختی بود و جوابی شفاف نداشت . مهم دویدنه نیست مهم به مقصد رسیدن هست و به مقصد رساندن . 

 ( متاسفانه گرچه اقدامی از سر مسئولیت پذیری بود و خیر خواهانه اما اثر منفی گذاشت . مردم انتظار اعلام کارهای انجام یافته را داشتند نه شماره و تعداد پیگیری ها ) 

درست میفرمایید . من دوست داشتم به روابط عمومی نماینده محترم شهرمان عرض کنم کاش در این گزارش فقط به اطلاع رسانی  کارهای انجام شده و به اتمام رسیده میپرداختند و هفته ای دیگر با گزارشی دیگر  به بیان  آنچه پیش  رو هست بعنوان آنچه بر آن متمرکزند و انجام خواهند داد همت میکردند . 

اختلاط این چند گزارش در هم برداشت هایی را به ذهن متبادر میکند که در ایام قبل بوده است . امید واریم که چنان نباشد . باید پذیرفت تلاش های خوبی شده اما اولویت هایی ستاره دار کجای کارند ؟ این هم مهم دیگری است . هم اکنون بیش از ۱۸ مورد نظر در پای مطلب شان هست با انتشارش خواهیم خواند . شاید اطلاعاتی به مردم بدهند . 

ما که آرزوی موفقیت داریم و هر چه موفق تر عمل کنند به تفع ملت و شهروند باشد ستودنیست . 

۰۰/۵/۲ ۱۳:۴۲

استاد احمدی ضرب المثلی هست که می گوید دوصد گفته نیم کردار نیست . بنده منکر پیگیری نامه ای و جلسه ای ایشان نیستم . شاید راجع به مشکلات و مسایل شهرستان مکاتباتی انجام دهند که خیلی هزینه ای ندارد یا پاسخ های امیدوارکننده ای دریافت کنند اما از منظر مردم حل مشکل زمانی شکل می گیرد که مشکل برطرف بشه . آب شرب میانه از ۱۴ سال پیش مطرح شده و به مطالبه عمومی تبدیل شده هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده و همچنان مردم آب سخت و مشکل دار مصرف می کنند و سلامتی خود را به خطر انداخته اند . و نمایندگان در دوره های قبل با وعده حل مشکل از مردم رای گرفته اند اما دروغگو گفته اند و والا جلسه بگذاریم و بازدید کنیم و نامه نگاری و آخرش هیچ این شده کار نمایندگان شهرمان در مجلس و شورای شهر متاسفانه

۰۰/۵/۲ ۱۳:۲۱

در مطلب خواندم که این دو در حال پیگیری و جزو برنامه های آتی و پیگیری هست . بنده هم ابتدا به ساکن اینطور برداشت کردم . پیگیر میشویم . 

۰۰/۵/۲ ۱۳:۱۹

خبری را روابط عمومی آقای اسماعیلی نماینده محترم میانه در سایت صدای میانه گذاشتند . نظر دادم چون می دانم انعکاس نمی دهند از این کانال استفاده می کنم . همشهریان عزیز مگر مشکل آب شرب میانه حل شده ؟ من خبر ی ندارم . مگر ۴ بانده کردن میانه سرچم حل شده ؟ من خبری ندارم .

۰۰/۵/۲ ۱۲:۰۵

ممنونم از نگاه دقیق تان . هیچ کس منکر زیبایی کار انجام شده نیست . احدی نه در کامنت نه در مطلب نقض نکرده . همه ممنون زحماتشان هم هستیم . موضوع همانی بود که شما لطف کرده در دو سه خط دقیق فرمودید . سپاسگزارم 

۰۰/۵/۲ ۱۰:۲۲

ارادتمندم استاد . تلمذ میکنیم . 

۰۰/۵/۲ ۱۰:۲۲

ورود خودرو برای تخلیه بار باید دو ساعت ابتدایی روز یعنی ساعت 4-6 صبح ازاد باشد. باقی موارد ورود خودرو مگر انتظامی و اورژانسی باید ممنوع شود.

۰۰/۵/۲ ۱۰:۲۰

از همه دوستان بخاطر تطویل کلام در باره ادبیات استاد عذرخواهی میکنم . با اجازه دیگر کامنت مرتبط با ادبیات را تایید نکنیم تا به اصل بپردازند . من سواد اندکی دارم غلط نوشتم استاد ببخشند . 

۰۰/۵/۲ ۱۰:۱۸

خیلی لطف کردی استاد مشکل بزرگی حل شد . سپاسگزارتان هستیم . 

 

الان شما بفرمایید هر چه درست است همان را بنویسیم تا تمام شه .  ممنونم 

۰۰/۵/۲ ۰۹:۰۱

بنده به عنوان دبیر ادبیات فارسی که چندین سال تمام به دانش آموزان از نقد و نقادی درس داده ام با اجازه جنابعالی به ایشان نمره کامل را می دهم.
آقا یعنی چه به شعور یک معلم با سابقه توهین می کنید؟!!!

۰۰/۵/۲ ۰۸:۴۰

حسن ختام . ختام کلام . فصل ختام . ختم کلام همه ترکیبات اضافی هستند و فصل الختام هم یکی از آنهاست . ایراد نگارشی وارد نیست .

۰۰/۵/۲ ۰۸:۳۸

ختاملغت‌نامه دهخدا

ختام . [ خ ِ ] (ع اِ) پایان کار. (ترجمان عادل بن علی ). سرانجام . (مهذب الاسماء). آخر. فرجام کار :
ختام عمر خدایا بفضل و رحمت خویش
بخیر کن که همین است غایةالامال .

سعدی .


- حسن ختام ؛ نکویی پایان امری .
- خیر ختام ؛ آنچه پایان آن خیر است . منه : والسلام خیر ختام
|| آخر شراب نوشی . (یادداشت بخط مؤلف ). || گل و موم و مانند آن که بدان مهر کنندبر چیزی . مُهر. (منتهی الارب ) (متن اللغة) (معجم الوسیط) (مهذب الاسماء). || اثر مهر : یسقون من رحیق مختوم ختامه مسک . (قرآن 25/83-26)اء
حرزفرشتگان چپ و راست می کنم
این نامه را که داشت ز مشک ختن ختام .

خاقانی .


|| جای پیوند مفصل است . ج ، خُتم . (از اقرب الموارد) (از منتهی الارب ). || مقامی است از مقامات صوفیان . (از کشاف اصطلاحات الفنون ).

۰۰/۵/۲ ۰۸:۳۵

نقد بیان منصفانه معایب و محاسن موضوع یا مساله است . در نوشته آقای احمدی هم این ویژگی کاملا دیده می شود . خلاصه کلامش می گوید این همه بودجه صرف این طرح کرده اید . به علت مدیریت سو مسوولین مردم از طرح آسایش و آرامش و بهره مندی کافی ندارند . خودروها و بهداشت نامناسب و کمبود امکانات مردم را آزار می دهد . مسوولین یا درست مدیریت کنند یا بودجه مردم را حیف و میل نکنند .

۰۰/۵/۲ ۰۸:۲۷

بنام خدا
متاسفانه مشکل اصلی ما نحوه نوشتن متن نیست.مهم موضوع پیاده راه هست.با این روش مشکل به حاشیه میرود.الان موقع ایراد گرفتن از هم نیست بلکه مطالبه گری از مسئولین هست...
به امید داشتن شهری زیبا
یا علی مدد

۰۰/۵/۲ ۰۸:۱۲

ممنونم استاد 

ممنونم که یادم دادید . بله فصل ختام درسته اما مثل برخی نوشته های مان به دو شکل فصل ختام و فصل الختام رایج شده . بنده از نوع دوم که بیشتر در محاوره و کتابت رایج است استفاده کردم . مراجعه کنید به سخنرانی های کثیر رهبری و انتشار آنها و عین استفاده از فصل الختام  را در مطبوعات منتشره پیدا کنید . در نت و در دسترس تان هست . 

ممنونم از تذکر تان . اما ایشالله یا انشالله یا ان شا الله این کجای مساله را حل میکند که ننوشته باشم ای شالله ؟؟ 

استادید و نقد ادبیات تان هم وارد اما مصداق دادم خدمتتون .   پاینده باشید . 

۰۰/۵/۲ ۰۸:۰۳

طرح پیاده راه از اول اشتباه بود زیرا زیرساختهای لازم از جمله خیابان جایگزین ، پارکینگ به میزان کافی و ... را ندارد و از ابتدای مطرح شدن موضوع ، اعتراض ها شروع شد ولی مانند طرح میدان نماز و حتی رو گذر در حال ساخت کسی گوش شنوایی نداشت و به خاطر کلاس گذاشتن ، مسیر حرکت سایر خیابان ها را تغییر دادند و کلی هزینه بر مردم از لحاظ ریالی ، اتلاف وقت و زمان و ... تحمیل شد و کل شهر را فدای طرح مذکور کردند

۰۰/۵/۲ ۰۷:۵۸

آقا معلم ببخشید فصل الخطاب داشتیم ولی فصل الختام را من ندیده بودم تا حالا. اینو میشه برای من هم یاد بدید؟


فصل ختام

اجازه ویرایش برای همه اعضا فصل ختامنویسه گردانی: FṢL ḴTAM

این واژه به تازگی اضافه شده است و هنوز هیچ کسی برای آن معنی ننوشته است. برای اینکه برای این واژه معنی بنویسید اینجا کلیک کنید.

۰۰/۵/۲ ۰۷:۵۷

به دیدگاه تان احترام قائلم و منتشر میکنم  . از شما می آموزم اگر خطایی هست یاد میگیرم . اینکه گفته باشیم اگر پیاده راه نیست برگردانید به سواره راه این جمله نهایت تندی یک مطلب منتشره است اگر سخیف است و مبتذل !!! که بنده قبول دارم ! 

نقد را با تملق و تمجید نمیشود هم قافیه کرد ... عادت به تملق ندادنم و درست تربیت شده ام . خوشحال میشوم با اکانت رسمی تشریف بیاورید و تذکرم بدید . استقبال میکنم . 

ناچارم بدون استخدام کلمات قلمبه  و سلمبه و عامیانه تر بنویسم . همین مطالب میتونست در قالب کلمات تخصصی تر بیان شود که آنوقت هم ادعای دیگری داشتید ! من تجربه کرده ام روی این سایت و دارم نوشته ها و دیدگاههای متفاوتی را که در هر دو وجه از جانب برخی افراد که  دلایلی برای خود دارند ...‌  کتک خورده ام .  

دقیقا عین مطلب سخیف و مبتذل را کپی و پیست کنید و اعلام کنید اشکالی ندارد . 

 اگر دقت نکردید و بیان کردید به خود نمره بدید . بنده پیش تر اعلام کرده ام دیدگاههای شخصی بنده است بعنوان شهروند . اگر شما در رد آنها صحبتی دارید بفرمایید . اتهام زدن و بد جلوه دادن با اکانت نامعلوم طبیعتا چندان مقبول عامه نیست . و البته از یاد نبریم نقد را هم میشود نقد کرد . 

                           موفق باشید 

۰۰/۵/۲ ۰۷:۴۱

آقای احمدی
شما معلم هستید و حتما اصول نقد را خوانده اید و شاید به کسانی هم یاد داده اید
کلاهتان را قاضی کنید و نوشته تان را در مورد پیاده راه یک بار دیگر مرور کنید و آن را با فرمول نقد مطابقت دهید
بالاغیرتا به عنوان یک معلم به خودتان چند نمره می دهید؟
نقد کجا و چارپاره ای از جملات سخیف و مبتذل کوچه بازاری کجا؟

۰۰/۵/۲ ۰۷:۳۲

درود و سپاس از روابط عمومی شهرداری که خود را موظف به پاسخگویی دانستند و فراتر از آن تشکر جانانه از آقای احمدی که با دلیل و منطق جوابگوی روابط عمومی شدند و چه زیبا نیز بیان فرمودند ، هر نقد و انتقاد را نمیتوان با کلماتی چون تخریب و تشویش اذهان خفه کرد

اما اینکه پیاده را در تبریز در کدام منطقه احداث گردیده و در میانه کجا احداث گردیده است خود جای بحث دارد

ممنون و تشکر

۰۰/۵/۲ ۰۷:۲۲

تشکر وسپاس از تذکرات وپیشنهادات منطقی وسخنان مستدل جنابعالی

۰۰/۵/۲ ۰۶:۱۵

سپاسگزار هستم همشهری ؛ از همراهی تان ممنونم 

۰۰/۵/۲ ۰۱:۴۹

تشکر از نقدهای سازنده جناب آقای احمدی.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز