کد خبر: ۱۰۸۹۰۰
۲۳۸ بازدید
۲۶ دیدگاه

در این اوضاع و گرفتاری های ملت اولویت مجلس در تصویب صیانت از حوزه نت خنده دارترین مصوبه ۶۰ سال اخیر است !

۱۴۰۰/۵/۶
۱۷:۰۵

نمایندگان مجلس با ۱۲۱ رای موافق به اصل ۸۵ شدن طرح صیانت از کاربران فضای مجازی رای مثبت دادند. ؟ براساس اصل ۸۵ قانون اساسی، طرح مذکور در کمیسیون فرهنگی بررسی شده و بدون ارجاع به صحن علنی مجلس به شورای نگهبان ارسال و در صورت تائید، به صورت آزمایشی اجرا میشود.

( جوک نیست مصوبه است ) 

پی نوشت : وقتی ملتی نداند در فضای مجازی  چگونه باید رفتار کند ! اول فیلترش میکنند و اگر باز نفهمد صداش میکنند توجیه اش میکنند و اگر رافت اسلامی را هم حالیش نشود اورا صغیر تلقی می کنند ، ولو دو تا زن و شونزده تا نوه هم داشته باشد به کفالت از وی قانونی تصویب میکنند که دفتر مشق و انشای او را صیانت بکنند تا در نت چیزی ننویسد که دیگران ( بفهمند !) . ببخشید من درست فهمیدم منظور از این مصوبه را یا سوادم راه نداده ؟! 

اگر این مصوبه اعمال شود مشاغل زیاد اینترنتی به خطر میافتد . اطلاع رسانی کمتر میشود و درِ خیلی از نقدها و صحبت های خیر خواهانه هم گلِ گرفته میشود . 

اگر بد و بیراه بگی عمرا تایید کامنت نمیکنم . خدایا آخه این چه آزمون الهی هست که وسط بی برقی و بی آبی و تشنگی از ما میگیری ؟ آخه این چه آزمون الهیه ؟ 

پ ن : متوجه شدید که چرا نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شفافیت آرا رای ندادند ؟ این یک بزنگاهی بود که آرای آنها موضع شان را روشن میکرد . 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۵/۱۰ ۰۸:۰۰

بعد از بیش از 40سال ملتی نداند مشکل از کجاست لیاقتش همین نمایندگان است .

۰۰/۵/۷ ۱۸:۱۴

نماینده های ما فعلا در حال جذب اقوام خود در فولاد هستند.

۰۰/۵/۷ ۱۰:۵۳

با اسم مجلس انقلابی با هارت و پورت آمدت سر کار
اما در مقابل بیکاری و کرونا و قطعی آب و برق و گرانی سرسام آور تمامی اقلام سکوت کردند

۰۰/۵/۶ ۲۳:۰۲

ممنون از نظر کامل تون .

۰۰/۵/۶ ۲۲:۵۸

چه پاسخی قشنگ و منطقی بود 🙏🙏🙏🙏

فرمایشتان صحبت استادم در دانشگاه تربیت معلم را یادم انداخت . پای درسی فرمودند :  زمان شما را تغییر خواهد داد من اینجا تلاشم چندان مفید نیست . ( درس جامعه شناسی میدادند و میگفتند آینده ؛ مقررات ؛ پسامد رفتارهای سران مملکت ، طغیان های اقتصادی و اجتماعی نگرش های شما را خواهد ساخت فعلا بسنده کنید به ده تا تئورسینی که تئوری هایشان را لازمیم  بدانیم ) 

آخر صحبت های استاد همین بود که زمان و تکنولوژی ، عدم پذیرش تغییر را ناممکن خواهد کرد ، در برابر تغییر سنگر نگیرید  . 

تجدید خاطرات شد برام . ممنونم 🙏🙏🙏🙏

۰۰/۵/۶ ۲۰:۵۴

اگر مقابله با مردم به این عریانی ادامه یابد، نباید انتظاری جز عریانی مردم برای مقابله به مثل داشت.

اسم خیانت محض را صیانت می گذارند و به ریش ملت می خندند.

چه عاقبتی برای این مملکت متصور می توان بود؟

۰۰/۵/۶ ۲۰:۴۰

تکنولوژی باز هم راه رو خودش باز خواهد کرد . نگران نباشید .

۰۰/۵/۶ ۲۰:۱۱

به اونام ایشالله میپردازند . چرا عجله دارید ؟ ... مازلو نیازهای اولیه را در یک هرمی تعریف کرده   به آب و اقتصاد که میرسه پدر آمرزیده وارونه اش میکنه ... میشه نیاز ثانویه و شایدم اصلا نیاز بی نیاز .... حق با شماست . 

۰۰/۵/۶ ۲۰:۰۷

البته انجام همه اینها با لطافت و ظرافت . دقیقا 

۰۰/۵/۶ ۲۰:۰۴

مایع دستشویی ۴ کیلویی را برای مدرسه هفته پیش خریدم ۴۸ تومان . امروز به ذهنم رسید تعدادی بخرم که مدرسه معطل نمونیم رفتم مغازه گفتند ۷۸ تومن قیمت جدیده از قبل دارم ۶۸ تومن . من فقط ماندم معطل باور کنید هم چشمم از حدقه زد بیرون هم خودم سوختن رشته های عصب ام رو احساس کردم . داغ کردم و راهمو گرفتم و برگشتم . 

اومدم خونه سجده شکری کردم که حالا یکی رو خریده بودم پیشتر  ! 

بفکرم بروم دور بر سبیز و ارباط معدن گِل سر پیدا کنم شامپو هم گران شده . 

۰۰/۵/۶ ۱۹:۵۲

شفافیت آرا اینجا به درد میخورد .... چرا براش رای ندادن ؟ روشن میشود کم کم که اکثریت نمایندگان محترم مجلس چرا به شفافیت آرا رای ندادند . 

۰۰/۵/۶ ۱۹:۵۰

برای تغییر باید ساختارهای تربیتی آدمها را از نو ساخت ...  باید در انتخاب ها دقت زیادی کرد . 

۰۰/۵/۶ ۱۹:۴۹

سلام . در یک نشستی صحبت از جایگاه آموزش و پرورش شد ! آنقدر سنگین بود برایشان پذیرفتن این‌جایگاه که من فکر کردم پشت صندلی هایشان از عصبیت سکته کردند ! 

تا به آموزش و پرورش تا تعلیم و تربیت توجه نشود راه به جایی نخواهند برد . 

۰۰/۵/۶ ۱۹:۱۱

مجلس اگر عرضه داشت برای افزایش بی رویه قیمت مسکن و خودرو قانون می گذاشت تا هیچ کس و ناکسی به خود اجازه نمی داد مردم را به فلاکت و بدبختی بکشاند . فقط بلدند گزارش عملکرد دروغ به من و شما تحویل بدهند . فقط بلدند سر سفره بیت المال بنشینند و با پول من و شما چلو برگ نوش جان کنند . فقط بلدند به ریش من و شما بخندند و از مردم تا می توانند در ۴ سال ۸ سال ۱۲ سال ۱۶ سال و بیشتر سواری بگیرند . اگر دروغ می گویم با شهامت خلاف گفته هایم را ثابت کنید ؟

۰۰/۵/۶ ۱۹:۰۷

میگویند مشارکت حداکثری در انتخابات . شما را به خدا به وجدانتان . خنده دار و مسخره نیست این جمله . مشارکت حداکثری برای بد بخت کردن خود . مردم به چه امیدی به پای صندوق رای بیاید . برای به مسلخ بردن خود و فرزندان خود .

۰۰/۵/۶ ۱۹:۰۰

مجلس انقلابی باید خود در سطح مردم عادی از رفاه اجتماعی برخوردار باشد تا درد مردم را بفهمد . مجلس انقلابی باید تمام و کمال در میدان باشد . مجلس انقلابی باید با تبعیض و نابرابری مبارزه کند . مجلس انقلابی باید افسار دولت در دستش باشد که اگر اسب دولت خواست از چند آخر علوفه بخورد و حق را ناحق کند از حلقومش بکشد بیرون . مجلس انقلابی باید مثل مردم عادی فشار تحریم و فشار اقتصادی را تحمل کند . مجلس انقلابی باید از دست اندازی به حقوق بیت المال دست بردارد و مجلس انقلابی ... آقای احمدی درد زیاد است و درمانگری نیست جز خدا . یک عده شکمشون از غذاهای رنگارنگ سیر است درد گرسنگی من و شما و فقرا را نمی فهمند . به حق خود قانع نیستند به حق من و شما هم رحم نمی کنند . اینها واقعیت جامعه اسلامی ما ست خودمان را گول نزنیم . شعائر اسلامی و محرم و صفر و رمضان هم حکم پرده پوشی به همه این بخور بخور آقایون دولتیان و مجلسیان و صاحبان قدرت و مکنت شده است . از این شعائر فقط گریه و زاریش به ما رسیده و بس .

۰۰/۵/۶ ۱۸:۵۲

مثلا برای عبور از بحران ها و گرفتاری ها به مجلس انقلابی دل بسته ایم ذهی خیال باطل . ببنید آقای احمدی قیمت سیمان از ۱۰۰ هزار تومان عبور کرده مرغ روزانه قیمتش بالا میره و پیدا نمیشه . میلگرد قیمتش سر به فلک کشیده و کارشناسان و مسوولان دولت نکبت و سیله روحانی خبر از ابر تورم در ماههای آینده می دهند . مجلس چه کار می کند دنیال محدود ساختن فضای مجازی برای ملتش هست . دگر چه باید گفت ؟ ! فریادرسی هست ؟ صدای مظلوم را بشنود . به کی بگیم درد و رنج نداری و شرمندگی خود را در مقابل زن و فرزندان خود .؟

۰۰/۵/۶ ۱۸:۴۶

جناب آقای احمدی باسلام با اندیشه و تجربه چهل و اندی سال عرض می کنم . مردم کوچکترین خیری از مجلس تاکنون ندیده است . مجلس به اصطلاح شورای اسلامی ؟!! در جمهوری اسلامی ایران به یک دستگاه عظیم مصرفی عاطل و باطل تبدیل شده است که هیچ خیر و فایده ای برای ملت نداشته است هیچ ضربات و آسیب های جدی و اساسی بر پیکره انقلاب زده و شکاف اجتماعی رانت خواری و نابرابری حقوق حقه ملت را رقم زده است . مثلا قانون نظام هماهنگ پرداخت را به قانون مدیریت خدمات کشوری تغییر داده و مثلا خواسته عدالت در پرداخت کارکنان دولت را اجرا کند . بعدا همه دستگاههای با قدرت و با نفوذ مثلا قضات . اعضای هیات علمی . شرکت های نفت و نیرو و ... از این قانون مستثنی شده به این معنی که این دستگاهها هرچه قدر خواستند می توانند به کارکنانشان حقوق و پاداش و ... پرداخت کنند موند دستگاه بدبخت ذلیل مظلوم بی کس آموزش و پرورش و بهزیستی که هر کس و ناکسی تو این نظام قدرت پیدا کرده بر سر آموزش و پرورش کوبیده و مدام حقوق کارکنان را بالانس می کند . به حال این کشور باید خون گریه کرد .

۰۰/۵/۶ ۱۸:۳۹

برای ما گفتند این کشورهایی که نام بردید دیکتاتوری است، اما حقیقتا اینطور نیست
سیاست خارجی این کشورها با سیاست داخلی مجزا ست.

البته کره شمالی و ایران سیاستهای البته از نوع خارجی این بزرگان را دنبال میکنند اما دیگر نباید این چین اقا را کنار کره شمالی گذاشت. کره شمالی یه دندون ریزی است که هر لحظه اراده کند نیست و. نابودش میکند!
چین و روسیه سفر کنید بعد متوجه میشید که ملتهای انها در چه سطحی در این جهان بسر میبرند و ما در چه سطحی.
اینها البته خودشان را به انها می مالند چین و روسیه دیگر تحویل نمیگیرند
همین چینی که شما می فرمایید رییس دوره ای AFTA هستش!!!!

۰۰/۵/۶ ۱۸:۳۳

وضع اقتصادی کشور طبق گفته اقتصاددانان باسواد غیر وابسته دقیقا برابر با اقتصاد سال ۵۶ است.
نور بر تاریکی پیروز است.

۰۰/۵/۶ ۱۸:۱۱

تبریک به نمایندگان کمونیست تودهای تاوریش در برهه از این زمان باید به مسائل مهمی از جمله اقتصاد و تورم واشتغال وتولید ،آب شرب و...................... بپردازند خود مشغولی شدند یکی بیاد بگه در شب بارانی چرا اب شرب میانه گلی بود؟

۰۰/۵/۶ ۱۷:۵۴

متاسفانه همه راهبردهای مقابله با مردم، دیگر عریان، مستقیم و بی پرده و بی رودروایسی و بالاتر توهین آمیز شده است.

توهم حکومت به عنوان تنها راه ناآگاه پنداشتن (نه نگهداشتن) مردم این است که بر گوششان پنبه و چشم شان چشمبند ببندند. کپی از روی دست کره شمالی.  

۰۰/۵/۶ ۱۷:۱۳

تبریک به نمایندگان حاکمیتی به جهت همسوی بابرادران دیکتاتوری روسیه و چین و کره شمالی .

۰۰/۵/۶ ۱۷:۱۲

سلام . طنز است آری . بخند به حال نمایندگان .

در عصری که در عرض ثانیه ها دانشی تولید و در اینترنت منتشر میشود عده ای به این فکر باشند که کدام را فیلتر و کدام را حذف کنند باید نشست و زانوی غم بغل کرد  . 

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز