کد خبر: ۱۰۷۶۳۶
۶۷۸ بازدید
۱۹ دیدگاه

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان میانه هنوز نیامده مالک میانا شده

۱۴۰۰/۳/۲۰
۱۴:۲۶

 

منیّت گرای در شعار انتخاباتی کاندیدای مجلس شورای اسلامی شهرستان میانه

یکی از کاندیداهای این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان میانه که دارای تحصیلات عالی دانشگاهی و استاددانشگاه می باشد این دوره با شعار:

   میانام منیم

پا به عرصه انتخابات گذاشته است. البته در ستاد ایشان در بعضی وقت ها شاهد این نوع  منیّت از طرف ایشان بوده ایم که افرادی برای دیدار با ایشان مراجعه می کردند در سالن انتظار مانند مطب دکتر یا ... باید منتظر می ماندند تا دیداری با سرکار خانم نمایند.

شعارهای انتخاباتی، یکی از راه های است که نامزدها برای جذب آرای مردم و معرفی برنامه ها و اهدافشان در زمان انتخابات می باشد.

در این چندین دوره انتخابات ریاست جمهوری،مجلس و شورای اسلامی شهر و روستا شاهد این بوده ایم که بیشتر نامزدهای انتخاباتی با شعارهای آرمان گرای،انقلابی و ... برای پیروز شدن در انتخابات پا به عرصه انتخابات گذاشته و می نمایند.

حال اگر این شعارها با یک نوع منیّت همراه باشد باعث خودخواهی، که به "استکبار" تبدیل می شود خواهد شد که این امر هم در سطح فردی و هم در سطح جمعی اتفاق می افتد که ممکن است گروه و جامعه ای را گرفتار استکبار نمایدکند.

چه بسا افرادی که با منیّت مخصوصاٌ در زمان انتخابات پا به عرصه انتخابات می گذارند. اگر فردا توسط مردم بعنوان نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی منتخب شوند با دید از بالا به پایین به مردم نگاه خواهند کرد و عملکرد ضعیف در انجام وظایف قانونی و حل مشکلات مردم و جامعه خواهند داشت.

پس بیاید این دوره افرادی را بعنوان نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی انتخاب نماییم که هیچگونه منیّت در رفتار و کردار خود نداشته باشند و خود را خادمین مردم و مردم را ولی نعمتان خود بدانند.

پیامبر گرامی اسلام(ص) می فرمایند: هر چیزی که در انسان غرور ایجاد می کند وی را مست می نماید و سزاوار است با آنها با احتیاط برخورد کند و آنها عبارتند از: مال و ثروت، قدرت و ریاست، علم و دانش، تعریف و ستایش اغراق آمیز، جوانی و نیروی جوانی که هر کدام باد غرور دارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۳/۲۲ ۱۲:۳۷

پیشنهاد شعار تبلیغاتی برای کاندیدا های محترم شورا
در وضعیت شما که تغییری روی نمی دهد حداقال به من رای دهید تا وضعیت من تغییر کند

۰۰/۳/۲۲ ۰۸:۳۶

راستی یک سوال ، شورای شهر میانه چقدر درآمد و سود دارد که نامزهای محترم این همه هزینه کرده و می کنند؟
هزینه های تبلیغاتی ، هزینه های گرفتن ستاد در گران ترین نقطه شهر ، گرفتن منشی و ....
شنیدم یکی تا الان نزدیک به پنج میلیارد ریال هزینه کرده و هزینه کردها همچنان ادامه دارد

۰۰/۳/۲۲ ۰۸:۳۳

با رأی دادن به کسی که یک روز خود را مهندس و یک روز دکتر معرفی می کند معلوم است چه ها خواهد شد

۰۰/۳/۲۲ ۰۷:۲۲

خداوند ویران سازد دانشگاه های پولی رو که هر کسی با اشنا دو ساعت درس برداشت در این دانشگاه ها خود را مدرس دانشگاه معرفی کرد!

۰۰/۳/۲۱ ۱۵:۴۴

با سلام جناب آقای رشیدی در مورد سوال آخرتان که در مورد در و دیوار شهر است اگر اگر انتقادی دارید به جاست ولی باید سوال را از مسئولین شهری خواست که چرا اجازه داده اند این شهر به این روز بیافتد واقعا اگر مسیرتان خورد روبروی آموزش و پرورش را ببینید که نماینده محترم که ادعا می کند برای سازندگی آمده است شهر را به چه روزی انداخته و جای تاسف به مسئولین شهری دارد که اجازه این نابسامانی که مدتهای مدیدی این شهر دچار آن خواهد شد اجازه داده‌اند. واقعا جای. تاسف دارد

۰۰/۳/۲۱ ۱۲:۴۳

گیر من بیوفته ده بسته ماسک و ده عددمحلول میگیرم بهش رای هم نمیدم تا بفهمه باپول نمیشه از مردم باسواد رای گرفت با رفتار و گفتارخوب و قانونمندی میشه موفق شد

۰۰/۳/۲۱ ۱۱:۳۳

یالان ممنوع

با سلام و عرض ادب خدمت سرکار خانم مریم عبدالهی که این دوره با شعار میانام منیم و پخش رایگان محلول های ضدعفونی کننده و ماسک  و چسپاندن پوستر و عکس در در و دیوار مردم پا به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان میانه گذاشته اند. 

لطفا جهت شفاف سازی به سوالاتی که مطرح است جواب دهید:

با توجه به اینکه جناب عالی مدرس دانشگاه هستید و به نظر می رسد مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکتی هستید که 3 سال از تاسیس آن نمی گذرد و سرمایه آن 2 میلیون 100 هزار تومان است.

1- هزینه های محلول های ضدعفونی کننده،ماسک و انتخاباتی شما از کجا تامین می شود؟

2- اسپانسر تبلیغات ستاد شما چی کسی است؟

3- شما مدرس کدام دانشگاه ها هستید؟

4- کانون عالی اصناف کشور چه نهاد و زیر نظر کدام سازمان و ارگان و نهاد است و حوزه فعالیتش چیست؟

5- انجمن اساتید استان مرکز فعالیتش کجاست؟

6-در کدام جشنواره های ملی کشور برگزیده شده اید؟

در آخر چسپاندن پوستر و عکس های تبلیغاتی در در و دیوار مردم و اماکن عمومی شهر کار قانونی و خداپسندانده ای است؟

لطفا جهت شفاف سازی جواب دهید. با تشکر

۰۰/۳/۲۱ ۱۱:۲۵

کاندیدایی که الان برای دیدار با مردم منشی میگذارد مشخص است بعد انتخاب چه می کند

۰۰/۳/۲۱ ۱۰:۵۵

سندرم تبلیغات و خودنمایی دارید ؟؟؟

اینستاگرام هست از دیوار شهر دست بردارید حاج خانم.....

۰۰/۳/۲۱ ۰۹:۵۶

سرکار خانم عبدالهی خود را مدرس دانشگاه معرفی کرده است. ایشان الان یک سال است در این شهر حلول ضدعفونی کننده ،ماسک بصورت رایگان در سطح شهر پخش می کند و این همه پوستر در سطح شهر چسپانده است. که اگر سر انگشتی حساب کنیم هزینه همه اینها شاید میلیاردی باشد. حال سوالی که اینجا مطرح است:

اسپانسر ستاد انتخاباتی ایشان چه کسی است؟

۰۰/۳/۲۰ ۲۳:۲۰

ولی انصافا خانم مریم عبدالهی در اولین روز تبلیغات انتخاباتی غوغا کرد وتمام تابلوها دیوارها وجدولهای خیابان را باعکس خود مزین کرد ولی باز جای شکرش باقیست که بهنام نیامد والا از میانه چیزی باقی نمیماند ولی اللاه سالار اقاخانین افاتیننان ساخلاسین چون تصمیم گرفته دیوارهایی راکه دفعه قبل نتوانسته عکسشو بزنه وکار ناتمام دفعه قبل را تکمیل کند ولی مطمینا بعد تز اتمام تبلیغات حدود ۱۰۰ کاندیدا میانه بیشتر شبیه شهرهای جنگزده خواهد شد بیایید از الان جلوی این کارهای ضدفرهنگی را بگیریم

۰۰/۳/۲۰ ۲۱:۱۵

صرفاٌجهت اطلاع سرکار خانم...

‌ماده 92 -قانون شهرداری ها:

نوشتن هر نوع مطلبی یا الصاق هر نوشته‌ای بر روی دیوارهای شهر که مخالف مقررات انجمن شهر باشد ممنوع است مگر در محلهایی که‌ شهرداری برای نصب و الصاق اعلانات معین می‌کند و در این محلها فقط باید به نصب و الصاق آگهی اکتفا کرد و نوشتن روی آن نیز ممنوع است‌ متخلف علاوه بر تأدیه خسارت مالکین به پرداخت جریمه محکوم خواهند شد.

۰۰/۳/۲۰ ۱۹:۴۷

بردار عزیز همانطور که گفتيد میانه صاحب نداره.چون فرماندارش به دنبال افزایش اعضای کانالشون هستن درضمن الان دارن رصد میکنن که کدام یک از کاندیداها موفق میشن که اونو هواشو داشته باشن بلکه دوباره فرماندار بمونن

۰۰/۳/۲۰ ۱۸:۳۰

امروز صبح از خانه آمدم بیرون دیدم همه جا پوسترهای تبلیغاتی این خانم است جدول خیابان گرفته تا ... کسی نیست به این خانم بگوید خانم محترم شما که ادعا دارید استاد دانشگاه هستید و برای جای که وظیفه اصلی اش قانون گذاری است کاندیدا شده اید تا حالا نفهمیده اید که طبق قانون چسباندن پوسترهای تبلیغاتی در در و دیوار مردم و جدول خیابان ها غیر قانونی و تخلف است. آیا از همچین شخصی که خود تخلف می کند و به قانون احترام نمی گذارد انتظار این را می توان داشت که قانون درست تصویب نماید؟ آیا می توان انتظار داشت که به دانشجویان خود درست تعلیم و تربیت یاد بدهد؟

۰۰/۳/۲۰ ۱۷:۲۹

مشخصا از آهنگ معروف یونس انگوتی اقتباس کرده

۰۰/۳/۲۰ ۱۷:۲۷

سلام.میانه.نماینده.ای.را.می.خواهد.که.هم.
رنگ.میانه.با.غیرت.و.شهامت.و.غمخوار.مردم.باشد.

۰۰/۳/۲۰ ۱۴:۵۷

بسیار واضح و مبرهن است این کاندید محترم و اکثریت قریب به اتفاق کاندیدا ها هدفشون از راهیابی به شورای شهر چیست

۰۰/۳/۲۰ ۱۴:۳۱

میانه شهری است که باید در آن اعتدال را رعایت نمود .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز