کد خبر: ۱۰۸۵۳۳
۸۱۰ بازدید
۵۱ دیدگاه (۵۱ تایید شده)

شهردار شهر میانه می ماند یا می رود

۱۴۰۰/۴/۲۲
۱۴:۱۷

 

انتخاب شورای اسلامی شهر میانه برای اداره شهرداری شهر میانه چه کسی خواهد بود؟!

شورای اسلامی شهر در اولین جلسه خود باید پس از رسمیت یافتن و انتخاب هیئت رئیسه شورا، اعم از اینکه دوره چهارساله شهردار ‌قبلی پایان یافته باشد یا خیر نسبت به انتخاب شهردار ظرف مدت یک ماه اقدام نماید.

  تا زمان انتخاب، تایید و ابلاغ حکم شهردار توسط استانداری یکی از کارکنان شهرداری با انتخاب شورای اسلامی شهر عهده‌ دار و مسئول اداره امور شهرداری خواهد بود.

 با توجه به ‌آیین نامه اجرایی شرایط احراز سمت شهردار،شورای اسلامی شهرها کسانی را می‌توانند به سمت شهردار انتخاب نمایند که دارای شرایط زیر باشند:

ماده 3- الف- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

ب- حداقل سی سال سن تمام

پ- انجام خدمت وظیفه عمومی (دوره ضرورت) یا داشتن معافیت دایم در زمان صلح برای مردان

ت- اعلام اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی

ث- نداشتن محکومیت کیفری مؤثر

ج- عدم اعتیاد به مواد مخدر و ران گردان و دخانیات

چ- حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط و سابقه اجرایی به شرح زیر:

1- سه سال سابقه مدیریت پایه یا پنج سال سابقه کارشناسی در شهرداری های شهرهای تا ده هزار نفر جمعیت.

2- پنج سال سابقه مدیریت پایه برای شهرداری های شهرهای با جمعیت ده هزار تا پنجاه هزار نفر.

3- پنج سال سابقه مدیریت میانی برای شهرداری های شهرهای با جمعیت پنجاه هزار تا دویست هزار نفر.

4- هفت سال سابقه مدیریت میانی برای شهرداری های شهرهای با جمعیت دویست هزار تا پانصد هزار نفر.

5- نه سال سابقه مدیریت میانی برای شهرداری های شهرهای با جمعیت پانصد هزار تا یک میلیون نفر.

6- نه سال سابقه مدیریت ارشد برای شهرداری های شهرهای با جمعیت بیش از یک میلیون نفر.

ماده 5- شهردار باید از تاریخ اشتغال به کار تا زمانی که در این سمت انجام وظیفه می نماید، در داخل محدوده آن شهر سکونت و اقامت داشته باشد. نحوه احراز سکونت شهردار و خانواده وی توسط وزارت کشور ابلاغ می شود.

شهردار و خانواده وی شامل همسر و فرزند یا فرزندان تحت تکفل وی باید در داخل محدوده شهر سکونت و اقامت داشته باشند.شاخص‌ها و مستندات احراز سکونت شهرداران در محل خدمت خود شامل گواهی اشتغال به کار همسر و فرزندان تحت تکفل شهردار در محدوده شهر محل خدمت، گواهی آموزش و پرورش در خصوص اشتغال به تحصیل فرزندان تحت تکفل شهردار در مدارس یا مهدکودک‌های در محدوده شهر محل خدمت و قولنامه دارای کد رهگیری و اسناد مالکیتی است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۴/۲۷ ۰۸:۱۶

عزیز دل؛
انتقاد از ساختن روگذر و پیاده راه وووووو، حسادت و کوته بینی نیست بله حرف این است جاهای مهمتری برای هزینه بودجه شهرداری وجود دارد مانند تعریض معابر ، ساخت پارکینگ ، جمع آوری تاکسیها از هسته مرکزی شهر ، ساخت و تکمیل پل قوریچای ، تعریض پل حصار ، تعریض زیرگذرهای شهرک امام ، اصلاح وضعیت آسفالت ورودی های شهر ، پر نمودن چاله ها ، اصلاح سرعت گیرها ، لوله گذاری جوی آب انتهای خیابانها و چندین مشکل ترافیکی وووووو

۰۰/۴/۲۶ ۰۹:۴۹

دوست گرامی شما شهر میانه با دیگر شهرها مقایسه کنید آن موقع می بینید که آیا پیشرفت کرده یا پسرفت کرده مطمئن باشید بجای پیشرفت پسرفت کرده است.

۰۰/۴/۲۴ ۲۳:۴۱

عملکرد شهرداری و اعضای شورای محترم دوره پنجم در۳سال اخیر احداث پل روگذر وپیاده راه خ امام بهترین چشم انداز میانه واسفالت ریزی مکانیزه بلوار زینبیه آسفالت ریزی کمربندی از پل حصار تاکشتارگاه قدیم زیر سازی و جدول گذاری ۶۵متری اندیشه تا ساحلی تملک اطراف امامزاده اسماعیل (ع) کمربندی از کشتارگاه تا خ ایثار ووووووووو

۰۰/۴/۲۴ ۲۳:۲۳

یه عده افرادی هستند نمی خواهند این شهر پیشرفت کنه ده سال پیش کجا بودین بیایید عملکرد ده ساله شهرداری رابرسی کنید بعد عملکرد ۷ساله گذشته رابزارید یه کف ترازو عملکرد ۳ساله اخیر را بزارید یه کف ترازو بعد خودتان با وجدان خودتان قضاوت کنید

۰۰/۴/۲۴ ۱۰:۲۳

همراهی با منتخب و بازار رفتن یعنی تلاش برای ماندن

۰۰/۴/۲۴ ۱۰:۰۵

تا جای که بنده اطلاع دارم فقط جناب مهندس میرزایی را دعوت نموده اند و افراد دیگر را دعوت نکرده اند. اعضای محترم شورا می توانند از افراد دیگر نیز دعوت و درخواست برنامه نمایند همین برنامه ها باعث توسعه پایدار و پیشرفت و حل مشکلات شهر می شوند چون بدون هیچ هزینه ای برنامه ها و ایده های جدید به شورا و شهردار داده می شود. ضمناٌ این دعوت ها پشت درهای بسته نباشد بهتر است.

۰۰/۴/۲۴ ۱۰:۰۰

آقا یا خانم محترم کسی، کسی را به کسانی تحمیل نکرده و نمی کند بنده موارد قانونی را در سایت منتشر کرده ام شما اگر نظری در مورد مطلب دارید بفرمایید. از آشفتگی شما در مورد انتشار مطلب این چنین برداشت می شود که شاید ایشان با توجه به آیین نامه جدید دارای شرایط پست شهردار شهر میانه را نداشته باشند که با فرافکنی می خواهید ذهن مردم و اعضای جدید شورا  را منحرف نمایید و از اطلاع رسانی و آگاهی مردم و اعضای شورا ناراحت هستید. دوست گرامی اعضای شورای اسلامی شهر باید افراد دیگر را هم دعوت و برنامه بخواهند نه اینکه فقط یک نفر را معرفی نمایند و دیگر گزینه ها را کنار بگذارند. ضمناٌ بنده هیچ کسی را به اعضای شورا معرفی نکرده ام اگر شما مدرکی دارید بفرمایید. در مورد جناب مهندس میرزایی بله ایشان خیلی فرد تلاشگر و آقا تشریف دارند هیچ کس منکر این نیست و نمی باشد. خوب ایشان اگر به روی خود بیاورند می خواهند بنده را به چوبه دار آویزان کنند یا به فلک ببندند یا می خواهند حقوقم را قطع یا از شهرداری اخراج نمایند. دوست گرامی این خبرها نیست. خدای نکرده قصد ما تخریب کسی نیست. فکر نکنید در این چند سال هیچ تخلفی انجام نشده است. قصدما فقط اطلاع رسانی و آگاهی بخشی می باشد.

۰۰/۴/۲۴ ۰۹:۴۸

دوست گرامی وقتی هم قانون ،آیین نامه و نظریه مجلس همه دال بر انتخاب شهردار با توجه به آیین نامه و تایید استانداران و وزیر کشور در صورت ابقا هم باید فرایند قانونی طی شود اگر فرد معرفی شده دارای شرایط باشد بعد تایید ابلاغ شود. در آیین نامه های قبل یکی از شرایط داشتن سابفه مدیریت اجرایی بوده ولی در آیین نامه جدید داشتن سوابق مدیریت پایه،میانی و ارشد می باشد. باید اعضای شورای اسلامی شهرها این در نظر بگیرند آیا شهرداران فعلی یا افراد منتخب شده دارای این شرایط هستند یا نه. مثلا جناب آقای مهندس میرازیی کمتر از 3.5 سال سابقه مدیریت شهری و چند سال سابقه مدیریت شرکت های عمرانی دارند و برای شهرهای زیر 200 هزار نفر باید 5 ساله سابقه مدیریت میانی که با توجه به مصوبه شورای ادارای،مدیران میانی:

به آن دسته از مدیرانی اطلاق می شود که وظیفه اجرای سیاست ها،خط مشی ها و برنامه های سازمانی را در واحدهای ستادی بر عهده دارند.مانند: مدیران کل و معاونین آنان،معاونین سازمان ها،موسسات دولتی و مراکز مستقل و سمت های مدیریتی هم سطح آن ها. با توجه به توضیحات داده شده آیا ایشان دارای شرایط هستند یا خیر

۰۰/۴/۲۴ ۰۰:۴۱

مطلب در مورد شرایط احراز تصدی پست شهرداری می باشد و اعضای کلیه شهرها باید با توجه به این آیین نامه شهرداران شهر خود را انتخاب نمایند و آقای رشیدی در این مطلب هیچ حرفی از ابقا و برکناری شهردار فعلی و انتخاب شهردار جدید عنوان نکرده اند. حال شما از این مطلب این چنین آشفته شده اید حتما پشت پرده خبرهای مبنی بر اینکه شاید شهردار فعلی با توجه به این آیین نامه شرایط احراز تصدی پست شهرداری میانه را نداشته باشند است و نمی خواهید اعضای جدید شورا از این آیین نامه اطلاع داشته باشند. ضمنا اعضای شورای جدید برای انتخاب شهردار افرادی را دعوت کرده و از انها برنامه خواسته اند یا فقط شهردار فعلی را دعوت نموده اند. لطفا اعضای شورای جدید در این مورد شفاف سازی نمایند. جناب آقای رشیدی شما از این موضوع اطلاع دارید

۰۰/۴/۲۴ ۰۰:۱۹

باسلام همشهریان عزیز میانه تنها زمانی که یه خورده پیشرفت کرده این ۳ ساله اخیری که باهمت وتلاش اعضا ی شورای محترم فعلی وشهردار محترم آقای میرزایی بوده از اعضای شورای منتخبین انتظار داریم تا برای ادامه پیشرفت شهرمون آقای میرزایی را شهردار نگهدارند

۰۰/۴/۲۳ ۲۲:۱۸

آقای رشیدی شما سعی میکنید آقای ایکس را از شهرداری یک شهر کوچک به میانه تحمیل کنی و کمال تعجب به دیدار میرزایی میایی و پشت سر برای خواسته خودت تلاش میکنی حنات دیگه رنگی نداره هم کل شهرداری میداند هم جناب شهردار میرزایی ولی آنقدر آقا تشریف دارند به رویت نمیارن خودت را زدی به کوچه علی چپ انگار دور بر نفهم تشریف دارند

۰۰/۴/۲۳ ۱۹:۵۰

مثل این که برخیها که در شهر و ... در این وضعیت فعلی خوب براشون منافعی وجود دارد با تبلیغات ! مستقیم و غیر مستقیم سعی در ابقا نفر خودشان دارند!
میانه بدتر از این وضعیت نابسامانش را نیز شاهد خواهد بود.

نتیجه قومی و قبیله بازیها را در ویرانی هرچه بیشتر میانه خواهیم دید !!

۰۰/۴/۲۳ ۱۹:۴۵

طرح نماد عالی نماز متاسفانه حذف شد ،کار دیگری انجام نشده .
وضع میدان از قبل هم بسیار فجیع تر شده

۰۰/۴/۲۳ ۱۹:۴۳

نفرات قدیم ! و جدید همگی از یک مجموعه ! هستند همدیگر را نگه میدارند چون وابسته به همند! خود را به فکر و زحمت نیندازید.
حقیقت محض است.

۰۰/۴/۲۳ ۱۵:۳۰

بله اشاره ای نشده است، چرا؟
چون امر بیِّن است و امر بین نیاز به تفسیر ندارد
اگر شورای جدید مصمم به ابقای شهردار مستقر باشد، شهردار بدون هیچ وقفه ای به کار خود ادامه می دهد و تنها کاری که باید انجام شود این است که تصمیم شورا به استاندار اعلام و استاندار در صورت نبود مشکل خاص حکم شهردار را برای یک دوره چهارساله دیگر تجدید کند.
همانگونه که از قوانین و آیین نامه های اجرایی هم مشخص است، نیازی به قطع و وصل نیست و ضرورتی برای ایجاد فَطرَت در ماموریت شهردار وجود ندارد.

۰۰/۴/۲۳ ۱۴:۴۲

در قانون و آیین نامه هیچ اشاره ای برای ابقای شهردار نشده بلکه اشاره به این شده که شورای جدید ظرف یکماه اقدام به انتخاب شهردار جدید و معرفی به استانداری نماید و در شهرهای زیر 200 هزار نفر با تایید استانداران می باشد. و تا زمان تایید و ابلاغ حکم شهردار اداره امور شهرداری توسط یکی از کارکنان شهرداری بعنوان سرپرست با انتخاب شورا می باشد.

۰۰/۴/۲۳ ۱۴:۳۵

دوست گرامی شما که شهامت و شجاعت این را ندارید که با نام اصلی خود کامنت بگذارید و اظهار نظر نماید چطور می خواهید به قول خودتان منبع خوراک مطلب را عنوان کنید. وقتی کسی بدون نام و نشان مطلب بگذارد نمی تواند گفت که آیا از  تغییر شهردار منتفع یا متضرر می شود یا خیر در مورد عملکرد شورای اسلامی دوره پنچم و شهردار محترم فعلا جای بحث اینجا نیست چون مطلب در مورد عملکرد شورا و شهردار نمی باشد.

۰۰/۴/۲۳ ۱۳:۰۰

انتقاد از ساختن روگذر ، حسادت و کوته بینی نیست بله حرف این است جاهای مهمتری برای هزینه بودجه شهرداری وجود دارد مانند تعریض معابر ، ساخت پارکینگ ، جمع آوری تاکسیها از هسته مرکزی شهر ، ساخت و تکمیل پل قوریچای ، تعریض پل حصار ، تعریض زیرگذرهای شهرک امام ، اصلاح وضعیت آسفالت ورودی های شهر ، پر نمودن چاله ها ، اصلاح سرعت گیرها ، لوله گذاری جوی آب انتهای خیابانها و چندین مشکل ترافیکی

۰۰/۴/۲۳ ۱۲:۵۸

با پیاده راه نمودن خیابان بازار بدون پیش بینی و تأسیس پارکینگ و تغییر مسیر خیابانها ، مشکلات و هزینه های زیادی به مردم تحمیل شد
با جمع اوری میدان نماز و نصب چراغ راهنمایی و مسدود کردن خیابان سرآسیاب و بازگشایی مجدد آن ، هزینه های زیادی به بیت المال تحمیل شد.
پاسخگو کیست؟

۰۰/۴/۲۳ ۱۲:۵۵

عزیز ، شورای شهر اشتباه است ، بفرمائید شورای شهرداری و بالاخره اینکه بایستی هزینه های خرج شده جهت انتخاب شدن و وعده های داده شده به دوستان و عزیزان و اعضای قوم و قبیله و طایفه را بایستی برآورده کرد و سپس اگر فرصتی بود به فکر شهر بود به قول یکی از این بزرگوارها : ایمانم را فدای مصلحت نخواهم کرد

۰۰/۴/۲۳ ۱۲:۴۵

به نظر من ایجاد پیاده راه از اول اشتباه بود. چون نه زیرساخت های لازم را داشت و نه سایر خیابان ها کشش حجم ترافیک را دارند

۰۰/۴/۲۳ ۱۲:۰۰

خب!!
کجای این مواد قانونی و آیین نامه ها به معنی این است که حتما باید ابتدا شهردار مستقر عزل یا برکنار شود بعد دوباره نصب شود؟!

با شروع به کار شورای جدید دوره شهردار مستقر خاتمه می یابد این درست

شورای جدید باید بلافاصله نسبت به انتخاب شهردار جدید اقدام کند این هم درست

اگر نظر شورای جدید انتخاب همان شهردار مستقر باشد، کجای قانون نوشته که نمی شود؟!

شورای جدید بلافاصله بعد از آغاز به کار می تواند شهردار مستقر را به عنوان فرد منتخب خود برای تصدی سمت شهردار ابقا نماید و این با هیچ یک از مقرراتی که شما تا اینجای کار عنوان کرده اید ندارد.

۰۰/۴/۲۳ ۱۱:۵۲

خیلی خوب میدانم مطلب شما راجع به چیست. حتی اگر می خواهی بگویم منبع خوراکت برای این معرکه گیری از کجاست.
شما و چند کاسبکار دیگر که دور هم جمع شده اید به دنبال کنار زدن مهدی میرزایی و به کرسی نشاندن گوزینه مورد نظر خودتان هستید تا به خیال خام خودتان شهردرای میانه رافتح کنید و شروع به تاراج شهرداری بکنید.
برای همین از الان شروع به شبهه افکنی در روند ابقای شهردار در صورت تصمیم شورای دور ششم بر این امر هستید.
اولاً از کجا مطمئن هستید که شورای ششم میرزایی را ابقا می کند؟ لابد چیزهایی از پشت پرده به گوشتان خورده که اینگونه دستپاچه شده و با پیش دستی مطلب هشدارآمیز برای شورای بعدی نوشته اید.
دوماً بنده شخصا به هیچ وجه از تغییر شهردار منتفع یا متضرر نمی شوم چون هیچ تاثیری در موقعیت شغلی یا منافع فردی من ندارد ولی می دانم که تغییر شهردار اگر بدون برنامه مشخص و تنها به قصد ضرب شصت نشان دادن شورای جدید باشد قطعا به زیان شهر و شهرداری خواهد بود چون شهردار فعلی برنامه های خوب و حرکات هدف داری را برای عمران و آبادی و توسعه شهری استارت زده است که هنوز این برنامه ها ناتمام هستند و فرصتی لازم است تا به نتیجه برسند و گام های بعدی نیز برداشته شوند و آن وقت است که مردم از فواید کار هدفمند در مدیریت شهری بره مند شوند.

۰۰/۴/۲۳ ۱۱:۳۸

با سلام، ماده 1 آیین نامه اجرایی شرایط احراز تصدی سمت شهردار مصوب هیات وزیران در جلسه 97/9/25 انتشار در روزنامه رسمی 97/10/4

نظریه مجلس موضوع استفساریه موضوع بند 1 ماده 80 قانون شوراها:

منظور مقنن از تبصره 1 بند 1 ماده 80 قانون مذکور این است که شوراهای اسلامی کشور در هر دوره باید پس از رسمیت یافتن اعم از اینکه دوره چهارساله شهردار قبلی پایان یافته باشد یا خیر نسبت به انتخاب شهردار اقدام نمایند.

تبصره ماده 83 قانون شوراها:

با خاتمه خدمت شهردار تا انتخاب فرد جدید یکی از کارکنان شهرداری با انتخاب شورای شهر عهده دار  و مسئول اداره امور شهرداری خواهد شد.

باز سوالی باشد در خدمت عزیزان هستیم هدف ما شفاف سازی می باشد.

۰۰/۴/۲۳ ۱۱:۲۰

آقا یا خانم محترم باج گیری از چه کسی و برای چه کسی از کسی باج گیری می کند که منافعی داشته باشد.حتما منافع شما بخاطر نبودن ایشان به خطر خواهد افتاد که این چنین اشفته شده اید که حتی درست نفهمیده اید که مطلب در مورد چیست.

۰۰/۴/۲۳ ۱۰:۳۰

آقای رشیدی منبع نقل پاراگراف های اول و دوم مطلبتان را می فرمایید؟
به کدام قانون مصوب یا آیین نامه اجرایی استناد کرده اید؟

۰۰/۴/۲۳ ۱۰:۳۰

مگه میانه شهر شده!!!!!!!!!!!!! اینجا یه ده بیشتر نیس !!!!!!!!!!!!!! یه چندتا هم کدخدا داره!!!!!!!!!!!! بهتره عقب مونده بمونه !!!!!!! چون لیاقت بهترینها رو ندارن!!!!

۰۰/۴/۲۳ ۱۰:۲۲

آقای مهرانپور شما که خوب نقد میکنی چرا از عملکرد شبکه بهداشت تاکنون نقد نمی کنید از نبود دکتر ، خرابی دستگاه ام ار ای،سی تی اسکن کافی،فضای مناسب برای همراهان، عدم به موقع رسیدن آمبولانس اورژانس پس خوب چشماتون را باز کنید عملکرد سه ساله شهردار را ببینید بعد قضاوت کنید

۰۰/۴/۲۳ ۱۰:۱۴

دقیقا اون کسی که دنبال منافع خودش هست و از حول ابقاء شهردار حاشیه سازی ها را شروع کرده خود شما هستید آقای رشیدی. باج گیری از میرزایی نتونسته اید بکنید دنبال یک نفر هستید که کش تنبانش شل باشد

۰۰/۴/۲۳ ۱۰:۱۱

مگه بود ونبودشان فرقی به حال شهرمان میکند

۰۰/۴/۲۳ ۰۹:۳۷

سیاست خود دولت هم بر این است که شهرداری ها درآمد پایدار داشته باشند و هر ساله سازمان شهرداری ها به این موضوع تاکید می نماید. در زمان انتخاب شهرداران اعضای محترم شورای شهرها باید به این نکته توجه کنند و افرادی را برای اداره شهرداری بعنوان شهردار انتخاب می نمایند در مورد درآمد پایدار شهرداری برنامه بخواهند. نه اینکه با هوا فروشی،زمین و بالا بردن عوارض بخواهند بودجه شهرداری را تامین نمایند.

۰۰/۴/۲۳ ۰۹:۳۱

مصوبه شورای ادارای،مدیران میانی:

به آن دسته از مدیرانی اطلاق می شود که وظیفه اجرای سیاست ها،خط مشی ها و برنامه های سازمانی را در واحدهای ستادی بر عهده دارند.مانند: مدیران کل و معاونین آنان،معاونین سازمان ها،موسسات دولتی و مراکز مستقل و سمت های مدیریتی هم سطح آن ها

باید 5 سال سابقه خدمت در این پست ها داشته باشند.

۰۰/۴/۲۳ ۰۹:۲۵

این نظر شماست و قابل احترام است هر شهروندی حق دارد در امور کشور مخصوصا شهر خود نظر دهد و از مسئولان و مدیران در مورد عملکردشان سوال نماید. حال در این بین عده ای هستند بخاطر اینکه منافع شخصی شان بخاطر می افتد آشفته شده و با تهمت و افترا باعث منحرف نمودن افکار عمومی می شوند.

۰۰/۴/۲۳ ۰۹:۲۲

جناب حزب باد اگر خوب توجه کنید هیچ نظری در مورد ابقای شهردار فعلی در مطلب وجود ندارد. مطلب در مورد موارد قانونی انتخاب شهردار می باشد.

۰۰/۴/۲۳ ۰۸:۰۶

سمندون .. ییری سن اوولی داشماغوون دالسی جاغ . اوز شبکه ویزون بیر انبار مشکلی وار . گوزون و گولاغون گورمیر و ائشتمیر . سنه مربوطی یوخدور .

۰۰/۴/۲۳ ۰۸:۰۲

قطعا خواهند ماند انشاالله
آقای میرزایی مدیری کاربلد و مسلط به امور است و باید او را حفظ کرد

۰۰/۴/۲۳ ۰۷:۵۹

مدارس خودشان متولی دارند‌ . اگر قرار باشد کم و کسری نظام آموزش هم از جیب شهرداری تامین شود پس این وزارتخانه عریض و طویل آموزش و پرورش با آن همه حامی مالی و خیّر و انواع عوارض جانبی که در فیش های خدمات عمومی به نفع آموزش و پرورش صادر می شود به چه کار می آید؟ ۲ درصد درآمد شهرداری به جیب آموزش و پرورش می رود، قانون اجازه نمی دهد شهرداری مسولیت خدمات عمومی شهری را رها کند و وارد سرویس دهی ویژه به مقوله ی خاص آموزش و پرورش شود.

۰۰/۴/۲۳ ۰۱:۱۵

پنج سال سابقه مدیریت میانی برای شهرداری های شهرهای با جمعیت پنجاه هزار تا دویست هزار نفر.
چه کسی این سابقه را دارد

۰۰/۴/۲۳ ۰۱:۰۵

افتخارات شهردار فعلی شهر میانه:
طرح میدان نماز
بستن و باز نمودن تقاطع خیابان بانک ملی و سرآسیاب
فروش زمین روبروی آموزش پرورش
پیاده راه خیابان امام
پل روگذر ورودی شهرک اندیشه
که چندین میلیارد تومان برای شهر هزینه داشته و دارد
اجرای این پروژه ها چند درصد کارشناسی شده بوده است؟
چند درصد از مردم شهر از اجرای این پروژه ها راضی هستند؟
اجرای این پروژه ها باعث حل یا ایجاد مشکلات شده است؟
اعضای شورای دوره ششم با توجه به جواب سوالات مطرح شده اقدام به انتخاب شهردار نمایند.

۰۰/۴/۲۳ ۰۱:۰۴

آقای رشیدی، شما که موضعتون در مورد شهردار مخالفت با ابقاء ایشون هست پس چطور اون لیست ۶ نفره رو بسته بودین برای شورا؟ همه اون لیست به جز یک نفرشان که از همون اول موافق ابقای شهردار بودن!

۰۰/۴/۲۳ ۰۰:۱۵

انسانی به پاکدستی و درستکاری مهندس میرزایی شهردار فعلی ندیده ام .

۰۰/۴/۲۳ ۰۰:۱۲

بیایید درست قضاوت کنیم در چند سال اخیر که کشور تحت شدیدترین تحریمها میباشد اثار این تحریم ها در شهرداریها هم به وضوح نمایان میشود لذا انتظار زیادی نباید با این اوصاف داشته باشیم شهرداریها با عوارض هایی از جمله ساخت و ساز خودرو و غیره از شهروندان اخذ میکنند فقط کفاف حقوق جاری شهرداری از جمله حقوق پرسنل شهرداری حدودا 250 نفر و جمع آوری زباله ها و سر پا نگه داشتن ماشین الات عمرانی و خدماتی . لذا با بودجه ای که دولت نمیدهد یا خیلی خیلی کم بوده از شهرداری کار خارق العاده نمیتوان داشت عزیزانی که انتقاد به حق یا بعضا غرض ورزانه ای که دارند اگر به سمت شهردار برسند به خداوندی خدا کار همینی است که میبینیم

۰۰/۴/۲۲ ۲۳:۰۲

سلام اقای مهرانپور اونهایی که قبلا بودند چکار انجام دادند حداقل کارهای شهردار فعلی را ندیده نگیریم این نهایت بی انصافی است

۰۰/۴/۲۲ ۲۲:۴۵

شهردار فعلی ثابت کرده که لیاقت دارد بماند شهرداری که چندین سال بود هیچ گونه عملیات عمرانی نبود و دل خوش آسفالت بودیم حال آقای میرزایی تو این سه سال آرامش خاصی به شهرداری داده بعد از تنش و استرس فراوان به کارمندان و بخصوص کارگران عزیز و با عملیات عمرانی و زیبایی یک شوک اساسی بعد از سال‌ها داده و نشان داده لیاقت دارد وانشاالله شورای های عزیز شهردار را ابقا کنن تا میانه بلکه بعد از سال‌ها عقب ماندگی‌ را جبران کنند

۰۰/۴/۲۲ ۲۲:۳۶

این آقا خیرخواه شهر نیستند و از سر دلسوزی قلم نمیرانند و احتمالا می خواهند خودی نشان دهند شهر را به تفرقه و نفاق می کشانند.

۰۰/۴/۲۲ ۱۹:۴۴

محلات پایین شهر میانه از لحاظ مسئولیت اجتماعی شهرداری و شورای شهر هیچ حمایتی ندیدند .
حتی مدارس محروم شهر با وجود بارها درخواست انجمن هایشان از شهردار و شورا حمایتی ندیدند.
به خصوص از اعضایی که می گفتند بجه پایین شهر بودند.

۰۰/۴/۲۲ ۱۷:۱۸

متاسفانه در سالهای اخیر شهر میانه از نظر عمرانی ، فضای سبز،مبلمان شهری و .‌.. توسعه نیافته است . تنها موردی که می توان گفت توسعه یافته است چاله و چوله است.

۰۰/۴/۲۲ ۱۵:۲۶

از شورای فعلی انتظار داریم از تفکر وتخصصهاو نیز نابغه هایی که در شهر شکر خدا کم نیستند طلب برنامه کنند ما منتطرهستیم وبه تمام عزیزان منتخب هم ارزوی توفیق دارم وخدمتشان عرض میکنم فقط مصالح شهر را مد نظر داشته باشند

۰۰/۴/۲۲ ۱۵:۲۲

دوست عزیز اقای رشیدی وامثال ایشان زبان گویای شهر وبیانگر مشکلات هستند حال یک مطلب کوتاه که فقط بیان موارد قانونی هست شما را چرا اشفته کرده که چنین بی محابا وبدون انصاف به ایشان تاختید واز جناب رشیدی هم بابت مطلب ونیز انتشار مطلب شما بسیار متشکرم.

۰۰/۴/۲۲ ۱۴:۳۶

صرفاٌ جهت اطلاع شما بنده نه سر پیازم نه ته پیاز بلکه خود پیازم یکی از خصوصیات پیاز ضدعفونی کردن است مخصوصاٌ فضاهای مسموم را  ضمناٌ عددی هم نباشم ولی خوب توانسته ام شما را این چنین آشفته نمایم

اخبار روز