کد خبر: ۱۲۶۵۶۰
۹۰۷ بازدید
۱۰۲ دیدگاه (۱۰۱ تایید شده)

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بجای پاک کردن صورت مسئله، لطفاٌمسئله را حل نمایید

۱۴۰۱/۱۱/۱۴
۲۲:۵۸

 

آیا نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از خودروسازان داخلی خودرو تحویل گرفته اند؟

عده ای از نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی بخاطر اظهارات یکی از ائمه جمعه در مورد تحویل خودرو از  خودروسازان داخلی واکنش های را نشان داده اند. که این نوع واکنش ها باعث بوجود آمدن سوالاتی شده است.

قبل از هر چیز نیم نگاهی به وظایف و سوگند نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشته باشیم.

یکی از وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظارت بر اجرای صحیح قوانین و مقررات توسط دستگاه های دولتی و خصوصی می باشد.

نمایندگان مجلس در اولین جلسه مجلس شورای اسلامی طبق ماده 67 اصل قانونی اساسی، «در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنند و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنند که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشند. همچنین ودیعه‌ای که ملت به آنها سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنند، و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایند و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشند، از قانون اساسی اطاعت کنند و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشند» 

در مورد کیفیت خودروهای داخلی بیشتر مسئولان،مدیران و ... انتقادهای زیادی در رسانه ها و ... کرده اند.

حتی مقام معظم رهبری هم در یکی از جلسات خود در دیدار با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی فرموده اند: ما در برخی از محصولات داخلی متأسفانه شاهد این هستیم که به کیفیت توجه نمی‌شود، این خیلی بد است، این همه‌ حمایت در طول این سالها از صنعت خودرو در کشور شده خب کیفیت خودرو خوب نیست، مردم ناراضی‌اند درست هم می‌گویند، حق با مردم است، یعنی به اعتراض مردم به جا است،‌ این صنعت نتوانسته رضایت مشتری را جلب کند.

اظهارت امام جمعه محترم هم بیشتر در مورد کیفیت و قیمت خودورهای داخلی کشور و انتقاد از عملکرد ضعیف مجلس در مورد پیگیری های لازم و رسیدگی به کیفیت و قیمت خودروهای داخلی بوده و می باشد.

متاسفانه عده ای از نمایندگان محترم بجای اینکه به اصل مسئله همان کیفیت و قیمت خودروهای داخلی و نارضایتی مردم با توجه به بیانات مقام معظم رهبری بپردازند. اقدام به انتقاد از امام جمعه محترم در صحن علنی مجلس و رسانه ها نموده اند و خواستار استغفار و عذرخواهی امام جمعه محترم از نمایندگان مجلس شده اند و از رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه تقاضای رسیدگی و اعلام نموده اند که بعد از رسیدگی توسط شورا، به این امر نیز رسیدگی خواهند نمود.

البته ناگفته نماند در مورد اعطای خودرو توسط خودروسازان داخلی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی این اولین بار نیست که ائمه جمعه به آن واکنش نشان داده اند.

 حجت‌الاسلام والمسلمین سیدسعید لواسانی در صفحه شخصی توئیتری خود در سال 1399 نوشته:

«یکی از نمایندگان محترم توضیح دادند که قیمت دنا پلاس تحویلی به نمایندگان ۳۰۲ میلیون تومان است که در طول سه سال از حقوق آنان کم می‌شود، یعنی حدوداً ماهی هشت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان؛ اشتباه نکردم؟

نمایندگان ماهیانه چقدر می‌گیرند؟

خب می‌خواستید ماشین بدهید چرا پژو پارس یا تیبا ندادید؟».

وی در توئیت دیگری نوشته:

«واقعاً غیرقابل پذیرش است اینکه چرا ماشین ایرانی این‌ همه گران است؟ بماند؛

اما اینکه نمایندگان مجلس دنا پلاس را قسطی گرفتند، یعنی چه؟

آیا معنایش تضمین تخلفات خودروسازان و چراغ سبز برای سرکیسه کردن مردم نیست؟

شفافیت و پاسخگویی چه شد؟

منتظر روشن‌گری نمایندگان انقلابی هستیم!».1

حال سوالاتی که مطرح است:

1- آیا نمایندگان دوره یازدهم از خودروسازان داخلی خودرو گرفته اند؟

2- بصورت نقدی یا اقساطی گرفته اند؟

3- خودروهای تحویلی از چه نوع و چه قیمت می باشد؟

4- اقساط ماهیانه به چه مبلغ می باشد؟

5- کل دریافتی نمایندگان بابت حقوق،مزایا ماهیانه چقدر می باشد؟

6- بابت هزینه دفتر ماهیانه چقدر دریافت می نمایند؟

7- نمایندگان محترم چه اقداماتی را در مورد کیفیت و قیمت خودروهای داخلی انجام داده اند؟

لطفا نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مخصوصاٌ نمایندگان شهرستان میانه جهت اطلاع رسانی،آگاهی و شفافیت​ جواب سوالات را بدهند.​

 بهتر نیست نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بجای اینکه از امام جمعه محترم درخواست استغفار و عذرخواهی از نمایندگان مجلس و تقاضای رسیدگی از رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه را نمایند. در مورد کیفیت و قیمت خودروهای داخلی مطالبه گری کنند.

در آخر: چرا نمایندگان محترم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی، به عملکرد ضعیف مدیرکل سازمان صمت استان و رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان میانه در مورد رسیدگی به شکایات و گزارشات از تخلفات انجام شده در اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی اقدامات لازم را انجام نداده اند؟

 

1- منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی کد خبر: 84048822

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۱۹ ۰۹:۳۰

اولاٌ: کامنت شما در مورد مطلب نمی باشد.

ثانیاٌ: جهت اطلاع شما، مشاور و نمایندگان اتاق و اتحادیه های صنفی طبق قوانین و مقررات نظام صنفی کشور انتخاب می شوند.

ثالثاٌ:متاسفانه شما هنوز نمی دانید افراد برای چه مشاور و نماینده انتخاب می کنند. 

رابعاٌ: نمایندگان مجلس هم می توانند 5 مشاور انتخاب نمایند.

درآخر: انتخاب مشاور و نماینده بخاطر عدم ناتوانی اداره اتحادیه و ... نمی باشد.

 

۰۱/۱۱/۱۹ ۰۹:۰۰

باسلام به اقای رشیدی عزیزمشاور محترم اتحادیه.....
لطفا درصورت امکان پاسخ دهیدکه اگر رفیق حضرتعالی امکان اداره اتحادیه را نداردلطفا نیازی به مشاور ویا دستیار ندارد برود
لطف با عینک بد بینی به همه چیز که به نفع حضرتعالی ورفقاتان نیست نگاه نکنید
هرچیزی به ضررشما ورفقا بود بد نیست پس دست از سر کسبه بردارید

۰۱/۱۱/۱۹ ۰۲:۴۷

 انتخابات اتاق اصناف را چه کسی تائید نموده است افردای که آجیل شب عید گرفته اند.

ضمناٌ هنوز سازمان صمت استان نتیجه قطعی  در مورد انتخابات اتاق اصناف را اعلام نکرده است.

۰۱/۱۱/۱۸ ۲۱:۳۱

با سلام

همشهری محترم، جناب آقای علی ،
بنده خبرنگار نیستم ولی خبرنگاری شغل شریفی می باشد.

اولا موارد ذکر شده بدرستی اجرا نشده، که اگر این چنین بود، الان در این وضعیت نابسامان قرار نداشتیم.
دوما داشتن عناوین ویترینی واحد تحقیق و توسعه و … بدون استفاده از کارشناسان خبره، منابع علمی، داده های بروز و خروجی بی ارزش آنها، دردی را دوا نمی کند.
سوما اینکه جنابعالی خودتان مواردی از عدم موفقیت خودروسازان را در بند چهارم بدرستی اشاره نمودید.

چهارم اینکه اگر موارد اشاره شده در کشور بدرستی اجرا شود حتما شاهد پیشرفت صنعت خودرو ساری و دیگر صنایع وابسته به آن خواهیم بود.

ولی اگر همانگونه که خودتان نیز به موارد عملکردی نا مطلوب مدیران خودروسازان اشاره کردید، هیچ اتفاق مثبتی نخواهد افتاد.

با احترام
محمدرضا احمدزاده

۰۱/۱۱/۱۸ ۱۹:۲۹

جناب رشیدی عزیز ظاهر اتاق اصناف را با بنده اشتباه گرفته و تهدید به شکایت می کنید نه برادر عزیز سخت در اشتباهید شما همیشه سعی می کنید همه چیز را به خواسته خودربط دهیدوقتی میگویم خلافی نبود به این دلیل است چطور انتخابات اتاق اصناف میانه تایید شد چطور رئیس اتاق اصناف میانه جزو ۷نفر انتخاب شده از استان آذربایجان شرقی در مجامع اتاق اصناف کشور شد یس اگر خلافی صورت گرفته بود که اینکارها انجام نمی گرفت.این نظر و برداشت من در این مدت از شکایت شماست. لطفا اول قانون مطبوعات را بخوانید بعد تهدید به شکایت کنید مملکت قانون دارد . موفق باشید.

۰۱/۱۱/۱۸ ۱۵:۰۸

خوب پس قبول دارید که نمایندگان مجلس شورای اسلامی خودرو تحویل گرفته اند.

1- این خودرو های به چه قیمت و چه شرایطی تحویل نمایندگان محترم شده است؟

2-حقوق نمایندگان ماهیانه چقدر می باشد؟

3-اقساط ماهیانه چقدر می باشد؟

۰۱/۱۱/۱۸ ۱۴:۵۹

جناب آقای احمدزاده در کامنت های قبلی بطور کامل توضیح داده شده است که چرا فعلا از طریق قوه قضایی پیگیری نکرده ایم.

در مورد سازمان بازرسی خدمت شما عرض کنم شکایات در حال رسیدگی در سازمان بازرسی کل کشور می باشد و بطور کامل سازمان اعلام نتیجه ننموده است.

در مورد اینکه سری قبل نمایندگان ورود نمودن و مشکلات حل شدن کسی منکر این نمی باشد و بنده نیز همان لحظه از نمایندگان محترم تقدیر و تشکر نمودم. بعد از آن نمایندگان محترم با توجه به اینکه چندین بار بصورت کتبی و شفاهی تخلفات اتاق اصناف شهرستان و اتحادیه های صنفی و عملکرد ضعیف رئیس اداه صمت شهرستان در مورد رسیدگی به شکایات را خدمتشان عرض نمودیم متاسفانه اقدامات لازم را تا این لحظه انجام نداده اندو والان هم از طریق وزارت خانه های کشور و صمت پیگیر این مسئله می باشیم.

جناب آقای احمدزاده شما با چه مدرک و سندی می فرمایید که به خلافی برخورد نکرده اند. می توانید این را ثابت نمایید. اگر نتوانید اثابت نمایید از طریق قانونی پیگیری این مسئله خواهم شد.

در آخر: جناب آقای احمدزاده اگر عده ای از اعضای کمسیون نظارت شهرستان که طبق ماده 49 قانون نظام صنفی کشور وظیفه رسیدگی به عملکرد اتاق اصناف شهرستان و اتحادیه های صنفی را دارند از رئیس اتاق اصناف شهرستان که از ایشان شکایت شده باشد ود در کمسیون نظارت شهرستان در حال رسیدگی باشد آجیل شب عید بگیرند به نظر شما تخلف انجام گردیده است یا خیر؟

ضمناٌ نماینده محترم فرماندر هم یکی از اعضای بوده اند که آجیل گرفته اند.؟

۰۱/۱۱/۱۸ ۱۳:۱۵

دوست و همشهری عزیزم با عرض ارادت بنده فرمایش شما را به نقل ار امیر آبادی نماینده مجلس نهی نمی کنم ولی برای چندمین بار می نویسم از دوره اول مجلس هرکسی به عنوان نماینده وارد مجلش شده اداره مجلس شورای اسلامی برای سرکشی نمایندگان به حوزه انتخابیه اش یک دستگاه اتومبیل در اختیار آنها می گذارداز پیکان و پاترول در دوره اول مجلس شروع شد تا رسید به پژو و دنا>>>>> و نمایندگان فعلی هم خودشان این اتومبیل را از ایران خودرو نگرفتند بلکه مجلس خریده و در اختیار نمایندگان قرارداده و هرماه قسط آنراز حقوق نمایندگان کسر می کند چون پیاده که نمی توانستند به حوزه انتخابیه خود بروند.آرزوی سلامتی دارم.

 

 

۰۱/۱۱/۱۸ ۱۰:۴۵

با سلام و احترام . همشهری عزیز و برادر محترم
۱- انتظار هست مطالب نوشته شده به دقت مطالعه و تحلیل قرار گرفته و پس از آن اعلام نظر گردد و به نظر مطالعه جنابعالی از دقت مناسبی برخوردار نیست.
۲-از صحبت های جنابعالی مشخص می شود جنابعالی از عبارات شهروند مسول و مسولیت پذیری اجتماعی و ... میانه ای خوبی ندارد و با رمز در خواست سند و مدرک به مقابله با آن برخواسته آید.
۳- پیرو مطالب قبلی منتشر شده این سوال برای اینجانب مطرح هست آیا جنابعالی همه موضوعات پیرامون خود را با مدرک و سند معتبر مورد ارزیابی قرار می دهید یا فقط موضوعات خاص را .برای اینکه آنقدر موضوعات و اقدامات بدون سند و مدرک در جامعه اتفاق می افتاد و کسی پیگیر آن نیست و این کار شما واقعا جنبه آموزش و تقدیر دارد.
۴- تا آنجایی که سوابق نشان می دهد جنابعالی خبرنگار صدا و سیما بوده‌اید و احتمالا الان بازنشسته شده آید لذا از این منظر انتظار می‌رفت موضوعات مطرح شده را از زاویه دید یک خبرنگار حرفه ای و سابق مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید.

۰۱/۱۱/۱۸ ۱۰:۱۵

جناب خدایی عزیز نمایندگان حرفهای جناب رشیدی عزیز را چون شاهدش بودم گوش کرده و پیگیر هم شدند و خود جناب رشیدی هم از آنان تشکر کرد امااز آنجایی که در ادامه باز هم به مشکل خوردند از نمایندگان گله مند شده و به جای اینکه به قوه قضائیه شکایت کنند به سازمان بازرسی که زیر نظر قوه قضائیه است شکایت کردند و چندین نوبت بازرسانی هم آمدند و بررسی کردند و به خلافی بر نخوردند ولی خوب برادر عزیزمان آقای رشیدی علاقمند هستند آنچه که ایشان می گوید مقبول بیفتد که آنهم با قانون سازگار نیست.

۰۱/۱۱/۱۸ ۱۰:۰۵

باسلام متأسفانه شما به همه مسائل شهرستان میانه از زاویه منافع شخصی و صنفی نگاه می‌کنی!! اگر در انتخابات اصناف میانه که طبق اعلام رئیس اداره صمت میانه و آقای فرماندار، صحيح و قانونی برگزار شده، افراد موردنظر شما رأی نیاوردند، تقصیر نماینده چیه!؟
درست نیست اگر آدم به خواسته های شخصی اش نرسید، زمین و زمان را بهم بریزه! این برخلاف انصاف و جوانمردی است.
بقول معروف؛ نباید بخاطر یک دستمال، کل قیصریه و بازار را به آتش کشید؟؟!!

۰۱/۱۱/۱۸ ۱۰:۰۴

قابل توجه جناب آقای احمدزاده:

خبر آنلاین ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰ کد خبر 1434962

عضو هیئت رئیسه مجلس ( امیرآبادی فراهانی) تأکید کرد: ما برای دوره یازدهم مجلس نیازمند خودرو بودیم که شرکت سایپا اعلام کرد؛ اتومبیل ایرانی موجود ندارد و ما حاضر نبودیم برای وکلای ملت خودروی خارجی تهیه کنیم، به همین دلیل وارد مذاکره با ایران خودرو شدیم و این شرکت اعلام کرد که به تعداد نیاز ما پژو پارس و دنا در اختیار دارد، بنابراین ما انتخاب خودرو را به اختیار نمایندگان گذاشتیم که عده‌ای دنا را انتخاب کرده و تعدادی دیگر پژو پارس را برگزیدند.

جناب آقای احمدزاده باز جواب سوال ندادید آیا نمایندگان مجلس خودور گرفته اند؟

۰۱/۱۱/۱۸ ۱۰:۰۱

دوست عزیز:سلام و تشکر از اظهار نظر جنابعالی >>> من تقاضا می کنم به آنچه که نوشتید دقت کنید اصلا بحث در مورد اینکه فلان نماینده ای که انتخاب شده ، انتخابات سالم بوده یانه نیست... کدام مسئولیت پذیری؟ آیا شما کسی که بدون سند و مدرک به کسی تهمت می زند را مسئولیت پذیری اجتماعی می دانید؟ از سوی دیگر ضعف قانونگذاری چه ربطی به نظارت شهروندان دارد؟ آرزوی توفیق برایتان دارم.

۰۱/۱۱/۱۸ ۰۹:۴۹

ای کاش قبل از نوشتن پاسخی که اصلا به موضوع مطروحه آقای رشیدی ربطی نداردبه این مورد هم دقت می کردید آقای محمدرضا احمدزاده خبرنگار هست یا نیست!!!!!!!! که نیست!!!! ثانیا قبل از نوشتن مطلب یا چیزی حتی پاسخ ، محبت کنید ببینیدارتباطی به موضوع  دارد یانه آیا به نظر شما سوال کردن از یک مسئول که حرف بدون سند و مدرک میزند خوش خدمتی است؟  موفق باشید.

۰۱/۱۱/۱۸ ۰۹:۴۸

این دوره یکی از کارمندان رسمی اداره بازرکانی بعنوان اعضای شورای اسلامی شهر میانه انتخاب شده است . از روزی هم که انتخاب شده در وقت اداری بیشتر در شهرداری است یا در شورا است کی در اداره بازرگانی مسغول بکار است خدا می داند.
آقای فرماندار چرا رسیگی نمی کتید

۰۱/۱۱/۱۸ ۰۹:۳۴

دوست عزیز با عرض ادب و ارادت بنده سانسورچی نیستم وقتی کسی بدون دلیل و مدرک مثلا می گوید فلان مسئول در کشور یا میانه دزد است یا به جای اینکه مودبانه انتقاد کند فحاشی می کند آیا شما باشید اجازه انتشار می دهید؟ ویا آن کسی را که دزد خطاب می کند بنده منتشرکنم یعنی بنده هم سخنان آن آقا راتایید می کنم اگر آن مسئول رفت و علیه بنده شکایت کتد کی جوابگو خواهد بود؟ لذا آن کسی که کامنت گداشته است می گویدمن نوشتم نویسنده مطلب می خواست منتشر نکند و به خاطر آن از انتشار خوداری می کنم اگر اینها را نمی دانید یاد بگیرید.

۰۱/۱۱/۱۸ ۰۸:۴۵

با سلام و احترام .مطالعه و کتاب خواندن و استفاده از تجربیات کشورهای دیگر مفید و لازم است و کافی نیست جنابعالی بعنوان یک خبرنگار بجای وظیفه مطالبه گری و پاسخگو کردن و... صحبت های تکراری و بدون عملگرانه را مطرح می کنید و آدم را به یاد خبرنگاران کنونی صدا و سیما می اندازید که فقط برای خوش خدمتی به مقامات در حال مسابقه دادن هست و مردم را جهت تزیین برنامه های خود مورد استفاده قرار می دهند.در خصوص مطالب اشاره شده موارد ذیل به اطلاع می‌رسد:
۱- وظیفه تسهیل ورود بخش خصوص به صنعت خودرو و دسترسی سیاست باز بر عهده کیست؟ آیا تاکنون بعنوان خبرنگار در این خصوص مطالعه گری داشتید؟ چه کسی پاسخگو هست؟ چرا به صراحت اعلام نمی کنید؟
۲- همه موارد که اعلام فرمودید در صنعت خودرو سازی اجرا شده است از جمله : سرمایه گذاری مشترک با پژو سیترون و رنو نیسان و شرکت برلیانس و.... چرا نتیجه نداده است؟ بعنوان خبرنگار ؤ پرسشگر پیگیری نمایید .
۳ - انواع و اقسام واحد‌های تحقیق و توسعه و مهندسی و کیفیت در ۲ واحد خودروسازی از چندین دهه قبل تشکیل شده و تا دلتان بخواهد سفرهای خارجی که مدیران و کارشناسان رفته‌اند . چرا تاکنون سطح تکنولوژی و کیفی خودروها افزایش نیافته است؟
۴ - من در یکی از جلسات کیفی خودروسازان شاهد بودم که یک موضوع ساده از اول تا آخر سال در صورت‌جلسات تکرار می شد و دریغ از احساس مسولیت مثلاً مدیران خودروسازی .همه مدیران دنبال باند بازی و رانت و عضویت در هیت مدیره شرکت های تابعه و مدیران عامل در حال چانه زنی برای بقا در پست مدیریتی خود.....
۵ - چنان از توسعه صادرات صحبت می کنید آدم فکر می کنه جنابعالی در ایران زندگی نمی کنید و شرایط مدیریتی و اقتصادی و سیاسی ایران را نمی بینید.لطفا جنابعالی مکتوبه خود را برای مسولیتی که به آنها دسترسی دارید ارسال نمایید تا بلکه تحولی ایجاد شود.

۰۱/۱۱/۱۸ ۰۸:۱۹

با سلام و احترام .همشهری عزیز و محترم . حرف یک عده ای از مردم را زدن حتما باید هزینه های میلیاردی بیت المال را خرج کرد و در رانت و ... غوطه ور بود؟وکیل مردم از دل یک انتخابات رقابتی سالم بیرون می آید آیا ما شاهد همچنین انتخاباتی بودیم؟چرا مسولیت پذیری اجتماعی یک شهروند بجای تقدیر و تشکر توسط جنابعالی مورد عصبانیت قرار می گیرد؟ چرا بجای بجای پاسخگو کردن مسولین با این همه ضعف در قانونگذاری و نظارت شهروندان را مورد سوال قرار می دهید؟

۰۱/۱۱/۱۸ ۰۸:۱۱

درود بر امام جمعه شجاع ومردمی شهرستان میانه.تا آخر پشت امام جمعه محترم حاج آقا محمدی هستیم.آقای اسماعیلی لطفا توضیح دهید؟

۰۱/۱۱/۱۷ ۲۳:۵۸

باسلام وتشکر ، بیش از 3 میلیون اصناف که  بعنوان بزرگترین کارآفرینان و سنگربانان اقتصادی در کشور در حال فعالیت می باشند.

ولی در طول این چند سال با مدیریت ضعیف در بیشتر اتاق اصناف شهرستان ها و اتحادیه های صنفی حمایت های لازم از این کارآفرینان و سنگربانان اقتصادی کشور نشده است.

اگر مدیریت صحیح در اتاق اصناف شهرستان ها و اتحادیه های صنفی باشد و افراد با شایسته سالاری جهت مدیریت اتاق اصناف شهرستان ها و اتحادیه های صنفی انتخاب شوند. می توانیم شاهد حل مهمترین و اصلی ترین مشکلات کشور مخصوصاٌ شهرهای مانند شهرستان میانه که بیکاری می باشد، باشیم.

۰۱/۱۱/۱۷ ۲۳:۴۲

جناب آقای احمدزاده برادر بزرگوار و دوست گرامی، وکیل به کسی گفته می شود که از طرف شخص دیگری،اعم از حقوقی یا حقیقی، به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور شده باشد.

بنده هم بعنوان یک شهروند از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی چند سوال ساده پرسیده ام. کاری هم ندارم که کسی تهمت زده یا نه چون بنده و دیگر دوستان در جایگاهی نیستیم که بخواهیم تشخیص بدهیم تهمت زده شده است یا خیر. فقط بدنبال جواب سوالات خود از نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی برای اطلاع رسانی و آگاهی خود و مردم می باشیم.

حال شما بعنوان یک خبرنگار پیشکسوت یک تحقیق کوچک بفرمایید و جواب سوالات را بدهید.

با تشکر

۰۱/۱۱/۱۷ ۲۳:۲۹

جناب احمدزاده سلام خدمت شما
یک سوال ساده از شما که مدافع نمایندگان محترم هستید
آبا نمایندگان میانه خودرو دنا گرفته اند یا نه ؟لطفا جواب بلی یا نه بفرمایید واز خلط مبحث بپرهیزید

۰۱/۱۱/۱۷ ۲۳:۱۶

با سلام

نظرتان را به مقایسه کوتاهی بر صنعت خودروسازی ایران و کره جنوبی و تاثیر سیاست های دولت ها در موفقیت آنها جلب می نمایم :
صنعت خودروسازی در ایران و کره جنوبی هم زمان در برهه خاصی آغاز شد، اما دستاوردهای دو کشور در این عرصه قابل قیاس نیست. کره توانست به پنجمین خودروساز جهان تبدیل شود، اما ایران در این عرصه کاملاً ناکام ماند. ایران از آغاز راه صنعتی شدن به ویژه در عرصه خودروسازی همواره یک نظام دسترسی محدود (منطبق با نظریه داگلاس نورث و همکاران) داشته و به ندرت بستر برای ورود بخش خصوصی به فعالیت اقتصادی و شکل گیری رقابت فراهم نموده است. اما کره جنوبی هر چند در ابتدا یک نظام دسترسی محدود داشته به تدریج از دسترسی محدود شکننده به پایه و پس از آن بالغ منتقل گردید و سرانجام در حال گذار به نظام سیاسی دسترسی باز قرار گرفت.
دولت کره باسیاستگذاری های مناسب و بجا توانست فضای لازم را برای شکل گیری بخش خصوصی قوی در این عرصه و رقابت با دیگران فراهم نماید. این روند بر مبنای چنین تصوری است که نظام های سیاسی و اقتصادی کاملاً به یکدیگر وابسته اند. در نظام دسترسی محدود ورود افراد به فعالیت های اقتصادی دشوار است و دولت عمده فعالیت های اقتصادی را در انحصار و کنترل خود دارد. در مقابل، در نظام سیاسی باز، افراد به راحتی می توانند وارد فعالیت های اقتصادی شوند، رقابت کنند و دولت به عنوان یک ناظر مقتدر عمل می کند. بنابراین براساس تئوری داگلاس نورث و همکارانش مهمترین علت موفقیت کره جنوبی، گذار از نظم دسترسی محدود به نظم دسترسی باز و مهمترین علت عدم موفقیت ایران در این زمینه وجود و استمرار نظم دسترسی محدود قبل و بعد از انقلاب است.

پس از گذار از نظم دسترسی محدود به نظم دسترسی باز، موفقیت های روز افزون خودروسازی کره در بازارهای منطقه ای و بین المللی، با مدیریت کارآمد توسط مدیران تحصیل کرده، متخصص، نوآور و با تجربه در صنعت خودرو، هر روز قله های ترقی طی می کنند.

موفقیت خودروسازان داخلی در صورتی امکان پذیر میباشد که در مرحله اول، گذار از نظم دسترسی محدود به نظم دسترسی باز صورت پذیرد و به موازات آن موارد زیر را نیز در کار خود لحاظ نمایند :
1- سرمایه گذاری مشترک
2- انتقال فناوری از طریق استخدام متخصصان خارجی
3- تقویت حلقه های تولید، فروش و خدمات پس از فروش
4- سرمایه گذاری برروی تحقیق و توسعه
6- سیاست توسعه صادرات
و بسیار موارد لازم و ضروری به هنگام دیگر ...

امید است نمایتدگان محترم طرحی را برای خودروسازان داخلی، جهت گذار از نظم دسترسی محدود به نظم دسترسی باز ارایه نمایند تا با نظارت مستمر دولت و نمایندگان محترم مجلس شاهد پیشرفت این صنعت اثر گذار بر اقتصاد کشور باشیم.
توضیحا اینکه فقط با مصوبه واردات خودرو مشکلات صنعت خودرو حل نخواهد شد، البته این مصوبه لازم بوده ولی کافی نمی باشد.

با احترام
محمدرضا احمدزاده

۰۱/۱۱/۱۷ ۲۳:۱۵

جناب احمدزاده بیشتر از آقای رشیدی، شما خودتون رو وکیل و وصی مردم فرض میکنین
بهتره این حرفا رو یک بار به خودتون بگین
یادتون رفته چقدر دوره قبل با فرمند غرض ورزی میکردین؟
در ضمن شما در مطالبی که منتشر میکنین اغلب نظرات مخالف رو سانسور میکنین
وبیشتر از اینکه یک خبرنگار باشین، یک سانسور چی هستین

۰۱/۱۱/۱۷ ۲۲:۴۷

با تمام ارادتی که به جناب رشیدی عزیز دارم لطفا بفرمایید از کی جناب رشیدی عزیز وکیل مردم شده است که سخن مردم میانه را می گوید؟چه کسی امام جمعه را تخریب کرده یا می کند ؟ دوست عزیز امام جمعه میانه یک تهمتی بدون مدرک زده ،، حالا میگیم جناب امام جمعه عزیز برای فرمایشاتتان مدرک ارایه کنید این تخریب است ؟ واقعا که:::::::

۰۱/۱۱/۱۷ ۱۴:۵۶

📽 فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس درباره رانت و پارتی بازی و استخدام های سفارشی و غیر عادلانه و غیر اصولی ۸۰۰۰ کارمند ایران‌خودرو از طرف نمایندگان مجلس افشاگری کرد.

‼️فقط یک‌ نماینده ۳۰۰ نفر را در ایران خودرو استخدام کرده است!
فیلمش توسایتها هست میتونین ملاحظه کنین

۰۱/۱۱/۱۷ ۰۹:۲۶

آقای رشیدی وکیل نمیخواهد ، که شکایت بکند ، شما و یا نماینده شما اگر فکر میکنید آقای رشیدی تخریب میکند و سخنانشان غیر منطقی است شما تشریف ببرید وکیل بگیرید و شکایت بکنید ، اما نمیتوانید ،

۰۱/۱۱/۱۷ ۰۳:۴۹

خیلی عالی وکامل جواب دادین...حتی رئیس جمهورامروزدستوربرکناری مدیرعامل ایران خودروراداده اگه اشتباه نکنم آقایان نماینده هنوزاحساس دین می کنندنسبت به ایران خودرو!!

۰۱/۱۱/۱۷ ۰۰:۵۳

اگر تولید کننده وجدان کاری داشته باشه بهترین جنس را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید عرضه می کند. بیشتر مشکلات کشور در نهادهای نظارتی می باشد چون اگر نظارت درست باشد بیشتر مشکلات هم خود به خود حل می شود. 

اگر دقت کرده باشید در مطلب نیز به وظیفه نظارت نمایندگان محترم اشاره نموده ام. اگر نمایندگان در انجام وظیفه نظارت بر اجرای قوانین و مقررات عملکرد مثبت داشته باشند. شاهد حل شدن بیشتر مشکلات خواهیم بود.

۰۱/۱۱/۱۷ ۰۰:۴۷

هیچ ارتباطی به مطلب ندارد که بخواهم جواب بدهم

۰۱/۱۱/۱۷ ۰۰:۴۵

کسی کسی یا تخریب نمی کنید. حق هر شهروندی است از مسئولان و مدیران مخصوصآ نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر سوال و انتقاد و مطالبه گری بصورت قانونی نمایند.

اگر دقت کرده باشید در مطلب اشاره نموده ام به سوگند نمایندگان مجلس که در اولین جلسه مجلس شورای اسلامی  طبق ماده 67 اصل قانونی اساسی، «در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنند و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنند که در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایند.

هر چیزی قاعده و قانون خود دارد. برای هر چیزی که به دیوان عدالت اداری شکایت نمی کنند.در کامنت های قبلی در این مورد کاملاٌ توضیح داده شده است. ضمناٌ لطفاٌ جواب سوالات را بدهید.

۰۱/۱۱/۱۶ ۲۰:۱۶

آقای رشیدی ببین
این دلیل نمیشه که یه دونه نماینده به حرف شما در مورد اتاق اصناف گوش نکرده بیایی تخریب کنی و بکوبی
برو وکیل بگیر به دیوان عدالت اداری شکایت کن

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۸:۴۱

به نام خدا همشهریان گرامی ضمن سلام و عرض ادب و احترام و تبریک میلاد باسعادت مولای متقیان ، ولی و حجت خدا ، همای رحمت ، امام علی ع ، روز پدر و روز مرد را حضور کلیه همشهریان و هم وطنان گرامی تبریک می گویم نوشته جناب آقای رشیدی فرصتی فراهم آورد تا دیدگاه خودم را در مورد سخنان امام جمعه انقلابی میانه جناب محمدی عزیز و موضع گیری نمایندگان مردم شریف میانه در مجلس شورای اسلامی با موضوع : ***** بودن نمایندگان مجلس یازدهم از شرکت ایران خودرو جهت تنویر افکار عمومی دوستان و همشهریان گرامی عرض کنم . ۱. نوشته حاضر حاوی دو موضوع اصلی و فرعی است . با خواندن نظرات دوستان ملاحظه می شود پرداختن به موضوع فرعی قطعا ما را از روشن شدن زوایای پنهان موضوع اصلی بازمی دارد . موضوع اصلی همان موضع گیری نمایندگان در مقابل سخنان کاملا سنجیده و بحق امام جمعه محترم میانه در خصوص گفتن دناپلاس از شرکت ایران خودرو به عنوان **** است .موضوع فرعی هم اتفاقات اداره صنعت و معدن میانه در سالهای اخیر است . ۲. تعدادی با اغراض شخصی سعی می کنند با پرداختن به موضوع فرعی اتفاقات اداره صنعت اصل موضوع را پنهان کنند یا به فراموشی بکشانند . ۳. از نحوه طرح مساله و مطالبه گری مدنی جناب رشیدی هم لذت بردم انصافا دوست مطالبه گر ما از نویسندگان زبردست و صاحب نظر در حوزه نویسندگی و مطالبه گری اجتماعی است . سوال آقای رشیدی سوال مردم ایران بویژه مردم شریف میانه است .نمایندگان چرا نمایندگان میانه بجای پاک کردن صورت مساله و تخریب امام جمعه محبوب میانه به سوالات مردم میانه و امام جمعه محترم میانه در این مساله پاسخ نمی دهند ؟ چرا سخنان ادعایی امام جمعه میانه را نسنجیده ، توهین آمیز ، آلوده به گناه ، نداشتن وجاهت شرعی و قانونی و ... تلقی می کنند و برای کوبیدن امام جمعه در مجلس یارگیری می کنند . از نواب رییس مجلس و دیگران می خواهند در این مورد موضع گیری کنند . چرا ؟ چرا با امام جمعه و مردم شریف میانه دشمنی می کنند ؟ آیا اعتراض به سخنان امام جمعه در نطق های مجلس مهم و اولویت مردم است یا رسیدگی به مشکلات اقتصادی و اجتماعی اسف بار مردم ؟ امام جمعه عزیز به قول شما یک ادعایی به ضرر شما و بدون مشورت با شما مطرح کرده است . شما چرا با سند و مدرک و دلایل و مستندات متقن و محکمه پسند برای جلوگیری از سو برداشت و تشویش اذهان عمومی مردم ماجرا را برای مردم تبیین و تشریح نمی کنید ؟ چرا اینچنین آتش گرفته اید و تر و خشک را باهم می سوزانید ؟ چرا در شهرستان بر طبل تفرقه و دشمنی می کوبید ؟ شما که توان تحمل یک سخن و ادعای درست امام جمعه را ندارید اساسا چرا نماینده شدید ؟ آقا از شماها تحمل تحمل و خویشتنداری در این زمینه هم نمی خواهیم چرا به سوالات مردم در این زمینه پاسخ نمی دهید ؟ چرا آتش بیار معرکه شدید ؟ می خواهید امام جمعه را از میانه حذف کنید ؟ گیریم که حذف کردید . مردم میانه را چکار می کنید ؟ حتما می فرمایید مثل دوره های قبل یا می خرید ؟ یا می فریبید ؟ آقایان نمایندگان از خشم خدا بترسید اگر به همان خدایی که اعتقاد دارید شما را به مجلس رسانده قطعا بدانید همان خدا به دست این مردم شما را از مجلس بیرون خواهد انداخت . از عقوبت اعمال خود در این دنیا و جهان آخرت سخت بترسید که عذابی سخت در انتظار شما خواهد بود . ۴. آقایان مردم از شما به چه زبانی سوال کنند ؟ همان سوالاتی که جناب رشیدی هم در این نوشته ارزشمند نگاشته است . لطفا جواب مردم را بدهید تا مساله حل شود . و شاید منافع شما در جواب ندادن به سوالات مردم بیشتر و بهتر تامین می شود که این خود جای بحث دارد .العاقبه للمتقین

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۸:۳۹

جناب حامی محترم بفرمایید نماینده مورد حمایت شما دنا پلاس گرفته یا نه ؟ اگر گرفته به چه منظور گرفته به عنوان رشوه بوده یا جنبه هبه داشته یا از رانت و امتیاز ویژه استفاده کرده است ؟ دوره عوام فریبی و دروغ گویی گذشته است . نماینده دو وظیفه اصلی و قانونی دارد . ۱. قانون گذاری ۲. نظارت بر اجرای قانون . طرح های عمرانی و اولویت دار بودن یا نبودن طرح بسته به شرایط اقلیمی و پتانسیل های منطقه در سه سطح ملی ، استانی و منطقه ای توسط کاشناسان درجه بندی می شود و طبق قانون بودجه سالانه اعتبار تخصیص داده می شود . ضمنا سبق پیگیری طرح ها و اقداماتی که برشمردید به حداقل دو یا سه دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی بر می گردد . حالا این نماینده شما دنا پلاس گرفته یا نه ؟ کمی هم از عملکرد نظارتی نماینده خودت بگو که کارنامه اش در این زمینه بر همه روشن است که صفر است . در مورد نظارت بر عملکرد شرکت های خودرو ساز و دلال بازی و به شیشه کردن خون مردم قطعا روزه سکوت گرفته چون ******* .

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۸:۲۳

کیفیت خودروسازی ایران هیچ وقت بهتر نمیشه چرا بهتر بشه من از شما سوال میپرسم اگر شخص جنابعالی کالایی تولید و به بازار عرضه کنید و این کالا کاملا در انحصار شخص جنابعالی باشد و برای فروش نیز ماه‌ها قبل از عرضه بطور کامل پول کالا را دریافت کرده باشید آیا فرصتی برای ارتقاء کیفیت و بهتر شدن محصولتان خواهید داشت اصلا نیازی به این کار می‌بینید.؟ تا زمان که خودروسازی در انحصار چند شخص باشد و هیچ رقابتی برای تولید و عرضه خودروی بهتر نباشد این اتفاق نخواهد افتاد و نمایندگان مجلس نیز هر کدام سهم خود از سفره انقلاب را دریافت کرده وسکوت خواهند کرد و حداکثر به انتقاد از اسامی خودروها که به نظرشان با معیارهای انقلابی همخوانی ندارند بسنده خواهند کرد و هر ساله حداقل 20000 نفر قربانی منافع عده ای خواهند شد

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۷:۵۹

با سلام . احتراما در خصوص مباحث انجام شده موارد ذیل به اطلاع می رسد: ۱- اینگونه مباحث‌ با در نظر گرفتن ملاحظات اخلاقی و انصاف و عدالت در بیان مایه خرسندی بوده و مطمنا نتایج و برکات آن متوجه پیشرفت شهر خواهد شد. ۲- مخالفت و اعتراض کردن با رعایت اصول اخلاقی از اصول اساسی دموکراسی و آزادی بیان می باشد و متهم کردن افراد به دشمن و تخریب گر مشکلی از مشکلات را حل نخواهد کرد و بهترین داور برای عملکرد همان اعلام نظر افکار عمومی می باشد ۳- افکار عمومی با مصاحبه و رسانه پروری و .... تحت تاثیر قرار نمی گیرد و عملکرد و حس نتایج آن در افکار عمومی بهترین قاضی برای داوری می باشد .۴- بعنوان کسی که نزدیک ۲ دهه در حوزه خودرو فعالیت کرده همانند سایر حوزه های صنعتی و غیر صنعتی ؛حوزه خودرو بصورت تقسیم غنایم به مدت محدود اداره می شود و هر ۲ یا ۳ سال توسط یک باند و تقسیم غنایم انجام می شود برای مثال :با تغییر و تحول در یکی از خودرو سازه ها ؛ مدیرعامل جدید رفقای قدیمی خود را در عرض ۱ ماه از سمت کارشناسی به عالی ترن مقام کیفیت یعنی معاونت کیفیت منصوب کرده است و با سرعت تمام سایر رفقا نیز در پست های عالی دیگر.یعنی قبح انتصابات غیر عادی در هم شکسته شده و با توجه به عمر کم مدیران باندی در صنعت خودرو ؛ دوستان به سرعت بر ناکارآمدی و تضعیف پیش از پیش صنعت خودرو افزوده شده است.بی برنامه گی در حوزه های خرد و کلان ؛ عدم شایسته سالاری و عدم مسولیت پذیری کماکان خودرو سازی را به سمت سقوط هدایت می کنند و‌ دورنمای مثبتی برای آن متصور نیست.

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۷:۳۷

جواب این هم بدید اقای رشیدی

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۷:۲۹

های و هوی برای مواقعی هست که منافع شخصی افراد به خطر بیفته نه برای ملت. در قضیه انتقاد امام جمعه محترم شاهد بودیم که وقتی منافع شخصی نماینده انقلابی به خطر افتاد بجای روشنگری به اذهان عمومی با همسو کردن افرادی همچون نیکزاد و... به نماینده منصوب رهبری حمله ور شدند تا بعد از این کسی حتی جرات انتقاد از ایشان را نداشته باشند

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۷:۱۶

این هم یکی از آن تخلفات می باشد. 

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۷:۱۴

آقا یا خانم حامی محترم آقای حاج مهدی اسماعیلی در کامنت های قبلی خدمت شما عرض نمودم مطلب در مورد تحویل خودروهاو کیفیت و قیمت خودروهای ساخت داخل می باشد. در مورد عملکرد نمایندگان محترم هم باز خدمت شما عرض می کنم در فرصت های بعد به آن خواهیم پرداخت. آسیاب به نوبت شما لطفا به سوالات پاسخ دهید.

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۷:۱۱

در دوره قبل تا آنجای که بنده اطلاع دارم یکی از نمایندگان خودرو گرفته بودند و نماینده دیگر که بنده در دفترشان بودم خودروی نگرفته بودند.

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۵:۵۳

یک فرد به عنوان امام جمعه پيدا شده‌ حرف حق ومنطقی درمورد نمایندگان مجلس ميانه زده‌ که‌ به‌ مزاج حسینی تشنه‌ای قدرت و تشنه‌ای ثروت خوش نيومده و های هوی می‌کند ،آقای حسینی شما که‌ این‌همه های هوی بلدی چرا درمجلس برای‌ چهاربانده کردن‌ جاده سروصدا نمی‌کنی می‌ترسی امتیازات از وزيران میگری سلب بشه جل الخالق تو دیگه کی هستی

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۵:۱۹

الان تو اتاق اصناف این خانم صدرایی از هیئت رئیسه اتاق استعفا داده اما جالب اینه که با وجود قبولی استعفای ایشون در کمیسیون نظارت ، بازم تو اتاق تشریف دارن و با سمت نایب رئیسی نامه ها و ... رو دارن امضا میکنن


مرجع رسیدگی کیست؟ آقای مهندس ام....؟ رییس صنعت و معدن
اینا که باهم ........

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۵:۰۲

سلام
باز هم آقا رشیدی یک سوال دارم روشن بفرمایید چرا رفیق چند سالتون ازشما فاصله گرفته؟ ایا وقتش نشده کمی به خود بیایی؟
به زندگیت برس برادر
هرروز یک حرف وحدیث جدید

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۳:۰۲

جهت پاسخ به همه ی دوستان عزیز که در این پیج حضور دارند اهم عملکرد مهدی اسماعیلی در طول این ۳ سال به نظر شما می رسد :
۱) دانشگاه فرهنگیان میانه
۲) دانشکده پرستاری میانه
۳) منطقه سه کردن کنکور میانه که باعث افزایش قبولی شده
(این سه کار رو هاشمی رفسنجانی وقتی رئیس جمهور شد برای شهرستان رفسنجان زادگاهش انجام داد)
۴) دهنه دوم پل قوری چای
۵) بهسازی و آسفالت میانه هشترود
۶) آسفالت میانه شیخدر آباد ( اهالی فقط ۲۰ درصد همیاری نموند و ۸۰ درصد رو آقای اسماعیلی تامین بودجه کرد )
۷) اخذ بودجه میانه سرچم و چهار بانده کردن میانه سرچم که با حضور در جاده میانه به زنجان کاملا مشاهده می کنید که کارگران و پیمانکار به صورت جدی حتی در این فصل سال در حال کار هست
۸) آب شرب میانه که به زودی به شبکه ی آب شهری وصل خواهد شد
۹) آسفالت و بهسازی آسفالت میانه به خلخال
۱۰ ) آسفالت و بهسازی آسفالت طوین تجرق
۱۱) توسعه دانشکده فنی مهندسی میانه
۱۲ ) افزایش چشمگیر بودجه عمرانی میانه
۱۳ ) اینترنت موبایل بیش از ۶۰ روستا
۱۴ ) آب شرب بیش از ۳۰ روستا هم حل شده
دشمنان و تخریب گران این نماینده کاری دشمنان میانه هستند چرا که چشم دیدن پیشرفت شهرستان میانه را ندارند و به زودی با وصل شدن آب شرب نیز هیچ بهانه ای نخواهد ماند که اسماعیلی کار نکرد

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۲:۵۳

با حضور در سد گرمی چای و دیدن اون همه تلاش های کارگران و مهندسین می فهمی که این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست
باید قبول کرد مهدی اسماعیلی خوب داره تلاش می کنه

۰۱/۱۱/۱۶ ۱۲:۳۶

جناب رشیدی با عنایت به اینکه جنابعالی دوره قبل در دفتر یکی از نمایندگان محترم مجلس بودی لطفا درباره خودرو ئی که در دوره قبل توسط نماینده سابق گرفته شده است روشنگری بفرمائید ممنون میشیم

۰۱/۱۱/۱۶ ۰۸:۲۲

با سلام.بنطر یکی از راه حل موجود جهت افزایش هم افزایی بین آحاد مردم و مسولین و جلوگیری از جر و بحث های جاری ایجاد شرایط انتخابات رقابتی و سالم می باشد. از دل همین انتخاباتی افراد شایسته و توانمند انتخاب شده و در این صورت افراد بازنده نیز ملزم به کمک و یاری فرد انتخاب شده خواهند شد.شایسته سالاری و توانمندی با شعار و مصاحبه و جانبداری محقق نمی شود.ایا واقعا پتانسیل و ظرفیت نیروی انسانی شهرستان میانه آن چیزی هست که الان مشاهده می کنیم؟ باید ریشه و عوامل آن نیز بررسی و برای آن چاره جویی کرد.جنابعالی چنان از ریس سمت استان تقدیر و تشکر فرمودید من یاد یک همشهریمان افتادم که مدتی ریس شهرک های استان بوده و بدون منت و بر اساس شرح وظایف سازمانی خود چندین سال استان آذربایجان شرقی در صدر استان های توسعه یافته قرار گرفت ولی چون به هیچ باند تیمی تعلق نداشت بصورت چراغ خاموش کارش خود را انجام می داد و من ۱ بار هم در این سایت و یا جای دیگر خبری از ایشان مشاهده نکردم. لذا مدیریت ،برنامه ریزی و عملکرد افراد بیانگر کارنامه افراد بوده و صرفا با صحبت و گفتن و مصاحبه و ... کسی توانایی و شایستگی کسب نمی کند.

۰۱/۱۱/۱۶ ۰۲:۰۰

با سلام وقت بخیر،جناب آقا یا خانم عربلویی چشم بسته غیب می گوید.ببخشید با کدام شماره با شما تماس بگیریم. چندین بار حضوری خدمت جناب آقای مهندس پرنیان رسیده ایم و ایشان هم چندین بار دستور داده اند که به موضوع رسیدگی شود. ولی تا این لحظه هیچ نتیجه ای نگرفته ایم. که آخر سر مجبور شدیم از طریق وزارت صمت پیگیری نماییم. 

۰۱/۱۱/۱۶ ۰۱:۰۸

سلام
همشهریان مهربان
رئیس صمت استان جناب مهندس صابر پرنیان از نزدیک میشناسم ایشان رئیس شهرکهای صنعتی استان بودن بسیار فعال توانمند هستند ومکررا به عنوان مدیر نمونه مدیر جهادی ومدیر نمونه غدیر انتخاب شد وانتخاب ایشان به صمت استاناذربایجان شرقی هم خیلی ارزشمندبود همشهریان ارجمند هم اگر مشکلی وهر کاری در حوزه
صنعت دارند با من تماس بگیرند ۲۴ ساعته به اقای پرنیان رئیس صمت استان توصیه میکنم با شما همگاری کنند ومشکل حل کنند ولطفا یک مقدار مهربان باشیم وقدر همدیگر را بدانیم وپرده دری نکنیم برای هر کاری نمایندگان شهررا تخریب نکنیم بالاخره در این دوره هم دوستان با رای مردم انتخاب شدند وقابل احترام هستند من وشما هم کمک کنیم تا کارنامه درخشان تر داشته باشند

در نهایت به عنوان یک میانه ای وبرادر کوچک همه دوستان
بجای تخریب وتندروی والفاضی که زیبنده نیست را کم کنیم وبه بزرگان ومسولین وهمشهریان احترام بگذاریم ودر صورت داشتن انتقاد انتقادسازنده هم بکنیم واز ایشان هم بخواهیم ودر صورت امکان راه حل هم پیشنهاد بدهیم دشمن هم نیستیم همشهری با غیرت هستیم حتی بجای نوشتن این حرفا حضوری تبادل نظر کنیم مشکلات در جا نتیجه گرفته میشه حل شدنی هست یا نه

روز پدربرتمام پدران ایران ومردان میانه مبارک باد
وروح‌پدران اسمانی شاد وجنت مکان باشد انشالله

اخبار روز