کد خبر: ۴۴۵۵۹
۱۱۰۳ بازدید
۱۷ دیدگاه

بازهم غیبت آقای مددی از مجلس به خاطر حضور در روستاها

۱۳۹۴/۵/۶
۱۱:۳۲

مراسم کلنگ زنی آغاز پروژه گازرسانی به 7 روستای محور آستانجین شامل شیخ لر، طوین، اندرود سفلی، اندرود علیا، باشبلاغ و دویچ بخش کاغذکنان میانه روز یکشنبه 94/5/4 برگزار شد.

نکته قابل توجه غیبت چندین باره آقای مددی نماینده شهرستان میانه از جلسات مجلس به خاطر حضور در مراسمات این چنینی است.

آیا در حضور فرماندار شهرستان و سایر مسئولین مربوطه نیازی به حضور نماینده مجلس در این روستا بود؟

آیا غیبت از مجلس که وظیفه اصلی نماینده هست قابل معاوضه با این مراسم نمادین است؟

قابل توجه آنکه در این روز موارد زیر در دستور کار مجلس قرار داشت:

1-  بررسی گزارش کمیسیون صنایع در مورد تحقیق و تفحص از صنعت فولاد

2-   انتخاب اعضای کمیسیون ویژه رسیدگی کننده به توافق جمهوری اسلامی ایران با کشورهای 1+5 و آثار و پیامدهای آن از دیگر موارد کاری مجلس به شمار می‌آید.

3- بررسی جزییات طرح اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رسیدگی به لایحه تسری مواد 79 و 83 قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه و طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از دیگر موارد کاری مجلس است.

4- بررسی طرح اساسنامه شرکت ملی نفت ایران، طرح اعمال بخشودگی جرائم موضوع ماده 191 قانون مالیات‌های مستقیم به قانون موسوم به تجمیع عوارض و برقراری مالیات غیرمستقیم قوانین بودجه سنوات 1377 الی 1388، طرح استفساریه ماده 59 قانون برنامه پنجم و لایحه اجازه مشارکت ایران در افزایش سرمایه دوره پنجم بانک توسعه اسلامی نیز در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

5- رسیدگی به طرح حمایت از صنعت برق کشور، طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده، طرح اصلاح بند ج ماده 178 قانون برنامه پنجم، طرح اصلاح بند ز ماده 44 قانون برنامه پنجم، لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیات‌های انضباطی نیروهای مسلح، طرح دائمی شدن قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث و لایحه تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی از دیگر موارد کاری مجلس به شمار می‌رود

 آقای مددی متشکریم که از این موارد گذشتید و در مراسم گازرسانی به کاغذکنان شرکت کردید.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۵/۷ ۰۷:۱۲
از این کلنگ زنی بجای بوی گاز بوی انتخابات می آید. پس غیبت دکترجان از مجلس را می توان موجه به حساب آورد؟؟؟
۹۴/۵/۷ ۰۰:۰۰
آقای فعال سایبری آیا میدانید چرا مددی در افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها حضور داره بخاطر اینکه اینهمه گاز رسانی و آسفالت مناطق روستایی و پروژه های آبرسانی شهری و روستایی با تلاش ایشون به سرانجام میرسه. کس دیگر نقشی نداره والا الان سر خط بودن.
۹۴/۵/۶ ۲۳:۵۱
باز هم متشکریم از آقای دکتر مددی که همیشه تلاش خستگی ناپذیری داره آقای دکتر خدا قوت
۹۴/۵/۶ ۲۳:۰۰
[quote name="دلسوز"] [quote name="میانالی"] جناب فعال سایبری عزیز عیبی ندارد دیگر نماینده محبوب شما آقای حسینی در آنجا هستن و دیگر نیازی به آقای مددی نمی باشد. باز به آقای مددی خدا قوت می گوییم که خلاصه به مشکلات این شهر رسیدگی می کنن و این کار ایشان یک نوع خدمت می باشد. آدم بر می گردد به ضرب المثل ترکی که جایش اینجا نیست گفته شود.... ولی اگر آقای مددی در مجلس حضور داشتند آن موقع می گفتین که چرا نمایندگان شهرمان در مراسم افتتاح حضور نداشتند. پاک وا مانده ایم به انتقاد های مغرضانه چه بگوییم؟؟؟؟؟؟ آقای مددی زنده باد بر همت والایتان. از این انتقادهای مغرضانه دست بردارید. [/quote] همشهري محترم شما وظايف و كار نماينده را مي دانيد آيا كار نماينده قانون گذاري است يا تبلغ براي انتخاب شدن مجدد شما بررسي كنيد كدام نماينده رتبه برتر در غيبت جلسات مجلس را دارد متاسفانه ايشان وظيفه ارسالي را رها كرده و به عوامل فريبي و دلالي رو آورده شما مي توانيد مشكلي يا امتياز خاصي نياز داريد با انعقاد تفاهم نامه حتي شفاهي برايتان حل كند مي دانيد مصداق كارهاي ايشان در پيگيري و اخذ امتياز براي اشخصاص در ضرب المثل هاي فارسي چيست؟ .... [/quote] با سلام جناب آقای دلسوز لطفا بفرمائید چه کسی به شما یاد داده که کار نماینده فقط قانون گذاری ونظارت بر اجرای قانون است؛ایا در کشور ایران زندگی نمی کنید عملکرد سایر نمایندگان را نمی بینید؛اقای مددی جزو نمایندگانی است که خدمت به مردم شهر خود را در کنار وظایف قانونی خود انجام میدهد.مردم فرق بین تخریب وایراد گیری عمدی وبیطرفانه را خوب میدانند.هر چه قدر از تلاش دکتر مددی انتقاد کنید دیگر فایده ندارد مردم اقای مددی را باور کرده اند ایشان جزو بهترین نمایندهای شهر تا به امروز هستندواگر هم تعدادی از وعده هایشان تا امروز عملی نشده (توجه کنید که هنوز 10 ماه از دوره ایشان مانده)حداقل سودی که خواسته های اقای مددی در دلت مطرح میشود این است که مقامات بدانندبا گذشت 35 سال از انقلاب شهرستان میانه علیرغم ادعای داشتن بیشترین تعداد مقامات ارشد در سطح مدیریت کلان کشور هنوز هم محروم ترین شهستان کشور است وباید این مسئله داد زده شود وآقای مددی این کار را برای مردم واز طرف مردم انجام میدهد .حالا شما وامثال شما هر طور که میخواهید این مسئله را لوث کنید خدا بزرگ است ومردم فهیم وآگاه. شما حالا حالاها باید دلتان بسوزد آقای دلسوز
۹۴/۵/۶ ۱۷:۵۷
احتمالا باید نماینده ای هم جهت حضور در مجلس به جای ایشان انتخاب شود :|
[quote name="میانالی"] جناب فعال سایبری عزیز عیبی ندارد دیگر نماینده محبوب شما آقای حسینی در آنجا هستن و دیگر نیازی به آقای مددی نمی باشد. باز به آقای مددی خدا قوت می گوییم که خلاصه به مشکلات این شهر رسیدگی می کنن و این کار ایشان یک نوع خدمت می باشد. آدم بر می گردد به ضرب المثل ترکی که جایش اینجا نیست گفته شود.... ولی اگر آقای مددی در مجلس حضور داشتند آن موقع می گفتین که چرا نمایندگان شهرمان در مراسم افتتاح حضور نداشتند. پاک وا مانده ایم به انتقاد های مغرضانه چه بگوییم؟؟؟؟؟؟ آقای مددی زنده باد بر همت والایتان. از این انتقادهای مغرضانه دست بردارید. [/quote] باسلام همشهری بزرگوار، از جناب آقای مددی سوال شده و این مسئله به مهندس حسینی مربوط نمیشود،لطفا فرافکنی نفرمایید.
۹۴/۵/۶ ۱۴:۳۲
بايد يك نفر باشه كه بگه من اله ام بله ام بابا جون يادتت رفته امسال سال انتخاباته وكلي گزارشات وعكسها، منتظرن به مردم بيچاره ميانه نشان بدن
۹۴/۵/۶ ۱۴:۲۴
[quote name="میانالی"] جناب فعال سایبری عزیز عیبی ندارد دیگر نماینده محبوب شما آقای حسینی در آنجا هستن و دیگر نیازی به آقای مددی نمی باشد. باز به آقای مددی خدا قوت می گوییم که خلاصه به مشکلات این شهر رسیدگی می کنن و این کار ایشان یک نوع خدمت می باشد. آدم بر می گردد به ضرب المثل ترکی که جایش اینجا نیست گفته شود.... ولی اگر آقای مددی در مجلس حضور داشتند آن موقع می گفتین که چرا نمایندگان شهرمان در مراسم افتتاح حضور نداشتند. پاک وا مانده ایم به انتقاد های مغرضانه چه بگوییم؟؟؟؟؟؟ آقای مددی زنده باد بر همت والایتان. از این انتقادهای مغرضانه دست بردارید. [/quote] همشهري محترم شما وظايف و كار نماينده را مي دانيد آيا كار نماينده قانون گذاري است يا تبلغ براي انتخاب شدن مجدد شما بررسي كنيد كدام نماينده رتبه برتر در غيبت جلسات مجلس را دارد متاسفانه ايشان وظيفه ارسالي را رها كرده و به عوامل فريبي و دلالي رو آورده شما مي توانيد مشكلي يا امتياز خاصي نياز داريد با انعقاد تفاهم نامه حتي شفاهي برايتان حل كند مي دانيد مصداق كارهاي ايشان در پيگيري و اخذ امتياز براي اشخصاص در ضرب المثل هاي فارسي چيست؟ ....
۹۴/۵/۶ ۱۳:۱۲
دكترمددي خداقوت: فردي كارآمد وسختكوش وتلاشگرند" واقعا خسته نباشيد
۹۴/۵/۶ ۱۲:۳۸
جناب فعال سایبری عزیز عیبی ندارد دیگر نماینده محبوب شما آقای حسینی در آنجا هستن و دیگر نیازی به آقای مددی نمی باشد. باز به آقای مددی خدا قوت می گوییم که خلاصه به مشکلات این شهر رسیدگی می کنن و این کار ایشان یک نوع خدمت می باشد. آدم بر می گردد به ضرب المثل ترکی که جایش اینجا نیست گفته شود.... ولی اگر آقای مددی در مجلس حضور داشتند آن موقع می گفتین که چرا نمایندگان شهرمان در مراسم افتتاح حضور نداشتند. پاک وا مانده ایم به انتقاد های مغرضانه چه بگوییم؟؟؟؟؟؟ آقای مددی زنده باد بر همت والایتان. از این انتقادهای مغرضانه دست بردارید.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز