کد خبر: ۸۹۶۳۷
۷۳۶ بازدید
۴ دیدگاه (۳ تایید شده)

شهرداری آچاچی، در پویش نه به زباله و جمع آوری زباله های محوطه تاریخی پل دختر

    به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، شهرداری آچاچی در راستای حفاظت و پاکیزگی طبیعت و همچنین, برنامه های کاری خود، در پویش نه به زباله در کنار همیاران طبیعت با امکانات، تجهیزات و پرسنل خود، در پاکسازی و جمع آوری زباله در پل تاریخی دختر شهر آچاچی شرکت نمودند.

    دکتر تقی پور شهردار آچاچی در پویش نه به زباله، از اقدامات و برنامه های فرهنگی شهردار آچاچی، از جمله اقدامات و تمهیدات و همکاری های لازم با سایر ارگان ها در زمینه طبیعت و پاکیزگی خبر داد و افزود این شهرداری در راستای تنظیف طبیعت از جمله پل دختر مانند سنوات گذشته اقدامات لازم و در حد توان خود را در کنار طبیعت دوستان از جمله نصب باکس زباله در این منطقه اقدام خواهد داد.

در ضمن گزارش تصویری این پایش در بخش های خبری ساعت 12, 20 و 23 شبکه استانی سیما پخش خواهد شد.

  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۵/۷ ۰۸:۲۶

با تقدیر از اقدام خوب شهرداری آچاچی و با امید استمرار چنین حرکتی.🌹
جای تاسف دارد که چنین گنجینه هایی بسیار تاریخی نظیر پل دختر و 23 پل واقع در مسیر راه آهن در میانه داریم و این چنین بدون گردشگر مانده!
به والله همین آثار تاریخی اگر در نقاطی مثل اصفهان و شیراز بود سریعا به بهترین شکل ممکن محوطه سازی نموده و با اخذ بلیط!! اجازه بازدید از آنها را به مردم می دادند.
به میانه متاسفانه از این لحاظ نیز ظلم بزرگی شده است.

۹۸/۵/۶ ۱۴:۵۲

با سلام و ارزوی موفقیت به نظر من شهرداری اچاچی نسبت به سالهای قبل خیلی فعال است و بنده تقریبا روزهای تعطیل از جا گذر میکنم قابل مشاهده است و دوم اینکه این کار شهرداری به آرزوی چندین ساله بنده جامه عمل پوشاند چون دولت و نهادهای دولتی ما دقیقا ضد طبیعت وفرهنگ هستند و این کار شهردار ی اچاچی یک شوک ناگهانی را به بنده وارد کرد ورکورد شکست تبریک به شهرداری اچاچی

۹۸/۵/۶ ۱۱:۴۸

شعرداری آچاچی در این مدت اندک از تأسیسش ثابت کرده که همواره فعال بوده و در انجتام کلیه امور پیشقدم است . بنده به شخصه بین تمامی شهرداری های شهرستان ، رتبه 1 را به شهرداری آچاچی ارائه می دهم .

اخبار روز