کد خبر: ۱۳۷۵۶۸
۱۲۴۲ بازدید
۴۹ دیدگاه (۴۷ تایید شده)

آیا میانه ای‌های در کابینه احتمالی دکتر پزشکیان جای دارند؟

۱۴۰۳/۴/۱۸
۱۷:۰۶

با پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری ایران، حالا گمانه‌زنی‌ها در خصوص کابینه احتمالی او آغاز شده و بسیاری منتظرند تا با وزرای دولت چهاردهم آشنا شوند.

دراین میان با توجه به انتصاب  سردار مولوی میانه ای اصیل وهمیشه در صحنه؛ از همرزمان مهدی باکری سردار بی بدیل آذریایجان در جبهه‌های حق علیه باطل بعنوان ریاست ستاد مردمی دکتر پزشکیان ؛که بارها در صدا و سیما از زبان خود ریاست جمهوری منتخب جاری گردید.

و همچنین آرای بالای 80درصدی مردم انقلابی و فهیم میانه به ریاست جمهوری منتحب ایران عزیز در دولت چهاردهم که بزرگترین پیام برای ایشان بود.انتظارمیرود میانه ایهای که بارها و بارها در صحنه‌های مختلف پا به عرصه گذاشته اند نیز جزوه حواریون مجمع دکتر پزشکیان در کابینه دولت چهاردهم باشند.

دراین میان غیبت مهندس هاشمی یار دیرین جبهه اصلاح طلبان و از اعضای قدیمی حزب کارگزاران که همیشه یار دولت دوازدهم بود و با کابینه آن دولت همراهی می‌کردند؛ با توجه به حمایت حداکثر اعضای آن دولت از منتحب مردم؛ شبه برانگیز بود و ابهام آور؛در حدی که هیچ نوای از حمایت ایشان به گوش مردم میانه نرسید ؟!!!!!!!!

حالا با وجود حضور سردار مولوی درخط مقدم همفکران آقای دکتر پزشکیان ریاست جمهوری ایران  در دولت چهاردهم آیا میانه ای از کابینه این دولت سهمی به غنیمت خواهند برد یا نه ؟

میانه ایهای درخشانی که هر جا اعتمادی به آنها شده جوابی در خور داده و آبرو داری کرده اند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۴/۲۴ ۱۷:۴۰

با این کلمات قصاری که در مورد هاشمی فرمودید چه نفعی برای میانه و میانه ایها داشت ؟ مجوزهای دانشگاه آزاد،، فولاد،،،گاز و قطار میانه را بنده خودم در مجلس  شاهد بودم مرحوم آقای حججی گرفت چون آخرهای دوره نمایندگی آن مرحوم بود آقایون مدعی شدند ما این کارها را کردیم که دروغی بیش نبود.

۰۳/۴/۲۳ ۱۶:۵۱

انگار خبر ها حاکی از اینه که مهندس هاشمی اولین میانه ای هست که سمت میگیره 

۰۳/۴/۲۲ ۰۷:۵۲

آخه جولاب . واقعا فرد (اسکیکی) هستی که اسم یکی از نخبگان و نام آوران و شخص دوم مملکت را به مسخره میگیری . زهی بی کفایتی .

۰۳/۴/۲۲ ۰۷:۴۵

اگر برق خونه شما امروز یا دیروز چهار ساعت رفت برو پاچه کارگزاران دولت سیزدهم را بگیر چون فعلا آنها در مصدر کارند و کشور را اداره میکنند .

۰۳/۴/۲۲ ۰۷:۳۶

بابا خودمان را به سخره نگیریم بس کنید این لیست دادنها را ، کلاه تان را قاضی کنید ببینید این افرادی که نام بردید آیا صلاحیت سرایداری آن وزارتخانه ها را دارند !!!؟؟؟ چرا آبرو ریزی میکنید . تفکر و تعقل هم خوب چیزیه.

۰۳/۴/۲۲ ۰۷:۲۹

اخه آدم بی انصاف اولا قطعی برق میانه چه ربطی به دولت دارد دوما اگر ربطش هم بدهید با ید از دولت سیزدهم انتقاد کنید چون فعلا که کشور را دولت سیزدهم اداره میکند و ربطی به رییس جمهور منتخب ندارد . التماس تفکر و انصاف و وجدان .

۰۳/۴/۲۱ ۲۲:۴۱

مهندس نائبی . اسم مهندس هاشمی را آوردی چی میشد ایشان هم یک پیام حمایت از دکتر پزشکیان می داد ؟

۰۳/۴/۲۱ ۱۰:۰۰

میانه ای پتانسیل بالایی دارند و می شود در مقامات کشوری از انها استفاده کرد.
از شورای شهر میانه که خالق طرح های ماندگاری مانند میدان نماز .جدول گزاری و برداری انتها سراسیاب و کوچکتر کردن جوب های اب
از این عزیزان حتما باید در هیئت دولت استفاده شود.

۰۳/۴/۲۱ ۰۹:۱۱

سلام استاد جناب اقای نایبی عزیز کج نشستم و راست فکر میکنم یادم نمی رود هفت سال در طول هفت سال چندین بار به خاطر تحصیل فرزندم مجبور بودم ایشان را از سرچم بیارم طوری بود که صیح بایستی ساعت 6 اونجا باشم یا شب ساعت 11 شب بایستی جهت بدرقه ایشان در سرچم باشم یادم نمیرود که چندین بار در اون جاده خطرناک رفت و امد کردم و مواجه با خطراتی شدم فقط میگویم مهندس هاشمی هر کجاهستی وووووووووو خدا حفظت کنه و و نگو به اتوبان انتن میزنم

۰۳/۴/۲۱ ۰۰:۲۷

اگر از مقامات میانه ای بشه یه پاتک به میانه میزنه یه اختلاصی فروش فولادی پمپ بنزینی چیزی چون اینا فقط تو خونه خروسن جای دیگه عددی نیستن

۰۳/۴/۲۰ ۲۳:۲۵

ترختورچی قارداش که کارمند خوبی هم هستید، همین زخم زبان هاست که میانه ایها را فراری داده. اگر کج بنشینید و راست فکر کنید و تاریخ را ورق بزنید خواهید دید که در 100 سال اخیر هیچ میانه ای به اندازه مهندس هاشمی پیش و بعد از نمایندگی، رزومه نداشته است. حتی در 20 سال حضور در مجلس نیز بسیار استثنائی است که یک نماینده همزمان هم رئیس کمیسیون بوده و هم جزو هئیت رئیسه مجلس باشد. کدام یک از نمایندگان شما بعد از نمایندگی یک جایگاه در حد فرمانداری داشته اند؟ اما ایشان بعد از نمایندگی استاندار پایتخت شد. در دولت بعدی قائم مقام وزیر کشور شد. آن روزی که قانون عدم بکارگیری بازنشستگان تصویب شد (که هرگز هم به درستی اجرا نشد)، همان روز استاندار زنجان را در زنجان معارفه کرده بود و از همان نقطه اعلام کرد من با این قانون از خدمت همه مرخص می شوم.

اگر میانه ایها اتفاق داشته باشند و این نیش زدن ها را کنار بگذارند، از رابطه نزدیک ایشان با دکتر پزشکیان بهره می برند و برای میانه کمک می گیرند.

مطمئن باشید ایشان یکی از افراد کلیدی اتاق فکر دکتر پزشکیان هستند.

اطرافیان نامزدهای رقیب نمی توانند چیزی از شخصیت این میانه ای پرافتخار کم کنند. خود میانه ایها همواره به ایشان اعتماد کرده و تا روزی که نامزد شد، رأی دادند. کافیست به نامزد خود که بعداً نماینده شد نگاه کنند که بعد از نمایندگی، در حسرت فرمانداری چاراویماق بودند و هیچ پستی نتوانستند بگیرند.

۰۳/۴/۲۰ ۲۳:۰۱

اوتورای. بیلمیر کی یازیغ

۰۳/۴/۲۰ ۲۲:۵۹

بخدا من به عقل شما شک ندارم. اگر منظورت از مردم توهستی که من حرفی ندارم ولی اگر منظورت عموم مردم هستند همین مردم بیش از هشتاد درصد به پزشکیان رای دادند اینکه میگویی اعتماد مردم را از دست دادی در جوابیه ام بگو کدام مردم. ویک تقاضای دیگر لطفا ازدواج نکن تا نسبت من......بشه

۰۳/۴/۲۰ ۲۰:۰۵

اوغلان اوینده خبر یوخ،،قیز اوینده طوی دی،،
اغانین گوزی قودوغونان دانادا
اربابین گوزی سهیلنان،سونادا

۰۳/۴/۲۰ ۱۹:۳۶

محمد علی مددی: وزیر نفت
بهلول حسینی: وزیر امور خارجه
شیویاری: وزیر بهداشت
محمدرضا حاجی اصغری: وزیر جهادکشاورزی

۰۳/۴/۲۰ ۱۸:۳۵

سلام، من ادعا نمی کنم کار آقای روحانی خوب بوده یانه.
ولی رئیس جمهور یک کشور وقتی برای افتتاح طرح‌های کم اهمیت و یا رفع مشکلات مردم به شهرها و استان‌های مختلف سفر میکنه، به این معنی است که مسئول مورد اعتماد و کاردان (استاندار ، فرماندار و ...) در شهرهای مختلف نگماشته و خودش مجبوره به همه جا سربزنه ، توی این عصر ارتباطات و اینترنت و ... نیازی به سفرهای غیرضروری نیست . و درنهایت این چنین اتفاقات ناگوار رخ میده.

۰۳/۴/۲۰ ۱۴:۵۶

قصد شوخی یا سرکار گذاشتن نداشتم فقط در حد پیشنهاد بود و اینکه نیروهای بالقوه فراوانی حتی برای اداره کشور داریم باز هم از محضر همشهریان پوزش می طلبم

۰۳/۴/۲۰ ۱۲:۰۰

سلام وقتی اسمی از مهندس هاشمی میاد عبارت معروفش که میفرمودند که از میانه تا اتوبان انتن میزنم یادم میاد و نمی دونم چرا بعد این جمله و شنیدن نامش حالت تهوع میگیرم و ووووووو

۰۳/۴/۲۰ ۰۹:۴۱

با تشکر از اظهار نظر برادر عزیزم مهندس نائبی عزیز که واقعا ایشان نیز از مدیران شایسته و اصلح این مرز و بوم هستند 

حقیقتا وجود سردار مولوی بزرگوار این ایده را در ذهنم کاشت که حضور با برکت او باعث میشود دکتر پزشکیان بزرگوار نظر و نگرشی خاص به میانه داشته باشند 

جسارت مزاح یا چیز دیگری مد نظر حقیر نبوده و نیست 

من زمانی که دانشگاه تبریز مقطع ارشد حضور داشتم در یک یادواره شهدا با دکتر پزشکیان آشنا شدم و ارادت ویژه به ایشان داشته و دارم 

۰۳/۴/۲۰ ۰۹:۳۶

هاشمی فقط اسمی از میانه بودن دارد و کلی بابت راه شهرستان به میانه ضربه زده است خوب بود که در زمان انتخابات از دکتر پزشکبان حمایت نکرد و ماهم دوست نداریم ایشان پستی داشته باشند. چهره های جدید در بالا قید شده بهترین ها هستند و به درد میانه ای ها می خورند تا هاشمی

۰۳/۴/۲۰ ۰۸:۰۹

آخه مرد حسابی مگه دولت جدید سر کار امده که ازش انتقاد میکنی

۰۳/۴/۲۰ ۰۴:۵۷

. چند روز پیش نیم ساعت برق رفت با گوش خودم شنیدم که یکی از همشهریان می گفت این هم از پزشکیان نمی تونه برق شهر رو تامین کنه ! اینجا هم این شهروند عزیز تقصیر رفتن برق را به گردن آقای مزشکیان انداخته. من خودم به پزشکیان رای ندادم ولی این از انصاف بدوره که هنوز ایشان مسئولیت اداره کشور را به عهده نگرفته اند این حرفها را بزنیم و تعجب دیگر این که افرادی با این گونه نگرش ها می آیند و برای شخص رئیس جمهور کابینه هم تجویز می کنند . راستش نظرات نوشته شده در این پست باعث شد کمی بخندیم .

۰۳/۴/۱۹ ۱۸:۴۱

هاشمی که فولاد در چرخ فروش شبانه گذاشته بود وفروختندو برگشت خورد در حالی که فولاد نیابور فاز های متعدد خود را تکمیل کرده است ایشان فقط بدرد جلو مهمان خوبدرامدن میخورد وتهران را خوب میشناخت و فارسی خوب حرف میزد که 20سال میانه را فرز کردبه مقاماتش رسید و ارضا شد بدرد وزارت های سخت ایندوره نمیخورد.

۰۳/۴/۱۹ ۱۷:۴۶

آقای صدای اصلاحات ، تو که تمام قد پشت پزشکیان ایستادی و ابروت رو برای اینا خرج کردی و ذات خودت رو عیان کردی و اعتماد مردم رو از دست دادی
امیدوارم منتخبت مثل زمان روحانی یجوری کاری نکنن که مورد لعن مردم واقع بشی . هر چند بعید میدونم .
هنوز نیومده بعد انتخابات هر چند روز برق ها قطع میشه

۰۳/۴/۱۹ ۱۷:۱۱

غضنفر و ذوقعلی و ربعلی و عشقعلی و ذولفعلی و کور اوغلی و کچل حمزه را از قلم انداخته آید. فردا شاکی و گله مند میشوند . بابا بس کنید یعنی چه هر کسی برای خود لیستی تهیه کرده !!!! والا بخدا مضحک و مسخره است .

۰۳/۴/۱۹ ۱۷:۰۱

فایقی
چندین بار در مسند کار بوده برای نمونه یک مورد خدمتی که به میانه و میانه ای کرده ذکر کنید . فقط با آن گویش و لهجه زشت اش مایع آبرو ریزی است

۰۳/۴/۱۹ ۱۶:۵۵

میانه ایها عرضه اداره یه روستای کوچک مثل میانه رو ندارن چه برسه به کشور .
البته برای اصلاحاتچی ها اداره کشور چندان سخت نیست مثل روحانی، که موقع سیل و زلزله از اتاقش وضع رو کنترل می‌کرد. تا ساعت ۸صبح می‌خوابیداز تهران به اصفهان برا خودش تشک می‌برد بدخواب نشه کم مونده بود زخم بستر بگیره .هچ کس رئیسی اولماز

۰۳/۴/۱۹ ۱۶:۴۶

آقای صدای اصلاحات
شما که از پیروزی زرشکیان توی ....جشن گرفتی چرا از قطعی برق تو این چند روز چیزی نمیگی ، امروز برق منطقه ما ۴۰ : ۱ رفت. دوباره برگشتیم به دوران ذلت خاموشی برق و بهانه ها.

۰۳/۴/۱۹ ۱۶:۲۸

باسلام

اظهار نظر برخی همشهریان در چینش کابینه و هیئت دولت بسیار عجیب است و گویا مزاح می کنند. لااقل 100 منطقه مثل میانه وجود دارد. میانه در 100 سال اخیر وزیر نداشته است چطور در این دولت جدید انتظار دارید به یکباره 6-5 وزیر داشته باشد؟

سطح مطالب با این نظرات کاسته می شود.

در متن اصلی خبر نیز خواننده را به این کامنتها سوق می دهد که مزاح کنند.

بنده که با هسته اصلی ستادهای مردمی و مرکزی و تبلیغات و ... کار می کردم، می بینم که برخی اسامی بی دلیل بزرگنمایی شده اند و نه نقشی در این پیروزی داشتند و نه جایگاهی در تفکرات اصلاح طلبی دارند. برعکس برخی افراد مانند مهندس هاشمی که شخصاً با خود دکتر پزشکیان بصورت حضوری دیدار می کرد، در این متن نوشته شده که خبری از وی نیست.

وقتی درباره شخصیتهای ملی میانه صحبت میکنیم شناخت بسیار زیاد و نزدیکی از آنها باید داشته باشیم. از میان میانه ایهای منصبدار، تا جایی که حضور ذهن دارم تنها آقای فیاض شجاعی دادستان سابق دیوان محاسبات و معاون کنونی بانک شهر علناً بارها به ستاد تشریف آورده و یک سخنرانی بسیار صریح خصوصاً درباره کرسنت داشتند. 

۰۳/۴/۱۹ ۱۵:۳۲

ما میانه ای ها ظاهرا دچار خود شیفتگی و یا خود بزرگ بینی شده ایم .انگار تصور می کنیم اگر سکان اداره کشور به دست اهالی متخصص میانه داده شود انوقت کشور از این معضلات نجات پیدا می کند.روانشناسی می گفت اگر شخصی نتواند اتاق خود را مرتب کند قدرت اداره خانواده را نخواهد داشت. بیایید از شهرمان شروع کنیم . اگر برای 4 سال توانستیم شهری با حداقل شرایط استاندارد ایجاد کنیم انوقت ابتدا سکان اداره بخشی از استانها به ما و سپس بخشی از اداره کشور نیز به ما میانه ای سپرده خواهد شد.

۰۳/۴/۱۹ ۱۴:۴۶

برای میانه شورای اداری تعیین میکنی یا هیات وزیران برای کشور؟

۰۳/۴/۱۹ ۱۲:۱۹

دیگه خرش از پل گذشت . میانه ای تُن اش چند؟ جوجه رو اول پاییز میشماریم😀

۰۳/۴/۱۹ ۰۹:۳۷

برای وزارت راه و شهرسازی مهندس سردار مولوی خوبه برای سرپرستی نهاد ریاست جمهوری هم سردار مولوی خوبه برای رئیس بنیاد شهید و ایثارگران که معاون رئیس جمهور محسوب میشه هم حاج مصطفی مولوی خوبه در واقع جایگزین قاضی زاده هاشمی.
هاشمی ، جمشید قنبری ، فایقی ، کیافر ، احد باقرزاده ، خسرو مختاری ، مهدی اسماعیلی ، احمدی میانجی ، اشراقی ، حاج اصغری ، صادق نایبی ، رضا ملکی ، سعید محمدحسینی ، حافظ شورچی ، رحیم میدانی ، چاووشی ، فیاض شجاعی ، مریم عبداللهی ، حسنعلی قنبری ، سعید سیدصدری ، اکبر هاشمی ، حسن بابایی ، فاطمه بابایی ، طاهر سقط فروش ، سالار آقاخانی ، ساقی ، حسینی ، یوسف بهتری ، مهران احدی ، نورالدین فایقی ، رحیمی ، محمدی ، نصیری ، سلیمانی ، شقاقی ، قره داغی ، جعفری و ...... ظرفیت میانه ایها در تهران است.

۰۳/۴/۱۹ ۰۹:۲۱

اون آخریش رو حذف کن

۰۳/۴/۱۹ ۰۹:۰۷

کار مثبت ایشان برای میانه نام ببریدحداقل یک مورد

۰۳/۴/۱۹ ۰۸:۱۷

واقعا مسخره است .

۰۳/۴/۱۹ ۰۶:۲۳

سهم خواهی اصلاح طالبان شروع شد خدا به داد مردم وملت برسد
به کجا چنین شتابان

۰۳/۴/۱۹ ۰۶:۰۵

سلام آیا وقت ان نرسیده که پیران اندکی بیاسایند و جای خویش را به جوانان دهند. عدم قبول سمت از طرف ظریف و عبدالعلی زاده ستودنی است .

۰۳/۴/۱۹ ۰۱:۱۰

با سلام و درود فراوان به محضر همشهریان محترم

یکی از نتایج دموکراسی یعنی مرگ سقراط
و سقراط چه زیبا با عدم پذیرش پیشنهاد شاگردانش جهت فرار از رندان، روی نازیبای دموکراسی را به بلندای تاریخ نشان داد.

همیشه از دل دموکراسی آن چیزی که به نفع همگان است خارج نخواهد شد. بلکه دموکراسی در بسیاری از مواقع، ابزاری در دستان صاحبان قدرت و کسانی که توانایی شکل دادن به افکار عمومی برای مشروعیت بخشیدن به قدرت تصمیم گیری خودشان هستند، خواهد بود.

هیچگاه توانایی یک متخصص منصف، دلسوز و معتقد به منافع عمومی جامعه، با یک شهروند عادی در تحلیل و تفسیر شرایط جامعه یکسان نخواهد بود.

در کارزارهای انتخاباتی برآمده از جامعه هایی که داعیه دموکراسی دارند، ‌معدود متخصصین دلسوز، قافیه را به کثرت آراء شهروندان عادی که تحت تاثیر القائات گروه‌های متمرکز و کانون های قدرت قراردارند، خواهد باخت.
بنابراین، خروجی دموکراسی همیشه خوب نخواهد بود.

هر چند کشور ما بعد از هزاران سال حکومت خانوادگی، موروثی و فردی اینک در ابتدای راه جمهوری و دموکراسی است و تبدیل ساختار فکری و پارادایم های مسلط بر فرهنگ یک جامعه با جمعیتی که در ۵۰ سال گذشته زندگی اکثریت آنها از روستانشینی به شهرنشینی تغییر شکل یافته است و از پارادایم تولید مصارف داخلی خود در روستا به پارادایم مصرفی در جامعه شهرنشین علاقمند به سرمایه داری تغییر کرده است و در کنار این تغییر پارادایم، نداشتن تخصص مدیریت کلان علمی در میان سکان داران جامعه برآمده از میان همین اجتماع نوظهور، هزینه های بسیار زیادی بر کشور تحمیل کرده است.

اینک که دموکراسی روی خوش و زیبایش را به ما نشان داده و خروجی آن نیز در نظر عموم مردم خوب بوده است، انشاالله جناب آقای دکتر پزشکیان هم در به کارگیری مدیران حکمرانی خود ( مدیران ارشد، مدیران میانی و مدیران اجرایی ) برای حاکمیت، نهایت دقت را داشته و از دو قطبی خودی و غیر خودی، و دیگر مواردی که در دوره های قبل مرسوم بوده و تبدیل به رویه گردیده است، دوری جسته و فقط با توجه به تخصص علمی و تجربه موفق در حوزه کاری ( نه صرفا اخذ مدارک دانشگاهی ) اقدام به انتصاب نمایند تا اینکه نه تنها هزینه ای به ملت تحمیل نشود بلکه باعث ارزش افزوده قابل ملاحظه و خروجی قابل قبولی نیز برای کشور و ملت باشند.

حال چنانچه در میان مدیران انتخابی واجد شرایط فوق الذکر ، از همشهریان ما نیز قرار گیرند، موجب مسرت و خوشحالی دیگر همشهریان محترم و بنده نیز خواهد شد.

۰۳/۴/۱۹ ۰۰:۲۲

😂😂😂😂😂😂😂👌

۰۳/۴/۱۸ ۲۳:۳۴

ایشان هم فرد بد دهنی هستند

۰۳/۴/۱۸ ۲۳:۳۱

محض رضای خدا هیچکدام از این اشخاص بدرد پست های که بر شمردید نمی خورند
وزارت مرد کار کشته میخواهد .

۰۳/۴/۱۸ ۲۳:۱۹

تو رو به خدا رحم کنید تمام کابینه با لیستی که شما تنظیم فرمودید پر شد ما میانه ها رویا زیاد میبینیم کاری نمی کنیم ولی دوست داریم بی زحمت شهر پیشرفت کند این هم رویایی از برادر گرامی مان

۰۳/۴/۱۸ ۲۳:۰۴

داداش صنعتی و سنتی رو باهم نزن

۰۳/۴/۱۸ ۲۲:۵۹

بقیه آذربایجان و کشور چی؟

آقای ها.. و اس.. برای دکتر پزشکیان چکار کردن؟

۰۳/۴/۱۸ ۱۷:۴۹

پیشنهاد بنده :
سردار مولوی وزیر دفاع
یوسف کرمی یا فائقی وزیر ورزش و جوانان
کیافر یا غفارزاده وزیر نیرو
شجاعی رئیس سازمان برنامه و بودجه
هاشمی وزیر کشور
قنبری رئیس سازمان هواپیمایی
خانم عبدالهی معاون امور زنان
حسینی وزیر راه و شهرسازی
اسماعیلی وزیر آموزش و پرورش

۰۳/۴/۱۸ ۱۷:۲۷

انشالله اقای دکتر هاشمی بعنوان وزیر بهداشت هم تخصص وهم مدیر ومدبر

اخبار روز