کد خبر: ۳۴۵۵۴
۲۱۹۲ بازدید
۹۰ دیدگاه

تلنگر:

آقای نماینده کجا تشریف دارید؟

۱۳۹۳/۱۱/۱۷
۱۳:۱۲

                                                    بسمه تعالی

 

وقتی قلم به نگاشتن این مطلب برآوردم نخواسته این مطلب بر ذهنم پوتک وار کوبیده شد و تراوت قلم تقدس یافت بنام دوست پس سخن اینگونه آغاز می کنم:

 

((ممکن است این سوال برای ما مطرح شود که : "در دوران غیبت ما چگونه از امام بهره می بریم ؟ "

در همین آغاز پاسخ این سوال را در چگونگی بهره وری از امام در دوران غیبت از کلام خود آن حضرت بخوانید که می فرمایند :

 " اما نحوه بهره بردن از من در دوران پنهانیم (غیبت ) همانند بهره وری از خورشید در هنگامی است که ابرها آن را از دیدگان می پوشاند. "

(غیبت شیخ طوسی ص ۱۷۷)

لازم است که همین جا یادآور شویم که پیامبر اکرم  (صلی الله علیه و اله و سلم ) نیز سالیانی پیش در پاسخ به صحابی با وفای خویش جابر بن عند الله انصاری درباره چگونگی بهره گیری از آن حضرت در دوران غیبت می فرمایند: 

 " سوگند به آن کس که مرا به رسالت برگزید ، مردم از او سود برده و به نور ولایتش در دوران غیبت روشن می شوند آن چنان که از خورشید پنهان در پشت ابر بهره می برند . "))

کلام بنام ارباب تبرک شد و بیان در جمعه فراقش بنامش مزین شد .

حال به اصل محتوا می پردازم :

از مدتهای مدیدی که در عالم رسانه به صورت حرفه ای حضور یافتم با عنایت ویژه دوستان در بیشتر جلسات اداری و رسمی و تعیین کننده شهر حضوریافتم و همیشه مسئله ای خاطرم را می آزرد که دیدم سکوت بر آن خروج از عدالت و حمایت از حامیان جرگه غافلان که عادت بر حمایت از حامیان مالی و منصبی خود دارند است . پس می نگارم ادای دین گردد و  بار سنگین تکلیف به دوش نکشم.

در مقابل حضور یکی از نمایندگان در 99درصد جوامع مردم محور که بارها توسط بعضی چهره ها حرکتی معدوم شده و غلط بود که نظر حقیر مخالف این رای بوده؛((البته لازم به توضیح است که در تصمیمات اساسی وتعیین کننده حضور الزامی است و ادراک نماینده در اهم و موهوم بودن مسئله باید در حد یک نماینده باشد حال اگر نماینده ای در تشخیص آن مشکل دارد حقیر تقصیر را  گردن انتخاب کنندگان می نهم نه آن نماینده واعتقاد دارم نمایندگان شهرم در تشخیص این مسئله اعلمیت دارند))؛ و علت عقب ماندگی دیرین میانه را همین شکاف بین نماینده و مردم دیده ام و نماینده هیچگاه سوای مردم نیست در سنوات گذشته نیز عواقب انفصال نماینده از مردم و اتصال آن به دولتمردان را شاهد بودیم که به بیان جزئیات در آینده خواهم پرداخت.

حال در کنار حضور پررنگ نماینده میانه دکترمددی در تمامی حرکاتهای مردم محور و مسئول محور اهم از جلسات اداری تا کوچکترین افتتاح ها و حتی دعای ندبه صداو سیمای و... حتی به شرط غیبت از اساسی ترین جلسات مجلس.

حال نایاب شدن مهندس حسینی که خود را به ریز سنج بودن در مسائل و نکته سنجی شهره میداند جالب توجه است:

حال به دو مورد از این غیبت های اساسی اشاره کرده و بقیه را تکلیف به اذهان میکنم((تا ... مورد مستندا دارم)):

اولین مورد :که همچون سوالی بی پاسخ الان هم خاطر مرا می آزارد غیبت از جلسه سرمایه گذاران در حسینیه میانه ایهای مقیم پایتخت بود که از خرد و کلان همه حضور داشتند و هیچ عذر مواجهی برای غیبت در این جلسه حتی در پرسش از نزدیکان ایشان نیافتم

اینگونه بپرسم من یک سرمایه گذار؛ وقتی می بینم نماینده یک شهر به 1001 علت در جلسه ای که برای شهرش حکم مرگ و زندگی دارد حضور نیافته آنقدر امنیت کاری احساس میکنم که برای سرمایه گذاری آن شهر را انتخاب کنم؟ عزیزبزرگوار مگر شعار اساسی تمام مسئولین امر شهرستان مبارزه با رتبه اول بیکاری میانه در استان نیست؟

وخیلی سوال های دیگر ازجمله علت غیبت چیست ؟اختلاف ؟ نفاق؟ بی حرمتی به سرمایه گذارو......

البته انشالله اینگونه نبوده و سرمایه گذاران اینگونه فکر نکرده بودند.

                                                    ........................................

مورد دوم یادواره اخیر شهدای زینبیه و ثارالله شهرستان با حضور بیشتر مسئولین لشگری و کشوری :

دوستان این شهدا بیشترین و مهمترین سرمایه این شهرستان هستن به گونه ای که من بارها شاهد بوده ام حتی خود مهندس حسینی در اکثر نامه هایش اشاره به وجود این عزیزان داشته و وجود اینان را سرمایه مهم در این شهرستان میداند حال آنکه این نمک خوردن و شکستن نمکدان نیست ؟

 

در یادواره ای که سالی یکبار وقت چند ساعت شماررا تبرک میکند چرا حضور ندارید؟

آیا از بعد مسئولیتی که خارج شویم بر زمه شما حمایت و پاسداشت این عزیزان تکلیف نیست ؟

به صراحت اعلام میکنم حکم نماینده گی شما وقتی اعتبار دارد که حامی خون این عزیزان و پاسبان حریم اینان باشید مگر غیر اینست؟

مگر بودجه 105میلیون تومانی که مقرر گردیده برای این عزیزان اخذ گردد در راس امور کاریتان نباید باشد؟

پس این غیبت مفهومش چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سخن کوتاه کرده از ادامه باز میمانم مگر به شرط نیاز سایر موارد نیز ذکر میگردد.

                                                                                      

                                                                                                           من الله توفیق

                                                                                                        امید دارم نقد پذیر باشید

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۱۳ ۰۰:۲۵
سلام اقای حسینی از بیمه های کار گران فصلی که با مدارک فنی از دفتر شمابه سازمان بیمه معرفی شده اند چه خانم ها چه اقایان چه خبر ؟
۹۳/۱۲/۱۷ ۰۰:۵۸
نماینده که نباید تو هر جمعی حاضر باشه. سرمایدارا اگه قراره کاری کنند ربطی بهحضور نماینده نداره
۹۳/۱۱/۲۷ ۱۸:۲۹
باسلام حضور دکتر در تمامی مجالس ، حاکی از داشتن روابط عمومی قوی و خستگی ناپذیر بودن ایشان و احساس دردو لمس کردن مشکلات مردم از نزدیک و دلسوزی ایشان هست و الا دکنر میتونست مانند بعضی نماینده هرچند ماه یکبار حضور داشته و بقیه به دنبال کارهای شخصی خود و این را هم خدمت تون عرض کنم که نه با آقای مددی نسبتی دارم و نه از هوادارانش هستم این شناخت بنده هست که بعنوان شهروند عرض میکنم
۹۳/۱۱/۲۷ ۱۸:۱۸
جناب آقای مشایخی باسلام ، حتما مجلس شورای اسلامی ،در مورد نمایندگان و حضور وغیابشان ضوابطی دارد. کسی که 30 سال دبیر بوده و چندین سال هم شورای شهر ، مگه امکان دارد پایبند اصول و مقررات مجلس نباشد از جلسات غیبت کند در حالیکه تلاش های فراوان کرده تا نماینده مجلس بشه و در خدمت مردم شهر باشه چون دکتر مددی بزرک شده میانه هست دلش میخواهد اوقات فراغت در میان مردم شریف شهر اش باشد . ما نماینده را باتوجه به شناختی که داریم انتحاب می کنیم و راهی مجلس میشه. شاید نمایندگان دوره های گذشته بیشتر از دکتر مددی غیبت داشته اند چون ساکن و اهل میانه نبوده اند و به میانه نمی آمده اند و مورد بازخواست مردم هم قرار نمی گرفتند
۹۳/۱۱/۲۶ ۲۳:۳۷
نماینده اصلیترین وظیفه اش قانون گذاری در مجلس شورای اسلامیه نه حضور در مجالس مختلف حوزه انتخابیه اش .اینهمه هزینه برای هر ثانیه حضور نماینده ها در مجلس از جیب ملت میره انتظار داریم نماینده هادر مجلس حضور داشته وبه تصمیمات کلی کشوری رسیدگی کنند
۹۳/۱۱/۲۲ ۲۱:۳۰
من به عنوان یک شهروند میانه ای جوان نسل سوم انقلاب ( همان نسل سوخته ی خودمون )هستم و خارج از باند بازی های دکتر مددی و مهندس حسینی هستم، اما در مقابل بی هیچ کدام از نمایندگان نمی توانم سکوت کنم. یادمان نرود مولایمان علی ( ع ) آتش در دستان برادرش گذاشت و به ما آموخت به خاطر موقعیت شخصی عدالت و حق را با کل دنیا عوض نکنیم.
۹۳/۱۱/۲۲ ۲۱:۲۱
دوستان خیلی جالبه،،، طرفداران مهندس حسینی در این سایت، به هر شکلی که توانسته اند به دکتر مددی تاخته اند و هر نوع بی ادبی سیاسی که از دستشان برمی آمد دریغ نکرده اند آما در مقابل کوچکترین انتقادی از مهندس حسینی عکس العمل نشان می دهند!!!! آفرین بر شما طرفداران مهدس حسینی عزیز!!!
۹۳/۱۱/۲۱ ۰۰:۳۷
[quote name="بولوت"] مناظره باشما وقت تلف کردن است چون شهامت و شجاعت درج پاسخهای اساسی را ندارید.شایدهم پاسخ بنده بقدری دقیق بوده که به گیجگاهتان اصابت کرده و دچار کما شده اید!
۹۳/۱۱/۲۱ ۰۰:۲۴
[quote name="فعال ستاد حسینی با این پاسخی که دادی مطمئنم تو از عناصر فعال ستاد مهندس حسینی نبوده ای و نیستی! و این عنوان،هویت واقعی ندارد وفقط نقش بازی میکنی تا نتیجه ی دلخواهت را به خوانندگان القاء کنی! زیرا: اولا: دوست و دشمن ویا بهتر بگویم موافقان و مخالفان مهندس حسینی همگی بر این نکته اذعان دارند که او حتی در بدترین شرایط ممکن هم وعده دروغ به کسی نمیدهد. فلذا ادعای تو قطعا نادرست است. یعنی در حقیقت تو ویا کسی با این مشخصات اصلا وجود ندارد! ثانیا:با واکنش خاصی که به موضوع فرمانداری ویژه نشان دادی،با قاطعیت قسم میخورم که حداقل در طی هشت سال اخیر،حتی یک لحظه هم در ستاد مهندس حسینی حضور نداشته ای! و دست آخر اینکه تو فعال ستاد کسی هستی که اکنون زیر خروارها وعده ووعید درحال تقلا کردن میباشد!!
۹۳/۱۱/۲۰ ۲۲:۳۳
[quote name="بولوت"] خطای شماره 1 [/quote] شما که از نزدیکان آقای مددی هستی وکار و بارت هم خوب است! اگر مثل اردک بخواهی زیرآبی بروی، میزان حقوق و درآمدت را در همین سایت مستند اعلام میکنم.
۹۳/۱۱/۲۰ ۲۲:۳۰
و اما جواب دوست عزیزم رزمنده دفاع مقدس: دروغ و وعده و وعید بماند که نگویم بهتر است. اما در مورد جریان شهدا دوست عزیز جریان خواص که آخرین در فتنه 88 صورت گرفت مثالی جامع و شاخص بر این جریان است که دوری از آثار و اهداف حقیقی انقلاب و اسلام ولو در حد یک غیبت کوتاه میتواند دشمنان را شاد و انسان رااز مسیر مستقیم و الهی منحرف کندو در مسیر دشمن قرار دهد. در یکی از مجلات آمریکای در مورد ایران میخواندم که نوشته بود بسیاری از نمایندگان ایران حرفهای خود را با نام امام و شهدا شروع نمی کنند و این نشانه ضعیف شدن اعتقاد در مسئولین امر است پس در مقابل این دشمن ریز سنج باید فوق العاده عالم بود.
۹۳/۱۱/۲۰ ۱۷:۳۰
این دکتر مددی فقط به همین بسنده نکرده ودر تمام مراسمات تحریم وعروسیها بامردم گریه وشادی کرده .اخه ازاولشم همینارو بلد بود.فکر میکنم قبل اینکه کسی بمیره ستاد قوی دکترباخبرمیشه ویاقبل اینکه کسی مراسم عروسیبگیره باستاد دکتر هماهنگ میشه .خدا این نمایندرو ازمانگیره حداقل به ماهاامید میده
۹۳/۱۱/۲۰ ۱۲:۲۷
[quote name="امین کریم پور"] خطای شماره 1 [/quote] سلام و آرزوی حرمت اشخاص هم برای جنابعالی و هم برای خودم وهم برای کسانی که قصد دارند در فضای مجازی محترمانه ومودبانه در نقد و یا تایید نماینده و یا هر مسئول دیگری قلمفرسایی کنند . جناب کریم پور عزیز نمیدانم شما از خصوصیات اخلاقی و رفتار و کردار و منش مهندس حسینی اطلاع دارید یا ندارید از صداقت و کاردانی ایشان اطلاعاتی دارید یا ندارید اصلا با ایشان مراوده داشتید و یا نداشتید زره ای دروغ یا وعده ای که داده باشد و به آن عمل نکرده باشد سراغ دارید یا ندارید اینها را میتوانید قطار کنید و بنویسید اینکخ در مراسم شهدای زینبیه شرکت دارند یا ندارند و چرا شرکت ندارند مسئله بغرنج نیست که نماینده محترم جوابگوی آن باشد و حرجی برآن نیست و متاسفانه و بدبختانه حضرتعالی این عدم شرکت را چون پتکی بر سر نماینده میکوبید و عاملی برای تخریب ایشان شدید ممکنه هزار دلیل موجه یا ناموجه برای شرکت نکردن ایشان در این مراسم باشد علیرغم اینکه همه میدانیم که مهندس حسینی از السابقون انقلاب و جنگ و خادم شهدا و خانواده معزز آنها میباشد
۹۳/۱۱/۱۹ ۲۱:۲۹
دوستان عزیز من هرگز قصد تخریب ندارم و نخواهم داشت شهدای زینبیه و ثارالله از اساس ترین سنبل های شهرستان میانه هستند و از عناصر اساسی و تفکیک ناپذیر ؛ و احترام به آنان وظیفه یک نماینده. اگر حضور در مراسم بزرگداشت این عزیزان وظیفه نماینده شهر نیست پس حق استفاده از نام این عزیزان در نامه هایشان ندارند. قبر پر برکت این عزیزان که طرح مرمتش همان روز کلنگ خورد؛ تا کنون دیده اید؟ رییس بنیاد شهید استان صراحتا اعلام کرد نمایندگان شهر باید بودجه را تامین کنند ما فقط در حد بخشنامه و دستوریم حتما ایشان هم به وظایف نماینده آگاه نبودند؟
۹۳/۱۱/۱۹ ۱۶:۰۳
هیج کدام به درد نمی خورن. وای بر ما که کورکورانه انتخاب میکنیم .حقمان است باید بکشیم
۹۳/۱۱/۱۸ ۲۳:۵۶
دوستان اگر خوب به سیمای مهندس حسینی در هنگام نطق در مجلس نگاه کنید ، میتونید هاله ای از نور که ایشان را احاطه کرده را ببینید مگر نه مهندس نائبی عزیز؟؟
۹۳/۱۱/۱۸ ۲۱:۱۶
هرکس بی ادبی کند نظرش حذف می گردد حقیقی ها محترم هستند.
۹۳/۱۱/۱۸ ۱۱:۵۴
یک نمونه از توصیه های امام علی (ع) به مالک اشتر: بپرهيز كه‌ با نيكي‌ خود بر رعيت‌ منت‌ گذاري‌ يا آنچه‌ را كرده‌اي‌ بزرگ‌ شماري‌ ، يا آنان‌ را وعده‌اي‌ دهي‌ و در وعده‌ خلاف‌ آري‌ كه‌ منت‌ نهادن‌ ارج‌ نيكي‌ رابرد و كار را بزرگ‌ شمردن‌ نور حق‌ را خاموش‌ گرداند و خلاف‌ وعده‌ خشم‌ خدا و مردم‌ را برانگيزاند. -------------------------------------------------------- کسی که این کار ها را انجام میدهد خیلی بی ارزش است و شخصی که این کار ها را انجام میدهد مردم به خوبی میشناسند و نیازی به اسم بردن نیست!!! دوست عزیز از صداقت مهندس حسینی همه اطلاع کافی دارند سعی نکنید با این حرف ها ایشان را تخریب کنید.
۹۳/۱۱/۱۸ ۱۱:۳۵
انگار از درک و فهم خودم یان را فهمیدم که بچه های این طرف بازار فقط دیده نشدن مهندسو رواج دادن از وقتی ک مهنسدو شناختم میدانم که تظاهر در ذات مهندس نیس مهندس همه کار انجامن میدهد ولی نمی خواد اسمی ازش برده شود ما آمده ایم برای خدمت بدون منت نه برای پر کردن حساب و موقعیت جلوی دوربین بودن هنر نیست کار کردن هنر است وقتی که با زحمتای مهندس مسئولین کشوری به میانه آورده می شود آقای نماینده... با بنر و تیزر و همراهی کردن مسئولین میخواد چه چیزی را قابت کند مردم دیگر عوام نیستن....
۹۳/۱۱/۱۸ ۰۹:۴۵
انشالله در تلنگرهای آینده ادله و دلیل بیشتر خواهم آورد
۹۳/۱۱/۱۸ ۰۹:۲۸
فقط حدس بزنید این آقا چند بار اومده فولاد ؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۹۳/۱۱/۱۸ ۰۹:۲۵
برادر ما از کسانی بودیم که شب تا صبحمون تو ستاد این آقا طی شد تا الان یه زنگ نزده بگه مردی یا زنده ای شما میگی مسائل شهر خیال خامه
۹۳/۱۱/۱۸ ۰۹:۲۴
مددی بیزه ددی
۹۳/۱۱/۱۸ ۰۹:۲۳
در تاریخ آمده که مهندس حسینی از زمانهای قدیم ید طولا در خواب داشتند
۹۳/۱۱/۱۸ ۰۹:۰۲
در پاسخ آقای بولوت باید عرض کنم: برادران نایبی ؛ بنده درهم و دینار نیستند وگرنه حاج آقای مددی براحتی ایشان را جذب و هضم میکرد! زیرا هم چرب زبان تر از مهندس حسینی است وهم در مسائل اقتصادی دستش بازتر از اوست. اگر جناب آقای نایبی اهل سودجویی ونفع شخصی وشهرت طلبی بود قطعا اکنون درکنار آقای مددی بود زیرا وی استاد اعطاء رشوه زبانی و مادی است. القاب و الفاظی مانند:استاد بزرگ،افتخارمیانه وآذربایجان وغیره گوشه ای از رشوه های زبانی آقای مددی به مهندس نایبی بود که حدود یکسال پیش بطور وسیع توسط روابط عمومی دفترش رسانه ای گردید! ولی کوچکترین تاثیری در خط و مشی این فرزندان دلسوز و فرهیخته میانه نداشت.
۹۳/۱۱/۱۸ ۰۱:۵۸
یکی از سرمایه های مهم هر شخصی،داشتن دوستان دانا و ارزشمند است. آقای مهندس حسینی از این نظر واقعا سعادتمند و سرمایه دار میباشد،چراکه دوستان صاحب نام،دانا وارزشمندی مانند آقای مهندس نایبی وجناب آقای احمدزاده دارد.البته بگذریم ازاینکه بسیاری از دوستان ایشان و ارادتمندانش گمنام هستند.
۹۳/۱۱/۱۸ ۰۰:۰۹
اقای کریمپور یکی جوانان صاحب اندیشه و خلاق میانه هستند و کسانی که از نزدیک ایشان را می شناسند متوجه شده اند که با سن کم تدابیر و جسارت گفتن نقاط ضعف مسئولین رابه تبع حرفه ای تر از شماها بلدندوامثالی مثل شما که همیشه بر طبل تفرقه می کوبیدو جناب احمد زاده که از تهران مدعی هستید که بر تمامی مشکلات داخلی شهر احاطه دارید و جناب حق به جناب اقای نائبی کهاواخر غیبت دکتر مددی را علم یزید کرده بودید و می تاختید پس اگر عادل و منصف هستید باید همین نقدرا نسبت به نماینده ی محبوبتان پذیرا باشید و جناب کریمپور را به جانبداری محکوم نکنید چون تمام شان با دلیل و مدرک است از جمله همان فروش کتاب های حضرتعالی ..پس بهتر است جانب احتیاط و تعادل را پیشه کنید و بگذارید این خبرنگاران جوان که دلسوزتر از همه هستند و در خود شهر ساکنن به داد شهر برسند .
۹۳/۱۱/۱۷ ۲۳:۲۲
استاد احمد زاده حقیر از پیمانکاران مجموعه فاز 2 و3 فولاد بوده ام تقریبا در جریان کامل مسائل هستم در مطلبم هم گفتم که در صورت لزوم بر سایر موارد غیبت ایشان اشاره خواهم کرد. فاز 3ام بطور کامل خوابیده است و خبری نیست. فاز دوم خبری از پول نیست. فاز یک در حال نقاشی هستندجلو عیده احتمالا فولاد قراره مهمون بیاد.
۹۳/۱۱/۱۷ ۲۲:۲۹
برادر عزیزم اقای امین کرمپوربا سلام از اینکه به نماینده وشهرمان علاقمند و حساس هستید بسیار ممنونم همه میدانیم این مجلس به برکت خون شهدا بوجود امده و کسانی که از فیلتر شورای نگهبا ن رد شدندانرا تشکیل دادند .شما خطاب به اقای مهندس حسینی اشاره کردید حکم نمایندگیش وقتی اعتبار داردکه حامی خون شهدا و پاسبان حریم اینان باشند فرمایش شما کاملا صحیح است اایا اگر نماینده ای در یک برنامه و یا جلسه ای شرکت نکند انهم نماینده ای که سید اولاد پیغمبر و فرزند یک روحانی که از اول انقلاب در خدمت این نطام بوده این فرمایش حضرتعالی در مورد ایشان صادق است ؟ و اگر انچه که شما در مورد اقای مهندس حسینی می گویید درست بود اعتبارنامه اش تصویب نمی شد بنظر من این یک نوع بی انصافی است.نمایندگان مجلس در سوگند نامه خود قسم یاد کردندودیعهایی را که ملت به انان سپردند به عنوان امینی عادل پاسداری کنند ودر انجام وظایف وکالت/ امانت و تقوی را رعایت کنند ایا بنظر شما طبق این قسم نامه حضور نماینده در جلسات مجلس شورای اسلامی مهم است یا شرکت در مراسمهای افتتاح/ یا بازدید از فلان ......و یا حضور در برنامه هایی که همیشه می شود در انها شرکت کرد و اما سوال کردید چرا در جلسه سرمایه گذاران شرکت نکرده است توجه دارید که سرمایه دار همیشه دنبال منافع خودش است ولی ایا نباید دغدعده شما جلوگیری از انچه که بر سر فولاد شهرمان امده و یا ان جوانان با شخصیتی که با دانش علمی بالا پس از گذراندن هفت خوان رستم در ازمون موفق شدند ولی هنوز از جیب پدرانشان ارتزاق میکنند باشد واز اقای مهندس حسینی پیگیر این قضیه میشدید اصلا می توانید بفرمایید انهایی که شرکت کردند با چه دستاوردی از ان جلسه خارج شدند اشاره کردید به عقب ماندگی میانه و علت انرا شکاف بین دو نماینده قلمداد کردید در اینجا این سوال مطرح میشود عامل این امر چیست به نظرم من نماینده ای که برای اولین بار وارد مجلس شده اگر از تجربیات نماینده ای که چند دوره در مجلس حضور دارد استفاده کند قطعا این شکاف از بین خواهد رفت ولی متاسفانه این منمیت از دوره اول مجلس شورای اسلامی در بین نمایندگان شهرمان شهرت جهانی داشته ودارد در پایان ضمن ارج نهادن به نگرانیهای شما همشهری عزیز امیدوارم در قضاوت همیشه خدا را در نظر بگیرم انشاله.
۹۳/۱۱/۱۷ ۲۱:۲۴
برادر عزیزم جناب امین کریم پور در مورد جناب مهندس حسینی نباید با برادران نائبی بحث کنید زیرا این دو منافع بزرگی از حضور ایشان در مجلس می برند و حاضرند به خاطر منافع شخصی حتی شهر و همشهریان خود را به بهای اندکی بفروشند... اما در مورد مهندس حسینی بزرگوار!!! ایشان منتظر به قدرت رسیدن آقای احمدی نژاد هستند تا دوباره میدان برای افرادی با تفکر احمدی نژاد باز شود.... امیدوارم این بار نظر بنده حقیر حذف نگردد.
۹۳/۱۱/۱۷ ۲۱:۱۸
این مطلب را چند بار با دقت مطالعه بفرمایید خیلی جالب است ستودنی است روند پاسخگویی جناب آقای مهندس حسینی نماینده بزرگوار مردم شریف میانه در مجلس شورای اسلامی: ایشان نه تنها خود موضع منفی نمی گیرند بلکه هواداران ایشان نیز به خود اجازه بیان مواضع اهانت آمیز به نویسندگان و نقادان نمی دهند. امیدواریم سایرین نیز این روش را مصادره نموده و از این پس شاهد تلاش بیستر برای حل مسائل شهر میانه و همشهریان و سایر ایرانیان مقیم و غیر مقیم باشیم. ان شاء ا...
۹۳/۱۱/۱۷ ۱۸:۳۴
آقای کریمپور سلام توصیه ای داشتم خدمتتون 1- شما دقیقا انرزی خودتون رو همانجائی صرف می کنید که هیچ استعدادی در آن ندارید. با اینهمه غلطهای املائی و انشائی که در اکثر مقاله های شما وجود دارد قلم فرسائی شما چیزی به غیر از بروز نقاط ضعف شما نیست . توصیه می کنم بری دنبال کاری که از دستت بر میاد. 2- شما یکبار نتیجه زحماتتان را در گذشته دیدید همان موقع که با جان و دل ، دانسته یا ندانسته سنگ شهردار رو به سینه می زدید و حماسه می سرودید تا ایشان دست تفقدی به سرتان بکشد و با جذب شما در شهرداری کمی از بلاتکلیفیتان بکاهد ، دیدید که نشد.و به جای شما دو نفر از همقطارانتان را که البته اونا مثل شما کاسه داغتر از آش هم نبودند جذب شدند و سر شما بی کلاه ماند. این دفعه باید حواستو جمع کنی توصیه می کنم اول دستمزدتو بگیری بعد.
۹۳/۱۱/۱۷ ۱۷:۴۶
متاسفانه نماینده ای ( منظور شخص خاصی نیست زیرا که در ادوار مختلف از این طیف افراد بوده) سنت بدی را نهادینه می کند و برخی هم به گمان اینکه کار صحیحی ست ، دیگری را که از قضا کار درست یعنی انجام به وظیفه قانونی و تعریف شده خود را انجام می دهد ، به باد انتقاد می گیرند .
۹۳/۱۱/۱۷ ۱۶:۲۲
تا فرجی حاصل نشه کاری میشه کرد واسه میانه
۹۳/۱۱/۱۷ ۱۶:۰۳
باسلام.باز انتخابات نزدیک شد وماحرفهای خنده دار زیادی خواهیم شنید.هیچگاه ازعدالت خارج نشوید اقای کریم پور.مهندس حسینی کارش حظوردر مجالس شهر به هرعنوان نمیباشدبلکه حظور درمجلس وقانون گذاری اصلیترین کار یک نماینده میباشد.
۹۳/۱۱/۱۷ ۱۴:۴۳
هر چند صحبت کردن با شما سخت است ولی چند نکته را عرض می کنم: 1 ـ وظیفه ذاتی معلم درس دادن است. وظیفه ذاتی فرماندار فرمان دادن به ادارات است. وظیفه ذاتی پزشک طبابت است. نمی توان انتظار داشت بیماری جان بدهد و پزشک کادوی هدیه به پرستاری بدهد که فرزندش از دانشگاه قبول شده است. یک نماینده سطح شعور و فهم یک مردم را می نمایاند (نشان می دهد). او نشان دهنده (نماینده) یک مردم است. مردم او را به پارلمان ملی فرستاده اند تا با اصلاح قوانین و کنترل اجرای آن وضعیت کشور را اصلاح کند. او را به مجلس نفرستاده اند که از شهر خود دل نکند و در مجالس ترحیم و عروسی و افتتاح و اختتام حضور یابد و انتخاب وزیر و اصلاح قوانین ضعیف مالیاتی را رها کند. برادر عزیز! این شهر فرماندار دارد. امام جمعه دارد. وظایف هر یک هم مشخص است. نیازی نیست که نماینده مجلس تهران را رها کرده و در میانه چادر بزند. مجلس شورای اسلامی در طول 30 روز فقط 9 روز جلسه دارد. انصاف نیست آن 9 روز را هم حضور نداشته باشیم و از امور کشور غافل باشیم. اگر واقعا این مسائل مهم نیست پس فرستادن چنین نماینده ای به مجلس اشتباه بوده و خواهد بود و باید ایشان را به عنوان هیئت امنای مساجد انتخاب کنیم تا حلّال مشکلات مردم باشد. یادمان نخواهد رفت که در روزی که 5 میلیون دانشجو و استاد و 80 میلیون مردم چشم به مجلس دوخته بودند تا وزیر علوم را انتخاب کنند همین نماینده ای که شما تمجید می کنید در میانه حضور داشت و فقرا و مساکین را به زیارت مشهد مقدس بدرقه می کرد. درحالیکه همان زحمت روی بلیت زائرین را آقای حسینی هم کشیده بود ولی نیازی به رخنمایی نمی دید. یا در مورد ایام بمباران میانه آقای حسینی در میانه بود و در چندین برنامه و بازدید حضور داشت و به دلایلی در این مراسم با حضور آقای ابوترابی حضور نداشت. اما فردای آن روز هم آقای ابوترابی در جایگاه هیئت رئیسه مجلس نشسته بود و هم آقای حسینی در صندلی خود نشسته بود ولی آقای مددی در میانه ماند تا افتتاح های دهه فجر را از دست ندهد. در مورد همایش سرمایه گزاران میانه نیز یادم هست که مجری برنامه اعلام کرد مهندس حسینی در ایران نیست و اخوی خود را جهت عرض ادب و سلام به این همایش فرستاده است. هرچند در آن زمان هیچ یک نماینده نبودند.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز