کد خبر: ۴۵۲۲۶
۲۲۲۴ بازدید
۳۵ دیدگاه

آقای دلواپس ادب شرط عقل است ((تجلیل از خبرنگاران حاشیه 1))

۱۳۹۴/۵/۱۹
۰۲:۰۲

                                            بسمه تعالی

           آقای دلواپس ادب شرط عقل است ((تجلیل از خبرنگاران حاشیه 1))

امروز 17 مرداد روز جهانی خبرنگار ؛ میز اتاق جلسه فرمانداری ویژه میانه اینبار هم منتظر جلسه ای داغ و جنجالی بود .

ولی اینبار زینت این میز و صندلی ها کسانی بودند که آبرو گرفته اند از آبروی شهید بزرگواری بنام شهید صارمی کسی که طلایه دار صداقت و پاکی قلم بود و در هنر خبر رسانی حتی تا جائی پیش رفت که جان تقدیم این مردم نمود و طلایه دار پرواز از جهل بسوی دانائی و افتخار شد .

همه آمده بودند از نمایندگان گرفته تا اعضا محترم شورای شهر و فرماندار و شهردار و...

همه لب به تقدیر بازکردند و اول جریان با سخن خبرنگاران و تشکرو تقدیر آنها از مسئولین آغاز گردید و از همان ابتدا همه چیز برای درد دل ها و انتقادها آماده بود تا؛ یخ مجلس توسط نماینده میانه جناب مهندس میر بهلول حسینی شکست:

ایشان با اشاره به وظیفه امر به معروف و نهی از منکر و رسالت خبرنگاران در این حیطه با اشاره به جریانات اوایل انقلاب و تشکیل بیش از هزاران حزب و گروه که همه آنها در شعار مرگ بر امریکا یکسان؛ همسنگر و حامی مستضعفان بودند.

وی افزود در زمان تعطیلی دانشگاهها امام خمینی (ره) فرمودند: که دانشگاهی که در اختیار آمریکاست نبودش بهتر است ؛با توجه به اینکه در آن زمان همه مرگ بر امریکا می گفتند؛ منظور امام از این شعار چه بود ؟؟ می توان اینگونه نتیجه گرفت عده ای بودند که ظاهرا در اختیار انقلاب بودند ولی در باطن پیرو خطوط و خط مشی آمریکا بود .

مهندس حسینی با اشاره به دوستی نزدیک خود با اقای دکتر احمدی نژاد و اشاره با اینکه در جریان انتخابات سال 88 شخصا در تبریز برای گماشتن مسئول دفتر انتخاباتی آقای احمدی نژاد حاضر شدم یکی از حاضرین جلسه گفت که این ستاد با بقیه فرق دارد و بابد با وضو وارد شوید.

 به او گفتم من حرفهای از ایشان میدانم که اگر بگویم برای حضور در ستاد ایشان هم کراهت خواهید داشت پس با مقدس نمایی بیش از حد برای هر گروه و انجمنی به شدت مخالفم وآقای دکتر احمدی نژاد فقط وضع خدمتی فاخری دارند و باهوش و فعال هستند و سپس به تعریف و تمجید آقای میر حسین موسوی به طور صریح در آن جلسه پرداختم و گفتم که از آقای دکتر احمدی نژاد بالاتر هستند که کمتر نیستند و خود را سرباز نظام خواندم ؛البته کل نظام نه دولت یا قشر خاص ؛ و هیچگاه در دوستیهای سیاسی خود با این شخصیتها ذوب نشده وهمیشه اعتقادم را صریح بیان کردم.

ماجرا نامه دلواپسان:

در ابتدای این دولت نیز بروشوری در دانشگاه تهران توزیع شده بود که در آن توهین به آقای دکتر ظریف پرداختند که هم به وزیر ارشاد تذکر دادم هم وزیر کشور و متذکر شدم که چرا به سرباز خط مقدم توهین می کنند این یعنی چه ؟ پس در تمام مواضع سیاسیم با درک کامل موضع میگیرم.

در مجلس که حضور داشتیم  نامه ای برایم آوردند شخصی بنام آقای کریمی قدوسی : ایشان گفتند که متن نامه این است که اگر آمریکا تحریم ها را بر ندارد ما آمریکا را کنار گذاشته با بقیه مذاکره می کنیم البته بنده می دانستم که آقای کریمی شخص موجه و جالبی نیستند  ((در ادامه با تاکید مکرر به آقای فرماندار جهت توجه به این سخن افزود)) حتی اقای روحانی صراحتا اعلام کرد که حداقل دوبار به آقای دکتر ظریف گفتم که اگر می بینید امریکا صادق نیست مذاکرات را ترک کنید پس من به وظیفه خود به طور کامل موافقم و پس از علنی شدن نامه بلافاصله اعتراض کردم و گفتم که با مذاکرات ذره ای مخالف نیستم ولی به نتیجه آنهم هیچ امیدی ندارم و دستاوردهایش را نیز عمیق حساب نمیکنم

حتی پیش از آن آقای دکتر ظریف هم گفتم که اگر سفارت فلان کشور در ایران باشد هیچ مشکلی ندارم و بهتر هم هست همچنین به  آقای حداد عادل دل متذکر شدم که به حضرت آقا هم بگوید این امر محقق گردد من تا این حد ذهن  باز و اعتقادی روشن فکرانه  دارم و نمیترسم زیرا محرم انقلاب هستم وواهمه ای از کسی ندارم .

همچنین  معتقد به حمایت از خبرنگار و برخورد در مقابل کج روی آنها هستم حمایت از معیشت ؛بیمه و ... ولی با یارانه دادن به روزنامه موافق نیستم ولی با حمایت از  خبرنگاران  بشدت موافق هستم زیرا اطلاع رسانی می کنند ؛ منادی امر به معروف و نهی از منکر هستند  ولی اهل قلم نیز باید هادی درون داشته باشد و خاطیان را بشدت رد و برخورد کنند .

نماینده میانه گفت  عده ای را دیده ام که بشدت به امید شیرینی دست به قلم برداشته ودروغ می نگارند و برای این دوستان متاسفم که اینها اهل قلم نیستند و نوعی دلالی می کنند

حتی در جلسه ای  آقای مددی به من توصیه ای کردند من گفتم من مثل شما نیستم و اگر انحرافی ببینم من معتقد به امام هستم ولاغیر .ودر مورد اهل قلم نیز افرادی هستند که درک ندارند به مصداق همین بیان با ایشان هم باید به سعه صدر برخورد کرد و از آنان گذشت پس باید از حامیان حق پیروی کرد و کرده ام . بارها به اقای مددی گفتم که 36 سال است حامی حق بوده ام ولی تو را بخدا اگر از حق چیزی فهمیدی و حمایت کرده ای بگو برایم مثالی بیاور. هر جا باطنی دیده ام بشدت جواب داده چون فرزند انقلابم .

و باید مرز باشد بین حق و ناحق و فرق باشد بین صحیح و غلط مثلا همین جریان سی تی اسکن میانه ؛همینجا آقای مددی صراحتا بگوید سی تی اسکن را از کجا آورد ه ای شما که می فرمایید من آورده ام از کجا آورده اید؟؟؟ رک دروغ می گویند بطوری که انگار بین دروغ و راست هیچ فرقی نیست .

و اینان پدر جامعه ما را در آورده اند این قلم های هرز رفته ودروغ گو.

هیچوقت نگفتم این گفته مرا نشر ندهید :

ایشان به خاطره ای از خود  در شب انتخابات اشاره کردند که در ستاد آقای اقبال محمد حسینی  صحبت کردام  صبح شنیده ام که عینا مطالب بیان شده را آقای امامی مکتوب کرده است بنده گفته بودم که کسی عقل داشته باشد به سعید جلیلی رای نمیدهد به من گفتند که اصول گرا اینگونه نمی گوید و مطلقا به اقای روحانی ایراد نگرفتم چون ایشان متصل به اصل نظام هستند و متصلین اسرار نظام را در دست دارند و میدانند چه کنند هیچوقت خطا نمیروند  آقای رضائی هم همچنین و از هر دو تعریف کرده ام بعد به آقای امامی زنگ زدم که پاک کن چون خیلی ها جنبه ابن حرفها را ندارند بعد این قضیه می گویند فلانی میگوید به خبرنگاران انعکاس نده معاذ الله اگر من همچین حرفی زده باشم یا گفته باشم و دو روئی کنم چون معمولا نیاز به توضیح دارند و برداشت ها بد می شود میگویم انعکاس ندهید و الا بنده به حرفهای که اعتقاد دارم میگویم .

 

حالا این بنده سراپا تقصیر چند سوال فنی از این نماینده صادق میانه دارم ((البته ایشان جلسه را بلافاصله ترک کرده گفتند هرکس هی چی بگویید حلال میکنم)) :

  1. سوال اول : نماینده محترم شهرستان میانه تغییر موضع صریح شما در مورد آقای دکتر احمدی نژاد که بارها در جلسات شورای اداری و جلسات خرد و کلان به تعریف ایشان پرداخته و در مقایسات مختلف بارها ایشان را برتر از آقای دکتر روحانی رئیس جمهور حاضر ایران خواندید چه مفهومی دارد ؟
  2. سوال دوم : بردن نام سران فتنه 88 در مراسم تجلیل از خبرنگاران و یاد کردن از این افراد رد شده چه در نظام چه در قاطبه مردم چه مفهومی دارد؟ و بدتر از آن مقایسه ایشان با رفیق شفیقتان آقای دکتر احمدی نژآد ؟
  3. سوال سوم : با اینکه برای امضا نامه آقای کریمی قدوسی این شخصیت را جالب نمیدانستید چرا امضا کردید؟یعنی اولا بعنوان یک انسان تحصیل کرده و آگاه سپس نماینده یک شهر یعنی صاحب نظر یک مملکت هرکس هر چیز و مکتوبی جلو شما بگذارد بی مطالعه و استناد به حرف ایشان امضا می کنید ؟ آیا این توهین حتی به شعور فردی خودتان نیست؟ آیا به دلایلی که آورده اید خودتان خنده تان نمیگیرد؟
  4. سوال چهارم :آیا امضا و بلافاصله تکذیب شما در شان یک نماینده هست یا نه؟ بنظرتان نظر شما نظر مردم شهرستان تلقی نمی شود و به شعور این مردم توهین نمی گردد؟
  5. سوال پنجم:برای نسل های آینده که نامه ننگین شما را می بینند چه جوابی در ایران بزرگ و تاریخ میانه دارید؟ آیا از نوادگان عهد نامه ترکمنچای هستید؟
  6. سوال ششم :آقای نماینده ادب شرط عقل و از اصول اعتقادی دین مبین اسلام است چنان که می فرماید: ((بی  ادب محروم شد از لطف رب )) توهین های مکرر شما به دیگر نماینده میانه آنهم با « لحن صریح و توهین آمیر نشان شخصیت شما بود ؟ آیا اینها از مصادیق صداقت و شخصیت شماست؟؟ آیا باید برای میانه به داشتن همچین نماینده ای که ازرعایت اولین اصول اخلاقی در یک جمع هنری و فرهنگی محروم هست تاسف خورد؟
  7.  سوال هفتم :جلسه ای از شما سراغ ندارم که نگفته باشید خبرنگاران عزیز این قسمت را گزارش نکند آیا این از مصادیق صداقت در روز روشن که داد صداقت سر میدهید و رسما گفته خود را تکذیب می کنید آیا بهتر نیست در گفته های خود کمی بیشتر بی اندیشید؟؟
  8. سوال هشتم :آیا  مواضع سیاسی شما در نامه دلواپسان فاصله گرفتن از موازین رهبری نبود؟مگر شما خود را فرزند انقلاب نمیدانید ؟فرزند انقلاب خط فکریش موازی ولایت است نه در خلاف جهت قبول دارید؟

 

چند تذکر دوستانه:

-          سعی کنین در محضر خبرنگاران موشکافانه سخن بگویید ما چشم بینا و گوش شنوای مردم هستیم

-          به قول قدیمی ها گهی به نعل و گهی بر میخ نزنید مواضع سیاسی شفاف داشته باشید انشالله دلواپسی تان هم برطرف میگردد

-          برای آیندگان میراثی جاودان بگذارید نه کاغذهای که بعد دیدنشان ناله نفرینتان کنند.

 

 

 

 

 

                                                   منتظر حاشیه های دیگر باشید

                                                       به شرط سلامتی تن

                                                              من الله توفیق

                                                             امین کریم پور

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۵/۲۵ ۱۶:۳۰
با سلام وتشکر از مطالب شجاعانه دوست بزرگوارم جناب آقا کریمپور متاسفانه برخلاف هیاهو وتبلیغات کذب آقایان طی سالهای گدشته مشکلات اساسی شهرستان مظلوم لاینحل مانده از جمله (مشکلات اشتغال- ارتباط سرچم میانه- آب شرب- بهداشتی و درمانی و نبود متخصص و ام ار ای و عدم تحقق فرمانداری ترکمانجای و...) نشانگر چیست؟ دوست عزیز بیایید با همدلی و اتحاداینبار افرادی با تجربه و شایسته و با صداقت و متخصص و کاربلد که در شان مردم شریف و با غیرت میانه ایها را به مجلس بفرستیم که الگویشان سیره نبوی و امامان معصوم باشد انشاا...
۹۴/۵/۲۲ ۱۵:۴۱
[quote name="عبدی"] آقای کریم پور گرامی؛ تو جوان فعال و جوینده ای هستی، دلسوزانه میگویم: با طناب پوسیده ی آقای مددی داخل چاه نرو. ضمنا برخی ها گله میکنند که تو مطالبشان و نظراتشان را سانسور یا تحریف میکنی! این کار به وجهه شما بعنوان یک خبر نگار ضربه میزند. امیدوارم آینده خوبی داشته باشی. [/quote] برادر عزیز هیچوقت بی علم به کسی تهمت نزنید همانا تهمت یکی از بزرگترین گناهان است و بخاطر داشته باشید به کسی که تهمت میزنید دینی بزرگ نسبت به او بر گردن خود می آورید و تا او شما را حلال نکند بشدت مدیون و در عذابید هیچگاه حرف دیگران را ملاک قضاوت قرار نداده و با طناب پوسیده آنها به چاه نروید متاسفم برای کسانی که نه مرا دیده و مرا میشناسند و نه حرفهایم را شنیده اند راجبم قضاوت و نظریه صادر میکنند آیا به قیامت و یوم الحساب ایمان دارند؟در اندی از عمرشان که گذشته نمیدانند که قضاوت یک طرفه عین شقاوت و بی عدالتیست جالب اینکه برای بنده خط سیر هم مشخص می کنند . من هیچ حرفی راجب آنها ندارم فقط این را می دانم انسان با این مشخصات فاقد شعورسیاسی و اجتماعی ایست.
۹۴/۵/۲۲ ۰۹:۱۴
آقای کریم پور گرامی؛ تو جوان فعال و جوینده ای هستی، دلسوزانه میگویم: با طناب پوسیده ی آقای مددی داخل چاه نرو. ضمنا برخی ها گله میکنند که تو مطالبشان و نظراتشان را سانسور یا تحریف میکنی! این کار به وجهه شما بعنوان یک خبر نگار ضربه میزند. امیدوارم آینده خوبی داشته باشی.
۹۴/۵/۲۱ ۱۳:۴۶
[quote name="عبدالهی"] باسلام به خدا برای خودم متاسفم که برای همچین آدمی دوران انتخابات فعالیت داشتم. خدایا ببخش. استغفرالله ربی واتوب الیه. درد وبلای رهبر عزیزمان بخوره تو سر فتنه گران وطرفدارنش. [/quote]
۹۴/۵/۲۰ ۱۸:۴۴
[quote name="نکته سنج"] [quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] [quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] [quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] جناب آقای کریم پور، ضمن تشکر، قبل از پرداختن به محتوا بنده با درک این چند کلمه مشکل دارم: 1- خط مشک 2 - هر جا "باطنی" دیده ام.... 3 - متصاین ممنون می شوم توضیح بفرمایید تا به محتوا پرداخته شود. [/quote] آقای دکتر عزیز مطلبی از خاطرم رفت به جنابتان تذکر دهم دکتر این همان آقای صفر است که در نظراتتان فرموده بودیدحالا به ایشان چند می دهید؟ من جای شما بوده ام مشروطش میکردم عبرت سایر دانشجویان گردد ولی حیف که .... [/quote] آقای کریم پور عزیز بنده جواب نگرفتم هنوز. عرض کردم به محتوا بعد از درک این سه کلمه خواهیم پرداخت. بنده هم به آقای حسینی نقد دارم. ولی نه به عنوان طرفدار آقای مددی. منصفانه و عادلانه. [/quote] بروید تحقیق کنید گذشته را از هم مرامهایتان بپرسید میفهمید بنده طرفدار چه کسی هستم بعنوان یک تحصیل کرده تهمت زدن شما مفهومی نداره من به دکتر مددی بعنوان یک نماینده که لااقل ادب جمعی را به عینه درک میکنند احترام ویژه قابل هستم ولی وام دار کسی نیستم دوستان زیادی عین شما قایل بودند که ما شب و روزمان با شهردار هست نمیدانم چک می گیریم و... آخرش دیدند عاقبت کار را حال منطق را جای احساس خود قرار دهید مشکل ماحل است انشالله شما هم به مراد خود خواهید رسید [/quote] آقای کریم پور عزیز، 1 - تذکر بنده در مورد دقت در ادای کلمات تنها به شما نبود. به همه از جمله خودم بود که ما قلم به دستان در پیش اهل نظر شرمنده نباشیم. دقت در کار برایمان بسیار مهم است. انتشار خبر ریاست دکتر مهرداد عبدی برای دانشکده فنی و مهندسی از سوی جنابعالی که ناشی از عدم دقت و اشتباهی مهلک برای یک اهل قلم بود، هنوز به عنوان سوال بزرگ در ذهن مان مانده است. بنابراین توصیه بنده به دقت در نوشتار را نقد سازنده تفسیر کنید. بنده قصد دیگری ندارم. 2 - متن شما به جز بندهایی که ذکر کردید، به دلیل این که واقعیت ها را منعکس کرده قابل تقدیر است. کاش قضاوت را به عهده خوانندگان می گذاشتید. هر چند با برخی از بندها کاملاً یا به صورت نسبی موافقم. 3 - مراد من و شما و همه کوششگران رسانه ای، سامان گرفتن عشق مشترک مان - میانه - است. همه با دیدگاه های مختلف با این جهت گیری تلاش می کنیم و قلم می زنیم و آن چه عایدمان می شود چیزی جز تلخی نیست که خیلی وقت است پیه اش را به تن مالیده ایم. 4 - در نهایت، توصیه بنده به شما برادر بزرگوار این است که در نقد شخص را در نظر نگیرید بلکه عملکرد مهم است که بایستی مورد نقد مثبت و منفی قرار گیرد. آقای مددی و حسینی و .... جدا از موقعیت شان، شخصاً مورد احترام همه ما - نه تنها شما - هستند ولی نقد عملکردشان دلیل بر بی احترامی و غرض شخصی نیست. پایدار باشید. [/quote] برادر گرام دکتر جمشیدی عزیز بند 1:آن اشتباه اولا از طرف روابط عمومی فرماندار ی بود که اسم کوچک را نزده بود من ساعت 1 شب مطلب را دیده ام از یکی از دوستان پرسیدم ایشان نیز تایید کردکه همان دکتر عبدی عین القضات هست من چون نماینده دانشجویان خبر هستم باید بلافاصله درج میکردم در خبرگزاری مطبوعم این اقدام را کردم ولی متاسفانه ساعت 7 صبح متوجه جریان که شدم با لطف دوستان بلافاصله مطلب قبل بنده حذف شده بود و این اتفاق برای هر شخصی ممکن هست بی افتند آیا غیر از این است؟ 2.دکتر جان من کلا حرفهای مهندس حسینی را بی دخل و تصرف زدم حتی لفظ را نیز تغییر ندادم و عینا زدم پس این بندها نظر من نیست و حرفهای ایشان هست بلاتغییر در مورد سوالات هم چند سوال از متن برچیدم و ابهاتی است که برای هر فکر آگاهی ممکن هست اتفاق بی افتد 3. آقای جمشیدی عزیز زحمات و قلم عالی شما هم بسیار زیباست و حقیر سراپا تقصیرهمیشه از این قلم توانمند بهره برده ام ولی گاها به جهت گیری های سیاسی شما انتقاد های دارم ولی به گفته جنابعالی همه یک دغدغه داریم و آنهم میانه عزیز است از توجهتان بسیار ممنونم [/quote] آقای کریمپور؛بیاد ندارم نوشته ای از شما دیده باشم که اینقدر صادقانه باشد!! [/quote] برادر محترم آقای کریمپور عزیز، 1 - مجددا بنده خودم و شما را به غور و دقت و دقت و دقت فرا می خوانم، وظیفه ای که بردوش مان است بس گران و ذره بینی که ما را می پاید بس بزرگنماست. 2 - ترجیح بنده عدم درج سوالات بود، با این وجود نویسنده شمایید و صاحب اختیار. 3 - تضاد و تضارب اندیشه ها طبیعی است و صد البته سازنده و سبب پیشرفت. بنده نقد شما و همه دوستان را توتیای چشمم خواهم کرد.
۹۴/۵/۲۰ ۱۶:۳۰
[quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] [quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] [quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] جناب آقای کریم پور، ضمن تشکر، قبل از پرداختن به محتوا بنده با درک این چند کلمه مشکل دارم: 1- خط مشک 2 - هر جا "باطنی" دیده ام.... 3 - متصاین ممنون می شوم توضیح بفرمایید تا به محتوا پرداخته شود. [/quote] آقای دکتر عزیز مطلبی از خاطرم رفت به جنابتان تذکر دهم دکتر این همان آقای صفر است که در نظراتتان فرموده بودیدحالا به ایشان چند می دهید؟ من جای شما بوده ام مشروطش میکردم عبرت سایر دانشجویان گردد ولی حیف که .... [/quote] آقای کریم پور عزیز بنده جواب نگرفتم هنوز. عرض کردم به محتوا بعد از درک این سه کلمه خواهیم پرداخت. بنده هم به آقای حسینی نقد دارم. ولی نه به عنوان طرفدار آقای مددی. منصفانه و عادلانه. [/quote] بروید تحقیق کنید گذشته را از هم مرامهایتان بپرسید میفهمید بنده طرفدار چه کسی هستم بعنوان یک تحصیل کرده تهمت زدن شما مفهومی نداره من به دکتر مددی بعنوان یک نماینده که لااقل ادب جمعی را به عینه درک میکنند احترام ویژه قابل هستم ولی وام دار کسی نیستم دوستان زیادی عین شما قایل بودند که ما شب و روزمان با شهردار هست نمیدانم چک می گیریم و... آخرش دیدند عاقبت کار را حال منطق را جای احساس خود قرار دهید مشکل ماحل است انشالله شما هم به مراد خود خواهید رسید [/quote] آقای کریم پور عزیز، 1 - تذکر بنده در مورد دقت در ادای کلمات تنها به شما نبود. به همه از جمله خودم بود که ما قلم به دستان در پیش اهل نظر شرمنده نباشیم. دقت در کار برایمان بسیار مهم است. انتشار خبر ریاست دکتر مهرداد عبدی برای دانشکده فنی و مهندسی از سوی جنابعالی که ناشی از عدم دقت و اشتباهی مهلک برای یک اهل قلم بود، هنوز به عنوان سوال بزرگ در ذهن مان مانده است. بنابراین توصیه بنده به دقت در نوشتار را نقد سازنده تفسیر کنید. بنده قصد دیگری ندارم. 2 - متن شما به جز بندهایی که ذکر کردید، به دلیل این که واقعیت ها را منعکس کرده قابل تقدیر است. کاش قضاوت را به عهده خوانندگان می گذاشتید. هر چند با برخی از بندها کاملاً یا به صورت نسبی موافقم. 3 - مراد من و شما و همه کوششگران رسانه ای، سامان گرفتن عشق مشترک مان - میانه - است. همه با دیدگاه های مختلف با این جهت گیری تلاش می کنیم و قلم می زنیم و آن چه عایدمان می شود چیزی جز تلخی نیست که خیلی وقت است پیه اش را به تن مالیده ایم. 4 - در نهایت، توصیه بنده به شما برادر بزرگوار این است که در نقد شخص را در نظر نگیرید بلکه عملکرد مهم است که بایستی مورد نقد مثبت و منفی قرار گیرد. آقای مددی و حسینی و .... جدا از موقعیت شان، شخصاً مورد احترام همه ما - نه تنها شما - هستند ولی نقد عملکردشان دلیل بر بی احترامی و غرض شخصی نیست. پایدار باشید. [/quote] برادر گرام دکتر جمشیدی عزیز بند 1:آن اشتباه اولا از طرف روابط عمومی فرماندار ی بود که اسم کوچک را نزده بود من ساعت 1 شب مطلب را دیده ام از یکی از دوستان پرسیدم ایشان نیز تایید کردکه همان دکتر عبدی عین القضات هست من چون نماینده دانشجویان خبر هستم باید بلافاصله درج میکردم در خبرگزاری مطبوعم این اقدام را کردم ولی متاسفانه ساعت 7 صبح متوجه جریان که شدم با لطف دوستان بلافاصله مطلب قبل بنده حذف شده بود و این اتفاق برای هر شخصی ممکن هست بی افتند آیا غیر از این است؟ 2.دکتر جان من کلا حرفهای مهندس حسینی را بی دخل و تصرف زدم حتی لفظ را نیز تغییر ندادم و عینا زدم پس این بندها نظر من نیست و حرفهای ایشان هست بلاتغییر در مورد سوالات هم چند سوال از متن برچیدم و ابهاتی است که برای هر فکر آگاهی ممکن هست اتفاق بی افتد 3. آقای جمشیدی عزیز زحمات و قلم عالی شما هم بسیار زیباست و حقیر سراپا تقصیرهمیشه از این قلم توانمند بهره برده ام ولی گاها به جهت گیری های سیاسی شما انتقاد های دارم ولی به گفته جنابعالی همه یک دغدغه داریم و آنهم میانه عزیز است از توجهتان بسیار ممنونم [/quote] آقای کریمپور؛بیاد ندارم نوشته ای از شما دیده باشم که اینقدر صادقانه باشد!!
۹۴/۵/۲۰ ۱۶:۱۵
[quote name="محمد"] آقای گریمپور؛ قبلا هم در همین سایت تو را نصیحت کردم،هیچگاه وارد عرصه ای که شایستگی وشرایط ورودش را نداری وارد نشوی! اولا لقمه به اندازه دهنت بدار ثانیا سعی کن شغل آبرومندانه ای برای گذران زندگیت برگزین! آقای بظاهراستاد!!! لقمه به اندازه دهنت بدار!!!!!! یا بردار کدام درست است حجه الاسلام رحیمی جبدرقی از مشگین شهر [/quote] ممنون از توجه تان،اما مطلبی که با حالت مچگیرانه تذکر دادید غلط املایی یا انشایی نیست بلکه سهوی وطبیعیست،یعنی حرف ر هنگام تایپ از قلم افتاده!
۹۴/۵/۲۰ ۱۴:۱۸
[quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] [quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] [quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] جناب آقای کریم پور، ضمن تشکر، قبل از پرداختن به محتوا بنده با درک این چند کلمه مشکل دارم: 1- خط مشک 2 - هر جا "باطنی" دیده ام.... 3 - متصاین ممنون می شوم توضیح بفرمایید تا به محتوا پرداخته شود. [/quote] آقای دکتر عزیز مطلبی از خاطرم رفت به جنابتان تذکر دهم دکتر این همان آقای صفر است که در نظراتتان فرموده بودیدحالا به ایشان چند می دهید؟ من جای شما بوده ام مشروطش میکردم عبرت سایر دانشجویان گردد ولی حیف که .... [/quote] آقای کریم پور عزیز بنده جواب نگرفتم هنوز. عرض کردم به محتوا بعد از درک این سه کلمه خواهیم پرداخت. بنده هم به آقای حسینی نقد دارم. ولی نه به عنوان طرفدار آقای مددی. منصفانه و عادلانه. [/quote] بروید تحقیق کنید گذشته را از هم مرامهایتان بپرسید میفهمید بنده طرفدار چه کسی هستم بعنوان یک تحصیل کرده تهمت زدن شما مفهومی نداره من به دکتر مددی بعنوان یک نماینده که لااقل ادب جمعی را به عینه درک میکنند احترام ویژه قابل هستم ولی وام دار کسی نیستم دوستان زیادی عین شما قایل بودند که ما شب و روزمان با شهردار هست نمیدانم چک می گیریم و... آخرش دیدند عاقبت کار را حال منطق را جای احساس خود قرار دهید مشکل ماحل است انشالله شما هم به مراد خود خواهید رسید [/quote] آقای کریم پور عزیز، 1 - تذکر بنده در مورد دقت در ادای کلمات تنها به شما نبود. به همه از جمله خودم بود که ما قلم به دستان در پیش اهل نظر شرمنده نباشیم. دقت در کار برایمان بسیار مهم است. انتشار خبر ریاست دکتر مهرداد عبدی برای دانشکده فنی و مهندسی از سوی جنابعالی که ناشی از عدم دقت و اشتباهی مهلک برای یک اهل قلم بود، هنوز به عنوان سوال بزرگ در ذهن مان مانده است. بنابراین توصیه بنده به دقت در نوشتار را نقد سازنده تفسیر کنید. بنده قصد دیگری ندارم. 2 - متن شما به جز بندهایی که ذکر کردید، به دلیل این که واقعیت ها را منعکس کرده قابل تقدیر است. کاش قضاوت را به عهده خوانندگان می گذاشتید. هر چند با برخی از بندها کاملاً یا به صورت نسبی موافقم. 3 - مراد من و شما و همه کوششگران رسانه ای، سامان گرفتن عشق مشترک مان - میانه - است. همه با دیدگاه های مختلف با این جهت گیری تلاش می کنیم و قلم می زنیم و آن چه عایدمان می شود چیزی جز تلخی نیست که خیلی وقت است پیه اش را به تن مالیده ایم. 4 - در نهایت، توصیه بنده به شما برادر بزرگوار این است که در نقد شخص را در نظر نگیرید بلکه عملکرد مهم است که بایستی مورد نقد مثبت و منفی قرار گیرد. آقای مددی و حسینی و .... جدا از موقعیت شان، شخصاً مورد احترام همه ما - نه تنها شما - هستند ولی نقد عملکردشان دلیل بر بی احترامی و غرض شخصی نیست. پایدار باشید. [/quote] برادر گرام دکتر جمشیدی عزیز بند 1:آن اشتباه اولا از طرف روابط عمومی فرماندار ی بود که اسم کوچک را نزده بود من ساعت 1 شب مطلب را دیده ام از یکی از دوستان پرسیدم ایشان نیز تایید کردکه همان دکتر عبدی عین القضات هست من چون نماینده دانشجویان خبر هستم باید بلافاصله درج میکردم در خبرگزاری مطبوعم این اقدام را کردم ولی متاسفانه ساعت 7 صبح متوجه جریان که شدم با لطف دوستان بلافاصله مطلب قبل بنده حذف شده بود و این اتفاق برای هر شخصی ممکن هست بی افتند آیا غیر از این است؟ 2.دکتر جان من کلا حرفهای مهندس حسینی را بی دخل و تصرف زدم حتی لفظ را نیز تغییر ندادم و عینا زدم پس این بندها نظر من نیست و حرفهای ایشان هست بلاتغییر در مورد سوالات هم چند سوال از متن برچیدم و ابهاتی است که برای هر فکر آگاهی ممکن هست اتفاق بی افتد 3. آقای جمشیدی عزیز زحمات و قلم عالی شما هم بسیار زیباست و حقیر سراپا تقصیرهمیشه از این قلم توانمند بهره برده ام ولی گاها به جهت گیری های سیاسی شما انتقاد های دارم ولی به گفته جنابعالی همه یک دغدغه داریم و آنهم میانه عزیز است از توجهتان بسیار ممنونم
۹۴/۵/۲۰ ۱۳:۳۳
باسلام به خدا برای خودم متاسفم که برای همچین آدمی دوران انتخابات فعالیت داشتم. خدایا ببخش. استغفرالله ربی واتوب الیه. درد وبلای رهبر عزیزمان بخوره تو سر فتنه گران وطرفدارنش.
۹۴/۵/۲۰ ۱۲:۴۲
[quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] [quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] جناب آقای کریم پور، ضمن تشکر، قبل از پرداختن به محتوا بنده با درک این چند کلمه مشکل دارم: 1- خط مشک 2 - هر جا "باطنی" دیده ام.... 3 - متصاین ممنون می شوم توضیح بفرمایید تا به محتوا پرداخته شود. [/quote] آقای دکتر عزیز مطلبی از خاطرم رفت به جنابتان تذکر دهم دکتر این همان آقای صفر است که در نظراتتان فرموده بودیدحالا به ایشان چند می دهید؟ من جای شما بوده ام مشروطش میکردم عبرت سایر دانشجویان گردد ولی حیف که .... [/quote] آقای کریم پور عزیز بنده جواب نگرفتم هنوز. عرض کردم به محتوا بعد از درک این سه کلمه خواهیم پرداخت. بنده هم به آقای حسینی نقد دارم. ولی نه به عنوان طرفدار آقای مددی. منصفانه و عادلانه. [/quote] بروید تحقیق کنید گذشته را از هم مرامهایتان بپرسید میفهمید بنده طرفدار چه کسی هستم بعنوان یک تحصیل کرده تهمت زدن شما مفهومی نداره من به دکتر مددی بعنوان یک نماینده که لااقل ادب جمعی را به عینه درک میکنند احترام ویژه قابل هستم ولی وام دار کسی نیستم دوستان زیادی عین شما قایل بودند که ما شب و روزمان با شهردار هست نمیدانم چک می گیریم و... آخرش دیدند عاقبت کار را حال منطق را جای احساس خود قرار دهید مشکل ماحل است انشالله شما هم به مراد خود خواهید رسید [/quote] آقای کریم پور عزیز، 1 - تذکر بنده در مورد دقت در ادای کلمات تنها به شما نبود. به همه از جمله خودم بود که ما قلم به دستان در پیش اهل نظر شرمنده نباشیم. دقت در کار برایمان بسیار مهم است. انتشار خبر ریاست دکتر مهرداد عبدی برای دانشکده فنی و مهندسی از سوی جنابعالی که ناشی از عدم دقت و اشتباهی مهلک برای یک اهل قلم بود، هنوز به عنوان سوال بزرگ در ذهن مان مانده است. بنابراین توصیه بنده به دقت در نوشتار را نقد سازنده تفسیر کنید. بنده قصد دیگری ندارم. 2 - متن شما به جز بندهایی که ذکر کردید، به دلیل این که واقعیت ها را منعکس کرده قابل تقدیر است. کاش قضاوت را به عهده خوانندگان می گذاشتید. هر چند با برخی از بندها کاملاً یا به صورت نسبی موافقم. 3 - مراد من و شما و همه کوششگران رسانه ای، سامان گرفتن عشق مشترک مان - میانه - است. همه با دیدگاه های مختلف با این جهت گیری تلاش می کنیم و قلم می زنیم و آن چه عایدمان می شود چیزی جز تلخی نیست که خیلی وقت است پیه اش را به تن مالیده ایم. 4 - در نهایت، توصیه بنده به شما برادر بزرگوار این است که در نقد شخص را در نظر نگیرید بلکه عملکرد مهم است که بایستی مورد نقد مثبت و منفی قرار گیرد. آقای مددی و حسینی و .... جدا از موقعیت شان، شخصاً مورد احترام همه ما - نه تنها شما - هستند ولی نقد عملکردشان دلیل بر بی احترامی و غرض شخصی نیست. پایدار باشید.
۹۴/۵/۲۰ ۱۲:۳۸
آقای گریمپور؛ قبلا هم در همین سایت تو را نصیحت کردم،هیچگاه وارد عرصه ای که شایستگی وشرایط ورودش را نداری وارد نشوی! اولا لقمه به اندازه دهنت بدار ثانیا سعی کن شغل آبرومندانه ای برای گذران زندگیت برگزین! آقای بظاهراستاد!!! لقمه به اندازه دهنت بدار!!!!!! یا بردار کدام درست است حجه الاسلام رحیمی جبدرقی از مشگین شهر
۹۴/۵/۲۰ ۰۹:۵۷
[quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] [quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] جناب آقای کریم پور، ضمن تشکر، قبل از پرداختن به محتوا بنده با درک این چند کلمه مشکل دارم: 1- خط مشک 2 - هر جا "باطنی" دیده ام.... 3 - متصاین ممنون می شوم توضیح بفرمایید تا به محتوا پرداخته شود. [/quote] آقای دکتر عزیز مطلبی از خاطرم رفت به جنابتان تذکر دهم دکتر این همان آقای صفر است که در نظراتتان فرموده بودیدحالا به ایشان چند می دهید؟ من جای شما بوده ام مشروطش میکردم عبرت سایر دانشجویان گردد ولی حیف که .... [/quote] آقای کریم پور عزیز بنده جواب نگرفتم هنوز. عرض کردم به محتوا بعد از درک این سه کلمه خواهیم پرداخت. بنده هم به آقای حسینی نقد دارم. ولی نه به عنوان طرفدار آقای مددی. منصفانه و عادلانه. [/quote] بروید تحقیق کنید گذشته را از هم مرامهایتان بپرسید میفهمید بنده طرفدار چه کسی هستم بعنوان یک تحصیل کرده تهمت زدن شما مفهومی نداره من به دکتر مددی بعنوان یک نماینده که لااقل ادب جمعی را به عینه درک میکنند احترام ویژه قابل هستم ولی وام دار کسی نیستم دوستان زیادی عین شما قایل بودند که ما شب و روزمان با شهردار هست نمیدانم چک می گیریم و... آخرش دیدند عاقبت کار را حال منطق را جای احساس خود قرار دهید مشکل ماحل است انشالله شما هم به مراد خود خواهید رسید
۹۴/۵/۲۰ ۰۹:۵۰
[quote name="امین کریم پور"] [quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] جناب آقای کریم پور، ضمن تشکر، قبل از پرداختن به محتوا بنده با درک این چند کلمه مشکل دارم: 1- خط مشک 2 - هر جا "باطنی" دیده ام.... 3 - متصاین ممنون می شوم توضیح بفرمایید تا به محتوا پرداخته شود. [/quote] آقای دکتر عزیز مطلبی از خاطرم رفت به جنابتان تذکر دهم دکتر این همان آقای صفر است که در نظراتتان فرموده بودیدحالا به ایشان چند می دهید؟ من جای شما بوده ام مشروطش میکردم عبرت سایر دانشجویان گردد ولی حیف که .... [/quote] آقای کریم پور عزیز بنده جواب نگرفتم هنوز. عرض کردم به محتوا بعد از درک این سه کلمه خواهیم پرداخت. بنده هم به آقای حسینی نقد دارم. ولی نه به عنوان طرفدار آقای مددی. منصفانه و عادلانه.
۹۴/۵/۲۰ ۰۱:۳۳
[quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] جناب آقای کریم پور، ضمن تشکر، قبل از پرداختن به محتوا بنده با درک این چند کلمه مشکل دارم: 1- خط مشک 2 - هر جا "باطنی" دیده ام.... 3 - متصاین ممنون می شوم توضیح بفرمایید تا به محتوا پرداخته شود. [/quote] آقای دکتر عزیز مطلبی از خاطرم رفت به جنابتان تذکر دهم دکتر این همان آقای صفر است که در نظراتتان فرموده بودیدحالا به ایشان چند می دهید؟ من جای شما بوده ام مشروطش میکردم عبرت سایر دانشجویان گردد ولی حیف که ....
۹۴/۵/۲۰ ۰۱:۳۰
دوستان عزیز خواستم عقاید نماینده ای که من تا کنون نفهمیده ام این شخص اصول گراست یا اصلاح طلب ؛چپی هست یا راستی ؛انقلابی هست یا مجاهد به عینه شنیده و قضاوت کنید و همواره در انتخاب خود آگاه و زیرک باشید چندین بار خواستم بنگارم ولی ایشان گفتند انعکاس ندهید اینبار با تمام وجود انعکاس دادیم ببینیم مفهوم صداقت چیست؟؟؟ وام دار کسی هم نیستیم منتظر ادامه مطلب در حاشیه 2و 3 باشید
۹۴/۵/۲۰ ۰۱:۱۸
[quote name="رزمنده دفاع مقدس"] با سلام جناب كريم زاده مهندس حسيني حرف دل دلسوزان نظام را زدند عصبانيت شمارا درك نميكنم حرفهايي ايشان را بارها وبارها بنده از زبان ايشان شنيده ام حالا كه در مقابل عوام فريبي وسو استفاده از قلم مقدس خبرنكاران دست به افشا كري جزيي در مورد سي تي اسكن زدند جاي بسي اميدواري است اميدوارم ايشان بتدريج در مقابل عوام فريبي ودروغ حرفها را بزنند وقضاوت را به عهده مردم شريف وفهيم ميانه بسبارند ضمنا در همان جلسه اقاي مددي حضور داشتند كه بايد جوابي به مهندس ميدانند حتما نياز به تامل وفكر بوده كه محول شده به جنابعالي كه سوال را با سوال جواب دهيد اندكي انصاف بخرج دهيد قطعا جواب سوالتان در متن حضرتعالي مستتر هست دوباره متنتان را مطالعه فرماييد [/quote] دوست عزیز از حسن توجه جناب عالی به متن حقیر بسیار ممنونم شما به چند نکته توجه : 1. دقیقا فایل صوتی جلسه را نه تنها من بسیاری دوستان موجود دارند اگر یه کلمه از خودم نوشته یا اضافه و کم کرده ام به دوستان حاضرم جوابگو باشم پس اینها اعتقاد یا حرف من نیست بلکه بیان صریح نماینده عزیز است ؟ 2. من در سوالات هم ذکر کرده ام با افشا گری ایشان کاری ندارم بلکه حقیر هم موافقم برای شفاف سازی آنهم نه بیان هر نکته ای تایید سران فتنه هیچگاه منطقی نخواهد بودهمچنین عزیز با بی ادبی و بی احترامی که از ابتدائی ترین مسائل اخلاقی است بشدت مخالفم ایشان وقتی صحبت میکردند دستشان بشدت می لرزید انگار برای دعوا تشریف آورده بودند جالب توجه اینکه بعد نطق بلافاصله جلسه را ترک کردند 3.در فایل دوم حاشیه بیانات دکتر مددی را مکتوب خواهم کرد و جواب ایشان را نیز خواهید دید عزیز بزرگوار عجله نکنید ؟ در آخر متن بالا دقیقا بیانات جناب نماینده در جلسه هستند بدون کم و کاست و تهمت زدند به کسی جایز نیست هیچ امری به کسی محول نشده و جیره و مواجب گیر کسی نیستم ولی این بار باید به ایشان آموخت که هر نکته جایی و هر سخن مکانی دارد پیش قاضی و معلق بازی؟؟؟؟
۹۴/۵/۲۰ ۰۱:۱۵
[quote name="امین کریم پور"] [quote name="سعید آقاپور"] ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری [/quote] آن را که حلال زادگی عادت و خوست عیب همه مردمان به چشمش نیکوست معیوب همه عیب کسان می نگرد از کوزه همان برون تراود که دروست [/quote] لیاقتون وار امین
۹۴/۵/۲۰ ۰۱:۰۲
[quote name="سعید آقاپور"] ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری [/quote] آن را که حلال زادگی عادت و خوست عیب همه مردمان به چشمش نیکوست معیوب همه عیب کسان می نگرد از کوزه همان برون تراود که دروست
۹۴/۵/۲۰ ۰۰:۵۸
[quote name="دانشجو"] دكترمددي انساني متمدن اصولگرا وكارآيي خاصي دارند : اميد هست دوست دوستان محترمانه افاضات كلام بفرمايند" تبريك خاص براي تمامي عزيزان خبرنگار كه صداقتشان را پيشكش رسانه ها كردند همانند صارمي ها"""" [/quote] ممنونم که منطقی نگر بوده و به اصل نگریسته اید
۹۴/۵/۲۰ ۰۰:۵۷
[quote name="خبرنگارنما"] مایه شرم است در روز خبرنگار ، فقط 2 نفر از فرمانداری و 2 نفر پادوی همیشگی حاج مددی حضور دارند و فرماندار نیز بجای اصلاح خطا، از رسانه ها گلایه می کن. ببینید همین حقی که بالاسر مجلس نشسته چه بلایی سر خبرنگارها اورده؟ [/quote] بی ادبی در شان شما مجازی عزیز نیست منتظر حاشیه 2 و 3 باشید به شرط سلامتی جسمیم جواب سوالتان را خواهید گرفت
۹۴/۵/۲۰ ۰۰:۵۶
[quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] جناب آقای کریم پور، ضمن تشکر، قبل از پرداختن به محتوا بنده با درک این چند کلمه مشکل دارم: 1- خط مشک 2 - هر جا "باطنی" دیده ام.... 3 - متصاین ممنون می شوم توضیح بفرمایید تا به محتوا پرداخته شود. [/quote] خاطره ای برای شما به پاسخ سوالتان دارم برادر گرام همین که مطلب مرا به دقت ویژه خوانده اید ممنونم در دانشگاه نشریه ای داشتیم مرتب مطلب می نوشتم و اجازه ویراستاری گاها نمیدادم بارها دوستان خواننده مطلب غلط ها را میگرفتند و سر مطلب همیشه بحث داشتیم وقتی ویراستار وارد بحث شد من دیگر عملا غلطی نداشتم و دلم برای بحث با دوستانم تنگ می شد چون خواننده دیگر برای تکه انداختن و بحث با من موردی نداشتند شاید این عادت زیبا از همان زمان در ذهنم مانده که شب ها که مطلب می نویسم مجدد ویراستاری نمیکنم((اسلوب شکنی غلط واره مرا ببخشید)) در ضمن استاد گرام من به شما خورشید نشان داده ام ولی شما از انگشتم بالاتر نرفته اید بر اعتقاد نماینده خود واقف باشید
۹۴/۵/۱۹ ۲۲:۴۵
آقای گریمپور؛ قبلا هم در همین سایت تو را نصیحت کردم،هیچگاه وارد عرصه ای که شایستگی وشرایط ورودش را نداری وارد نشوی! اولا لقمه به اندازه دهنت بدار ثانیا سعی کن شغل آبرومندانه ای برای گذران زندگیت برگزین! ...واما نصیحتم را مجددا تکرار میکنم: س.م.محمدپور: موذن بانگ بی هنگام برداشت نمیداندکه چندازشب گذشته است!! جوان جویای نام آقای کریمپور، صحیح نیست آدم بخواهد به هر قیمتی خود رامشهور کند! وبا چنگ انداختن به روی خوبان و بزرگان، خود را معروف نماید! مانند کسی که تصمیم به خودکشی میگیرد ولی برای اینکه این عملش بیشتر سروصدا کند وجلب توجه نماید، بلندترین و معروفترین بنا یا برج شهر را انتخاب میکند تا خود را پایین بیندازد!! شما به سه دلیل نباید در اینکونه مسایل وارد شوی:*1- سواد کافی حتی در حد انشاء کلمات و جملات نداری، نوشته های شما غالبا مملو از غلطهای املایی و انشاییست! *2*-ثبات فکر و عقیده نداری، گاهی در این جبهه ای و گاهی درآن جبهه،گاهی درخدمت اینی وگاهی در خدمت آنی!! *3-از صداقت لازم برخوردار نیستی وراست و دروغ و انتقاد و تهمت برایت فرقی نمیکند،حرفهایت تقریبا همیشه از روی حب و بغض وبه انگیزه شهرت طلبی ویا ایذا و اذیت است.وجالب اینکه نه سواد نگارش داری ونه سواد ویرایش، فقط عرض خود میبری و زحمت ما میداری!!
۹۴/۵/۱۹ ۲۰:۱۸
بزرگش نخوانند اهل خرد### هرآنکس که نام بزرگان به زشتی برد البته باید به مهندس حسینی تبریک گفت که خوشبختانه مخالفانش از کیفیت پایین برخوردارند.
۹۴/۵/۱۹ ۲۰:۰۲
خداوند بر این جامعه رحم کند که بقول سعدی ره سنگها را بسته اند و ... را رها کرده اند!!
۹۴/۵/۱۹ ۱۹:۵۸
آقای گریمپور؛ قبلا هم در همین سایت تو را نصیحت کردم،هیچگاه وارد عرصه ای که شایستگی وشرایط ورودش را نداری وارد نشوی! اولا لقمه به اندازه دهنت بدار ثانیا سعی کن شغل آبرومندانه ای برای گذران زندگیت برگزین! ...واما نصیحتم را مجددا تکرار میکنم: س.م.محمدپور: موذن بانگ بی هنگام برداشت نمیداندکه چندازشب گذشته است!! جوان جویای نام آقای کریمپور، صحیح نیست آدم بخواهد به هر قیمتی خود رامشهور کند! وبا چنگ انداختن به روی خوبان و بزرگان، خود را معروف نماید! مانند کسی که تصمیم به خودکشی میگیرد ولی برای اینکه این عملش بیشتر سروصدا کند وجلب توجه نماید، بلندترین و معروفترین بنا یا برج شهر را انتخاب میکند تا خود را پایین بیندازد!! شما به سه دلیل نباید در اینکونه مسایل وارد شوی:*1- سواد کافی حتی در حد انشاء کلمات و جملات نداری، نوشته های شما غالبا مملو از غلطهای املایی وانشاییست،مثلا درهمین دوسطر نوشته تان یک غلط فاحش داری: "گاهی بعضی حرفها به منزله (نه به منظره)... *2*-ثبات فکر و عقیده نداری، گاهی در این جبهه ای و گاهی درآن جبهه،گاهی درخدمت اینی وگاهی در خدمت آنی!! *3-از صداقت لازم برخوردار نیستی وراست و دروغ و انتقاد و تهمت برایت فرقی نمیکند،حرفهایت تقریبا همیشه از روی حب و بغض وبه انگیزه شهرت طلبی ویا ایذا و اذیت است.وجالب اینکه نه سواد نگارش داری ونه سواد ویرایش، فقط عرض خود میبری و زحمت ما میداری!!
۹۴/۵/۱۹ ۱۷:۴۷
آفرین به مهندس حسینی که حرفهاش را رک و پوست کنده به آقای مددی گفته اند. تزویر و دروغ تا کی؟
۹۴/۵/۱۹ ۱۳:۳۷
با سلام جناب كريم زاده مهندس حسيني حرف دل دلسوزان نظام را زدند عصبانيت شمارا درك نميكنم حرفهايي ايشان را بارها وبارها بنده از زبان ايشان شنيده ام حالا كه در مقابل عوام فريبي وسو استفاده از قلم مقدس خبرنكاران دست به افشا كري جزيي در مورد سي تي اسكن زدند جاي بسي اميدواري است اميدوارم ايشان بتدريج در مقابل عوام فريبي ودروغ حرفها را بزنند وقضاوت را به عهده مردم شريف وفهيم ميانه بسبارند ضمنا در همان جلسه اقاي مددي حضور داشتند كه بايد جوابي به مهندس ميدانند حتما نياز به تامل وفكر بوده كه محول شده به جنابعالي كه سوال را با سوال جواب دهيد اندكي انصاف بخرج دهيد قطعا جواب سوالتان در متن حضرتعالي مستتر هست دوباره متنتان را مطالعه فرماييد
۹۴/۵/۱۹ ۱۰:۴۶
امروز 17 مرداد روز جهانی خبرنگار ؟؟؟!!! روز جهانی؟؟؟!!! جهانی؟؟؟!!!
۹۴/۵/۱۹ ۱۰:۳۷
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری
۹۴/۵/۱۹ ۱۰:۳۱
دكترمددي انساني متمدن اصولگرا وكارآيي خاصي دارند : اميد هست دوست دوستان محترمانه افاضات كلام بفرمايند" تبريك خاص براي تمامي عزيزان خبرنگار كه صداقتشان را پيشكش رسانه ها كردند همانند صارمي ها""""
۹۴/۵/۱۹ ۱۰:۰۴
مایه شرم است در روز خبرنگار ، فقط 2 نفر از فرمانداری و 2 نفر پادوی همیشگی حاج مددی حضور دارند و فرماندار نیز بجای اصلاح خطا، از رسانه ها گلایه می کن. ببینید همین حقی که بالاسر مجلس نشسته چه بلایی سر خبرنگارها اورده؟
۹۴/۵/۱۹ ۰۸:۵۸
جناب آقای کریم پور، ضمن تشکر، قبل از پرداختن به محتوا بنده با درک این چند کلمه مشکل دارم: 1- خط مشک 2 - هر جا "باطنی" دیده ام.... 3 - متصاین ممنون می شوم توضیح بفرمایید تا به محتوا پرداخته شود.
۹۴/۵/۱۹ ۰۲:۱۳
دوستان به دلایلی میانه نیستم در تایید نظرات صبور باشید

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز