کد خبر: ۷۸۵۴۳
۱۲۵۹ بازدید
۸۳ دیدگاه

نامه سرگشاده به حجت الاسلام و المسلمین محموداحمدی میانجی ((مربی تیم ملی میانه ))

۱۳۹۶/۹/۲۸
۱۸:۵۹

                         

                                                       بسمه تعالی

با سلام و عرض ادب خدمت برادر عزیرم حجت الاسلام والمسلمین محمود احمدی میانجی که شما رو یکی از افتخارات شهرستان در حیطه فرهنگی میدانم و همواره خاندان شما برای شهرستان میانه باعث مباهات و افتخار بوده و هست.

امین کریم پور-محمود احمدی1

برادر و استاد عزیزم چند ماهی قبل که قدمتش شاید به سال هم رسیده است ندای امید و جنبشی در سطح کلان در شهرستان آغاز نمودید که  باعث تعجب و تحسین و انتقاد همگان بود و عرضه و تقاضا ها را بالا برد البته از شما و خاندان جلیل تان غیر از این انتظار نمی رفت .

ولی بیدق  این جریان یا کلا خاموش شده یا در کوچه پس کوچه های بحث های اعتقادیتان انزوای خاطر برگزیده است یا شاید مباحث دینی را بر حاکمیت سیاسی افکارتان برای پیشبرد اهداف شهرستان صلاح دیدید یا مناصب جدید که اختیار کرده اید در سطح کشوری برایتان اولویت بیشتری داشت.

امین کریم پور-محمود احمدی2

استاد عزیز اول روی سخن را با شما اینگونه آغاز می کنم و رزومه ای از شهرعزیزم برای شما بازگو میکنم :

اول انقلاب بود همان بحبوحه پیروزی حق علیه طاغوت زمان ؛صحبای منیت ها چهارچوب شهرمان را حصار کرد و اختلاف افکاری  علمای شهررا باعث شد ونتیجه آن انزوا و خداحافظی سیل کثیری از علما و روشنفکران شهربود. البته نامه حضرت امام خمینی (ره) ختم کلام و راهگشای بسیاری از مشکلات شهر بود.

ولی هر چه شد دستهای که میتوانست دست در دست هم دیوارهای شهرم را با عزت بنا کنند ؛رفتند و سکوی پرتاب کشورم شدند البته این برای شهرمان بد نبود که بازوهای توانمند در سطح کشوری داشته باشد.ولی دوری آنقدر زیاد شد که دیگر میلی برای وصال نبود و گاها فرزندان شهرم دیارشان را فراموش کردند و یادشان رفت مرز بی مرز شهرشان و چشمان منتظر مردمان آن و خاک این دیار که مانند مادری مهربان منتظر آنها ست.

القاب و نام های که ما سالهای  انتظار از نزدیک دیدنشان را داشتیم.

هرچه بگوییم از دردهایمان در این سالها کم نمی کند .درگیر اختلاف نمایندگان بودیم  ودم نزدیم ؛اتوبان فراموشمان کرد و قهروار از کنارمان گذشت و مهمانسراهای خالی جاده قدیم نصیب مان شد تحمل کردیم ؛بهترین پتانسیل آبی ایران را داشتیم ؛ولی فقط داشتیم؛ نه بهره برداری و نه نفعی طوری که زنجان ها برای بردن غنایم از منابع ما اقدام کردند  و طارم خود را سهیم در آب سد آی دوغموش دید در حالی که بیشتر روستاهای اطرافش از آن سد عظیم بی بهره اند چون ما اصولا صاحب نداریم ؛در حیطه درمان کمبود دکتر ومتخصص و امکانات و ضعف مدیریت اجرائی به حدی بیداد کرد که در دور افتاده ترین روستا الان دارو برای توزیع نداریم و مردمی که کسی برای ستاندن دادشان ندارند ؛ در حیطه راه سازی انگار در نقشه کشور نام میانه زیر پونس افتاده واز دید مسئولان غائب است میدانید روستاهای داریم که حتی راه رفت و آماده آسفالته ندارند در ایام عادی رفت و آماد سخت است و ایام زمستان که کارشان با کرام کاتبین ؛ نمیدانم شنیده اید که زن حامله ای سال پیش با هلی کوپتر به تبریز عازم شد علتش را می دانید چرا ؟ مسئولین اداره راه واقف ترند  ؛عنوان بیکارترین شهر کشور را یدک می کشیم یعنی اقصاد؛ صنعت و زندگی تعطیل ؛پادگان میانه در سکوت کامل در حال کوچک شدن است وخبری از معترض یا بیدادگری نیست.

سخن کوتاه کنم  .برادر عزیزم این ویژگیهای شهر من وشماست و سفره دردی که  اگر بگشاییم و پهنش کنیم جمع کردنش کار یک ایل مسئول هم نیست. حال چگونه راضی شده اید در اول فصل؛ تیم تازه ترکیب خود را بی مربی راه کنید ما به وجودتان نیاز داریم .

شاید جریان دهقان فداکار که در زیر فرش های امامزاده اسماعیل (ع) بزرگوار تدفین واقعی شد شمار را ترساند .که در این دیار اگر شمع و علم عدالت خواهی هم دست بگیری و به راه راست هدایتشان کنی کسانی هستند که سریعا تدفینتان می کنند .چون او اسطوره کشوری بود ولی در شهرما برای اخذ وام برای امرار معاشش دست به دامن امام جمعه محترم شهرمان شده بود آنهم بارها.

این ها بر همه ما مبرهن و از مطلع شمس نیز واضح تر است ولی شما به لباس مبارک پیمبر رحمت (ص) مزین هستید همان مرد والای که در طایف سنگ بارانش کردند و از شهر مادریش مکه بیرونش رانندن ولی چنان به کار و هدفش ایمان داشت که توانست همان شهر رانده شده مادریش را به پایتخت دینی دنیای اسلام تبدیل کند شما از جنس این عزم و اراده میشناسیم.

حقیر شاهد بودم که توانستید از تمام نمایندگان اعصار مختلف شهرستان نفر بگیرید یعنی در شهر به  کلامتان حرمت قائل شدند جوانان و انبوه مردم که به سمتتان می آمدند و ندای بیعت سر می دانند. ولی همیشه خر مگس های نیز دور شیرینی جمع میشوند ولی نور عدالت و حق طلبی همیشه فروزان است

در آخر اینگونه میگوییم حقیر از نسل گذشته شهرم که همیشه درذهنم متهم به خیانت شان کردم به خاطر تمام سکوت ها و انزواها شخصی را یافته بودم که علم اتحاد و همدلی دست گرفته بود و کورسوی امیدی در دل ما روشن کرده بود نگذارید این کور سوی امید نیز مانند تمام آمال و اوهاممان به فراموشی سپرده شود.

 

من الله توفیق

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۰/۸ ۱۰:۵۶

راحتِ روح زنان،زینت مردان ادب است

باادب باش که سرمایه ی خوبان ادب است

۹۶/۱۰/۶ ۱۳:۵۰

به یاد ندارم برایتان دعوت نامه فرستاده باشیم ،اگر ناراضی هستید...

۹۶/۱۰/۵ ۲۳:۰۶

هیچ انسان عاقلی به هیچکس اجازه سرکشی به نظرات و مطالبش را نمی دهد

مگرشما از قاعده استثناء باشید

۹۶/۱۰/۵ ۲۱:۳۹

اول دوم وسوم هم کلمات عربی هستند زیاد حساس نشوید ان اندازه زبانها باهم قاطی شدند اگر کلمات بیگانه را حذف کنید برای برخی مفاهیم ومعانی نمی توان واژه ای معادل یافت یا ساخت وزبان ها نحیف ولاغر می شوند برخی معتقدند ۶۶ درصد کلمات زبان فارسی را واژگان عربی تشکیل می دهد ودر مقابل سه هزارو اندی کلمه از فارسی به زبان عربی راه یافته و التقاط حتی برخی زبانهای اروپایی ان اندازه التقاط باهم یافته اند که درگزارشی دوزبان مطرح اروپایی یافته اند ۹۵ درصد واژگان مشخص دارند اما هرکدام دستور زبان جدایی دارند ومدعی اند زبان جدا از همی هستند

۹۶/۱۰/۵ ۱۳:۵۷

با سلام و درود خدمت همه همشهریان عزیزم جناب نایبی دوست عزیز و محترم یک سوال رک و صریح دارم و خواهشا جواب رک و صریح هم بدین تا خیلی از شایعه ها رفع بشه
چرا بعضی از نظرات و انتقادات را حذف میکنید آیا شما وابستگی خاصی به این جریانات سیاسی حاکم بر میانه دارید آیا خط شما را هم از حسینه میدان حر تهران تعین میکنند
من چون با شما دوست هستم و از لابلای کارمنتها به این نظرات و سوالات رسیدم خواستم خودتان جواب بدین تا برای همه همشهریان روشن بشه ممنونم

۹۶/۱۰/۵ ۰۷:۵۸

عزیز . شما وسط این وقایع چی برای خودت دنبال میکنی . لابد حتما پستی چیزی از مدیر مربوطه خواستی بهت نداده که به فکر تعویض اش هستی .برو بگیر بخواب تغییر وتحولی درکارنیست خیالت راحت . حالاگیرم که فلانی رفت یک دیگه اومدبه قول دوستمان تبریک انتصاب شایسته گفتیم مشکل حل شد

۹۶/۱۰/۵ ۰۰:۱۲

همشهری محترممان ایشان اهل میانه هستن و حق انتقاد و جواب خواستم دارن بجای کلمات عربی بهتره بگین اول دوم سوم. تا پنج و شش

۹۶/۱۰/۴ ۱۶:۵۷

افتخار داریم به این آزادی در صدای میانه که به راحتی از مدیرانش انتقاد می کنید ،مطمئنم اگر سایت خصوصی بود که شما و امثالتان صاحب امتیازش بودید چنین اجازه ای نمی دادید.

شما با علم به این موضوع عضو سایت هستید که مدیرانش نظرات را می بینند ولی انتشار نمی دهند ،در ثانی متن شما درباره حماسه آفرینی ها عمومی بود.

۹۶/۱۰/۴ ۰۸:۳۹

کریمپور که ماشاللا نه املا و انشا داره نه اخلاق و دین

۹۶/۱۰/۴ ۰۸:۰۹

مصیبت آن است ارزش ها نمی فهمیم!

۹۶/۱۰/۴ ۰۸:۰۸

تو خود آن هستی که دم می زنی؟!

۹۶/۱۰/۳ ۲۲:۲۸

شاید به هدف دلتان رسیده باشید ولی به هدف انشایی نامه سرگشادیتان هرگز دست نخواهید یافت ، زیرا مشاورین نقادتان به بیراه رهنمودتان کرده اند و این همه نظر و غلط املایی و انشایی و محتویی گرفتن دلیلی بر این امر....

۹۶/۱۰/۳ ۲۱:۴۵

مصیبت این است که کسی هم اینها را داشته باشد هم آنها را!

۹۶/۱۰/۳ ۱۸:۲۲

۱ -من هم مثل شما حقوق هیات علمی را طبق حکم حقوقی دریافت میکنم
۲- کارانه عملکرد خودرا از کلینبک و بیمارستان امام رضا همان زمان که شما دریافت میدارید اخذ میکنم (البته حتما میدانید کل کارکرد من نسبت به قبل ریاست به زیر یک سوم رسیده است یعنی اگر رییس دانشگاه نبودم سه برابرفعلی بیمار دیده و کارانه دریافت میکردم)
۳- کارانه مدیریتی معادل را که قبلا متداول بود دریافت نمیکنم(یعنی همان دو برابر کارانه فعلی که به خاطر عدم امکان کار میدادند)
۴-کارانه مدیریتی مصوب هیات امنا را برای کمک به یک کار فرهنگی در دانشگاه به حساب دیگری واریز میکنم
۵- هیچ نوع حق ماموریت داخلی وخارجی دریافت نمیکنم
۶- از خدمات تحقیقاتی مثل پایان نامه دانشجویان گرنت استاد برتر کوهورت و۰۰۰ریالی استفاده نمیکنم
۷-خدارا شاکرم که نیازمند بهره مندی از مزایایی مثل استفاده از خودرو دولتی خانه دولتی موبایل دولتی ۰۰۰نبوده ونیستم
یعنی دوستان همکاران خوبم مطمین باشید ما به عهد پیشین پایبند هستیم که باید در دوران مدیریت صادقانه با تمام وجود کار کرد ، توقع را کم کرد ، بیت المال را امانت الهی ومردم دانست وحفاظت نمود و برای حفظ مسولیت نباید حقیقت را پای مصلحت قربانی نمود

۹۶/۱۰/۲ ۲۳:۰۲

سلام باتشکراز آقای کریم پور آقای احمدی ۲۰ساله کجا بودید باآمدنتان آرامش سیاسی َشهرستان رابه هم زدیدچرا حامدی را برداشتید شما برداشتید از محبوبیتش بین مردم خبر داشتید حال که با هماهنگی ایت اله محسن مقیمی برداشتید روحانی میانه ای میگذاشتید

۹۶/۱۰/۲ ۱۷:۰۸

گویا شنیده ها حاکی هست تغییر وتحولات در حوزه بهداشت ودرمان میانه صورت گرفته هست دکترطاهری تودیع وابلاغش از سوی معاونت توسع ومنابع انسانی دانشگاه درج گردیده وخانم دکترعبدی بعنوان سرپرست در این حوزه بهداشت فعلا سرپرست می باشند"

۹۶/۱۰/۲ ۱۴:۴۱

آدم نگارشش بد باشد ولی دروغگو نباشد!!!
آدم غلط املایی داشته باشد ولی مغرض نباشد!!!
آدم نامه نگاری اش بد باشد ولی انصاف داشته باشد!!!
آدم کلا در امتحانات صفر بگیرد ولی دغل باز نباشد!!!
و...

۹۶/۱۰/۲ ۱۴:۲۴

فقط با یک سال حضور مقطع در میانه چه اختلافی افتاده!!!!
وای به روزی که حضور دائم داشته باشند!!

۹۶/۱۰/۱ ۱۱:۲۱

باسلام و تشکراز مطلب خوب وزیبای جناب آقای مهندس کریمپوروتقدیراز قلم توانای ایشان.

درآغاز فعالیت وشروع گروه حاج آقا احمدی میانجی بنده هم عرض کردم این روندوجریان درمیانه امکان پذیرنبوده وازنظرحقوقی نیازبه اخذمجوزقانونی داشته وتفاهم وتشریک مساعی اعضای محترم این گروه بعیدوحتی غیرممکن به نظر می رسد،برای ساختن یک خیابان وجاده نیاز به زیرسازی ومقاوم سازی بوده وبرای استارت زدن چنین تشکل هایی نیاز به انضباط اجتماعی

وروحیه همکاری وتعاون می باشد و بایدازمنیت ها و عجب وخودپرستی ها گذشت وبایداز متخصصین ومتعهدین باتجربه وصاحب نظران ایده پرداز استفاده نمود .

۹۶/۹/۳۰ ۱۴:۵۹

با سلام خدمت استاد بزرگوار از جواب کامل جامع تان ممنونم ولی به لطف بزرگانی چون شما برای شهر چشم امید دارم

۹۶/۹/۳۰ ۱۴:۱۶

من قافیه اندیشم ودلدارمن
گویدم مندیش جزدیدار من

۹۶/۹/۳۰ ۱۳:۵۷

استفاده از لطف خرمگس در متن نامه ای به اصطلاح سرگشاده که مخاطبش یک روحانی برجسته است خیلی بی ادبانه و شرم آور است.

گاهی وقت ها سکوت خیلی بهتر هست جوان عزیز بزرگ شدن ملزوماتی دارد وگرنه نامه نوشتن به بزرگان باعث بزرگ شدن نیست.

۹۶/۹/۳۰ ۱۳:۵۲

به نظرم جلساتشون خروجی نداره که!!

۹۶/۹/۳۰ ۱۳:۴۲

برادر بزرگوار جناب آقای کریم پور مرقومه شریف را مطالعه نمودم نامه ای از سر دلسوزی و عشق به حل مشکلات شهر عزیزمان و مردمان آن دیار خداوند امثال شما را زیاد گرداند حسب احساس وظیفه گام های برداشته شد ولکن با موانع عدیده ای مواجه شد که ادامه مسیر را غیر ممکن نمود و شرح این موانع باعث اختلاف و کدورت خاطر می گردد لذا به مانعین یاد آوری گردید لکن بخاطر حفظ آرامش شهر و عدم تشدید اختلاف ها سکوت را راه صواب یافتم ارادتمند همه دلسوزان به پیشرفت و توسعه میانه محمود احمدی

۹۶/۹/۳۰ ۱۳:۲۳

باسلام ووقت بخیر: نسبت به تغییر وتحول ریس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تغییر وتحولاتی مشهود هست گویا آقای دکترطاهری تودیع و معارفه و خانم عبدی فعلا سرپرست شبکه بهداشت ودرمان میانه می باشد"

۹۶/۹/۳۰ ۰۰:۳۳

با عرض سلام خدمت آقای نائبی عزیز اگر شما از استقلال لازم برخوردار هستید وروحیه آزادیخواهی دارند چرا متنی که آقای توفیقیان در خصوص آقای مهندس هاشمی را نوشتند حذف کردید لطفا آن متن را گذاشته وبه عنوان دانشمندعلم ادب وفارسی نقد بفرمائید که خدای نکرده با اینهمه توانمندی شائبه هائی که علیه شما مطرح می شود را پاسخگو باشید

۹۶/۹/۲۹ ۲۱:۱۱

جناب نائبی شمام کم نظرات مردمو سانسور نمیکنی برادر!
به قول طاهر دادشی
اول یک سوزن به خودمان بزنیم بعد به دیگران جوالدوز .

۹۶/۹/۲۹ ۲۰:۱۰

عزیزدل برادر ، شاید به اشتباه گمان کردم دلسوزی برای شهرم دست به قلم نمی شود که قلم برداشتم و با تمام کاستی هایم سعی کردم درد شهرم را یادآور باشم. قطعا املا و انشای من در نوشته ام هدف نیست چرا که این نوشته امتحان املا یا امتحان انشا نیست. این نوشته یادآور درد جوانان دردمند و بیکار شهرم است. و منتظر یاری شما دوست عزیز.

۹۶/۹/۲۹ ۲۰:۰۴

آقای نایبی عزیز ، بگذارید از حاشیه پردازی املاها و انشاها بگذریم ، بیایید اندکی برای درد شهرمان تامل کنیم.

شهرمان به تمام توان های جوانانش نیاز دارد. جوانانی ریز بین و دقیق چون شما و یا جوانی مردود مثل من.

۹۶/۹/۲۹ ۲۰:۰۰

هدفم این بود اصل جریان را که در خطر بودن جان همشریانم در روستاهای اطراف هست ، بیان کنم . حال هدف شما بحث تبریز و زنجان میانه است؟ سلامت مادران باردار در جاده های پرپیچ و خم غیر آسفالت روستاهای شهرمان غیر قابل چشم پوشی است. آیا بزرگان شهرمان اعم از نماینده ی عزیز وقت ، آقای دکتر شیویاری که واقف به این امر خطیر هستند، بعد از آن جریان  چاره ای برای جاده ها ، اندیشیدند؟

۹۶/۹/۲۹ ۱۹:۴۸

و اما دوست عزیزم طاهر 

اگر نقدی از من دارید در خدمتم ولی طاهرجان اگر مبنی بر تایید همه نظر هاست چرا اجازه تایید به نویسنده مطلب می دهید وقتی بی حرمتی و فحاشی هست من نمیتوانم نشر دهم چطور که در این مطلب هی می بینم نظرات مستعار رو تغییر می دهید در ضمن خوب نیست سرکشی به حریم خصوصی دیگران ((بیزیم حیاط باخمیون نائبی لر))

۹۶/۹/۲۹ ۱۹:۴۳

مسلما به بررسی جریان بپردازید منظورم رو درک می کنید از این خوشحالم که امثال شما که کلا تو جریان نبودند این چند روز هی تماس گرفتن 

 

۹۶/۹/۲۹ ۱۹:۴۱

ممنونم از نظرتون همیشه سکوت بزرگان شهر زبان مارو به انتقاد باز کرده در مورد اصول هم مسلما از چهارچوبی پیروی کردم و نظر چند منتقد رو قبل انتشار گرفتم 

من به هدفم و منظورم از این مطلب دست یافته ام 

۹۶/۹/۲۹ ۱۹:۳۴

با سلام در قدم اول از این متحیرم چه چیز انقدر خاطرتان را مکدر و شمارا به هم ریخته . دوما سرکشی به مطلب دیگران آن هم در فایل شخصی فرد نکته ای قابل تامل برای تمامی کاربران هست که حریم خصوصی اشخاص را رعایت نمی کنید  بر همه واضح است شخصی که با نام مستعار مطلب نشر می کند شخصیتی برای خود قائل نیست یا حرفی که می زند ریشه ندارد و شخصیتی که ماهیت ندارد نشر مطلب آن بر هیچکس تکلیف نیست. من حق انتشار نظر شخصی را که به صراحت توهین یا فحاشی به شخص ، مسئول یا مدیری می کند، ندارم چون فرهنگ اجتماعی این را اجازه نمی دهد. در ضمن من به جای عدم انتشار نظرات کاربران با نام مستعار و یا با کلمات نامناسب ، می توانم نظرات این افراد را حذف کنم که سیستم شما هم آنرا نشان ندهد ولی نگه می دارم که اگر شخص غرض ورزی پرسید؛ به اونشان دهم.

در کلاس شما صفر گرفتن هم افتخاری دارد  و آن صفر یادگاری ماندگاری هست همراه با تاریخی که در آن زمان می سازد .

من همیشه سرتا پا غلط ام و دیده اید که هیچوقت سعی در تصحیح ننموده ام چون حتی غلط گرفتن شما برایم لذت توجه به مطلبم را می دهد. اشکال ندارد صفر می گیرم ولی حاضرم دردی از درد مردمم کم شود .

صفر گرفته ام ولی تا حالا رانتی یا نفعی از کسی نبرده ام تاریخ را مرور کنید و همیشه سرافرازانه روی پای خودم ایستاده ام و نان دست رنج خودم را خورده ام. 

هم صحبت شهردار سابق شده ام و چندین مشکل را با ایشان پیگیرم شدم خدا را شکر در لیست استخدام های غیرقانونی او نبوده ام عزت یک حامی واقعی را بر پیشانی کشاندم ولی ننگ یک مخالف باری به هر جهت را نکشیدم .مطلب برای او ننوشتم تا بنرم در سطح شهر رایگان الصاق شود یا کتاب های غیرقابل فروشم را به بیت المال شهر قالب کنم 

خدا راشکر جیره خوار هیچ نماینده ای نبودم تا ملتمسانه من را به اداره ای انتقال دهد یا جزوه پرسنل ایران خودرو گردم و یک شبه تمام مطالب خود علیه ایشان را پاک کنم .

ما دزد هم که باشیم برسر سفره کریمان شهرمان همیشه مهمانیم و خدمت کار آنان و هرگز نعمت شهرهای اطراف را به دوری از دیار برنگزیدیم ماندیم و جنگیدیم و مثل کشتی شکستگان برای خشکی بی تاب بودیم .

۹۶/۹/۲۹ ۱۹:۰۷

استاد نایبی با سلام تا مرد سخن نگفته باشد ....عیب و هنرش نهفته باشد. سالها باید تا پخته شود خامی . یکی از عوامل موثر در تعالی آثار علمی و ادبی
، نقد منصفانه خالی از هرگونه حب و بغض است . تحلیل شما از نامه این برادر عزیز .از نوع نقد منصفانه بود اما متاسفانه ایشان قدر ندانست .تا متن دومی تحریر شد . انشاالله مفیدواقع شود .

۹۶/۹/۲۹ ۱۸:۵۱

اگه عفت اجتماعی اجازه می داد حتما همه آنها را افشا می کردم تا آبروی فرهنگی شهرم برود 

۹۶/۹/۲۹ ۱۸:۴۲

این نامه معلوم نیس چی میگه ثانیا مگه احمدی چیکاره اس مسئولیت اجرایی که نداره ثالثا کی ایشون مربی انتخاب کرده رابعا تیم ترکیبش رو کی انتخاب کرده خامسا شما چی کاره ای داداش؟

۹۶/۹/۲۹ ۱۷:۴۷

مطمئن هستم تعداد غلط های انشایی بیش از غلط های املایی است. اصلا جمله ها مفهوم نیست. اعتماد به نفس امین کریمپور ستودنی است.

۹۶/۹/۲۹ ۱۷:۲۳

رعایت اصول نامه نگاری بهمراه متنی روان لازمه که حق مطلب درست ادا بشه . ضمنا نامه های انتقادی رو سرگشاده بیرون میدن واز شخص مخاطب نیز توقع پاسخ کتبی نمیره این نوع نامه ها بعد از نامه های خصوصی وعدم دریافت جواب نوشته میشه با لحنی منتقدانه وبدور از تعریفات متداول. در ضمن از مثلهای معروفه کسی که امیدش به همسایه باشه شب گرسنه میخوابه .بهتره از مردم عزیز میانه کمک بخواهید بنظر صائبتره تا یک روحانی محترمی که آنقدر گرفتاری داره که در شهر کمتر زیارت میکنیمش.و مِن اللهِ توفیق

۹۶/۹/۲۹ ۱۷:۰۰

برادر کریمپور!

خیلی تلاش کردم چیزی ننویسم ولی اینکه دائما از دین و اخلاق مایه میگذارید و گهی به نعل و گاه بر زین میزنید برایم جالب است. 

شما که پیامهای مخالفان مقاله تان در تمجید از معاون دانشگاه آزاد را ناجوانمردانه و جلوی چشم من تبدیل و تحریف به پیامهای تمجیدی و تعریفی میکردید (پیامهای مخالفان همراه با آی پی و پیامهای تحریفی شما موجود است و اگر منکر شوید منتشر میکنم)، شما که پیامها مخالفین را در همین پیام حذف یا رد میکنید، در همین سایت بی شرمانه چنین بی حرمتی میکنید و دم از اخلاق و استمداد برای میانه میزنید.

شما که میانه تشریف دارید آیا جهت تبریز و زنجان را نمیشناسید؟ آیا هلی کوپتری که به سمت زنجان رفت را ندیدید؟ آیا جهت زنجان و تبریز را اشتباه گرفته اید یا هلی کوپتر را ندیدید؟ وقتی چنین اشتباه فاحشی در این نامه به اصطلاح سرگشاده میکنید چطور بنده را متهم به بی خبری از میانه میکنید؟

لااقل پیش از انتشار این نامه سرگشاده ، نامه را به یک کلاس پنجمی نشان می دادید تا تذکر دهد که:

1ـ "گاهاً" اشتباه است. تنوین عربی به واژه فارسی نمیچسبد.

2 ـ "پونس" نه ، بلکه "پونز".

3 ـ نکند منظورتان از "صحبا"، "صهبا" است؟!

4 ـ "منیّت"یعنی چه؟ آیا منظورتان همان انانیت و من من گفتن است؟

5 ـ "دستهای که" نه، "دستهایی که".

6 ـ "سالهای  انتظار" نه، "سالهای سال، انتظار".

7 ـ "آسفالته" نه، "آسفالت شده".

8 ـ "کرام کاتبین" نه، "کرام الکاتبین".

9 ـ "بی مربی راه کنید" نه، "بی مربی رها کنید".

10 ـ "شمار را " نه، "شما را".

11 ـ "مرد والای که" نه، "مرد والایی که".

12 ـ "رانندن" نه، "راندند".

13 ـ "شما از جنس" نه، "شما را از جنس".

14 ـ "خر مگس های نیز" نه، "خرمگس هایی نیز".

15 ـ "اینگونه میگوییم" نه، "اینگونه میگویم".

16 ـ "قدمش" نه، "قدمت".

17 ـ بیدق در "بیدق جریان" یعنی "سرباز پیاده شطرنج". نکند منظورتان "بیرق جریان" به معنی پرچمدار جریان است؟

18 ـ "شما رو" نه، "شما را".

19 ـ "عزیرم" نه، "عزیزم".

20 ـ

غلط بیستم را نمیگیرم تا نمره تان صفر نشود! باشد که همراه با آن 2 دوستتان دست از سرقت ادبی و تملق بردارید و اندکی روی املاء و انشاء کار کنید.

۹۶/۹/۲۹ ۱۴:۳۰

آقای کریمپور چرا خودتان در کلاسها و جلساتی که آقای احمدی میانجی تشکیل می دادند شرکت نمی کردید.....

۹۶/۹/۲۹ ۱۴:۰۲

باسلام اقای امین اقا تملق ممنوع

۹۶/۹/۲۹ ۱۴:۰۱

سلام استاد محمود مارا به خیر تو امیدنیست بخا طر خدا شر مرسان شر مرسان ( اشاره به دهه شصت )

۹۶/۹/۲۹ ۱۳:۵۲

سلام این نامه مرا یاد نامه رفسنجانی بعد از رد صلاحیت اش که گفت برای خدا مینویسم افتادم

۹۶/۹/۲۹ ۱۳:۲۰

از ۲۸ نظر فقط ۱۳ تا نمایش داده شده چرا؟ جامعه مدنی یعنی این ؟

۹۶/۹/۲۹ ۱۲:۲۲

آقای کریم پور عزیز اول یک سوزن به خودمان بزنیم بعد به دیگران جوالدوز .

درهمین مطلب چندین نظر هست که چون مخالف شماست آنها را تایید نکرده اید ولی در یک رسانه خصوصی آزادانه مدیر سایت را مورد نقد و شاید نیش و کنایه قرار داده اید ،شما که چند نظر مخالف را بر نمی تابید پس سعه صدر لازم را ندارید لاجرم حرفهای شما متاسفانه تاثیرگذار نخواهد بود ،این یک طرف قضیه.

اما مورد بعدی که متوجه همه است اینکه امیدوارم زمانی برسد که قلم در یک سمت حرکت کند ،نه اینکه گاهی یکی را حماسه ساز کنیم و در صورت امتیاز نگرفتن آن شخص را بکوبیم .

۹۶/۹/۲۹ ۱۰:۵۷

از مطالعه متن وکامنت ها پر واضح است که یک گروهی که در امر رسانه وشبکه اجتماعی فعال هستند به جای فکر به دغدغه اصلی، اول آقای کریم پور ومتنش را برانداز می کنند بعد هم مخالف مطرح کردن بزرگان هستند صدای میانه که در خدمت یک تفکر انحصاری گیر کرده ، آقای کریم پور متون شما صقیل بوده وقابل فهم نیست البته شما بسیار عالی موضوع را مطرح کردید به نظر من. بعضی ها فکر می کنند که می شودهم حضرت استاد شد وهم وابسته!

۹۶/۹/۲۹ ۱۰:۴۲

جناب آقای کریم پور در قسمتی از نامه به اعزام خانم باردار با هلی کوپتر به تبریز اشاره داشتید که باید به عرضتان برسانیم خانم باردار با هلی کوپتر به شهر زنجان اعزام شدند و متاسفانه بدلیل شدت خونریزی و اقدامات دیر هنگام هم مادر جوان هم نوزادشون جان خود را از دست دادند!!! مثل اینکه شما هم با وجود حضور در شهر به بسیاری از مسائل دید ندارید!!!

۹۶/۹/۲۹ ۱۰:۲۲

یک قرون هم نمیدیم. هزینه جاده سازی رو هم ما باید از جیبمون بدیم؟

۹۶/۹/۲۹ ۰۹:۴۶

مهندس صریح وواضح هست نوعی برگشت پیام ارتباطی هست( فیدبک) منظور فکری به حال میانه ناکجااباد شود

۹۶/۹/۲۹ ۰۹:۴۳

اتفاقا سوال خوب و منطقی ارایه فرمودند سخنان متفکرانه خروجی خوبی همیشه به همره دارد ..

۹۶/۹/۲۹ ۰۸:۴۹

با سلام خدمت دوست عزیز آقای مهندس کریمپور

اولا اعتراف میکنم که چند بار نامه شما را خواندم و چون از اسنتنباط خود مطمئن نبودم نظری ننوشتم بعد از توضیحات کامنتها متوجه اصل ماجرا شدم

دوم: ما همشهریان قدر قدرت شناخته شده و ناشناس بسیاری داریم که هر کدام در مسئولیتی حساس توانایی کمک به زادگاه خود را دارند بهتر است بجای استمداد انفرادی ،  با همه آنها مشورت نموده و درخواست راهکار و مساعدت نمود بیشتر از مسئول قدرتمند، مسئول دلسوز نیازمند است

بهتر است از میانه ای هایی که درای قدرت و مسئولیتی در بدنه نظام هستند، فارغ از نوع نگرش و طرز تفکر ، بطور فراجناحی با آنهایی که دلسوز هستند در این زمینه هماهنگی به عمل آید

سوم: بزرگترین مشکل ما در خود شهرستان و منم منم های برخی انحصار طلبان است که اتکای چند روزه خود بر مسند های قدرت و اعتبار را بر پیشرفت منطقه ارجح میدانند تا این مساله حل نگردد هیچ فردی اعتبار و آبروی خود را برای میانه به مخاطره نخواهد انداخت

۹۶/۹/۲۹ ۰۸:۴۶

خیلی چرت وپرت نوشته ای عزیز دل برادر . مرقومه شما شائبه مطرح کردن خودتان را ایجاد می کند جان دل برادر .

۹۶/۹/۲۹ ۰۸:۰۳

باسلام و عرض ادب  وضمن تشکر از دوست عزیزم آقای کریم پور، پیشنهاد میکنم  محتوای مطالب را سعی کنیم همیشه بصورت روان ، ساده و شیوا  بنویسیم. همیشه از کلمات و جملات سنگین استفاده می نمایید و این باعث می شود تا برخی نتوانند و یا رغبت خواندن مطالب شما را نداشته باشند. ان شالله  موفق و سربلند باشید.

۹۶/۹/۲۹ ۰۷:۴۴

آقای کریمپور بزرگوار ؛
سلام اصولا نامه های سرگشاده انتقادی و تخریبی و با هدف اصلاح وضع موجود و روشنگری برای عوام نوشته میگرددند . ضمن درک دغدغه شما و گلایه نامه محبت آمیزتان محضر استاد جلیل القدر که بیشتر تعریف و تمجید در آن بکار رفته و نوعی کرامت بخشیدن به مخاطب نامه است از اصول نامه نگاری سرگشاده پیروی نکرده است ، پیشنهاد میگردد جهت جلب و جذب نظر عوام و خواص در حمایت از حضور عالمانی بزرگواری نظیری حاج آقای احمدی در بهرمندی از محضرشان موارد خصوصی یا با پامیانی خواص و معتمدین اقدام گردد. موفق باشید و سربلند.

۹۶/۹/۲۹ ۰۱:۳۶

اي بابا..... جناب كريم پور عزيز، همين هيّئت رزمندگان دو سال پيش ايشون رو آورد ميانه ، سال بعدش فقط چند شب اونهم با هزار تا داستان گذاشتند منبر بره و امسال هم كه اصلا دعوت نشدند، انصافا آقاي محمود احمدي هيچ كاري بلد نيست انجام بده و هر كاري هم انجام بده برا شهرمون خيري نداره چونكه نيت پاك نيست و هر چقدر دورتر باشه بهتر هست ،
انصافا نامه ت رو هم يه ويرايش ميكردي عالي ميشد

۹۶/۹/۲۹ ۰۰:۲۴

از شما سپاسگذاریم ما هم آماده کمکرسانی میباشیم شما به همراه آقای احمدی میانجی همت کنید تا پول ساخت بزرگراه سرچم میانه را از مردم جمع کنید سالی مردم ۱۰ میلیارد هم کمک کنند وفقط پولی که به صندوق صدقات میریزند را به جاده‌سازی که یکی از راههای مصرف زکات در آیه ۶۰ سوره توبه میباشد ،بپردازند در طول ۴ سال بزرگراه میشد قطعا اگر تا الآن مردم همت میکردن و از کسانیکه توانش را دارند کمک میطلبیدند قطعا تا الآن صدبار سرچم میانه بزرگراه میشد ما امیدی به تبریز که بیشتر شاغلینش از شهرهای دیگر که دشمن میانه میباشند هستند انتظار کمک نداریم و از رفتار و همت شما حمایت میکنیم باشد که عملی شود

۹۶/۹/۲۸ ۲۳:۳۹

ماشاالله ادب که نیست ...

۹۶/۹/۲۸ ۲۳:۰۹

سرش اینکه ما مشکل داریم و دادستانی نیست ته اش اینکه هر توانمندی را به یاری می طلبیم

۹۶/۹/۲۸ ۲۳:۰۵

با سلام آقای نایبی عزیز فاصله شما از میانه باعث می گردد بر بسیاری از مسایل دیدی نداشته باشید و یا اصلا اطلاعی از این جریانات نداشته باشید بسیاری مشکلات شهر بر جوانان و بی توجهی مسولین شهر بر آنم داشت از خیل عزیزانی که توانایی یاری رساندن به مردم را دارند طلب کمک نماییم که از بین آنها استاد احمدی میانجی شخصی شاخص می باشند. در ضمن اگر انتقادتان را محبت آمیز تر میکردید در حقیر هم نافذتر بود در آخر چون نوع فعالیت و جنس مثبت حرکت حاج آقا را در میانه نه دیدی نه لمس کردید به این خاطر جبهه گرفته اید یا از نظر افکاری تناقض دارید لحن انتقادتان از این نوع هست. در ضمن کلاس های میانه شناسی خودتان را چرا فقط ایام انتخابات برگزار می کنید طول سال باشد بهتر است یا شاید دم انتخابات شناختن میانه واجب تر می شود؟

۹۶/۹/۲۸ ۲۳:۰۲

این نامه سر وته ش معلوم نبود. چی میخواست بگه؟

۹۶/۹/۲۸ ۲۲:۵۲

هشدار!!! مهاجرت از میانه از امسال در شرایط بسیار هشداری قرار گرفته است

۹۶/۹/۲۸ ۲۲:۵۱

بعنوان یک شهروند از خواندن این نامه لذت بردم چرا یک میانه ای که قدرت زیادی برای ارتقای میانه در دست دارد استفاده نکنیم. مرحبا

۹۶/۹/۲۸ ۲۱:۵۹

نایبی خ .......

۹۶/۹/۲۸ ۲۱:۲۳

آیا بهتر نبود این نامه ای که آدم نمیداند از چه و از که صحبت میشود بصورت خصوصی خدمت حاج آقا ارسال شود؟ وقت خوانندگان محترم ، ارزشمند است.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز