کد خبر: ۹۱۸۸۸
۴۷۴ بازدید
۲ دیدگاه

ریاست بنیاد مسکن میانه خواهان همکاری خسارت دیدگان با ارزیابهای این سازمان شد

۱۳۹۸/۸/۱۹
۰۳:۰۳

خلیل احمدیان ریاست بنیاد مسکن میانه و مسئول ستاد بازسازیی شهرستان ضمن تسلیت به خانواده های عزادار و حادثه دیدگان زلزله اخیر میانه خواستار نهایت همکاری مردم عزیز با عوامل و ارزیابهای این مجموعه برای برآورد دقیق میزان خسارت شد.

امین کریم پور زلزله میانه2

وی افزود ما به تک تک واحد ها واقع در روستاهای حادثه دیده سرزده و میزان خسارت دقیق آنها را بررسی و ثبت خواهیم کرد و روستائیان از این قضیه اطمینان کامل داشته باشند .و به علت بالا بودن تعداد واحد ها این پروسه وقت گیر خواهد بود که نیاز به همکاری و حوصله مردم عزیز دارد.

او همچنین گفت تا آخر ساعت اداری روز دوشنبه ارزیابی اولیه را به اتمام میرسانیم و وارد فاز جدید خدمت رسانی به مردم خواهیم شد که این امر با فراخوانی و بسیج کردن تعداد زیادی از ارزیابان که بصورت مهمان از شهرهای اطراف به منطقه اعزام شده اند مقدر شده و تا کنون پنجاه درصد این امر توسط همکاران میسر شده است.

امین کریم پور زلزله میانه1

و نیازی به حضور مستقیم روستائیان محترم در محل بنیاد مسکن شهرستان نمی باشد و کل ارزیابان محترم تک به تک به صورت اتوماتیک به سراغ عزیزان حادثه دیده خواهند رفت.

همچنین مردم فقط با ارزیابان در زمینه نشان دادن خانه همکاری کنند و به هر کسی که به این منظور به منازل شخصیشان مراجعه می کند اجازه ورود و بازدید ندهند. چون نتیجه ای برایشان نخواهد داشت و تنها ارگان ذیربط در این مورد بنیاد مسکن شهرستان می باشد .

ریاست ستاد بازسازی شهرستان داشتن کارت شناسی و فرم های ویژه ارزیابی و یونیفرم مخصوص این مجموعه را از آیتم های ظاهری ارزیابان بعنوان نمایندگان آن مجموعه بیان نمود و خواهان همکاری دقیق با این متخصصان شدو بنیاد مسکن را تنها متولی بررسی خسارت معرفی کرد .

احمدیان گفت : در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه و کوتاهی در حیطه ارزیابی  از مردم خواست به دفتر ستاد بازسازیی روستایی واقع در بخشداری روستای ورنکش؛ بخشداری ترک ؛بخشداری ترکنمچای  مراجعه نمایند و در صورت نیاز شماره شخص ایشان را از بخشداری گرفته و بیان مشکل نمایند. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۸/۱۹ ۱۰:۳۷

با سلام وتشکر متاسفانه یکی از مهمترین مشکلات که در مناطق زلزله زده شهرستان میانه شاهد آن هستیم سرمای شدیدی شبانه به علت موقعیت آب و هوای مناطق می باشد که برای حل این مشکل بهترین راه کار تهیه کانکس برای اسکان زلزله زده گان می باشد. برای همین منظور با یکی از کارخانه های تولید کانکس در شهرک صنعتی شهرستان میانه رایزنی اولیه انجام شده که مدیریت واحد تولیدی اعلام آمادگی نموده بدون سود به قیمت تمام شده یا با تهیه مواد اولیه توسط کمک های مردمی و ارگان های دولتی کانکس ساخت و آماده تحویل به زلزله زدگان عزیز جهت اسکان موقت تحویل گردد. بیشتر خانه ها در بیشتر روستاها قابل نشیمن نیستند و اسکان این عزیزان به علت کارهای روزانه روستای( کشاورزی و دامداری) در روستاهاو شهرهای اطراف باعث ایجاد مشکلات زیادخواهد شد. ضمناً از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی درخواست می نمائیم 20 درصد از هزینه تبلیغات انتخابی خود را برای تهیه مواد اولیه کانکس و وسایل گرمایش( والر،هیتر و بخاری برقی) در اختیار زلزله زدگان قرار دهند.

۹۸/۸/۱۹ ۰۹:۰۳

سلام با سپاس از اطلاع رسانی خوبتان،
همان طور که خودتان نیز دیدید چندین زمین لرزه 4.8 ریشتری و ... از بامداد امروز یکشنبه کاملا شهر میانه را نیز به شدت تکان داد ، ای کاش آقای مشایخی فرماندار محترم به عنوان رییس ستاد بحران( و شورای تامین و شورای آموزش و پرورش شهرستان) با دستور اکید به آموزش و پرورش میانه و ... این هفته مدارس را تعطیل کنند یا حداقل مدارس قدیمی میانه که ساختمانهایشان دارای مشکلات جدی است فعلا این هفته تعطیل یا تخلیه شوند تا خدای ناکرده جلوی هر گونه حوادث ناگوار گرفته شود.
حادثه خبر نمی کند! ، مسئولین محترم میانه لطفا به داد کودکان دانش آموز و اولیای نگرانشان برسید. با تشکر
یک همشهری

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز