کد خبر: ۱۰۸۰۵۰
۱۱۷۳ بازدید
۳۱ دیدگاه

محور قتلگاه میانه ترک همچنان قربانی می گیرد

۱۴۰۰/۴/۴
۲۲:۴۵

هشت کشته و مصدوم در سانحه تصادف دو خودروی سواری

چهار آمبولانس فوریت های پزشکی میانه سریعا به محل اعزام شدند.

جوانی ۲۱ ساله در دم فوت شد. هفت مصدوم توسط کارشناسان فوریت های پزشکی بعداز اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان میانه منتقل شدند.

جوان ۲۱ ساله که دوران خدمت مقدس سربازی را می گذراند در این سانحه تصادف فوت شد.

ساعت ۲۰ مورخه ۴ تیر ۱۴۰۰ جوان یک خانواده در غروب اولین جمعه تابستان ۱۴۰۰ با زندگی وداع گفت .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۴/۵ ۱۷:۰۰

شاید این خواسته اکثر مردم میانه باشه کور آللاههدان نه ایستر...
ولی آیا ممکنه میانه استان بشه؟
با کدوم کارخونه تولیدی بزرگ با کدوم دانشگاه علوم پزشکی با کدوم اتحاد و همبستگی با کدوم مسئول دلسوز و خیرخواه با کدوم فرماندار شایسته و شهردار کاربلد؟؟؟؟...

۰۰/۴/۵ ۱۶:۱۹

هر آن ممکنه یکی از اون افراد خودمون یا فامیلهامون باشه.شاید بیست سال پیش این جاده ها جوابگو بود اما بدلیل حجم بالای ماشینها الان دیگه جاده دوطرفه تو ورودی شهرها جایگاهی نداره.مشکل میانه سیاست زدگی اونه.همه علیه هم شدن.این از وضع جاده ها،این از وضع سدها،این از وضعیت کشاورزی،این از وضع صنعت و الی ماشالله.
متاسفانه سرمون کردیم زیر برف و دلخوش بزرگی بیست سی سال قبل هستیم.اگه زودتر به خود نیاییم وضعیت اسفبارتر خواهد شد(مسیر میانه تا پلیس راه 6 ماهه دوطرفه شده)

۰۰/۴/۵ ۱۵:۱۸

چاره كار دست به دست هم دادن ميانه اي ها و برگرداندن به هر طريق ممكن نجفي اذر ها و شهرتي فر ها به ميانه اس ! كار بايد دست كار دان سپرده بشه ! همچنين نماينده ميانه هم از نظر بنده تا امروز كار خاصي براي شهر نكرده ! همين فردا بايد مسولين ارشد اداره راه ميانه از كارشون بركنار و يا به شهر هاي ديگه جهت خدمت عالي كه ارايه ميدن فرستاده بشن !

جاده ترك شده قتلگاه ! جاده تا پليس راه رسما مستعد يه فاجعه انساني خيلي عجيب غريب هستش فكر كنيد اگر يه شب راننده كاميوني تو اون مسير خوابش ببره و منحرف بشه ببينيد چند تا خانواده بدبخت ميشن !

اقاي فرماندار و اقاي نماينده ! كي ميخواي اسفالت لاين رفت رو تموم كنيد و باز كنيد جاده رو ؟

اون رو گذر بي ارزش كه دارين ميزنيد چه لزومي داشت وقتي تو شهرتون يه خيابون با اسفالت سالم و يك دست ندارين !

چه گناهي كرديم تو اين شهر بدنيا اومديم و زندگي ميكنيم !

مسير هشترودتون رو بگيم ! مسير خلخال به اردبيل تون رو بگيم ! مسير پليس راهتون رو بگيم ! خيابون هاي يك دست و بدون چاله چوله تون رو بگيم !

بودجه اي كه براي برداشتن ميدان نماز حروم كرديد رو بگيم !

يه مورد از خوبي هاتونرو ياداوري كنيد تا بگيم !

دوستان ميانه اي گره شهر به دست خودتون باز ميشه يك بار فعل خواستن رو صرف كنيد نتيجه رو ببنيد !

تا وقتي مسولي بدون دغدغه زير كولر گازي اتاقش نشسته اين شهر درست نميشه !

۰۰/۴/۵ ۱۴:۴۸

تنها یک چاره میمونه استقلال میانه از تبریز
اردبیل که سال 72 از تبریز جدا شد به سرعت رشد کرد و الان از زنجان هم جلو زده.
مطمئن باشید که میانه پتانسیل رشد دارد فقط کافیست از تبریز جدا شد در اینصورت بودجه مستقیم میگیره.
دلیل:
تمامی جاده های استان اتوبان می شوند ولی میانه فراموش شده
همشهری، میانه ای،باغیرت، تاکی باید شاهد پرپر شدن عزیزانمون باشیم.
مرگ یک بار شیون یک بار
بیایید طرح استان شدن میانه را به جد پیگیری کنیم بخدا نتیجه میده.
مورچگان را چو بود اتفاق
شیر ژیان را بدرانند ز پوست.
یا علی

۰۰/۴/۵ ۱۴:۴۷

تصادف شاخ به شاخ بوده یعنی یکی از دو ماشین از لاین خودش خارج شده بوده ، پس اینجا نه جاده مقصره نه مسئول. مقصر راننده نادان است که با سبقت بیجا این حادثه رو رقم زده است

۰۰/۴/۵ ۱۴:۴۲

مسیر میانه تا پلیس راه ، 4 بانده است. دروغ نگوییم.

۰۰/۴/۵ ۱۴:۴۱

فقط و فقط نبود فرهنگ رانندگی! بر اثر تصادف . ترافیک سنگین شده بود! یکی از شانه خاکی میرفت! یکی از لاین مخالف! ماشالله همه عجله داشتند و اگه تو ترافیک با نظم منتظر میموندن ، میمردن!

۰۰/۴/۵ ۱۳:۱۴

من هروز تقریبا درآن مسیر تردد میکنم...رانندگی در حال مستی خیلللی زیاد شده...خدا به داد ما برسه

۰۰/۴/۵ ۱۲:۱۳

با سلام و عرض تسلیت به خانواده های داغدار ؛ بنده چون خودم هم دیشب شاهد تصادف بودم لذا چند توصیه به خانواده ها و مسیولین امر از باب دلسوزی و تعهد ارایه میکنم :
1- خواهشا روزهای تعطیل توصیه میشود ( خصوصا افرادی که باغ دارند یا برای گردش میروند) زمان برگشت به خانه را بگونه ای مدیریت و برنامه ریزی نمایند تا عصر و هنگام خلوت بودن مسیر برگردند چرا که عمدتا زمان غروب آفتاب جاده ترافیک و شلوغ بوده و همه با توجه به بی حوصلگی و خستگی ناشی از تفریح و گردش عجله میکنند که زودتر برسند و لذا حرکتهای حادثه ساز مثل سبقت غیر مجاز- سرعت -سبقت از شانه خاکی - سبقت در پیچ های خطرناک و ... افزایش می یابد.
2- مسیر سه راهی آونلیق بطرف میانه و خصوصا اطراف آناباغی و قسمتی از سربالایی بعد آناباغی ( محل تصادف مذکور) خیلی حادثه ساز و خطرناک بوده و عمده تصادفات منجر به فوتی و مسدومیت در این نقطه می باشد که خواهشا با حوصله و بدون تعجیل و سرعت و رعایت قوانین و مقررات رانندگی نمایید.
3- به هیچ وجه با افراد و رانندگانی که خارج از ضوابط و قواعد رانندگی میکنند و گاها شما را تحریک به کورس دادن و اقدام عجولانه میکنند رقابت ننموده و با کمی بزرگواری و صبر و حوصله بگذارید تا بگذرند تا انشالله به سلامت به مقصد برسید (برخی جوانان و رانندگان بخاطر طبیعت جوانی و گاها در حالت غیر عادی بودن موجبات تصادفات شدید میشوند پس نباید با لجاجت جان خود و مسافرین را بخطر بیندازیم ).
4- بخاطر وجدان ، شرافت کاری ، تعهد ، وظیفه انسانی ، شرعی و قانونی به مدیران و مسیولین ذیربط خصوصا راهداری و راه و شهر سازی و مدیران ارشد اجرایی و هر مدیر و مسول مرتبط و غیر مرتبطی که میتواند صدا و تصویر این مردم و خانواده های داغدار باشد توصیه میکنم که از هر اهرم و وسیله و امکانات و بودجه شهرستانی که شده بهر برداری نموده تا حداقل نقاط حادثه خیز مشابه را اصلاح ( از قبیل : افزایش تابلو های هشدار دهنده - افزایش گشت ثابت و سیار راهنمایی و رانندگی در مسیر و در زمانهای شلوغ - افزایش پهنای جاده - رفع موانع طبیعی که منجر به تصادفات میشوند ازجمله برداشتن تپه های و مسطح نمودن پیچ ها و مسیر های خطرناک -ایجاد سرعت گیر استاندارد و علایم هشدار دهنده - نصب دوربین کنترل سرعت و علایم هشدار دهنده دوربین جهت بازدارندگی - پیگیری و تقاضای مکرر از مسولین ارشد وزارتخانه ای و مدیریتی استانی و کشوری توسط مدیران شهرستانی و نمایندگان محترم مجلس جهت تخصیص و جذب بودجه عمرانی ویژه و خارج از ردیف در راستای اصلاح موانع و عملیات عمرانی بعنوان مطالبه عمومی شهروندان و اهالی شهرستان -شفاف سازی و انعکاس اقدامات و پیگیری های معمول شده در سایتهای اداری ، فضای مجازی، سایتها و کانالهای شهرستانی جهت جهت همراهی و هرگونه همکاری و پیگیری نتیجه بخش اشخاص ذی نفوذ حقیقی و حقوقی و احترام به حقوق عامه شهروندان .
5- مشارکت و کمک های مردمی و منطقه ای در قالب واریز به یک حساب ویژه یا دولتی صرفا جهت استفاده درمسیر های حادثه خیز ( هر بخش بصورت مجزا با شناسایی ، استفاده از همراهی و بهرمندی از نفوذ شخصیتهای سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی مقیم و غیر مقیم بخش و ... خصوصا ظرفیت شوراهای بخش و دهیاری ها ) با عزم و جدیت و اراده عمومی.
6- فرهنگ سازی ، هدایت و بهره مندی قسمتی یا تمامی نذورات ، خمس و زکات، خیرات ، هزینه هاو تشریفات و غذاهای مجالس ختم و عروسی در جهت هزینه کرد رفع موانع و اصلاح و عملیات عمرانی جاده ای و هرگونه حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی مشابه در راستای کاهش تصادفات و جلوگیری از آسیب های اجتماعی مرتبط که ناشی از مرگ و میر تصادفات مربوطه میشود ( با فوت سرپرست یک خانواده در تصادف آسیبهای اجتماعی بعدی گریبانگیر جامعه و بازماندگان میشود مانند : فقر اقتصادی و اجتماعی اعضای خانواده ناشی ازنبود پدر و مادر و نان آور فوت شده - تجدید فراش والدین و گاها بدسرپرست یا بی سرپرست شدن صغار و بچه های بازمانده - بیماری های عصبی و روانی ناشی از تکرا ر و یاد آوری لحظع تصادف برای مسدومان - اعتیاد - تربیت نادرست - فساد اجتماعی - زندانی شدن عامل و مقصر تصادف که قادر به پرداخت دیه نیست و به طبع آن آوارگی و سرخوردگی اعضای خانواده و فشاراقتصادی - نزاع و درگیریهای مکرر لفظی و فیزیکی طرفین تصادف و خانوادهاو اطرافین آنان -ترک تحصیل - نگاه های نادرست و نظرهای حرام - شماتت - دلسوزی و دخالتهای بی مورد و اختلاف برانگیز اطرافیان و صدها مورد و آسیب اجتماعی غیره ).
7- مشارکت و فرهنگ سازی و هدایت قسمتی از در آمد ها و کمک های مردمی جمع شده توسط موسسات خیریه و سازمانهای مردم نهاد در امر یاد شده بعنوان یک خیر عمومی و خداپرستانه.( مانند موسسه خیریه محسنین - موسسه خیریه حضرت ابوالفضل - صندوق ها و موسسات خیریه ثبت شده و نشده که در سطح شهرستان فعالیت می نمایند).
8- بسیج عمومی و اراده و همراهی و مساعدت و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی اصحاب رسانه ، صاحبان قلم و تفکر ، صاحبان کاناها و سایتهای مجازی و هفته نامه و گاه نامه و شورای فرهنگ عمومی شهرستان و ائمه جماعت روستایی و شهری و غیره در راستای اهداف و وظایف ذاتی و اخلاقی و انسانی یاد شده فوقو.
9- تشکیل و مدیریت واحد و یکپارچه ستاد یا محلی برای برنامه ریزی و هدایت اقدامات و مساعدتهای یاد شده برای موضوع فوق و موارد مشابه با دید بحران به موضوع و اقدامات و مساعدتهای لازم و عاجل جهت حل و فصل و کاهش تصادفات بمانند بحران های طبیعی زلزله و سیل و ... عزیزان تصادفات جاده ای بعنوان 5 آسیب اولویت دار و حساس اجتماعی شهرستان اعلام میگردد پس باید تلاش و کوشش جد در راستای کاهش یا به حدا قل رساندن آمار ناشی از تصادفا جاد های و داخل شهری نماییم .
10 - پیشنهاد میگردد سایر تمهیدات و پیشنهادات و راه کار های سازنده و فنی وهرگونه توصیه و نقد سازنده و اصولی و منطقی در راستای کمک به حل و رفع مشکل و آسایش و امنیت مسافران و رانندگان و همشهریان عزیز (که با هزاران امید و آرزو و با اینهمه مشکلات و فشارهای اقتصادی و اجتماعی میخواهند لحظه ای با خانواده شاد باشند و از زندگی لذت ببرند و به دل جاده میزنند) اعلام و ارایه تا انشالله کمتر شاهد چنین اتفاقات و تصادفات غم انگیز و اآوارگی و بی خانمانی همشهریان محترم باشیم به برکت صلوات بر محمد و آل و. محمد .
خاک پای همه همشهریان و دست بوس همه زحمت کشان و مسئولین صدیق و با تقوی و متخصص و متعهد و با وجدان شهرمان : بنده حقیر خدا بهبود حسین زاده.

۰۰/۴/۵ ۱۱:۲۶

جاده دو طرفه چه ربطی به نوع رانندگی داره

۰۰/۴/۵ ۱۰:۰۹

بنده شاهد تصادف بودم واقعا ناراحت كننده بود به خانواده داغدار تسليت ميگم .اي كاش كسي كه مسيول اين نابساماني هست مثل پدر مرحوم كه كنار فرزندش زجه ميزد ،ايشون هم اگه كم كاري كرده همين بلا سرش بياد

۰۰/۴/۵ ۱۰:۰۲

علاوه بر مسئولیت اداره راه در این قضیه نباید از مسئولیت پلیس راه و نیز خود راننده هم صرف نظر کرد
عدم وجود گشت های نظارتی در مسیر میانه ترک از سوی پلیس راه و رانندگی با سرعت نامتعارف و بعضا رانندگی در شرایط بدون وجود هوشیاری کامل از سوی راننده عامل اصلی وقوع تصادفات است
ضمنا انجام خط کشی، نصب دوربین های کنترل سرعت، ساماندهی تقاطع ها باید در دستور کار اداره راه قرار گیرد.

آقای رئیس اداره راه، آقای رئیس پلیس راه شاید روزی برای شما اتفاق بیفتد

۰۰/۴/۵ ۰۹:۵۶

مگر در کشور ما جان انسان ها جایگاهی دارد ؟ متاسفانه حاکمیت هیچ ارزشی برای جان و مال و ...............انسان ها قایل نبوده و همه چیز را تنها و تنها در سیاست و حفظ نظام خلاصه کرده ، امیدوارم ما خودمان با ارتقای سطح فرهنگی و معنوی بتوانیم تغییرات را در درونمان بوجود آوریم.

۰۰/۴/۵ ۰۹:۵۶

همشهری عزیز شما دعا کن یکی از عزیزانش تو این مسیر بمیره خودش که بمیره چیزی متوجه نمیشه
عزیزانش بمیرن فکر کنم بیشتر متوجه میشه...

۰۰/۴/۵ ۰۹:۴۲

عزیز جان بر خلاف فرمایش شما ، آنهایی که در این گونه موارد که جاده شلوغ و ترافیک سنگین است از شانه خاکی در میروند بزرگوار نیستند بلکه برعکس خیلی پست و بی فرهنگ و بیشعور هستند که به زعم خود دارند زرنگی میکنند ولی غافل از اینکه نفهمی و بی شخصیتی خود را به معرض نمایش میگذارند . واز کنار هر ماشین که رد میشوند لعن و نفرین مردم نثار شان میشود . مردم باید در اینگونه موارد بهیچ وجه اجازه ورود مجدد از شانه خاکی به جاده را به این افراد خلافکار و خاطی ندهد تا از عمل خویش پشیمان شوند اینها که شعور ندارند باید سرکوب شوند.

۰۰/۴/۵ ۰۹:۳۳

به خانواده داغدار تسلیت عرض میکنم.همه ما رو در غم خودتان شریک بدانید
دوست عزیز گفتی مسول اداره راه هست. من و شما مسئول هستیم چنین نماینده فرستادیم مجلس.
مشکل اول بر میگردد به خودمان
اگر فرماندار خوب نیست به وظایفش رسیدگی نمیکند مشغول نوبت دادن به روغن نباتی است.نماینده بیاید وسط میدان.
اداره راه خوب کار نمیکند این نماینده است باید بیاد وسط میدان
متاسفانه نماینده ما در حال نشان دادن دفتر حضور غیابش است. سر موقع توکلاس حاضر شدن

۰۰/۴/۵ ۰۹:۰۳

دعا میکنم همون مسئولی که در این امر سالهاست کوتاهی کرده و خیلی خانواده ها را داغ دار کرده جانش در همین مسیر گرفته شود


مسئولی در این مسیر بمیره حتما تدبیری میکنن

۰۰/۴/۵ ۰۸:۴۸

یعنی شما میفرمایید جناب آقای دکتر شیویاری نمایندهٔ 4 سال پیش نا کارآمد بودند ؟؟؟ که نتوانستند موضوع آب شرب میانه را حل کنند ، یعنی ناکارآمد بودند وضعیت نابسامان جاده های میانه را سروسامان بدهند ؟ یعنی ناکارآمد بودند که اینهمه جوانان شهر بیکار و سرگردان هستند ؟ یعنی ناکارآمد بودند که خرید یک آپارتمان آرزوی به دل مانده جوان و تحصیل کرده و بیکار شهر میباشد ؟ یعنی ناکارآمد بودند که ......

اگر ناکارآمدهم بودند حداقل برای یکی دونفر کارآمد داشتند

۰۰/۴/۵ ۰۸:۴۶

عدم وجود مطالبه گری و ضعف مدیریت در این شهرستان بیداد می کند وضعیت جاده ها و آب شرب و سایر معضلات اجتماعی نتیجه سوء مدیریت و بی تدبیری مسولان است و نتیجه انتخاب های خودمان
خلایق هرچه لایق

۰۰/۴/۵ ۰۸:۴۳

پس از تصادف، ترافیک شدیدی در جاده ایجاد شد و برخی بزرگواران به جای صبر و حوصله ، اقدام به تردد از شانه خاکی جاده به سمت میانه شدند که هم اعصاب مردم را به هم ریختند و هم باعث تشدید ترافیک و راه بندان شدند که وجود مأمور پلیس راه خیلی ضروری بود

۰۰/۴/۵ ۰۸:۳۹

همشهری عزیز شما چرا هر اتفاقی میفته میندازی گردن نماینده؟؟
پس اون مسئول پر ادعا و ربیس اداره راه که ماهی چندین میلیون تومان حقوق و اضافه کاری میگیره چرا زیر سوال نمیره ایشون باید جوابگو باشن که چرا تو این مدت با توجه افزایش حجم تردد شانه اسفالت اضافه نشده به این مسبر و چرا خط کشی مناسبی نشده؟؟؟
بنظر من مقصر اصلی این قتل ها در مسیرهای میانه شخص رییس اداره راه هستن با این بی تدبیری و بی مسئولیتی....
ایشون حتی عرضه یه خط کشی ساده مسیرهای میانه رو نداره چه رسه به اسفالتو روشناییو ۴ بانده کردن ....

۰۰/۴/۵ ۰۷:۳۶

محور میانه ترک. میانه هشترود. میانه قره چمن. میانه خلخال. میانه زنجان. کدام را بگیم؟ به کدام یک گریه کنیم؟!!!)

۰۰/۴/۵ ۰۱:۳۷

نماینده های پرادعا ولی ناکارآمد شهر باید جوابگو باشند

وعده های جناب اسماعیلی در ایام تبلیغات رو کسی فراموش نکرده

۰۰/۴/۵ ۰۰:۵۲

مسول اداره راه و مسکن و شهرسازی شهرستان میانه با عمرانی فرمانداری و بخشدار کندوان برای جلوگیری از این همه کشته و حادثه چرا اقدام عاجلی به عمل نیاورده و رسیدگی نمی کنند و خط کشی انجام نمی شود؟
نمایندگان میانه چرا بی تفاوت هستند؟

۰۰/۴/۵ ۰۰:۳۴

اگه حساب کنی هر روز در جاده های میانه یک نفر کشته بشه توی یک سال میشه 365 نفر.
عرض 4 سال میشه 1500 نفر. خب خون اینها بر عهده نماینده و مسئولین شهر است و باید پاسخگو باشند.

۰۰/۴/۵ ۰۰:۲۴

43 سال از انقلاب گذشته ولی یه وجب اتوبان در این شهر ساخته نشده در حالیکه در زمان بدون امکانات یک جاده بین المللی در میانه ساخته شد.
ای مسئول گرامی مگر ما شهید و جانباز ندادیم؟ تا کی باید خانواده ها شاهد از دست دادن عزیزان شان در جاده های کشتار میانه باشند.
شرمت باد.

۰۰/۴/۵ ۰۰:۱۲

چه شده این روزا جادهای میانه شدیدا تصلدف میشه گناه نکنین ای مردم میانه ای مسولان بر مردم ظلن نکنین ای کارمند رشوه نگیر حق وناحق نکنین اخرش همین میشه

۰۰/۴/۴ ۲۳:۵۸

من خودم شاهد صحنه تصادف و انتقال مصدومان بودم و روز اسفباری برای میانه بود.متاسفم برای شهرم که میبیند ولی کاری جهت اصلاح نمیکند.
واقعا چند قربانی دیگر لازم است تا کاری کنید؟امار حادثه در این مسیر به وضوح در اورژانس و پلیس راه و ارگان های ذیربط به وضوح مشخص است.روزی میرسد من که مسئول هستم باید پاسخگو باشم

۰۰/۴/۴ ۲۳:۵۰

نکته جالبی اشاره کردید (...مردم شهرمیانه لایق بهترینهاست .)

یقینا لایق بهترینها ، حتما بهترینها را انتخاب میکنند ، نه عزیزم من لایق همین هستم که هست ... لطفا به زخم ما نمک نپاشید که ناچار باشیم بنویسیم و عاقبت ...

۰۰/۴/۴ ۲۳:۰۷

جاده های میانه جزو بدترین جاده های استان و حتی ایران است در بین جاده های این شهرستان حتی یک جاده چهاربانده وجود ندارد !؟!؟

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز