کد خبر: ۱۱۰۲۹۸
۲۱۳ بازدید
۶ دیدگاه

حضور شهردار و اعضای محترم شورای شهر و پیام تبریک دادستان و فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده سپاه به مناسبت روز فوریت های پزشکی

۱۴۰۰/۶/۲۹
۰۹:۰۳

اعضای محترم شورای شهر و شهردار جهت تبریک روز فوریت های پزشکی در پایگاه مرکزی فوریت های پزشکی حضور یافته و ضمن تبریک روز فوریت های پزشکی آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای پرسنل خدوم فوریت های پزشکی نمودند. همچنین پیام تبریک دادستان محترم و فرمانده محترم نیروی انتظامی و فرمانده محترم سپاه نیز تقدیم پرسنل فوریت های پزشکی شد.

البته خبر فوق مربوط به شهر اهر می باشد و در اکثر شهرها نیز چنین مراسمی به گوش می رسد. در روز فوریت های پزشکی در شهر میانه خبر این چنینی نبود. مدیر محترم شبکه بهداشت، رئیس اسبق فوریت های پزشکی میانه با حضور در محل پایگاه فوریت های پزشکی،  مدیر بیمارستان برکت، رئیس بیمارستانهای میانه و سوپرواریزین محترم بیمارستانهابا ارسال پیام این روز را گرامی داشتند.

جالب توجه این است مردم قدرشناس میانه نیز با ارسال پیام تبریک به پرسنل فوریت های پزشکی از زحمات آنها قدردانی نمودند.

این پیام های تبریک هزاران مرتبه جای تشکر دارد.ولی افسوس مسئولین محترم شهر دریغ از یک پیام، چرا در مناسبت های دیگر پیام صادر می شود ولی در این روز پیامی صادر نشد البته پرسنل خدوم فوریت های پزشکی دلخور نیستند چون خدمات آنها فقط بخاطر رضای خدا و مردم فهیم و قدرشناس میانه می باشد که در این روز با پیام و حتی سر صحنه ماموریت تبریک می گفتند ارزش دارد.

اما انتقاد شدید از اداره ورزش و جوانان بکنیم که در اجرای مسابقات یادشان می افتد فوریت های پزشکی و درخواست آمبولانس جهت برگزاری مسابقات و ‌‌‌‌....

جناب رئیس محترم اداره ورزش و جوانان میانه انتظار داشتیم جنابعالی در این روز با حضور در مرکز فوریت های پزشکی میانه حتی با دست خالی این روز را تبریک می گفتید تا در آینده به درخواست های شما مبنی بر اعزام آمبولانس برای برگزاری مسابقات جواب مثبت شنیده شود که تعامل اداری بصورت دو طرفه می باشد . باز هم سکوت اختیار میکنیم .

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۶/۳۰ ۱۷:۵۶

جناب مهرانپور عزیز شما کاملا حق دارید و همه از تلاشهای شما در امر امداد رسانی مطلع و متشکرند و حق این بود که فرماندار که نماینده دولت که احتمالا چند روزی از تبلیغاتشان مانده سری به شما میزدند و دست مریزادی میگفتند و هماهنگی های این کار باید توسط رئیس شبکه بهداشت ودرمان صورت میگرفت ولی چون شما عزیزان چون کمنام کار میکنید اجرتان با خداست و تلاشهایتان هم انشا الله و حتما برای زضای خدا خواهد بود و حضور مسئولین برای شما نباید فریضه باشد .چون امام عزیزان گفته اند که مردم ولی نعمت هستند و نفرموده اند مسئولین ولی نعمتند و شما عزیزان برای نجات مردم و رضای مردم کار میکنید .
ای کاش شما هم مثل فولاد بودید تا هر هفته مسئولین به شما سر میزدند
کلام آخر از رانندگان عزیز تقاضا میشود که موقع شنیدن آژیر آمبولانس راه را باز کنند تا شاید جان انسانی به خطر نیفتد.

۰۰/۶/۳۰ ۱۱:۴۹

ممنون از راهنمایی شما

جهت اطلاع درخواست آمبولانس جهت برگزاری مثلا فوتبال غیرقانونی می باشد ولی بخاطر تعامل اداری انجام می شود در قبال آن یک تبریک خشک و خالی نیز ارزش داشت . حال این عمل صورت نمی گیرد فردا در صورت درخواست نیز باید طبق قانون انجام گیرد.

تمامی فعالیت های فوریت های پزشکی با دل و جان و جهت جلب رضای خدا و بنده خدا صورت می گیرد که تا کنون چنین بوده و خواهد ماند. ولی وقتی اداره ای تقاضای آمبولانس جهت برگزاری مسابقه می کند که می داند در شرح حال وظایف فوریت نیست باید و می بایستی قدرشناس باشد و در روز فوریت های پزشکی اگر توان حضور نداشت حداقل با تلفن تبریک می گفت. 

همشهری عزیز تمامی همکاران اینجانب حتی در کشور عزیزمان با جان و دل کار می کنند و اشاره به جایگاه مدیریت و از این حرفا زدید نشان می دهد جنابعالی از بخش تربیت بدنی هستید که چنین دفاعیه نمودید کار باید از دل باشد تا به دل نشیند. بهتر است هم وطن نامی از خود داشته باشد تا مشخص شود کیست مرد است یا زن ؟ باسواد است یا بی سواد 

هم طن مستعار  بحث کردن با اشخاص مستعار و بی نام فایده ندارد شما که چنین تفکری دارید روابط عمومی اداره مذکور پاسخی نمی دهد پس بحث بی فایده است .

به امید آن روزی که تیم میانه ۳ بر هیچ بازنده نشود

۰۰/۶/۲۹ ۱۵:۱۰

"جناب رئیس محترم اداره ورزش و جوانان میانه انتظار داشتیم جنابعالی در این روز با حضور در مرکز فوریت های پزشکی میانه حتی با دست خالی این روز را تبریک می گفتید تا در آینده به درخواست های شما مبنی بر اعزام آمبولانس برای برگزاری مسابقات جواب مثبت شنیده شود که تعامل اداری بصورت دو طرفه می باشد . باز هم سکوت اختیار میکنیم ."

این حرف شما نشانه بسیار بدی است از تفکر و درک شما از وظیفه فوریت های پزشکی.
یعنی تبریک نگوید خدمات ارائه نمی شود؟ اگر با ریا و اهداف دیگری .... می آمد خوب بود؟ محبت و تبریک و امثال اینها خریدنی نیست دلی هست.
اگر سه پاراگراف آخر را نمی نوشتید تاثیر بیشتری داشت به ویژه با پاراگراف آخر کار را خراب کردید.

امیدوارم امثال این تفکر در هیچ جای مدیریتی و تصمیم گیری های مهم و سطح بالا در این کشور جایگاهی نداشته باشد.

۰۰/۶/۲۹ ۱۱:۲۰

با سلام و خسته نباشید ، حضورتان عرض کنم که فوریت متاسفانه برای مسئولین ما معنا نشده است ، و تمام حرکت هایشان لاک پشتی و بصورت اسلومیشن است چون بنده از زمانی که ساکن آپارتمانهای مجتمع مسکونی مهر آیاز واقع در نبش خیابان سعدی اول شهرک اندیشه شدم تازه وارد دبستان شده بودم واکنون که این مطلب را می نویسم منتظر نتایج کنکور هستم یعنی دوازده سال سپری شده تا آنجا که یادم می آید از بدو ورود ما به این محل همسایگان نامه نگاری های متعدد و دعوت از مسئولین جهت بازدید از محل ، و اقدام لازم ( جهت رفع معظل فاضلاب بزرگ و متعفن و روباز مقابل مجتمع آیاز که حدود نود و هشت خانوار را در خود جای داده و همچنان آسفالت خیابان مجاور آن که واقعا بهداشت و درسلامت اهالی را به مخاطره انداخته اند بطوریکه در این روزها گرم حتی جرات باز کردن پنجره راهم نداشتیم چون بوی تعفن و هجوم موجودات موذی و ناقل بیماری از یک طرف و گرد و خاک حاصله ار تردد وسایل نقلیه در خیابان خاکی سعدی از طرف دیگر امان مان را بریده ) بطور مدام انجام داده و میدهند ولی متاسفانه مثل اینکه الویت و فوریت و سلامت انسانها بخصوص انسانهای محروم که در چنین مناطقی ساکن شده اند برای مسئولین شهر ما پشیزی ارزش ندارد . نمایندگان محترم ، آقای شهردار ، اعضای محترم شورای شهر که ادعا دارید خودتان طعم تلخ محرومیت را چشیده اید ، ، و سایر مسئولین محترم ، بویژه جناب آقای دادستان ما هم انسانیم و شهر وند این جامعه هستیم ، ما هم حق شهروندی داریم لطفا نگذارید حق ما پایمال شود ، درد درون های ریش عاقبت سر میکند . آیا یادتان رفته بنیان گذار کبیر انقلاب فرموده اند محرومین و پابرهنگان جامعه ولی نعمتان ما هستند !!؟ آیا واقعا و وجدانا این کانال در محلی که اهالی آن از اقشار مرفه جامعه بودند قرار میگرفت چنین رفتار و سهل انگاری میکردید؟از محضرتان دعوت
میکنیم فقط نیم ساعت قدم رنجه کرده و در جنب مجتمع آیاز در مقابل نانوایی آقای کاووسی حضور پیدا کنید تا با مشاهده این منجلاب و وضعیت کریه آن به عمق بدبختی ها و مشکلات اهالی محروم این منطقه پی ببرید . فقط نیم ساعت از وقت گرانقدرتان را در اختیار ما مردم محروم که عمدتا از قشر ضعیف و کارگری جامعه هستیم قرار دهید . فقط نیم ساعت .

۰۰/۶/۲۹ ۱۱:۱۷

با تبریک و خدا قوت گفتن به پرسنل خدوم و ایثارگر به مناسبت روز فوریت های پزشکی حتما تبریک نگفتن مسئولین شهرمان به شماها ذره ای در اراده شما نسبت به خدمتگزاری تان به مردم خللی ایجاد نمی کند اما گلایه از مسئولان محترم که چه خوب می شد با تقدیم دسته گلی به این قشر از خدمتگزاران صدیق و بی منت باعث دلگرمی هر چه بیشتر آنها در خدمتگزاری می شدید.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز