کد خبر: ۶۵۲۰۹
۱۳۱۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

مقام معظم رهبری:

بزرگترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزشهاست

۱۳۹۵/۷/۱۱
۱۶:۴۶

 

 تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت

تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت

هفته نیروی انتظامی یاد آور دلاوری ها ، ایثار و فداکاری های مجموعه پرسنل شجاع نیروی انتظامی در عرصه های مختلف و وعده گاه تجلی یکسال خدمت و تلاش صادقانه فرزندان ملت بزرگ ایران در سازمان خدوم ناجا است.

به نام خداوند بخشنده مهربان

بدون شک، پیشرفت، تعالی و نیل به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.
سلامی گرمی بر آن دلیر مردانی که در نقطه به نقطه کشور عزیزمان با جان و دل در امنیت کشور سهیم و از جان خود می گذرند

سلامی بر آن عزیزانی که شبانه روز در خدمت مردم هستند تا ما آسوده خاطر باشیم . امنیت کشور عزیزمان در سایه از جان خودگذشتگی این عزیزان است که دور از خانواده در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

سلام به مرزبانانی که از مرزها پاسداری می کنند و دریابانی که کوچکترین مورد را شناسایی می کنند و سربازانی که در لباس مقدس حافظ جان و مال مردم هستند.

درود بر این عزیزان که همه ما مدیون آنها هستیم اینکه در چند روز از سال مختص آنها باشد کم است باید در تمامی روزها قدردان آن باشیم .

درود بر آن عزیزانی که در شبهای سرد با حضور خود در نقاط کشور امنیت را برای ما به ارمغان می آورند

آرزوی سلامتی برای همه عزیزان نیروی انتظامی دارم .

ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از  تلاشهای ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه نیروها ،کارکنان و پرسنل نیروی انتظامی که با تدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوندبخشنده مهربان با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت استان را در زمینه ی پیشگیری و کاهش جرایم تامین می نمایند تقدیر و تشکر میشود و همچنین از فرماندهی محترم شهرستان میانه و دیگر همکارانش  که با متانت و احترام پیگیر موضوع اینجانب بوده نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز