کد خبر: ۶۷۷۲۹
۱۰۱۰ بازدید
۹ دیدگاه (۵ تایید شده)

سخنی کوتاه با امام جمعه محترم- نمایندگان عزیز- فرماندار محترم و رییس محترم شبکه بهداشت و درمان میانه

۱۳۹۵/۹/۱۶
۲۰:۰۶

رهبر معظم و عزیزمان در سخنانی گفته است که مسئولین باید در امر خدمت رسانی از هم سبقت بگیرند.

امام جمعه محترم و فرماندار گرامی و رییس گرامی شبکه بهداشت و درمان میانه خبر مسرت بخش رفع مشکل بازسازی کلینیک الزهرا را در فضای مجازی در شهر کربلا خواندم. در آنجا برای  تک تک شما عزیزان و دیگر عزیزانی که نقش مهمی در این امر داشتند دعای خیر نمودم.

امید می رود این پروژه هر چه سریعتر به اتمام برسد .

جناب آقای دکتر طاهری زحمات ارزشمند شما در امر بازسازی بیمارستان امام میانه از یاد نخواهد رفت .

جناب آقای فرماندار تلاشهای شما برای آبادانی شهر ستودنی است . اگر مسئولین با هم همدل و هم رای باشند شهر آباد می شود. شهر میانه لایق بهترینهاست . امیدوارم شاهد پیشرفت شهرمان باشیم .

نمایندگان محترم تلاشهای شما عزیزان نیز در تمامی مشکلات شهر باعث دلگرمی همشهریان شده است . جناب آقای دکتر شیویاری عزیز و جناب آقای دکتر فرمند گرامی امید تک تک همشهریان بعد از خدا شما هستید شهرمان مشکلات زیادی دارد همانطوری که مشکل بازسازی کلینیک الزهرا با دلسوزی مسئولین حل شد بقیه مشکلات نیز با توکل به خدا حل می شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۱۷ ۱۱:۰۵

سپاس ازتمامی زحمتکشان واقعی و خدمتگزار مردم

۹۵/۹/۱۶ ۲۳:۰۳

چه عجب!شما!؟مطلب بدون غرض؟!باورم نمیشود...البته بوی انتخابات میاد....

۹۵/۹/۱۶ ۲۱:۵۷

کاهش جمعیت ده هزار نفری؟

۹۵/۹/۱۶ ۲۱:۰۳

گذشته ها گذشته باید به فکر فردا بود باید دنبال راهکار بود و اشتباهات گذشته را جبران کرد
البته هنوز شهرهایی مثل سراب وبناب با میانه فاصله زیادی دارند هر چند آرزوی ما پیشرفت تمام شهرها درحد پتانسیل انها میباشد امیدواریم آنها هم درحد پتانسیلشان رشد کنند نه اینکه میانه به عقب برگرده وبه انها برسه

۹۵/۹/۱۶ ۲۰:۱۵

آقای مهران پور ، زیارت قبول. خرسندم که علاقه مند میانه اید و سخنان شما هم بوی اتحاد بین مسئولین را می دهد معلوم است که خیرخواه شهرید. متاسفانه خبرهای موثقی از کاهش تعداد جمعیت میانه از سرشماری جدید به گوش می رسد اگر واقعا چنین باشد کاهش 10 هزار نفری در عرض 5 سال، میانه را در ردیف شهرهایی چون سراب و بناب قرار خواهد داد . گناهی که نابخشودنی است.

اخبار روز