کد خبر: ۱۰۳۷۰
۹۸۵ بازدید
۱۳ دیدگاه (۱۳ تایید شده)

آیا این شورا با شوراهای قبلی تفاوت خواهد داشت؟

۱۳۹۲/۲/۱۵
۰۲:۱۷

از رفتار انتخاباتی افراد ثبت نام کرده پیداست که این شورا هم مانند شوراهای گذشته تفاوت چندانی نخواهد داشت. جالب است بدانید حتی فعالان عرصه سیاسی شهر در مقابل افکار توده ای کم آورده اند و کاملا خود را در مقابل تفکرات قومی و قبیله ای خلع سلاح شده می دانند. با این اوصاف آیا می توانیم به آینده این شورا و آینده مدیریت شهر امیدوار باشیم.

هرچند بودند افرادی که باید در این دوره کاندیدا می شدند ولی متاسفانه دلشان برای جایی که در آن نفس می کشند نمی سوزد. اگر غیر از این است استدلال های خود را در رسانه ها بیان کنند. بنده نظرم این است تمامی کسانی که همیشه دم از پیشرفت و عدالت می زنند ولی وقتی پای عمل به میان می آید پا پس می کشند. نمی شود با سیاست یک بام دو هوا زندگی کرد. ولی متاسفانه کار از کار گذشته است و الان در شرایطی هستیم که ثبت نام شوراها تمام شده است و باید تدبیر دیگری اندیشید.

از بین 59 نفری که جسارت به خرج داده و قرار است پس از تایید صلاحیت شان خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهند انتظار می رود اگر به آینده این شهر علاقمندند بیایند با هم ائتلاف کنند. اگر این ائتلاف شکل نگیرد و مردم هم به آن رای ندهند، چیزی تغییر نکرده است. همان اختلافات قبلی در تمامی مسائل پیش خواهد آمد و دلیل عمده این اختلافات هم بیشتر نه خود اعضای شورا، بلکه اطرافیان آنها هستند ولی با ائتلاف این مشکل رفع می شود و به این ترتیب یک شورای شهر منسجم خواهیم داشت.

یک پیشنهاد:

اگر کاندیداها نمی توانند با هم ائتلاف کنند، پیشنهاد می شود یک جریان سوم لیستی از توانمندترین کاندیداها را برای شورا معرفی کند و پس از انتخاب نیز پیگیر مطالبات مردم باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۲/۲۳ ۰۹:۵۰
[quote]نکته سنج ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۵ اقای قره داغی عزیز بازم غلط املایینقل قول حسین قره داغی: سلام اقای قره داغی عزیز بشتابید شما هم از این قافله عقب نمانید[/quote سلام حرکت در جهت ایده آل و تغییر در هر زمینه تاوان سختی دارد.کمتر کسی جرعت چنین بازیهارا دارد.همراه شدن با قافله یک باور است.اما حرکت با آن دشوار،مگر درس زندگی را خوب بیاموز[/quote]
این نظر لطف شماست.ممنون از راهنمایی تان.اما انصاف نیست.واقع بین نباشیم.راه برای تلاش باز است.هر کسی که بخواهد
۹۲/۲/۲۲ ۱۳:۱۵
اقای قره داغی عزیز بازم غلط املایی[quote name="حسین قره داغی"]سلام
[quote] اقای قره داغی عزیز بشتابید شما هم از این قافله عقب نمانید[/quote
سلام
حرکت در جهت ایده آل و تغییر در هر زمینه تاوان سختی دارد.کمتر کسی جرعت چنین بازیهارا دارد.همراه شدن با قافله یک باور است.اما حرکت با آن دشوار،مگر درس زندگی را خوب بیاموزی.[/quote]
۹۲/۲/۱۸ ۰۲:۴۴
بايد ديد اعضاء شورا قبلا چه اقدامات اساسي كرده اند
۹۲/۲/۱۷ ۱۵:۱۶
سلام
[quote] اقای قره داغی عزیز بشتابید شما هم از این قافله عقب نمانید[/quote
سلام
حرکت در جهت ایده آل و تغییر در هر زمینه تاوان سختی دارد.کمتر کسی جرعت چنین بازیهارا دارد.همراه شدن با قافله یک باور است.اما حرکت با آن دشوار،مگر درس زندگی را خوب بیاموزی.
۹۲/۲/۱۷ ۰۵:۰۸
[quote name="حسین قره داغی"][quote]قای دکتر من بانظر شما موافق نیستم که این افراد جسارت به خرج داده اند بلکه انها مردم را ....فرض کرده اند که این چنین بی پروا وارد میدان می شوندوباپررویی تمام خودراهم اصلح می دانند (با ان کارنا مه های سیاهشان)[/quote]اقای قره داغی عزیز بشتابید که شما هم ااین امار عقب نمانید
دوست گرامی
چشم بسته قضاوت کردن کار نادرستی است.اگر بر فرض حرف شما مصداق پیدا می کرد.می بایست شما اولین نفر می بودید.چرا که با توجه به آمار نفوس میانه جسارت این عده قابل تحسین است.[/quote]
اقای قره داغی عزیز بشتابید شما هم از این قافله عقب نمانید
۹۲/۲/۱۶ ۱۲:۲۷
سلام دکتر جان
وجود دلسوزانی چون شما مایه افتخاراست.اما میانه کشش این توصیه های دلسوزانه آن بزرگواررا ندارد.چرا که امکانات هنوز در دست کسانی است که نباید باشد.موفق باشید.
۹۲/۲/۱۶ ۱۲:۰۹
[quote]قای دکتر من بانظر شما موافق نیستم که این افراد جسارت به خرج داده اند بلکه انها مردم را ....فرض کرده اند که این چنین بی پروا وارد میدان می شوندوباپررویی تمام خودراهم اصلح می دانند (با ان کارنا مه های سیاهشان)[/quote]
دوست گرامی
چشم بسته قضاوت کردن کار نادرستی است.اگر بر فرض حرف شما مصداق پیدا می کرد.می بایست شما اولین نفر می بودید.چرا که با توجه به آمار نفوس میانه جسارت این عده قابل تحسین است.
۹۲/۲/۱۶ ۰۳:۳۴
با وجود این استعدادهای جوان وتحصیلکرده این دوره انتخابات شورای شهر میانه انشالله نوید پویایی و خروج از بن بست ومحافظه کاری چند سال برخی مصلحت اندیشان را در شورای شهر و شهرداری می دهد .
همین برنامه ای که جوانان تحصیلکرده کانیدای این دوره شورای شهر برای چند منطقه نمودن شهرداری میانه ارائه داده ا ند حتی شهرداری فعلی میانه را یکی دو هفته است به تکاپو انداخته است .
تا باشد همین خبرها و همین حضور جوانان تحصیلکرده در امور اجرایی شهر میانه باشد .
به فال نیک می گیریم .
نمایندگان عزیز تا کی فقط بدنبال پیرمردها می دوید ؟!
کم نیستند جوانان کارآمد و تحصیلکرده در شهر میانه که توان مدیریتیشان دهها برابر همان بازنشسته ها و پیرمرد هایی است که فقط بدنبال آنها هستید .
خدا وکیلی بگذارید آنها دیگر دوران استراحت و بازنشستگیشان را بگذرانند و استعدادها و جوانان میانه را دریابید .
[quote name="نکته سنج"]اقای دکتر من بانظر شما موافق نیستم که این افراد جسارت به خرج داده اند بلکه انها مردم را ....فرض کرده اند که این چنین بی پروا وارد میدان می شوندوباپررویی تمام خودراهم اصلح می دانند (با ان کارنا مه های سیاهشان)[/quote]
نکته سنج عزیز با این دیدگاه نقادانه ای دارید چرا خودتان کاندیدا نشدید تا این نا اصلح ها سکان اداره شهر را به دست نگیرند.
۹۲/۲/۱۵ ۱۳:۳۵
اقای دکتر من بانظر شما موافق نیستم که این افراد جسارت به خرج داده اند بلکه انها مردم را ....فرض کرده اند که این چنین بی پروا وارد میدان می شوندوباپررویی تمام خودراهم اصلح می دانند (با ان کارنا مه های سیاهشان)
۹۲/۲/۱۵ ۱۲:۲۳
سلام
این نگرانی شما قابل درک هست.اما وجود این همه نامزد فرصت خواهد داد.تا رسم گذشته به هم بخورد.هر چند تا دقایق 90 تنها وجدان منتخبین پاسخگوی مطالبات مردم خواهد بود.لذا این توصیه و این راه از قبل چیده شده هم ،توفیری نخواهد داشت.فقط تنها فرصتی است.که می تواند آگاهی و درایت مردم را با انتخاب درست معنا دهد.
۹۲/۲/۱۵ ۱۰:۲۸
بسمه تعالی
با سلام
تفاوت که قطعا خواهد داشت! شاید وضعیت بدتر شود!!!!
۹۲/۲/۱۵ ۰۶:۰۷
[list][*]باسلام. دغدغه مذکور صحیح است ولی ائتلاف صوری برای جمع آوری آرای اقوام و آشنایان کفاف نمی دهد. نامزدها باید باهم صحبت کنند و تقابل و تعامل افکاری و رفتاری شان را با هم یکی بکنند و دنبال جلب نظر مردم باشند وگرنه اینکه دو نامتجانس صرفاً برای جلب آرای حامیان دیگری با هم ائتلاف کنند فردای انتخابات همه چیز فراموش می شود و همین آب و همین کاسه! مگر در ابتدای دوره سوم ندیدیم که ائتلاف 5 نفر پس از انتخاب بیانیه مشترک داده و از مردم تشکر کردند لیکن از همان روز تخم نفاق و تفرقه را کاشتند طوریکه تا همین امروز شورا متزلزل گردید. [/list]

اخبار روز