کد خبر: ۱۱۹۰۵
۲۸۶۷ بازدید
۱۳ دیدگاه (۱۳ تایید شده)

بسیط ؛

روستایی فراموش شده!

۱۳۹۲/۳/۲۸
۰۸:۴۰

 

 

 

صبح جمعه 24 خرداد با اکیپ رای گیری جهت اخذ رای بطرف بسیط از روستاهای بخش کندوان راه افتادیم و تا روستای آرموداق با مینی بوس رفتیم ولی از آرموداق به طرف بسیط جاده طوری نبود که ادامه دهیم و بناچار با یک نیسان دو کابین  پیکاپ ادامه دادیم تا به روستا رسیدیم .

اندک اهالی آنجا اول با تندی به ما گفتند که برای چه آمده اید ؟ ما با شما کاری نداریم ؟ ما رای نمی دهیم . بر گردید......و وقتی گفتیم که مهمان شماهستیم مارا به خانه دعوت کردند و با احترام از ما پذیرایی نمودند و آرام آرام درد دل ها شروع شد که: فقط در انتخابات ما را یاد می کنند  و به ما قول برق رسانی به روستا را می دهند ، کافیه یک شب بمانید تا تاریکی را حس نمایید ،(بدون یخچال بودن که دیگر جای خود دارد) و وقتی که ما آنها را دلداری و امید میدادیم که انشاءا... حتما برق به روستا می آید ،پیرمرد که چشمانش حکایت از دردی پنهان و دهها ساله در دلش داشت گفت که در انتخابات مجلس شورای اسلامی کاغذی به ما نشان دادند که بودجه برق رسانی به روستا را نشان میدادو ما خوشحال از این خبر تا امروز منتطر سیم برق مانده ایم  ولی ........

ما نمی دانیم حل  مشکل برق رسانی این روستا چگونه است .و از اولویت بندی و بودجه موجود روستاها برای برق رسانی نیز اطلاع دقیقی نداریم و میدانیم که چندین بسیط دیگر نیزداریم.ولی این را میدانیم که بهره مندی از نعمت برق حق تک تک مردم این مملکت می باشدو از مسئولین مربوطه می خواهیم برای برق رسانی به روستاها مسئله توجیه اقتصادی را کنار بگذارند و باور کنند که دعای مردم چنین روستاهایی  است که مشکلات بزرگتر منطقه و مملکت  را حل می کند.

خاطره محمد ابراهیمی از روز انتخابات 24 خرداد

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۴/۱۲ ۰۴:۲۵

الحمدالله سلام عرض خسته نباشی خدمت حوضار محترم من دانشجویی نقشه کشی از اهالی روستای بسیط هستم روستای بسیط روستای شهیدانو با مردم دلسوز ادمی خون گرم مو مهربون مهمون نواز هستن این روستای ما فراموش نشد دهیاری های روستا به روستا نمیرسن پیشرفتو پشت گوش میندازن وبه روستا نمیرسن روستای ما چند سال بدون کاز اموراتشون میگذر من از مسولین تقاضی اجزانه دارم برای روستای ما نکاه کنن وبه روستای ما برسن امیدوارم مسولین هم به خوبی برسن درایند خواهی دید این روستا پیشرفت کند جاذبی دیدنی زیادی دارد. درایند نچندان نزدیک جذب تروریستهم باشد مسولین ودهیاری عزیز فقط به بسیط برسن بسیط روستای فراموشی نیست روستای تازهاست ممتون علیرضا استادی از تهران

۹۳/۱/۲۳ ۱۸:۰۷
سلام اقای عظیمی
۹۲/۱۲/۱۰ ۰۶:۰۸
با نام خدا
قابل توجه دوستان
در بخش کندوان از 84 روستا ی بخش 82 روستا برق دار میباشد که دو روستای باقیمانده روستای بسیط در حال اجرا و روستای قراجه میدان داغی در دست بررسی میباشد یعنی 99درصد روستاهای بخش کندوان از نعمت برق برخوردارند! :-)
۹۲/۱۲/۱۰ ۰۶:۰۲
با یاد خدا
باید به اطلاع همشهریان عزیز برسانم که مشکل برق رسانی به روستای صعب ا لعبور بسیط حل شده و اجرای آن در آبان ماه به پیمانکار واگذار شده ولی به علت عدم دسترسی در زمستان در مرحله اولیه اجرا قرار دارد ! و در بهار سال 93 به بهره برداری خواهد رسید !
وپروژه مذکور کار آسانی نیست و واقعا برق رسانی به روستای زیر ده خانوار کار قابل ستایش دولت عزیزمان میباشد !
که جای تشکر از مسئولین اداره برق و نمایندگان محترم را دارد!
۹۲/۹/۶ ۰۶:۵۸
دوست عزیز راست گفتید نماینده کنونی میانه ... توان حرف زدن درمجلس را ندارد ازفرماندار بخشدار چه انتظاری دارید میانه مظلوم بود با آمدن ایشان مظلوم تر نیز شد چون خود کرده را تدبیرنیست ؟
۹۲/۴/۲ ۰۸:۱۵
احسن سرمد واقعیت را گفتی
۹۲/۳/۳۱ ۰۷:۳۶
[quote name="سرمد"]شما که عضو اصلی ستاد قالیباف در میانه بودید ! آقای دکتر چگونه صندوق سیار را به شماتحویل داده بودند ؟؟؟؟؟؟[/quote]
اين خاطره محمد ابراهيمي است نه دكتر
۹۲/۳/۳۰ ۱۲:۵۹
شما که عضو اصلی ستاد قالیباف در میانه بودید ! آقای دکتر چگونه صندوق سیار را به شماتحویل داده بودند ؟؟؟؟؟؟
۹۲/۳/۳۰ ۱۲:۵۸
چرا راه دور می روید !
در سایه بی توجهی بخشداری مرکزی و فرمانداری ویژ] میانه در همین روبروی روستای بزرگ آچاچی ، چند صد متر آن طرفتر و در آن سوی رودخانه روستایی وجود دارد که حتی یک پل برای عبور و مرور وجود ندارد در انتخابات هم آیا گذرها به این روستا افتاده ؟ یا فقط و فقط در موقع تبلیغات نماینده ها و فرمانداری دم از حمایت از ملت و مستضعفین می زند ؟
برای رسیدن به شهر مردم این روستا ناچارا تا روستای ممان می رفتند و پس از طی این همه راه به میانه می آمدند ؟
۹۲/۳/۲۸ ۲۰:۵۶
[quote name="سینا میانه"]آقای دکتر با سلام و احترام
ضمن تشکر از ارسال مطلب روستای فراموش شده لطفا اطلاعات مطلب را تکمیل نمایید کدوم نماینده محترم نامه را به مردم شریف این روستا نشان داده است؟
کاش تصاویری نیز از این روستا در سایت میانه به نمایش در می آمد[/quote]
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
۹۲/۳/۲۸ ۱۴:۵۸
چند ساعت از این موضوع گذشته است؟؟؟؟ روابط عمومی فرمانداری کجاست؟؟؟؟ بعید است آقای زرین از شما؟؟؟
۹۲/۳/۲۸ ۰۶:۳۰
آقای دکتر با سلام و احترام
ضمن تشکر از ارسال مطلب روستای فراموش شده لطفا اطلاعات مطلب را تکمیل نمایید کدوم نماینده محترم نامه را به مردم شریف این روستا نشان داده است؟
کاش تصاویری نیز از این روستا در سایت میانه به نمایش در می آمد
۹۲/۳/۲۸ ۰۶:۰۳
قابل توجه مسئولين

اخبار روز