کد خبر: ۴۲۸۴
۲۲۳۰ بازدید
۱۱ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

میانه استحقاق بیشتری دارد...

۱۳۹۰/۶/۱۶
۰۰:۴۷

میانه استحقاق بیشتری دارد...

کتاب میانه استحقاق بیشتری دارد که به تلاش دکتر سید یوسف حاجی اصغری تدوین شده هم اکنون در دست همشهریان عزیز می باشد. فارغ از اینکه این کتاب بیلان کاری کامل مهندس حاجی اصغری نماینده محترم مردم میانه در مجلس شورای اسلامی است یا نه باید ایشان جواب دهند. اما آنچه بنده را واداشت تا این یادداشت را بنویسم اصل پاسخگویی و ارائه بیلان کاری است. مهندس در این کتاب کوشیده است تا تلاش های خود را در جهت خدمت به مردم نشان دهد . این تلاش باید برای اصحاب رسانه غنیمت باشد بخصوص در شهری مانند میانه که به حق استحقاق بیشتری دارد. ماها نباید در نوشته ها و مقالاتمان از دایره ادب و انصاف خارج شویم هر چند که شخص مورد نظر ما با ما همسو نباشد. حداقل برای بنده اینطور است که نباید از این دایره خارج شویم. ماها به درستی باید الگوی نشر و تحلیل اخبار و اطلاعات باشیم. اصل نشر این کتاب کار مقدسی است که می تواند برای سایر مسئولین شهر الگو باشد تا ما مردم میانه حداقل با این بیلان کاری بتوانیم از عملکرد مسئولانمان باخبر شده یا حتی با همین بیلان کاری مسئولین را نقد کنیم.

عظیمی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۰/۷/۲ ۰۵:۰۱
کاری که به ثمر رسیده و مردم منتفع شده اند رو گزارش کنند نه نوشتن نامه ! من روزی 600 تا نامه می نویسم !!!! به عمل بر آید و ............
۹۰/۶/۲۶ ۲۱:۰۲
تو ستاد تبلیغاتی حاجی اصغری می بینمت سید!!!!!!!!!!!! ;-)
۹۰/۶/۲۶ ۲۰:۲۷
با سلام
اگر آقای ..... یکمی از این هزینه مالی رو صرف وقت جهت تغییر قطارهای شهر میانه میکرد، حداقل می گفتم که یه کار اساسی انجام دادن. با تصویب نمودنم فلان بودجه فلان ده رو آباد کردم، فلان چاه رو حفاری کردم و ... فقط سر افرادی رو میتونن شیره بمالن که ... .
شاید هر شخصی یه نظری برای این جملات من بنویسن ولی کمی خوب فکر کنید ببینید که شهرمون چقدر پسرفت داشته، و علت چی بوده؟

بودن یا نبودن نماینده برای ما هیچ ارزشی ندارد، چرا که همان شهر هست و همان خیابان و همان کوچه ...
کمی خوب فکر کنید ، البته اگر به آینده فکر میکنید ، وگرنه این جور کارهای عزیزان را تائید کنید تا کمی آرامش پیدا کنید.

ممنون از توجهتان
۹۰/۶/۱۹ ۰۸:۵۹
اینها یکسری نامه های خوانده نشده هستند نه خدمت برای مردم میانه
اون نامه هایی رو که برای دوستانتان نوشتید و به ثمر رسیدن رو هم چاپ می کردید
۹۰/۶/۱۸ ۱۴:۱۵
با تمامی احترام و خضوع در برابر همشهریان منتقد باید عرض کنم شهر ما زمانی در شان میانه ایها خواهد بود که مسائل سیاسی را سیاه و سفید نبینیم. عامل عقب ماندگی میانه تعصب بی مورد در مسائل سیاسی است. بنده در حد توان خودم سعی خواهم کرد این اختلافات را کم کنم باشد که در این راه انگ هایی نیز به ما بزنند. مهم هدف مقدسی است که ما داریم.از همین جا از تمامی طرفداران کاندیداهای احتمالی مجلس تقاضا دارم نهایت سعه صدر را نسبت به همدیگر داشته باشند. ما نباید در ایام انتخابات کاری را انجام دهیم که موجب کدورت بین نماینده هایمان شود. اگر زندگی پیامبر برای ما الگوست ایشان در تمام طول عمرشان همیشه سعی می کرده که قلوب مومنان را به همدیگر نزدیک کند. بنابراین با تاسی به پیامبر اکرم بنده تمامی سعی خود را به نوبه خود بکار خواهم برد تا ریشه اختلاف در میانه ریشه کن شود و هر کس از بزرگان یا افراد عادی شهرمان در این راستا بخواهد کاری انجام دهد بنده نیز بعنوان یک سرباز در خدمت همشهریان عزیز خواهم بود. در پایان از کسانی که به مطالب بنده انتقاد دارند خواهشمند است با اسم اصلی لینک بگذارند تا بتوانیم از این انتقادات نتیجه بگیریم. بنده معتقدم برای رسیدن به یک جامعه ایده آل باید هزینه بدهیم. بنده بعنوان یک معلم خودم را موظف می دانم که در راستای کاهش اختلافات حرکت کنم.بنده نماینده فکری کسانی نیستم که بر طبل اختلافات می کوبند. عظیمی-ارادتمند تمامی همشهریان عزیز
۹۰/۶/۱۷ ۱۳:۱۶
اصل اطلاع رسانی خوبه به شرطی که عوام فریبی نباشه.
۹۰/۶/۱۷ ۰۸:۲۲
اميد كه اين كارنامه ها به سمت واقع گرايي و راستگويي بروند و محملي مقطعي براي فريب در انتخابات نباشد
۹۰/۶/۱۷ ۰۶:۴۹
آقای عظیمی که منتقد سرسخت حاج اصغری بود چون نان به نرخ روز خور می باشند می توانند الان طرفدار حاجی اصغری شونند .
۹۰/۶/۱۷ ۰۲:۵۹
من يك كارمند ساده هستم . اگر مكاتبات روزانه خودم را كتاب بكنم ؛ چندين جلد خواهد شد. اما آيا ظاهر سازي ميتواند عملكردها را نشان دهد؟ آقاي حاج اصغري در زمان انتخابات ميگفت : از زنجان تا تهران پر از كارخانه است و ميانه استحقاق بيشتري دارد و چرا نبايد ميانه اينچنين نباشد . حالا ايشان نميتوانند يك واحد صنعتي نام ببرند كه با تلاش ايشان ايجاد شده باشد. راستي ما مردم ميانه باز اسير شعارهاي پوچ خواهيم شد؟
۹۰/۶/۱۶ ۲۰:۳۶
طبیعتاً بعد از رفتن مهندس هاشمی باید انتظار داشته باشیم که اطرافیانش پراکنده شوند و مثل همین آقای عظیمی دست به دامن دیگری شوند.
۹۰/۶/۱۶ ۰۸:۳۸
کارنامه عمل (چه با عملکرد خوب و چه بد) جزء لاینفک و تکمیل کننده مسئولیت هر مدیری است....

اخبار روز