کد خبر: ۶۱۳۶
۱۴۹۰ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

جملاتی برای زندگی

۱۳۹۱/۳/۲۲
۱۹:۰۲
آیا می دانستید افرادی که بنظر خیلی قوی می رسند، معمولاً خیلی حساس هستند و کسانی که بیشترین مقدار مهربانی را به معرض نمایش می گذارند، بیشترین صدمه را دیده اند؟ آیا می دانستید آنهایی که تظاهر می کنند نیازی به عشق ندارند، بیشتر از همه به آن محتاجند؟ اشخاصی که از همه نگهداری می کنند خودشان از همه بیشتر نیازمند مراقبتند و کسانی که زیاد لبخند می زنند ممکن است در زمان تنهایی بیشترین گریه را بکنند.

اگر نمیدانی از من بپرس. اگر قبول نداری با من بحث کن. اگر دوست نداری به من بگو. اما هیچوقت در مورد من یک طرفه به قاضی نرو.

انسانی خوب بودن ارتباطی به دین، مذهب، وضع زندگی، نژاد، رنگ پوست، دیدگاه سیاسی یا فرهنگ شما ندارد، بلکه به این بستگی دارد که تا چه اندازه نسبت به دیگران خوشرفتاری می کنید.

وقتی از کسی فرار می کنید او همچنان وجود دارد اما با فاصله ای دورتر. وقتی با کسی می جنگید فقط باعث قوی تر شدن او می شوید. بهترین گزینه فقط گذشتن و رفتن است.

گاهی نیاز دارید تنها باشید نه بی کس، تا بتوانید ساعاتی را در خلوت خود سپری کنید و از آن لذت ببرید.

پیش از آنکه درباره زندگی، گذشته و شخصیت من قضاوت کنی… خودت را جای من بگذار، از مسیری که من گذشته ام عبور کن، با غصه ها، تردیدها، ترسها، دردها و خنده هایم زندگی کن… یادت باشد هرکس سرگذشتی دارد. هرگاه به جای من زندگی کردی آنگاه میتوانی درباره من قضاوت کنی.

اگر کسی کاری را که برایش انجام میدهید وظیفه تان میداند نه لطفتان، باید به آن کار خاتمه دهید.

میدانم کمتر از آنی هستم که بیشتر مردم ترجیح میدهند باشم اما اغلب مردم نمیدانند که من خیلی بیشتر از آنی هستم که آنها میبینند.

خودتان را با همه وجود باور کنید. بدانید قدرتی درون شما وجود دارد که از هر مانعی بزرگتر است. شما میتوانید.

دردناک ترین خداحافظی ها آنهایی هستند که نه گفته شدند نه توضیح داده شدند.

گفتن دوستت دارم سه ثانیه طول میکشد… توضیح دادنش سه ساعت….و ثابت کردنش یک عمر.
منبع: عصر ایران

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

[quote name="مهدی"]سلام دوست عزیز مطلب تان را خواندم خوبند اما نه برای این زمانه . زمان این حرفا گذشته حتما شما یک جایی استخدامی و حقوق هم که داری. بیا از بیکاری و وعده های الکی از گرانی از دروغ برخی از آقایون و ... بگو البته شاید هم می ترسی اینها را بگی خواستی یک مطلبی بذاری.[/quote]

عظیمی:
از اینکه بنده را دوست خطاب کردید متشکرم.
گفتن اینکه بعضی از وعده ها الکی است یا گرانی وجود دارد و یا بعضی از آدم ها دروغ می گویند دردی را دوا نمی کند. ما ابتدا باید رفتارمان در جامعه درست باشد تا دیگران را امر و نهی کنیم. متاسفانه وضعیت امروزی جامعه طوری است که جایی برای کارهای فرهنگی نگذاشته است. هر چند که مشکل اصلی جامعه امروز ما فرهنگی است از صدر تا ذیل. بعنوان مثال اکثر مردم ما فکر می کنند که وقتی کسی در این مملکت مسئول شد رفتار و کردار او از آموزه های او که قبلا در این جامعه بدست آورده است جداست در حالی که اینطور نیست. مثال ها در این مورد زیاد است در مجالی دیگر می توانیم در مورد آن صحبت کنیم.
۹۱/۳/۲۴ ۱۱:۳۸
سلام دوست عزیز مطلب تان را خواندم خوبند اما نه برای این زمانه . زمان این حرفا گذشته حتما شما یک جایی استخدامی و حقوق هم که داری. بیا از بیکاری و وعده های الکی از گرانی از دروغ برخی از آقایون و ... بگو البته شاید هم می ترسی اینها را بگی خواستی یک مطلبی بذاری.
۹۱/۳/۲۲ ۱۶:۱۳
آفرین بر شما
مطلب خوبی رو انتخاب کرده بود
۹۱/۳/۲۲ ۱۵:۴۴
با سلام،
...و امروز برای خیلی ها، حتی گفتن "دوستت دارم" یک عمر طول می کشد!

اخبار روز