کد خبر: ۷۲۹۴۶
۱۲۳۷ بازدید
۲۲ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

خدا قوت آقای فرماندار

۱۳۹۶/۲/۳۰
۲۰:۳۴

معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، جناب آقای شکری، ما حامیان دولت تدبیر و امید حماسه ی ۲۹ اردیبهشت را خدمت شما و تمام خادمان مخلص و زحمت کش ملت بزرگ ایران تبریک می گوییم، خدا قوت، خسته نباشید که هیچگاه زخم زبان ها بر صبوری خردمندانه تان غلبه نکرد و به حق نماینده دولت منتخب ملت در شهرستان بوده اید و با روی باز پذیرای مردم  بوده و هستید و روز جمعه نیز انتخابات دوازدهمین دوره ی ریاست جمهوری را با تمام بی مهری ها به نحو احسن برگزار کردید.

مردم میانه نیز همراه با ملت ایران دعوت رهبر فرزانه را لبیک گفتند و روز جمعه آمدند و در تجلی جمهوری اسلامی، دوباره به دولت حسن روحانی رای دادند تا بگویند تخریب های نامنصفانه نمی تواند زحمات و تلاش های جانانه ی دولت را از چشم ملت پنهان کند، جناب شکری خوشحالیم که در دولت تدبیر و امید همواره فضایی مناسب تر فراهم بوده تا همه بتوانند با نقدهای منصفانه یاریگر مسئولان در عرصه ی خدمت باشند، ما حامیان دولت منتخب، در شهرستان میانه، همراه و  پشتیبان شما خواهیم ماند و هر آنچه بتوانیم به کار خواهیم بست تا انتقادات موجود یک به یک رفع شوند و در تلاشی مجدانه آنچه مطالبه مردم در عهد با دولت بوده محقق گردد.

 

*یا اَیُهَا الَّذینَ آمَنوا اِن تَنصروا اَللهَ یَنصُرکُم و یُثَبِّت اَقدامَکُم*

سوره مبارکه محمد آیه ی ۷

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۳/۲ ۲۳:۴۵

اتفاقا دهاتی ها بهتر از شهری ها تشخیص میدهند به کی رای دهند هر قشری منافع خو,دشو دنبال میکنه اگر همون دهاتی ها نباشند از گشنگی میمیری کندم و برنج و هرجه خوراگی هست تولید میگنند. ولی دست های پینه بسته بیمه بازنشستگی ندارند دهاتی پیش خدا عزیزند چونکه از دسترنجشون همه موجودات بخصوص انسانها و حتی موجودی مسل تو تغزیه مکنی

۹۶/۳/۲ ۲۳:۳۳

انسان های نارس و کال در همه جا هستند شهری و دهاتی ندارد خیلی از انسانهایی هستند که در اسمانها خراش ها زندگی میکنند که بعضی هاشون اصالتا شهری هستند ولی هیجی از انساتیت نمیدانند بویی نبرده اند

۹۶/۲/۳۱ ۱۴:۱۸

اميدوارم با تداوم دولت تدبير و اميد مدت فرمانداري آقاي شكري نيز تمديد شود تا نواقص كارها رو كه شروع نمودند رو به إتمام برسونن. واقعا ايشون فرماندار زحمتكش . صبور . ميباشند .و من الله التوفيق

۹۶/۲/۳۱ ۱۳:۴۴

بنده به نوبه خود ازتمامي دست اندركاران برگزاري انتخابات خصوصا جناب آقاي فرماندار به جهت مديريت عالي تقديرو تشكر مي كنم .وپيروزي دكتر روحاني را به مردم فهيم وتلاشگران عرصه خدمت دولت تدبيرواميد تبريك مي گويم.

۹۶/۲/۳۱ ۱۲:۲۳

جنابی که نام و نشانت مشخص نیست، لطفا یاد بگیر از دهاتی ها مایه نگذاری و اگر دنبال نقاب برای خودت می گردی به دیگران توهین نکن.

مردم روستا ها با رایشان اثبات کردند در درک و آگاهی از هیچ کس کمتر نیستند، خدا را شکر دیدید که روستا ها آگاهانه به عملکرد رای دادند نه به وعده های واهی، روستایی ها نشان دادند رایشان قابل خرید با وعده ی یارانه نیست.

 

بنده عرایضم کاملا صریح و شفاف بوده و هست، اگر شما هم شجاعت صراحت دارید بفرمایید مگر مانعی برای رای مردم بود؟

 

خدا را شکر با مشارکت بالا مردم پای صندوق ها حاضر شدند، اینکه گفته ام بی مهری همین حرف های امثال شماست که منکر زحمات هستید.

 

و اما در رابطه اینکه بنده اصراری دارم یا نه بهتر است اول یک لیوان آب بنوشید و بعد آگاه باشید که بنده هیچ اصراری به حضور در هیچ صحنه ای ندارم و پیشنهاد می کنم اینبار شما بروید و مطالعه کنید تا بفهمید و درک کنید آحاد این ملت در کشور حق دارند و اگر شما و امثال شما فکر می کنید صحنه ای ارث پدرتان است و می توانید حد و حدود تعیین کنید سخت در اشتباهید. بنده به عنوان یک شهروند حق دارم و برای حقم وظیفه پاسداری از حقم را نیز دارم.

 

آقای اهل مطالعه متخصص، انتقاد هایی بوده و هست و هیچ اهل انصافی نامتعصبی منکرش نمی تواند باشد اما به یاد داشته باشید میزان درصد مشارکت و جمعیت شرکت کننده فرق زیادی با دوره های گذشته نداشت و پیش بینی ها کافی بود اما طرح آزمایشی سیستم الکترونیک رایگیری شوراها می توانست باعث کندی روند رایگیری شود که آنهم رضایت اکثر شهروندان گواه خوب بودن سیستم علی رغم کاستی های طبیعی برای بار اولش بود.

 

اگر واقعا با سند و مدرک فکر می کنید کسی از رایگیری بازمانده حتما منعکس کنید تا رسیدگی شود.

 

نهایت اینکه ما از عملکرد فرمانداری رضایت داریم و حمایتش خواهیم کرد چون نماینده دولت منتخبمان است.

۹۶/۲/۳۱ ۱۲:۰۹

بنده و دوستانم راضی هستیم و خسته نباشید عرض کردم خدمت ایشان

شما هم مختارید نظر و رفتار خود را داشته باشید

۹۶/۲/۳۱ ۱۰:۴۱

من یه دهاتی بی سواد هستم. تا حرف رو شفاف و صریح نگی متوجه منظورت نمی شوم، میشه واضح بگی منظورت از بی مهری چیه؟
بی مهری از طرف چه کسانی بوده؟
قصدشون از بی مهری چی بوده؟
با وجود تلاش هر دو قطب انتخابات برای مشارکت حداکثری و ریختن بیشترین رأی ممکن به نامزد مورد حمایت دو طرف، چه کسانی قصد بی مهری و ایجاد مانع در روند برگزاری انتخابات را داشته اند؟ (اگر ایادی استکبار جهانی بوده اند دیگه بدتر... حتما باید شفاف سازی کنید و حق ندارید ملت را از قوه درک و آگاهی بسیار بالایتان محروم نمایید)

جناب بهروان خان؛
اگر اصرار دارید که در صحنه جراید شهرستان و محافل سیاسی و اجتماعی باشید و ابراز وجود کنید اول بروید یک دوره مطالعه عمیق در مسائل بکنید و به پختگی لازم و کافی برسید بعد بیایید ملت را مستفیض فرمایید.
آنچه در انتخابات 29 اسفند رخ داد و موجب فرصت سوزی در جذب آراء همه مردم شد، دو عامل ریشه ای داشت:
1- پیش بینی های مجریان انتخابات در مورد میزان مشارکت مردم منطبق بر واقعیت های موجود در بطن جامعه نبوده و در نتیجه تمهیدات لازم به قدر متناسب اندیشیده نشده بود و برگزار کنندگان انتخابات در برابر موج حضور مردم غافلگیر شدند و برگه و زمان و نیرو کم آوردند.
2- در روند برگزاری انتخابات مدیریت زمان صورت نگرفت و فرایند اخذ رأی سرعت و سهولت لازم را نداشت، وزارت کشور که ریسک اجرای کار باارزشی همچون انتخابات الکترونیک را قبول کرده بود باید به اندازه کافی نیرو و امکانات در نظر می گرفت تا تاثیر کند کننده این فرایند را جبران کند.

۹۶/۲/۳۱ ۰۸:۱۴

ما در صورتی خسته نباشید میگفتیم که از عمکردش راضی میبودیم نه الآن

۹۶/۲/۳۱ ۰۰:۳۹

بالاخره کمبود ها و نقیصه هایی هم بوده که بی مهری ها بر آن بی تاثیر نبود

۹۶/۲/۳۰ ۲۲:۱۸

ای کاش در کنار این تعریف و توصیف اشاره ای هم به نحوه برگزاری انتخابات در برخی شعب شهری میانه می فرمودید که ساعت 11 بسته شدند در صورتی که رای گیری تا ساعت 12 تمدید شده بود.

۹۶/۲/۳۰ ۲۱:۳۲

به آقای فرماندار و کلیه کارکنان زحمت کش فرمانداری تبریک و خسته نباشید عرض می کنم.

اخبار روز