کد خبر: ۷۲۹۷۰
۲۸۳۶ بازدید
۱۳ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

پیام تشکر مهندس کیافر از مردم فهیم میانه برای مشارکت آگاهانه در انتخابات ریاست جمهوری

۱۳۹۶/۲/۳۱
۱۶:۴۶

به نام خدا

۹۶/۲/۳۱

باسلام و عرض ادب و احترام حضور همشهریان فهیم و با فرهنگ شهرستان میانه

باردیگر مردم سربلند ایران با شعور و آگاهی کامل و با آرای ارزشمند خود مسیر عقلانیت را برای ادامه راه کشور انتخاب نمود و با نه گفتن به عوام فریبی و بی اخلاقی و دروغ‌گویی و وعده‌های شیرین و بی اساس، تداوم راه توسعه و عمران و آبادانی و ایجاد ثبات و آرامش و امنیت همچنین اعتلای عزت و سربلندی ایران و ایرانی در داخل و عرصه‌های بین‌المللی را انتخاب و هموار ساختند همشهریان عزیز و فهیم شهرستان میانه همگام با همه آحاد ملت ایران همواره در تمامی جریانات سیاسی و خلق حماسه‌های ملی پیشگام و سهم بسیار مهمی را در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی داشته و در این انتخابات با شکوه نیز نقش آفرین بوده و سهم بسیار بارزی را داشتند. اینجانب با افتخار و بالندگی بر خود وظیفه می‌داند از مشارکت و حضور تک‌تک عزیزان در انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری و خلق این حماسه بزرگ ملی و انتخاب جناب آقای دکتر روحانی برای تداوم راه تدبیر و امید صمیمانه سپاسگزاری نمایم.

 

محمد کیافر

نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس ششم

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۳/۲ ۲۳:۲۳

باید به طبقات مستضعف و کم درامد و متوسط جامعه خدمت کرد جونکه در روزهای سخت ؛ بازوی راست هستند

۹۶/۳/۲ ۱۱:۳۹

با سلام و عرض ادب
با عرض تبریک به همشهریان فهیم میانه ای بابت انتخاب راه درست در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم و ارزوی پیروزی . از زحمات جناب اقای مهندس کیافر که با ارشاد و راهنمایی خود همگام و دوشادوش مردم اگاه میانه بوده و هستند صمیمانه تشکر و قدرانی نموده و ارزوی توفیق و سلامتی برای ایشان دارم

۹۶/۳/۱ ۱۱:۲۹

رهبر همین را گفت چون توی جنگ و مواقع حساس عملا شما نمیبینید کسی از بالاشهر و مناطق مرفه و اقشار ثروتمند به دفاع از انقلاب بروند این قشر محروم هستند که انقلاب حفظ کردند اگر اینها نبودند عراق و گروهک ها انقلاب تکه تکه میکردند .این بخش محرومین بودند که با جانشان و شهادتشان انقلاب حفظ کردند .فراموش کردن این بخش ضربه اساسی به نظام میزند بطوریکه در مواقع حساس و جنگ باعث رویگردانی خواهد شد مطمئنا هم قشر مرفه هم در لفظ طرفدارند.


لذا همین واقعیت رهبر به رییس جمهور گوشزد کرد و روحانی هم گفت من رییس جمهور تمام اقشار هستم و گفت هیچ جناحی شکست نخورده است
چون واقعیت اینست اگر جناحی رفتار شود و یک قشر نادیده گرفته شوند در بلند مدت اثرات خطرناک دارد باعث دو قطبی شدن خواهد شد و هم اگر قشر محروم خود را در تضاد دولت و نظام خواسته هایشان ببینند باعث فاصله گرفتن میشوند که این فاصله را هم دشمنان ایران پر خواهند کرد.

لذا رییس جمهور روحانی خوب گفتند که من همه اقشارم .چون میتوان هم برای مرفه ها ازادی داد و هم اقشار محروم اشتغال و رفاه اورد یعنی همه را راضی نگه داشتذ.راز موفقیت هر دولت در راضی نگه داشتن این دو قشر هست و تضادی هم ندارد .


اصلاحات اگر بتواند هرم قشر فقیر کوچک کنند جمعیت فقیر کم شود دراینده پیروزی هایشان مکرر هست ولی اگر هرم قشر فقیر بزرگتر شد پیروزی شان مقطعی میشود.


رهبر انقلاب خوب فرمودند انقلاب ما انقلاب مستضعفین بود .

۹۶/۳/۱ ۱۰:۴۶

سپاس از مهندس کیافر که یکی از مفاخر میانه و موجبات بالندگی همشهریان می باشد

۹۶/۳/۱ ۰۸:۱۸

به کشاورزان و روستاییان توجه کنیم چونکه آنها هستند مارا از وابستگی به بیگانگان ، بی نیاز میکنند قدر این قشر زحمتکش و دست های پینه بسته را بدانیم که نیازهای ضروری و استراتژیک را تولید میکنند بیمه بازنشستگی کشاورزان و دامداران و روستاییان را حل کنیم به آنها ارزش دهیم

۹۶/۲/۳۱ ۲۳:۵۵

یاشاسین میانالن افنخاری مهندس کیافر

۹۶/۲/۳۱ ۲۳:۲۳

منتظرکاندیداتوری شما نماینده صادق میانه هستیم

۹۶/۲/۳۱ ۲۲:۳۴

زنده باد مهندس کیافر دوسته داریم ازخدا سلامتی سربلندی آرزو میکنیم

۹۶/۲/۳۱ ۲۲:۱۴

خداوند توفیق دهد تا انشالله به بیمه بازنشستگی کشاورزان و روستاییان هم چاره اندیشی کنند

۹۶/۲/۳۱ ۱۸:۱۷

اصلاحات پیروزاست

۹۶/۲/۳۱ ۱۷:۰۸
خطا

عجب خوشمزه بودی تو!!!

اخبار روز