کد خبر: ۶۲۳۵۷
۱۱۰۶ بازدید
۱۲ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

اخر تا کی انتظار بر 250 نفر قبولین.........

۱۳۹۵/۵/۷
۱۵:۲۳

این بار روی سخن بنده با مسئولین شهر است. تا شاید اطلاعیه ای رسمی از سوی این عزیزان برجامی باشد بر 5 سال انتظار 

همه مردم میانه خواص و عوام همگی دیگر از ماجرای 250 نفر فولاد خبر دارند،

سوالی که ذهن را می رنجاند: یک جوان تا 30 سالگی اگر مشغول کاری مناسب شود تا 35 سالگی برای خود استقلالی کسب می کند و به فکر ازدواج می افتد و برای خود خانه و خانواده ای محیا می کند و 30 سال هم باید خدمت کند. از طرفی سن استخدام هم حدودا 30 سالگی است. حال خیلی از دوستان زمان استخدام 29 و 30 ساله شاید هم بیشتر سن داشتند. حال 5سال گذشت در انتظار سرابی که وعده امدنش بسیار طولانی شده است. مسئولان شهر ، ای کسانی که جان و مال و اینده هزاران نفر به شما بستگی دارد. این 250 نفر هم جز هزاران نفر جامعه هستند. چرا باید جوانان این شهر نابود شوند چرا میانه عزیز ما شاهد کوچ جوانی باشد که اینده ان شهر هستند چرا باید شاهد جوانانی باشد که در انتظار یک شغل بدون اینکه از توانمندی های انها استفاده شود پیر شوند، چرا باید با جوانانی که توانایی کارهای بزرگ را دارند به صورت یک شوی تبلیغاتی بازی شود. 

حال که امام جمعه محترم با اغوش باز از 250 نفر استقبال کرده و فرماندار محترم نیز حمایت خود را اعلام کرده اند دیگر مسئولان حاضر در شهرستان و چه کسانی که قدرتی دارند و در خارج از میانه هستند لازم است همتی کنند تا مشکل این جوانان هرچند دیر حل شود و تسکینی باشد بر موج بیکاری شهرمان .   

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۵/۱۰ ۱۶:۲۴

اگر به شما پیشنهاد کار دادند قبول نکنید لطفا

 

ظاهرا شما از عزیزدردانه های سفارشی هستی که سال چند جا به راحتی کار پیدا می کنید که چنین نظری دارید

 

 

۹۵/۵/۱۰ ۰۷:۴۸

شاید شما از سفارش شده هایی هستید که هر سال به راحتی می توانید چند کار پیدا کنید، شاید از آنهایی هستید که هرکجا وارد شوید حقوقی چند برابر بقیه می گیرید، از آنها که کار بلد نیستند اما همیشه در اولویت هستند و راحت کار پیدا می کنند، اگر چنین نبود اینگونه نظر نمی دادید و می دانستید که کار پیدا کردن یعنی چه، حق و حقوق یعنی چه

۹۵/۵/۹ ۲۳:۴۴

واقعا شما پنج سال منتظر موندید؟ادم تو این پنج سال حد اقل 5 تا کار پیدا میکنه .مگه کار در یک کارخانه چقدر ارزش داره که زندگیتو ول کنی بشینی منتظر این کار بمونی.

۹۵/۵/۹ ۰۱:۴۳

ایدل صبور باش و مخور غم که عاقبت / این شام صبح گردد و این شب سحر شود .
ضمنا به هیچ کس امیدوار نباشید ، کس نخاردپشت من جز ناخن انگشت من ، فقط بخدا پناه ببرید ، ....

۹۵/۵/۸ ۱۵:۰۶

از زمان شروع تصمیم گیری برای این آزمون تا کنون دو دوره انتخابات مجلس برگزار شده است و هر دوره این آزمون محل تبلیغ و بحث و گفتگو بوده است، در راستای آنچه فرمودید می خواهم اضافه کنم در انتخابات اخیر که تعدادی بیش از پیش کاندیدای نمایندگی مجلس داشتیم که به قصد خدمت آمده بودند و هر یک به نحوی مدعی توان برای حل معضل بیکاری شهرستان بودند و اکثرا با برشمردن میزها و پست هایی که داشته اند می خواستند توانایشان را اثبات کنند کاش حالا برای اثبات حسن نیت و تواناییشان دست در دست هم دهند و در کنار امامت محترم جمعه شهر و فرماندار ویژه این مشکل را برطرف کنند.

 

 

واقعا تاسف برانگیز است که چند ماه پیش همه مدعی اشتغال هایی آنچنانی بودند اما امروز شاهد هستیم این زخم پنج ساله هنوز باز است.

 

تاسف برانگیزتر وجود بزرگواران اهل میانه در پست های کلان کشوریست

 

 

واقعا اگر باوجود این همه بزرگان سیاسی و صنعتی و کشوری و.... مشکل 250 نفر حل نشود می توان امیدی به آینده این شهر داشت؟؟؟؟

۹۵/۵/۸ ۱۱:۴۹

این حرفها، حرفهای دل همه بود....
خدایا دل مسئولین ما را به رحم بیار.
پنج سال انتظار خیلی تلخ بود، خیلی.....

۹۵/۵/۷ ۲۳:۱۵

اميدوارم همه مسئولين با اين عزيزان همسو گردند تا پايان انتظار كشنده و تلخ ٥ ساله به شيريني تبديل گردد

۹۵/۵/۷ ۱۷:۵۶

امروز دوستان با حضورشان و حمایتشان از امام جمعه و فرماندار محترم حماسه افریدند

۹۵/۵/۷ ۱۷:۴۱

هیچ کدوم از آدمهایی که نوشتید کاری نمیکنند خودتونو گول نزنید فقط توکل بخدا کنید

۹۵/۵/۷ ۱۷:۲۸

من اگر برخیزم تو اگر برخیزی همه برمیخیزیم... خود دوستان و 250 نفر اگر اتحاد و هماهنگی و همکاری شون رو هدفمند ادامه بدن میشه به نتیجه ای مناسب رسید

۹۵/۵/۷ ۱۶:۰۹

خداوند صبر جزیل عنایت فرماید

اخبار روز