کد خبر: ۴۲۶۹۳
۲۷۴۱ بازدید
۹ دیدگاه (۷ تایید شده)

با پیگیری های مهندس حسینی جاده نیر- آرموداق تامین اعتبارشد

به دنبال پیگیری های مهندس حسینی رئیس کمیته راه مجلس و نماینده مردم میانه ، اعتباری معادل 11 میلیارد ریال جهت تکمیل محور ارتباطی نیر – آرموداق اختصاص داده شد.

در نامه وزارت راه و شهرسازی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای مهندس حسینی

نماینده محترم مردم میانه در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

با احترام، با توجه به پیگیری های صورت گرفته و ضرورت تکمیل محور ارتباطی نیر – آرموداق اعتباری معادل 11 میلیارد ریال به اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجانشرقی ابلاغ گردید تا نسبت به تکمیل آسفالت محور مذکور اقدام نمایند.

یادآوری میگردد زیرسازی محور که قرار بود با استفاده از منابع تبصره 22 سال 1393 تکمیل شود به دلیل کسر تخصیص تکمیل نگردیده که لازم است در کمیته برنامه ریزی شهری برای تامین اعتبار مورد نیاز پیگیری گردد.

لازم به توضیح است از مسیر 20 کیلومتری محور ارتباطی نیر – آرموداق ، 12 کیلومتر به شهرستان میانه اختصاص دارد و جایگزینی این جاده به جای مسیر میانه – بستان آباد– نیر ،علاوه بر کاهش زمانی چشمگیر ، توسعه بخش کندوان و شهرستان میانه را به دنبال خواهد داشت.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۴/۲ ۱۵:۲۱
دستت درد نکنه سید اولاد پیامبر یکی از راههای اساسی در راستای راحتی مسافرت میباشد اگر راه سراب هم هموار بشود دسترسی به جنگلهای کلیبر و ارسباران هم راحت تر خواهد شد
۹۴/۴/۲ ۱۱:۳۵
با سلام و احترام ضمن تشکر از جناب آقای مهندس حسینی بابت حل مشکل جاده نیر- آرموداق، آیا در رابطه با ورود دستگاه ام آر آی به شهرمان و تجهیز بیمارستان با این دستگاه اقدامی انجام گرفته است؟ و اگر در صورتی که اقدامی انجام گرفته است چه زمانی نتیجه این اقدامات ثمر داده و نمایان خواهد شد؟ با تشکر
۹۴/۴/۲ ۰۴:۴۱
مردمان استان اردبیل این راه را به نام " راه کربلای معلی" می شناسند
۹۴/۴/۲ ۰۰:۲۱
با تشکر از مهندس حسینی بهره برداری این مسیر فوق العاده در توسعه میانه نقش خواهد داشت. مهندس خوب دریافته است که راه های ارتباطی در پیشرفت میانه تاثیر زیربنایی خواهد داشت از این رو در زمینه راه میانه-نیر ،میانه-خلخال ، و میانه تا سراب هم نقش فعالی دارند
۹۴/۴/۱ ۲۳:۵۲
با سلام،نميدونم تا چه حد اين پروژه پيشرفت فيزيكي داشته ولي هر چقدر هم خوشبينانه نگاه ميكنم،فكر نكنم با يازده ميليارد ريال درحالي كه اذعان ميشود زيرسازي اين محور هم صورت نگرفته بشود اين پروژه را به سرانجام رساند.
[quote name="خادمی"] جاده میانه به خلخال چه شد آدم شرمنده است وضع جاده را می بیند [/quote] باسلام. جاده میانه -خلخال از مسیر فیروز آباد با پیگیری مهندس حسینی و هم چنین مساعدت فرمانداری محترم میانه به زودی بهسازی و آسفالت میشود.
۹۴/۴/۱ ۲۱:۵۱
جاده میانه به خلخال چه شد آدم شرمنده است وضع جاده را می بیند

اخبار روز