کد خبر: ۱۱۶۸۱
۸۵۸ بازدید
۶ دیدگاه (۴ تایید شده)

آگاهی و بصیرت لازم مردم میانه در سایه ی تمسک عملی به ولی فقیه زمان

۱۳۹۲/۳/۲۲
۲۲:۲۲

 

 

 

باسلام و احترام خدمت تک تک بازدید کنندگان عزیز و محترم

آگاهی و پایبندی به ولایت مقوله ای نیست که تازه مطرح شده باشد؛ بلکه در تمام قرون، خصوصاً از زمان بروز و ظهور اسلام بوده و کماکان ادامه دارد و بیان اهمیت آن همین بس کافی است که با سیر کلی و اجمالی در تاریخ، موفقیت و شکست های مسلمین را در سایه ی تمسک عملی به ولی فقیه زمان و سرپیچی از آن می یابیم. کما اینکه نمونه خطیر سر پیچی و مخالفت با ولی فقیه عصرمان را در فتنه سال 88 بعینه مشاهده نمودیم که متاسفانه به لحاظ عدم بصیرت و آگاهی لازم، خواصّ نیز گرفتار آن شده و ضربات سهمگینی بر پیکره ی اسلام و نظام وارد نمودند که جهت اجتناب از خطرات مذکور و بیمه نمودن نظام و انقلابمان، بایستی همیشه هوشیار بوده و در تمامی عرصه ها ، با بصیرت کافی وارد شویم که یکی از اهم عرصه های مذبور، عرصه انتخابات و پیش روخصوصاً با توجه به دسیسه ها و حیله های ایادی حیله دستان داخلی و خارجی است که لازمه چیره شدن بر آنها و استفاده حداکثری از حقوق و اختیارات خویش ، وارد شدن در عرصه انتخابات آنهم با آگاهی و بصیرت کافی تحت لوای ولایت مطلقه فقیه و تأسی از فرمایشات مطلق معظم له که واقعا سکاندار کشتی نجات نظام جمهوری اسلامی ایران از خطرات مهلک و نابود کننده ی دریای پر تلاطم انواع فتنه ها بوده و هستند؛ می باشد.

پس امید است که مردم بصیر شهرستان میانه، اینبار ، خصوصاً با ملحوظ نظر قرار دادن ندامت های بعدی ناشی از سهل انگاری و انتخاب افراد ناشایست و غیر متعهد و فاقد تخصص، با توان حداکثری خودشان در انتخابات آتی شرکت نموده و از حقوق خویش بنحو کامل استفاده نمایند.

 

 

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۲۴ ۱۲:۱۷
بسمه تعالی

مطلب خیلی خوبی بود مثتفیظ شدیم

من الله توفیق
۹۲/۳/۲۳ ۰۷:۰۰
با تشکر از نظر به جای تان.
باید عرض کنم که مردم آگاه و با بصیرت ایران خود میداند که الان چه کسی برای سرنوشت کشورشان انتخاب کنند. مردم ما با توجه به بیانات مقام معظم رهبری نه حمایتی از فتنه گران دارند و نه از آنان حمایت میکنند...
۹۲/۳/۲۳ ۰۴:۵۵
بالاخره مهدی چهره سکوت خود را شکست چندین بار خداحافظی با سایت ... مشخص نشد.
همه با هم برای سرنوشت کشورمان تصمیم بگیریم
۹۲/۳/۲۳ ۰۳:۱۳
چون فقط گفته می شود وظیفه شورا رسیدگی به آسفالت ! و فضاس سبز و ! آشغال جم عکردن شورا و خیابان کشی ! است وو السلام این چند ساله در میانه این بلا و عقب ماندگی فرهنگی و اجتماعی توسط شوراهای دوره های بلی و شهرداری میانه بر مردم میانه تحمیل شده است .
آقا جان کار شورای شهر فقط عمران و مهندسی ! راه و ساختمان نیست !
کو فرهنگسراها و مراکز تفریحی و کانونهای فرهنگی تحت نظارت شورای و شهرداری که در اکثر شهرها می بینیم ؟ چرا در میانه این طور به امور فرهنگی و اجتماعی توسط شورا و شهرداری ظلم شده ؟؟؟؟؟

اخبار روز