کد خبر: ۴۳۳۲۹
۹۴۷ بازدید
۲ دیدگاه

تصاویری از مرحوم عباسعلی پنبه ای که تا کنون منتشر نشده اند - تصویر پنجم

۹۴/۴/۱۳
۲۲:۵۸

عرض سلام خدمت همشهریان محترم

 

با عنایت به این که مرحوم عباسعلی پنبه ای شخصیتی اجتماعی بوده اند که تنها در چارچوب خانواده پنبه ای و بستگان ایشان خلاصه نمی شوند لذا با کمال ادب و فروتنی نسبت به ایشان که پدر بزرگ بنده از طرف مادرم سرکار خانم عشقیه پنبه ای می باشند بدینوسیله به مرور تصاویری از ایشان را تقدیم به همشهریان محترم می کنم. عکسهای مزبور از آلبوم خانوادگی ما بوده و با کسب اجازه از مادر بزرگوارم و خاله های گرامی و علی دایی عزیزم تقدیم شما می شود.

تاریخ عکس نامعلوم است ولی با توجه به حالت چهره احتمالا این عکس حدود اواخر دهه 1340 شمسی یا اوایل دهه 1350 شمسی برداشته شده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۴/۱۴ ۱۲:۲۵
[quote name="م.رسولزاده"] سرور گرامی سید فرهود کاظمی با تشکر از قلم ارزنده شما در معرفی این شخصیت ملی در دانشنامه آزاد که بسیار جامع و در نوع خود کم نظیر است - و صد البته اضافات دوستان دیگر بر غنای این مطلب روز به روز می افزاید- که جای بسی تقدیر است خدمتتان عارضم هر چند مشاهده تصاویر تکی این عارف مجاهد در نوع خود ذی قیمت است ولیکن انتشار تصاویر جمعی ایشان در دوران های مختلف در میانه و جاهای دیگر موجبات اشتراک سایر همشهریان در این تصاویر شده و بر روشن شدن سایر وجوه شخصیت این بزرگوار درک شرایط زمانی ایشان و شناخت محیط و... کمک شایانی خواهد کرد و نکته دیگر معضل بزرگ تاریخ شفاهی است و ناقلان این وجوه در حال تعویض دنیای خویشند و مهمتر از همه گذر زمان است که فراموشی خاطرات را در پی داشته و فرصت از دست می رود. [/quote] عرض سلام خدمت جناب آقای رسولزاده و تشکر از بذل محبت شما نسبت به اینجانب. متاسفانه عکس های ایشان بسیار محدود است. چند تصویر باقی مانده از ایشان خانوادگی بوده و متاسفانه قابل انتشار نمی باشند. شاید توانستم با کمی دستکاری بخشهایی از آنها را نیز به همشهریان محترم هدیه نمایم.
۹۴/۴/۱۴ ۰۱:۴۸
سرور گرامی سید فرهود کاظمی با تشکر از قلم ارزنده شما در معرفی این شخصیت ملی در دانشنامه آزاد که بسیار جامع و در نوع خود کم نظیر است - و صد البته اضافات دوستان دیگر بر غنای این مطلب روز به روز می افزاید- که جای بسی تقدیر است خدمتتان عارضم هر چند مشاهده تصاویر تکی این عارف مجاهد در نوع خود ذی قیمت است ولیکن انتشار تصاویر جمعی ایشان در دوران های مختلف در میانه و جاهای دیگر موجبات اشتراک سایر همشهریان در این تصاویر شده و بر روشن شدن سایر وجوه شخصیت این بزرگوار درک شرایط زمانی ایشان و شناخت محیط و... کمک شایانی خواهد کرد و نکته دیگر معضل بزرگ تاریخ شفاهی است و ناقلان این وجوه در حال تعویض دنیای خویشند و مهمتر از همه گذر زمان است که فراموشی خاطرات را در پی داشته و فرصت از دست می رود.

اخبار روز